World Of Warcraft

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Witam.Temat ów postanowiłem założyć dlatego że WoW też musi mieć swój kącik na tym forum . Prosze modów o nie zamykanie owego tematu , myśle że jak temat o Lineage II się utrzymał , to i o WoW'ie się utrzyma.Mam też nadzieje że troche osób w to gra,bo jeżeli nie to temat do kosza będzie szedł.

A teraz tak ogólnie gdzie gracie(Jeśli gracie)lub też gdzi graliście i jakie mieliście postacie:) .Ja mówiąc szczerze grałem już na wielu serverach i żaden nie zaspokoił moich potrzeb(Czyli żaden nie spełniał oczekiwań). Obecnie gram serverze low dzięki czemu rozgrywka jest lepsza bo mnie n00bów jest.Jeżeli gracie pod wersje 1.8 to można się zgadać i pograć.Mówię na wstępię że gra jest całkowicie bezpłatna(Oficjalne servy są tylko płatne).

Jak ktoś ma jakieś pytania to walić tutaj lub na PW.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE
Mówię na wstępię że gra jest całkowicie bezpłatna(Oficjalne servy są tylko płatne).

Taaa, powinno byc raczej, że gra jest płatna, ale można grać na piratach chwalebnie nazywanych "prywatnymi" o_O
QUOTE
Jeżeli gracie pod wersje 1.8

Dosyć stare...
Ja gram na offcialu, chyba widać >_> Gram nelfem warriorem, ale mam jeszczekilka postaci :p
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Gra kosztuje 100 zł a dodatek do niej 150 zł. Serwery prywatne są bezpłatne, a global (150 serwerów) jest płatny. Za 2 miesiące płaci się 102 zł... Po za tym gra jest świetnia. Mam orginał. Nie stać mnie raczej na to by płacić za grę na globalu.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja gralam na serverze w wersji 1.12.1 na high (do 255 lvlu) i jestem zadowolona!!!Zawsze jak gram w WoW'a to gram rasa Alliance, nigdy nie gralam Horda(dlatego, ze napoczatku jakos zaczelam grac alliancem i znalam ten swiat, a gdy zagralam 1 w zyciu horda to ich miasta..... i wogole nie nie krecilo)!
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE
Gra kosztuje 100 zł a dodatek do niej 150 zł. Serwery prywatne są bezpłatne, a global (150 serwerów) jest płatny. Za 2 miesiące płaci się 102 zł... Po za tym gra jest świetnia. Mam orginał. Nie stać mnie raczej na to by płacić za grę na globalu.

Nie ma czegos takiego jak global... są piraty i oficialne serwy blizza... No i nie mozesz miec oryginalu jak grasz na piracie, pomysl...
 
T

Thran

Guest
Pytanie do obecnych wyjadaczy WoWa:

Kto gra<Global Realm> na Realmach:

The MaelStorm,Vek'Nilash,Burning Legion,Grim Batol,DeathWing i Tarren Mill ?

I kto gra na serwerach <privy>:

Avalon WoW i Exodus ?

Co do WoWa to jestem bez dwóch zdań gra rządzi i będzie rządzić jeszcze parę Lat bo wciąż Blizz nie otworzył kilku Instancji do których można było by się przejść.
 

Warriv

New Member
Dołączył
4.12.2006
Posty
23
CYTAT
Pytanie do obecnych wyjadaczy WoWa:

Kto gra<Global Realm> na Realmach:

The MaelStorm,Vek'Nilash,Burning Legion,Grim Batol,DeathWing i Tarren Mill ?

I kto gra na serwerach <privy>:

Avalon WoW i Exodus ?

Co do WoWa to jestem bez dwóch zdań gra rządzi i będzie rządzić jeszcze parę Lat bo wciąż Blizz nie otworzył kilku Instancji do których można było by się przejść.


Ja gram na Serwerze PvP Burning Legion

A jeśli chodzi o WoW`a to co tu dużo mówić ? Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Grafika cudowna, fabuła tak samo.
Ja gram Nocnym elfem hunterem. A no i mam też człowieka maga (no i parę hordziaków na innych serverach).
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
Pytanie do obecnych wyjadaczy WoWa:


Jacy my wyjadacze, poprostu dobrzi gracze.

Ja obecnie gram na Szelthar's Server. Blizllike wiadomo(Żeby ciekawiej było expic), a poza tym bawienie się na funservach już mi przeszło i uważam to za bzdure.

CYTAT
Dosyć stare...


Wiesz jeszcze troche poczekam i gdy już skończą się servery pod 1.8 to zainstaluje nowszego.
 
T

Thran

Guest
A ja wam powiem że trochę pobuszowałem po Necie i znalazłem dyskusje o tym że w planach ma być drugi dodatek do WoWa który ma podobno wprowadzić już Northrend ^_^ wkońcu Arthas Przystojniacha będzie do zlania o ile pojawi się dodatek.
 

Warriv

New Member
Dołączył
4.12.2006
Posty
23
CYTAT
A ja wam powiem że trochę pobuszowałem po Necie i znalazłem dyskusje o tym że w planach ma być drugi dodatek do WoWa który ma podobno wprowadzić już Northrend happy.gif wkońcu Arthas Przystojniacha będzie do zlania o ile pojawi się dodatek.


Dobra, a powiedz gdzie znalazłeś tę plotkę ?
 

Warriv

New Member
Dołączył
4.12.2006
Posty
23
Na jednej ze stron napisano tak, jako żart prima aprilisowy, no ale jak się okazało rzeczywiście ma wyjść taki dodatek.

Pozdro
 
T

Thran

Guest
CYTAT(xenex @ 19-04-2007, 08:41) [snapback]138904[/snapback]
Jacy my wyjadacze, poprostu dobrzi gracze.

Ja obecnie gram na Szelthar's Server. Blizllike wiadomo(Żeby ciekawiej było expic), a poza tym bawienie się na funservach już mi przeszło i uważam to za bzdure.
Wiesz jeszcze troche poczekam i gdy już skończą się servery pod 1.8 to zainstaluje nowszego.


Człowieku nie graj już na 1.8.0 Przejdz na 1.12 Max bo większość serwerów w tym polskich jest pod ten Patch.

UP:A widzisz miałem racje co do tego dodatku co z tego wyjdzie nikt niewie pewnie drugi TBC zbugowany xD
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ja gram w wowa na pirackich serwach, gdyż nie mam pieniędzy na global. Powiedzmy, że zagram 2 godziny jednego dnia, następnego w ogóle itd, ale i tak płacić sporo kasy muszę [dodano: z tym płaceniem chodzi o grę na globalu]. Co prawda na pirackich serwach dużo rzeczy nie działa i to jest największa wada, ale mam nadzieję, że to szybko się zmieni. :D


Obecnie szukam jakiegoś porządnego serwa, bo jeden pada co 5 minut, a na drugim mam po 12k latency. :D

Xenex: stary, widzę, że grasz na antycznych serwach. Ja mam TBC i patch 2.0.12 i jest masa piratów pod niego. :p
 
T

Thran

Guest
Archimonde to ty musisz grać chyba na Riverze że bulisz za grę ? Bullshit :blink: ja gram na Polskim Exodusie i jest good ^_^
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
LOL nie gram na żadnym płatnym serwerze. :D

Słyszałem coś o Exodusie chyba nawet mam konto, może pogram dzisiaj trochę, jaką masz postać? :p
 
T

Thran

Guest
Ja na Exodusie mam Human Paladina na 39 LVL ^_^ tylko konto mam uszkodzone i grać nie mogę :/
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Eh, ja mógłbym grać ale tylko nieumarlakiem: rogue/warlock/priest
Nie lubię ally. :p

Bez przesady, misie-pysie. Takie rozmówki można prywatnie, a nie tutaj - GW
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
Nie no Boshe trzymajcie mnie bo padnę z płaczu jak tak można WoWa zepsuć !

Faktycznie... trzeba przyznać że ci ludzie co to wymyślili mieli nie po kolei w głowie, a raczej w łbie ( :p ).
Zdaje mi się że zazdrościli wow'i aż tak wielkiej popularności . Wkurzyli się dlatego że wow jest kilka lat krócej w branży a już gra w niego więcej ludzi niż w tibie(choć płatny). Sam gram w tibie(musiałem się przyznać) ale dla żartów, gram na pryvatnych ots'ach ale teraz to rzadkość(Przykuł mnie do kompa Lineage ][ ).
 
Do góry Bottom