World Of Warcraft

T

Thran

Guest
Ja obecnie mam przerwę na WoWie uff gram od Roku i malutka przerwa się przyda.

ale jak skończę przerwę to Wracam na AvalonWoW najlepszy Polski Priv pod patch 2.1.0 :) polecam serwer.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ogólnie to też nie gram;/ , przerzuciłem się na Guild Wars bo również jest niezłą grą. Ale nie granie w WoW'a jest spowodowany tym że nie mam najnowszego patcha i tyle ;/ a mam taką chętkę na WoW'a :)
 
T

Thran

Guest
Gdybym miał pozwolenie z góry to bym ci dał linki z wszystkimi patchami+TBC Full ale to musżę mieć zgodę z góry :)

A skoro mowa o patchach niedawno na świat wyszedł patch 2.1.0 Co wprowadza ? długo oczekiwane THE BLACK TEMPLE wcześniej znane jako The Temple Of Karabor info:

CYTAT
Long ago on Draenor, the Temple of Karabor was the center of draenei worship. But the devout priests who prayed there are long dead, slaughtered by marauding, demonically corrupted orcs. In the massacre's aftermath the warlocks of the Shadow Council seized the structure and bestowed upon it a new name: the Black Temple.

For years the Shadow Council bloodied the Black Temple with foul demonic rituals, but after the Second War the dark spellcasters fell to the Alliance's devastating invasion of Draenor. The shaman Ner'zhul hastily opened several dimensional portals in order to stage a retreat, and the resulting magical backlash ripped the world apart. In what had become the fractured realm of Outland, Ner'zhul's portals were a strategic advantage that appealed to the demon general Magtheridon, who quickly seized the Black Temple as his seat of power.

Magtheridon commanded many of the orcs remaining in Outland and bolstered his army with Legion forces streaming in through the portals. The pit lord's might remained unchallenged until Illidan the Betrayer decided to claim the Black Temple for himself. Illidan and Magtheridon fought a desperate battle on the temple walls, but in the end the pit lord proved no match for the wielder of the Twin Blades of Azzinoth. Illidan battered Magtheridon to the point of death, but the thrill of victory was short-lived....

The skies of Outland darkened as Kil'jaeden himself appeared before Illidan, furious at Illidan's failure to destroy the Lich King. The Betrayer was forced back to Azeroth for a disastrous attack on Icecrown Glacier. Bloodied by the death knight Arthas but not fully beaten, Illidan returned to Outland and established his throne within the Black Temple. And yet, despite Illidan's efforts to seal Ner'zhul's portals, Kil'jaeden's wrath will not be denied. Even now the merciless Doomwalker batters at the temple gates.
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
CYTAT(Thran @ 11-06-2007, 20:20) [snapback]145510[/snapback]
Gdybym miał pozwolenie z góry to bym ci dał linki z wszystkimi patchami+TBC Full ale to musżę mieć zgodę z góry :)


Śmiesznie to brzmi, biorąc pod uwagę, że można pobrać wszystko z oficjalnej strony WoW'a.
 
T

Thran

Guest
Zdecydowanie narazie najlepszym Polskim Private Serwerem jest Avalon-ForumWoW niema co gadać no chyba troszkę jest bo ma masę bugów nic dziwnego bo to wkońcu Antrix czyli to samo co MMORPG4FREE ale ja nienarzekam do końca bo wkońcu niema DC i lagów jakie bywały na Mangosie no i Bossy mają spelle ^_^ :p URL:

avalonwow.go.pl

Patch 2.1.1
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Thran a jaki masz nick na tym servie??Dopiero teraz zaczelam grac, wiec mam maly lvl...Ale jak troche ubije to mozemy se razem zagrac... :) A tak poza tym zachecam fanow WoW'a do tego serva i do wspolnej gry.
Jesli ktos chce moge dac link do rejestracji konta i realmlista :):)


P.S. Thran a sa na tym servie teleporty???Bo lubie grac druidem, ale nie chce mi sie tyle isc z Telldrasill do Stormwind :/ A wiec sa teleporty??I ilu jest przewaznie ludzi online(duzo, malo, srednio) ???

EDIT: Co sie stalo??Nie moge stworzyc postaci....Jak chce stworzyc, juz daje accept, to jest dc. Albo jak sie loguje i pisze connected, dam cancel, to pisze "retreving realm list" czy jakos tak :/ Co to moze byc??Jak mam stworzyc postac???

EDIT2: A teraz to juz wogole, jak chce wlaczyc, to nawet nie ma tego servera.... :/ Wyskakuj mi, ze mam wybrac, i daje "United Stated", akceptuje i wyskakuje okno, ale nie ma tam zadnego servera:/
 
T

Thran

Guest
Ja mam nick Zinwrath 25 Draenei Shaman a teleporty raczej są bo Pociągi z IF do Sw nie działają jeszcze chyba sprawdź w Darnassus.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Odsiwerze temat z pytaniem czy ma ktos mangos obslugujacego wowa tbc 2.2.2 ??
 
T

Thran

Guest
Mangos pod ten patch ? hmmmm zobacz na forum.forumwow.net w dziale o tym emulatorze ;) albo na gamecenter.pl
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Jeżeli chodzi o wowa to gram od niedawna... na Avlone i paru jeszcze serwach.... gra wyje*ana w kosmos :) Grafa cudna, questy troche smieszne ale wraz ciekawe. Grałem Orkiem, ale szybko mi się znudziło... mój kumpel gra i ma 30 lvl ork warek. A ja sobię zaczełem krasnalem (20 lvl warek avlone) tymczasowo nie mam mozliwosci grania.... ;) ale jak tylko bede miał to powrócę z usmiechem na ustach do gry.
CYTAT
Pociągi z IF do Sw nie działają

dzialaja bez zarzutu.... jednak gryf jest najlepszym sposobem komunikacji...
 
T

Thran

Guest
Blade rada dla ciebie.

Jak najszybciej zaprzestań gry na Avalonie.

Ja tam teraz czekam aż na serwerze MUFreedom uruchomią WoWFreedom na Mangosie będzie tysiąc razy lepszy niż Avalon :p
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
czemu? serwer spoko, sporo ludzi. Szkoda że często disconecty są, ale za to jest wprowadzonych wiele elementów. Ostatnio nawet mowili ze wprowadzą ILIDANA do Avlona... takze zobaczymy.
 
T

Thran

Guest
CYTAT(=BLADE= @ 14-10-2007, 18:01) [snapback]155646[/snapback]
czemu? serwer spoko, sporo ludzi. Szkoda że często disconecty są, ale za to jest wprowadzonych wiele elementów. Ostatnio nawet mowili ze wprowadzą ILIDANA do Avlona... takze zobaczymy.


Tak ale to wszystko ma swoją cenę.

Debilna Administracja.

Dlatego tam niegram i raczej niemam zamiaru tam wracać chyba że squad Administracji zmieni się na porządniejszy a poza tym pobanowali tam ostatnio moich ziomków.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
póki co mi sie nie dawali we znaki... aczkolwiek czasami nie ma ich wcale, co mnie wkur*ia i pewnie wiekszość graczy. Niektórzy na wskrzeszenie czekaja 3 dni bo GM'a żadnego nie ma ;) eh... ale chyba nie ma większego Polskiego pirackiego serwa??
 
T

Thran

Guest
Kilka słów o avalonie:

CYTAT
Ano, pantofflowa rulez. Jak Avalon sie sypnie (a teraz co zmiana to coś popieprzą, jak z stealth ostatnio) to z mojej guildi powiedziało, że 2 osoby przejdą. Sam nawet nie wiem, czy nie żucić swojego pala na Avalonie.


CYTAT
Gram na Avalonie od wipe, kiedyś to był inny serwer... miła atmosfera GM który pomaga tak jak ma pomagać.. nie jak teraz... Pełno edytowanych postaci.. Rozdawanych itemów przez GM. Avalon to teraz niestety FunSerwer.


Niestety taka prawda ;)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
CHętnie bym się przeniósł na inny serw ale szkoda mi mojego krasnala.... beeeeeeeeeeee :( narazie jeszcze sie pobawie na avlonie... ;) @Thran wez podrzuc realmlist i stronki innych fajnych serwów to poogladam :)
 
T

Thran

Guest
Ja obecnie czekam na WoW:Dreams Of Freedom zapowiada się drugi Avalon bo administracja fajna i wogóle :p http://wowfreedom.xt.pl/ więcej masz na stronie ale to narazie testy są :) i niewiadomo kiedy się skończą bo chyba Admin będzie testować Ascenta też.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Postanowiłem wrócić do WoW'a :) Pobieram że tak powiem wersje 2.0.0 a potem tylko spatchuje do najnowszej a potem Burning Crusade zainstaluje. Hmmm dawno nie grałem więc pytam się was, obecnie dużo jest ludzi(tak średnio online) na pirackich serverach(tych na patchach 2.2.3 itp.). bo jak wcześniej miałem patch 1.12.1 to 40 osób online góra było(a ja za taką grę to dziękuję)?
 
T

Thran

Guest
To zależy od serwera Xenex NP:

Na Dreams Of Freedom są teraz testy więc malutko ludzi jest ale po testach powinno być więcej.
 
Do góry Bottom