World Of Warcraft

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Tak dzięki ale czy na innych jest tak 200 osób ?(wiem nef że grałeś na wielu innych więc jeśli wiesz ile tak średnio osób jest czy coś koło 100 czy więcej czy mniej) Bo jeżeli mniej niż setka to ja podziękuje bo co to za granie :)
 
T

Thran

Guest
Tylko na avalonie jest 1000+ ludzi ale tam nie polecam grać raczej.

A poza tym Dreams Of Freedom dopiero zaczyna czego się spodziewałeś żę będzie 600 osób odrazu ? zobaczysz za 2-3 miesiące tyle wtedy będzie ;)
 

Rekhan

New Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
20
Najlepiej jest grać na oryginalnych serverach. Tam nigdy ludzi nie brakuje :p
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Hmmm ja gram na exodusie :p . Klimacik mi się podoba, Blood Elf lvl 10 prawie(kozak:p). Hmm myślę nad avalonem ale raczej nie? BO na stronie piszą ze server jest opłacony tylko do 23 października więc powinien być offline. A exodus(obecnie nie wiem dlaczego) też offline.

A ty Nef grasz jeszcze?
 
T

Thran

Guest
Gram w WoWa ale nie na Exodusie bo nie ten patch i nie na Avalonie bo durna ekipa tam jest.

Obecnie to czekam na WoW Dreams Of Freedom gdyż robi go poważna administracja no nic dziwnego skoro mają rok czasu serwer na MU Online więc DoF będzie najlepszym serwerem link podałem wcześniej tutaj do forum:

http://mufreedomforum.orv.pl/
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Już od wczoraj WoW: Dreams Of Freedom jest otwarty!! jeeeee. musze sobie na nim pogrAC ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Mozecie mi podac jakis fany server do wersji 2.1.0 ale jakis taki, zeby nie za duzy i nie za maly exp byl :p (tak 2 lvl za 1 moba)...??
Bo szukam juz pare ladnych dni na necie i nic... :/
 

chonsu

New Member
Dołączył
2.12.2007
Posty
9
Zapraszam wszystkich na DREAMS OF FREEDOM ja tu gram od poczatku serwera,i co raz wiecej ludu gra, po 19 dniach pracy serwera juz gra przeszlo po 250 online, jak na taki czas to ladny wynik,milo sie gra fajny klimat i spoko admini,polecam.

website serva!:

WWW.GAMEFREEDOM.NET lub mufreedom.orv.pl
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Grałem już na naprawdę wielu serverach pirackich. Niektóre były fajne lecz po dwóch dniach odechciewało się grać. Wszystkie servery dzisiejsze, te najbardziej popularne są naciągane jak dla mnie. Avalon to żenada, exodus w miarę fajne server ale lagi i dc co chwile, DoF też niezły lecz już nie mam ochoty się cackać na piratach. Chyba zakupię oryginalnego klienta i na globalnych zacznę grać.
Jedyne servery które przyciągnęły mnie na długo(nie pamiętam nazw) to servy pod wersję 1.8( wersje bardzo dawną, czyli grałem na nich długi czas temu).
Były zagraniczne ale miały klimat(funservery ;] ), wspólne bicie lvl coś pięknego.
World może to najlepszy mmorpg ale żeby się upajać dobrą grą trzeba trafić na dobry server.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
chonsu a jaki jest realmist do tego serwera dreams of freedom ?? i jaki exp - blizz czy high??
 

chonsu

New Member
Dołączył
2.12.2007
Posty
9
CYTAT(Daria @ 20-12-2007, 19:47) [snapback]162897[/snapback]
chonsu a jaki jest realmist do tego serwera dreams of freedom ?? i jaki exp - blizz czy high??



info:
Siemka.
Wlasnie Dreams of Freedom przeszlo na najnowszy patch 2.3.0

Wbijac --> http://gamefreedom.net/


wszystko blizzlike expo tylko x2 wysmienite..

masz ip na www serwera.
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
dla mnie WoW nie ma klimatu ale to moje zdanie :D i wkurza mnie ten abonament(60zl miech jakoś tak) a wie ktoś moze czy Guild Wars jest płatne ?
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Guild Wars jest fajne sam mam Propehrcies( czy jak to tam) i Factions, ale prawda jest taka że i tak może ssać WoWowi...

Kupiłem oryginał WoW( battle Chest) wraz z dodatkiem. Obecnie zamówiłem kartę pre- paid i czekam aż dojdzie żeby konto założyć( powinna przyjść w tym tygodniu a jak nie to początek następnego..). Chcę się spytać was gdzie gracie na jakich servach? Ja słyszałem że serv burning legion jest niezły , polecicie jakiś dobry, global?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Prawda jest taka, że to WoW może ssać GW. WoW to kolejna kopia wszystkich gier mmorpg. I tak samo nudna, a ta grafika to porażka.

Poza tym każdy gra w co lubi.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE
Prawda jest taka, że to WoW może ssać GW. WoW to kolejna kopia wszystkich gier mmorpg. I tak samo nudna, a ta grafika to porażka.

WoW kopia? zal...
A co do serweru to na Blu jest duzo polakow, na Grim Batolu rowniez, ale na poczatek polacalbym jakis mniejszy serwer.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT
WoW kopia? zal...


A co tam jest czego wcześniej w grach mmorpg nie było? Podaj jakiś przykład a ci odpowiem.

Zaś gw jest dużo bardziej oryginalne. Poza tym to CORPG.
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
WoW, króluję nad wszystkimi grami MMORPG ;]. Takie jest moje zdanie...

CYTAT
Chcę się spytać was gdzie gracie na jakich servach? Ja słyszałem że serv burning legion jest niezły , polecicie jakiś dobry, global?



Osobiście polecam Burning Legion (narazie gram właśnie na nim). Może i jest on przepełniony ale można spotkać bardzo wielu polaków, jeszcze mi się nie zdarzyło aby przy zbieraniu teamu na instancję nie spotkać żadnego polaka.

Jeśli chodzi o serv na którym jest jeszcze mało ludzi, to polecam Wildhammer, tutaj jednak już nie jest łatwo spotkać polaków.
 
V

Vergil

Guest
A ja mam pytanie. Patch ściąga mi się kilka godzin i jest 15%... Chodzi mo o patch 2.3.0 enGB. Raz się ściąga, raz nie, 3 godziny i dopiero 230MB... Gdzie można normalnie ściągnąć tego patcha, a nie z Blizzard Downloader? Albo jakiś mirror żebym z Firefoxa ściągnął w 3-4 godziny, a nie w 14 xD Neta mam... No cóż Neo TP 512 XD Żal, no nie?
No to są jakieś sposoby?
Ściągam od 16... I mam 15%, 134MB i stoi...
 
Do góry Bottom