World Of Warcraft

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
tak spoko...

Ja w sumie po dłuższym namyślę będę ciupał N Elfem warriorem, pewnie tanka będę robił ; ) ... pre paid może już dziś jest na poczcie, jutro za pewne powinien być ale z pocztą polską różnie bywa...

Ej do Edgara, i Kaczora

Przyjmiecie mnie też do gildii ? A poza tym Polska czy międzynarodowa?
nie wiedziałem że kaczor gra :)
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Ok to ja mam taurena na 26 lvl, realm to burning legion. Jeśli ktoś zaczyna grać to chętnie pomogę mu w questach. W gildi nie jestem.

A co do gildi to gratulację, 109 członków. ;]
 

Rekhan

New Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
20
Ja mam takie pytanie. Więc nigdzie nie mogę znaleźć filmiku o tym jak wejść do Emerald Dream (lokacja, któa nie została wprowadzona do gry). Może ktoś wie jak tam dojść ? A i jeszcze drugie pytanie. Jak można zmienić Ashbringera (czyli zamiast czachy, słońce) W grze nigdy tego nie widziałem, z dwóch powodów: ta zmiana jest pewno trudna a drugi to to, że mało osób ma Ashbringera.

CYTAT(Dark Shadows)
A ja nadal czekam na przykłady co ma WoW, a czego nie mają inne gry.


Możliwość skakania :p


CYTAT(Vergil)
Ja jestem w gildii Kaczora i EdGaRa:p FIRST TO FIGHT, Human Warlock 11 level, Vorthem ;] Mam miniona Voidwalkera. Udało mi się zabić to cos w Westfall, co latało i miało 16 level XD. Nie lubię grać hordą :/ No, nawet jakbym chciał, a chciał bym forsakena zrobić, to nie mogę


Sam tam byłem. Ale odszedłem, bo nikt nie chciał za 5g udawać mojego peta :p
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Dobra mam już WoW'a ... Serv Burning Legion a postać to : Jowiko , Night Elf Warrior lvl 9 i szukam kogoś żeby podexpić bo większość questów u Elfów zrobiłem a na resztę jestem za słaby więc szukam kogoś kto mi podciągnie level ;) ..

Powiem że pierwsze wrażenie było takie jak na privatach, ale potem spotkałem masę ludzi przez co wykonywanie questów czy chodzenie po jaskiniach jest banalnie proste bo zawsze znajdzie się ktoś kto ci pomoże ..

Ktoś pomoże podexpić ? Albo dać jakiś w miarę ogarnięty miecz, tarcze, zbroje i resztę :D ?
 

chonsu

New Member
Dołączył
2.12.2007
Posty
9
Aloha, no co wy tak malo osob gralo w najbardziej popularna gre MMROPG?

No co wy sprobujcie chociaz z raz http://gamefreedom.net odezwijcie sie w grze to pomoge wam troche.
 

Rekhan

New Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
20
CYTAT(bnfanx)
Dobra mam już WoW'a ... Serv Burning Legion a postać to : Jowiko , Night Elf Warrior lvl 9 i szukam kogoś żeby podexpić bo większość questów u Elfów zrobiłem a na resztę jestem za słaby więc szukam kogoś kto mi podciągnie level wink.gif ..


Na początku lvl bije się raczej szybko. W Teldrassil tak do 11-12, potem prosisz maga w Darna (o ile jakiś będzie :p) o portal do SW, możesz isć tam z buta, ale to długie i podróżując przez Wetlandy może okazać się niebezpieczne. Następnie idziesz do Westfalu gdzie są łatwe questy.

CYTAT(bnfanx)
Albo dać jakiś w miarę ogarnięty miecz, tarcze, zbroje i resztę biggrin.gif ?


Póki co to itemy zbieraj z questów. Od 15-16 możesz zacząć chodzić na instancje i stamtąd lecą najlepsze itemy.
 
V

Vergil

Guest
Westfall jest trudne na 12-14 level. Ja z 16 human warem odbieram maksimum 193 hp xD Mój nowy crit bez żadnego Critical Strike. Ale kto daje quest z zabiciem... Foe Reaper 2000 XD? 20 level elite, więc z 2 ludźmi muszę zabić, bo ledwo poradziłem sobie z tą mumią 19 level na Westfall, coś na Dust. I już mi staje exp... Nie mogę nigdzie nabić :p Jeszcze znajdę te gnollowe pazury, zabije tych Defiasów (już 2 quest z tym w Westfall) i wracam na SH.
I ważne pytanie.
Jak nazywa się miecz, który zadaje chyba 66-99 damage? To charakterystyczne :p Taki w ekwipunku różowo wygląda XD
Pozdro
 

Rekhan

New Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
20
CYTAT(Vergil)
Westfall jest trudne na 12-14 level.

lol. Tam się idzie na 11-12 :p

CYTAT(Vergil)
bo ledwo poradziłem sobie z tą mumią 19 level na Westfall, coś na Dust.


mumią :p

Na 16 idź na DM'a, zwłaszcza po ostatnim patchu wiele się tam zmieniło (niebieszczki z każdego bossa :p) Jak ci się Westfall "skończył" idź do lakeshire.

CYTAT(Vergil)
Jak nazywa się miecz, który zadaje chyba 66-99 damage?


Patrz sie głównie na dps.
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Ta dzięki , już mam level 10 ale wolno bije ponieważ zbytnio czasu nie ma aby pograć dłużej :) . Co do portalu do SW to wolę portalem niż butem, butem musiał bym się przebijać przez dużo niebezpiecznych lokacji a ja na to nie mam czasu ani ochoty ^^ , mam jeszcze kilka quescików w Darrnasus, po wykonaniu ich poszukam maga i tyle :)

co do instancji to gdzie one są( nisko lvl) u alliance? Bo w hordzie się orientuje a w instach alliance w ogóle ...
 

Rekhan

New Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
20
Na niski lvl są takie instancje:

-DM (w westfallu w kopalnie w Moonbrok)

-WC (odpowiednik DM'a tyle, że hordy)

-Stockade (czy jakoś tak, jest w SW, jeżeli dobrze pamiętam to pomiędzy Parkiem a Katedrą)

-SFK (w silverpine forest, jak nie masz gryfa w southshore to trzeba dużo biegać :p)

-BFD (nigdy nie byłem, ale jeśli dobrze kojarzę to jest w darkshore)

-RFK (na południe od WC)

-RFD (obok RFK :p)

-SM'y (od cmentarza (31-32) do katedry (37-40))

To chyba wszystkie instancje do 40 lvl.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
ja mam 70 priesta holy. Ostatnio caly czas przesiadywalem pod BT albo w BT, ze wzgledu na dropy t6.
aha. Jak nie ma w raidzie 15 graczy to nie ma co marzyc o ubiciu (szybko!) Illidana. w 25 osób jedziemy go, przez 20-40 minut. Zależy od raidu.
aha. Healuje tak od 4-6k(przy czym 6k to critic)

P.S Horde rocks! :))
 

chonsu

New Member
Dołączył
2.12.2007
Posty
9
Ja dalej gram tutaj: http://wow.gamefreedom.net/

Co do DOF to gra sie miodzik, teraz maja nowy sprzet dedykowany z 8gb ram wie zaro laga przy 400-500 online

To ich nowy adres stronki: http://gamefreedom.pl

Co taka cisza? :D
Każdy woli inne MMORPG, o gustach sie nie decyduje, ale WoW to jest naprawde swietna gra online
Dreams Of Freedom bardzo sie rozrosl, jest wiele juz zapalonych graczy Dof'a, graja bo warto, jest po 900 online playerów w szczytach, gorąco zapraszam do rejestracji i zabawy... moge przyjac do guild, pomoc itd, bez problemu :)

http://wow.gamefreedom.pl to strona serwerka! wejdzcie koniecznie, rejestracja czeka na was otwarta :)
 
V

Vergil

Guest
Lol temat nieodświeżany od roku chyba xP
Ja gram na Outland, Human Warrior chyba 37 level.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...;n=Nightwishing Link do Armory.
Mam 4 Netherweave Bag, 2 Zealot Blade z 2 crusaderami, Gauntlets of Divinity
z Enchantem +15 STR, Aegis of Scarlet Commander z enchantem +18 stamina.
Można się dorobić farmując DM i RFK xP Mam crita ok. 1600 =D A takie normalne dmg to 200-500. A na PvP masakra... Kazdy mnie owni, bo same twinki ;/
A to undead rogal z Mongoosami, a to warrior z, z 40 lvlem na 30-39 bg (ja też tak umiem ale nie robie:p),
gear plate, Stoneslayer (131-200 DMG na 40 lvl), enchant Savagery (jak ja xD), do tego tauren +5%hp, enchant na spodniach +40stam +12 agi, i ownował wszystkich :/
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
Ja miałem tanka palladyna. Tankowałem super i z gildią mieliśmy iść na karazan ale niestety zamkneli server na którym graliśmy i całe konto poszlo sie walic :(
 
V

Vergil

Guest
To dobrze ;) To za granie na pirackich servach.
xD
Gra ktoś na globalach w WoWa?
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
No to tak gram na Burning legionie i jak narazie mam 32 lvl (wiem, wymiatam :p) retri palem.
Tutaj macie więcej szczegółów.
Na chwile obecną konto jest nieaktywne bo nie ma kiedy grac (szkoła niestety).


Vergil a tak w ogóle to na outlandzie jest dużo polaków?
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
ja gram na scarshield legion : ) gram w polskiej gildii i moge sie poszcycic lockiem undeadem na 62 lvl obecnie. oprócz tego posiadam alta taurena warriora 12lvl Wis u nas jest kilka duzych gildii polskich : )
 
V

Vergil

Guest
Nie ma nikogo z Pojczlandu na Outlandzie ;( Ale to nawet lepiej. Ostatnio na Burning Legion Polak ukradł mi matsy na +15 agi na daggerze. ;(
Róbcie na Outlandzie charry :D Allie najlepiej.
Oto moje Charry:
Nightwishing Nick nie najlepszy xD ale taki mi się podsunął.
Níghtwish- mój rogal ;p
Pomogę wam z questami i z goldem, choć mam go jedynie 190 :/ W STV znalazłem 2 epicki ;D Icemail Jerkin i Bow of Searing Arrows.
O, i jest jeszcze możliwość zmiany rasy/czy będzie? Kiedyś nie było zmiany realmów, teraz może wymyślą miksturę np. Essence of Orc, co zmienia rasę na orka czy coś ;/ Nie lubię grać alliancem.
 
Do góry Bottom