World Of Warcraft

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
:/
Na pewno po instalacji TBC jest patch 2.4.0? BO nie wiem ile będę ściągał... TBC jest już 96%, jeszcze 500MB.
I ile waży patch od pierwszej wersji TBC do 2.4.3?
No właśnie, kwestia patchy. Jak będę ściągał je do TBC to mi się chyba Content Patch zainstaluje :/
Będę musiał ręcznie instalować patche do 2.4.3 czy normalnie z launchera? Czy poprostu w trakcie downloadu Content patcha po prostu zrobię Anuluj i uruchomię grę przez wow.exe. Będzie chyba działało, nie?
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ja po instalacji TBC mam czyste TBC bez żadnych patchy.

http://www.arakkoa.com/

Tutaj po lewym boku na samej górze masz patche od 2.4.0 do 2.4.3 ten pierwszy najwięcej waży chyba 3 - 4 MB.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Czyste TBC czyli 2.0.0 jest na początku i musisz pobrać od 2.4.0 do 2.4.3 patche.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Chłopaki, chyba z Wami nie zagram na HG. Ściągnęło mi się to TBC... Ale razem spatchowane do 3.0.1... ;S
Downgrade nie zrobię bo nie mam w data pliku patch.mpq... Wystarczy poczekać aż wprowadzą WotLK na HG.
Teraz ściągam 3.0.2... :(
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Wotlk będzie pewnie nie prędzej niż za rok. Tak mi się wydaję, bo nawet T5 nie ma, a serw stoi od grudnia.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Jasna cholera. Wszystko się sypie...
Nie mogę znaleźć downloadu WOW TBC Cd1... Tak bardzo mi na tym zależy... :/ A przeszykałem wszystkie płyty.
Ew. da mi ktoś link do downloadu spatchowanego TBC 2.4.3? Albo do CD1 TBC?
I mam pytanie. Jak mam CD1 WoW TBC enUS to w trakcie instalacji jak zapyta o drugą płytę to włożę 2cd enGB aż do 4 cd to będzie engb? Czy da się łączyć CD1 enUS z pozostałymi enGB?
[EDIT]
Znalazłem CD 1 :lol: Teraz będzie mi się ściągać ruski rok. :(
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Wersje enGB i enUS nie mają znaczenia na piratach z tego co mi wiadomo.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Nie ważne, ściągam patcha z torrentów 2.0.0-2.4.0, waży 1,1 GB (to chyba dobry?). Po tym patchu jak leci, 2.4.1, 2.4.2 i 2.4.3 :) Ściągam z Torrentów bo mi się pobrał wow installer 3.0.1 :p Właśnie go usunąłem, ale nadal mam wersję 2.0.0 WoWa więc jest super.
A co do gildii... Revan, Feo- który z Was weźmie me zwinne, lecz gnijące łapy z daggerami pod skrzydła?
Obiecuję szybko levelować ^^. Ale to dopiero za 2-3 dni, rozumiecie. Patche, te sprawy :huh:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A ile może taki głodomór jak Ty chcieć na start ? 20g i żyjesz jak król ;]
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Huh, Feo :p Jeżeli chcesz mi dać 20G na start toś wielkii xD A gildia?
I może podasz coś o swej postaci, Feo :) Jeśli jesteś Bs to mogę dostarczać Ci bary/ore. Na początku będę trzymał niski level kopiąc veiny i skinując moby ^^
Ja prawdopodobnie zrobię undeada... Warlocka. Śliczni są undeadzi... Miód. Nie to co te obrzydne krwawe elfy xD
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Drut end lvl, prawie full epic balance/resto.
Mam swoją gildię, może wielka nie jest i koksów wielkich nie ma w niej, ale stawiamy na klimat. Kasy nie mam, bo kupiłem mounta 280% i straciłem chęć do zbierania. A za wiele nie zbieram bo jestem w resto, więc dps mizerny, a co za tym idzie skórowanie mobów nie jest proste. Mam Skin(max) + LW (371 jeśli pamiętam), do tego Cooking (max).

Co jeszcze, a no nic więcej ;p
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Szczytem moich marzeń są 3 itemy z Arugala, bossa z SFK ^^ Na 20 level, ale co mi tam i tak są fajne :)
Robes of Arugal, Belt of Arugal i jakiś dagger. Wszystko dla locka :D Będę prawdopodobnie demo lub affi.
Zresztą nie jestem do końca pewien, którą rasę wybrać... Może Tauren rogue xD.
Undead lock lub rogue, ewentualnie priest
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ja tam mało ostatnio gram ale jestem w feo gildii jako OT "Off Tank" i obecnie zbieram na FM jak już jestem tak mam już 19 bojek :p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Rogalców w cholere na serwie, po za tym ja nie przyjmuje rogali już do gildii.
Lock, prej już lepiej, ale największe wzięcie mają tankowie na serwie (jeśli chcesz się bawić w PvE), w realiach PvP się nei orientuje, ale pewnie jak zawsze Rogal owni wszystko. ;]
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Fatboy undead warlock.
Feo, jaki masz nick :D? I kiedy gracie? Ja stworzyłem postać, ale w tej chwili ściągam addony.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Super ;)
Chyba niebawem wprowadzą T5, coś przed chwilą pisali na czacie. Zresztą shutdown jest.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
Rogal owni wszystko

to jest takie dość płytkie podejście, każda klasa daje jakoś rade jak ktoś potrafi ogarnąć grę.

Poza tym, jak u was się wiedzie?
U mnie mozolnie i powoli, warrior 38 lvl ;<
 
Do góry Bottom