World Of Warcraft

V

Vergil

Guest
Nameless, kotku, właśnie że nie ;)
Na 70 kończy się zabawa, ale na chwilę xP , gdyż niebawem wyjdzie WotLK.
Moim zdaniem najlepsze w WoWie są te chwile, kiedy naszą postać ogarnia złote światło i pisze: Congratulactions! You have reached level... :)
A na 70 już koniec tej zabawy. Pozostały Raidy i PvP.
I mam pytanie. Czy pełny T6 Warrior nastawiony na DPS, z zajebistym neckiem, trinketami i fingerami będzie bez problemu robił questy w Northrendzie ;P? No, to teraz Pit Lord spod Dark Portalu W Hellfire Peni(n)sula
dostanie nieźle wpierdziel od T7 DK Z Frostmournem xD Phi, BT to będzie teraz robiła grupa DK xP 5 osób starczy chyba^^

BTW. Kto gra na serwerze Dreams of Freedom?

po a) kotkiem moga mnie nazywac wybrani x] po B) na 70 zacyzna sie zabawa poniewaz na powaznie mozna sie bawic na BG i sa raidy a do 70 to takie sranie w banie xD byle by dobic. NS
 

Darsal

New Member
Dołączył
10.9.2008
Posty
4
CYTAT(Vergil)
Na 70 kończy się zabawa, ale na chwilę xP , gdyż niebawem wyjdzie WotLK.
Moim zdaniem najlepsze w WoWie są te chwile, kiedy naszą postać ogarnia złote światło i pisze: Congratulactions! You have reached level... smile.gif
A na 70 już koniec tej zabawy. Pozostały Raidy i PvP.
I mam pytanie. Czy pełny T6 Warrior nastawiony na DPS, z zajebistym neckiem, trinketami i fingerami będzie bez problemu robił questy w Northrendzie ;P? No, to teraz Pit Lord spod Dark Portalu W Hellfire Peni(n)sula
dostanie nieźle wpierdziel od T7 DK Z Frostmournem xD Phi, BT to będzie teraz robiła grupa DK xP 5 osób starczy chyba^^


lol

Człowieku zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. Rozumiem, że podniecasz się po zalogowaniu widząc 10 postaci na 70 poziomie. Szkoda jeszcze, że pewnie żadną nie umiesz grać. Mnie osobiście bardziej podobało się jak po miesiącu wipowania na Kaelu wreszcie padł.

CYTAT(Vergil)
I mam pytanie. Czy pełny T6 Warrior nastawiony na DPS, z zajebistym neckiem, trinketami i fingerami będzie bez problemu robił questy w Northrendzie ;P?


Tak, ale pod warunkiem, że to będzie neck z trashy z MH czy BT z innym nic nie pokonasz :p
Taki warek będzie bił poziom bez żadnego problemu, ale wydawało mi się, że to oczywiste. Widać niektórych myślenie boli.

CYTAT(Vergil)
Phi, BT to będzie teraz robiła grupa DK xP 5 osób starczy chyba^^


Wiesz DK nie będzie umiał leczyć więc nie wiem czy to będzie takie łatwe.

Na zakończenie. Jeśli grasz tak jak piszesz to lepiej odstaw wow'a, bo tylko pieniądze marnujesz.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Gdzie grasz ?

O Wotlku wiem tylko tyle, ze pvp na end game jest ciulowe. Nic więcej nie wiem :p
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
That's right. Yogg - Saron został już zpwniony przez niemal że wszystkie najlepsze gildie PvE a PvP też ssie bo wszyscy na arenki łażą jako DK. tak jak instalujesz WOTLK to masz odrazu 3.0.2 ale musisz ściągać patche by grać na serwerach do 3.0.9 jeśli privy a jeśli glob to 3.1.0
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Dzięki ;)
Jeszcze nie gram, bo zgubiłem pierwszą płytkę TBC.
A gdzie Wy gracie? Chciałem iść na jakiś serwer (priv ofc) gdzie graliby ludzie z GUP ^^ Mam na oku ten nowy DOF (nie pamiętam nazwy) lub Avalon. Jeśli gracie na innym dajcie linka do strony :) Zarejestruję się.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...;n=Nightwishing moja stara postać na officialu ^^ Na miningu da się zbić fortunę...
No właśnie, a propos pieniędzy, to jaki jest rynek AH na servie na którym gracie? Jakie są ceny np. za stack mithril ore/truesilver ore/copper ore i bary? Interesuje mnie to, bo zamierzam wziąść sobie mining i skinning (zależy mi na kasie ;P).
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja gram właśnie na tym nowym DoFie (obecnie się nazywa HellGround), Revan też, chociaż mało ostatnio go widuje online.

Na miningu się da ładnie zarobić, nie powiem.
Cen konkretnych nie znam, bo sam mam skining i LW.

Kasa, łatwo idzie zarobić, sam już mam FM 280% i koło 500g na wydatki :p

Dobra, idę dalej lać Prince'a, bo mnie gildia wzywa ! :p
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Z officiala moja kochana guild leaderka sprzedawała epiki np. brain hacker za 10 gold...
Miała maina draenei szamana, a alty- wszystkie DK do profek ;p Bogata byla :p
No, a jakie są xprate na tym hellgroundzie? Blizzlike czy Blizzlike x4 ?
Zresztą Feomatharze... Byłem bogatszy :p Miałem jedną postać na DoFie, Fatboy się zwała, taki zawadiacki forsaken. Od 1 levela do 25 zarobiłem 600g. Zmarnowałem dużo na twinka... Fajnie było... Ten klimat DoFowski... Heh gildie miałem <Onslaught> ^^ Może ktoś wtedy grał?
I spodziewajcie się gnijącego rogala lada dzień, o ile mi się płytka znajdzie.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Racja. ja i Feo gramy na dofie lecz ostatnio za bardzo niemam czasu by wejść na wogólę.

LW jest dobre ale tylko wtedy jeśli chcesz robić się shamanem enh/Huntem itemy bo LW pod resto shamana to ssie pałę a matsy to czasem przekraczają nawet 150G NP: Prmial Mighty tyle kosztują albo nawet matsy na Mongoose są cholernie drogie na aukcji. jak masz dobrą gildię to zrobi ci w sumie za darmo matsy na Mongoose albo sam zbierzesz a ci za free zrobią. co do rogali. Jest ich już za dużo na serwie tak samo Loladinów, Hunterów i Shamanów. Najmniej jest warrów prot :(
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Vergill, co do kasy to mi jest w zasadzie już zbędna, no może tylko po to by sockety uzupełniać w itemach i na enchanty.

Twinka nie robię, bo mi się nie chce.

Revan, u nas w gildii są ludzie którzy mogą Ci skołować matsy na mungusa. No w każdym razie ja nie mam problemów takich :pp

A odnośnie samych klas, to fakt, rogali jest sporo, ale to wszystko zależy czy chcesz grać PvE, czy PvP.
Moja gildia bawi się w większości w PvE, są jednostki pod PvP, ale wielu ich nie ma.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Wiem jedno, że prawdopodobnie na początku zrobię shadow priesta, dojdę do 80 lvl i respec na holy. Zrobię gdzieś rok- ew. pół roku na PvE, później zrobię alta, maga, wacka lub rogala na PvP.
A twinka zrobiłem bez maina- miałem jedną postać i nikt mi nie dawał golda. Na 19 levelu z kasy którą sam zarobiłem, miałem najlepsze staty na WSG. No, ale to było przed tymi pi*******i heirloomami...
:)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Poprawka, na HG nie ma Wotlka. Jest tylko TBC (ale podobno najlepsze w Polsce).

CO do tego 19lvlu to szału nie ma, ja drutem też nie raz miałem najlepsze staty na PvP, ale osobiście wole bardziej PvE.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Tak na HG jest jeszcze TBC ale kiedyś mi Avengerr mówił że jak w miarę będzie odbugowane WOTLK tzn. Działający quest chainowy DK, Połowa questów w Northrend działająca, część archieventów naprawionych, naprawione nowe skille i talenty, naprawiona profesja Inscription. to myślę że wprowadzą WOTLK narazie cieszyć można się sprawnie odbugowywanym TBC. btw. W tym tygodniu T5 insty :D

Ale są już serwery pod WOTLK a najlepszy z nich jest jak narazie WoWNexus polecam gra tam mój kumpel z YT PanPatok :D
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
heh :)
Przeszukałem wszystko i nie znalazłem tbc cd1... ;s
Ściągam całe TBC ze strony WoWa, mam e tej chwili 425 MB z 3,6GB (4%)... I z moim netem Nerwostrata TP 512 przeciągnie się to do późnej nocy. O ile mi się w 99% neo nie rozłączy...
no a propos rozłączania, czy jeżeli wyłącze WoW Installera teraz to powróci mi do 4%? Czy od nowa będę ściągał?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Powróci, znaczy pliki zapisują się na dysku i programik automatycznie dociąga to czego brakuje. W ten sposób naprawiłem sobie instalke podstawki, bo uszkodził mi się jeden plik (600mb).

A co do samego ściągania, to wątpię byś do jutra skończył, bo to nie ściąga się maksymalną prędkością łącza, tylko taką jaką Blizzard udostępni.

Ja wszystkie części (Podstawka, Patche i TBC), ściągałem chyba 2 dni z hakiem, no ale warto było ;)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
A jaką masz szybkość neta?
Mi się ściąga 56-65kb/s :p I mam dobrze, bo mam wszystkie płyty WoWa w biurku, zakupione oryginały ^^( oprócz jednej z TBC...).
A jaki jest patch przy starcie TBC? 2.3.0? I ile waży 2.3.0-2.4.3 :p? Jeśli powyżej 1,2GB to raczej pójdę na ten WoWNexus (a ile tam polaków gra?) i poczekam aż HellGround wprowadzi WotLK.
No i wszystkie patche nagram na płyty DVD xD Razem z WoWami^^
EDIT
Feo, thx za pomoc... ^^
Mam cos dla Ciebie, nie wiem czy ci się spodoba... Zresztą nic tutaj nie zrobiłem. Prawie... Tylko przezroczystosc, napis i tyle.
feo.png

feonapis.png

W drugiej jest niewidoczny napis ALBO W MORDE, ale chwilowo nie mam czasu, jak Ci się któraś spodoba to poprawię.
Teraz mam bardzo mało czasu i to tylko wersja alpha xD
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Przy starcie TBC jest chyba 2.4.0
Trzeba patchować do 2.4.3

Jak chcesz to idź na tego Nexusa, ale jak dla mnie granie we Wotlka w obecnym czasie to strata czasu, bo same bugi, no ale Twoja wola. Ile Polaków tam gra, pojęcia nie mam, w sumie obojętne mi to ;p

A HG nie prędko przejdzie na Wotlka z tego co mi wiadomo, bo administracja po prostu nie chce przechodzić na nią.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Na WoWnexus gra gdzieś tak 400+ graczy ponieważ ostatnio dwie gildie emigrowały z sunwella :p

Ja tam gram dalej na HG bo na WOTLK gra no jest narazie niemożliwa zwłaszcza jako DK.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Szkoda, że był wipe DOFu i narodziło się HG.. :(
Był klimat... Fajna gildia, fajni ludzie (Enefia, Wyluzowany, i inni :p) Nawet RPG robiliśmy! Na 26 levelu dałem ślub Enefii i... nie pamiętam jego nicka... :p Ale wiem, że był fajny tekst xD (Czy będziesz z nim zawsze, w cursie i w buffie, w raidach i instach (...) dopóki dc was nie rozłączy?) Ogólnie to 5 przycisków miałem zbindowanych na tekst ślubny (kupiłem nawet szatę maga na 6 level, ślub na wodzie [Enefia była troll shamanką] i moje wejście- Stealth, ujawnienie się, Vanish i najszybsze ujawnienie się [chodziło o to, żeby wyglądało że wychodzę z pyłu])... Zresztą jeżeli jeszcze jest gildia onslaught to na pewno tam wrócę. Zresztą pamiętam jak Enefka mi pomagała w questach w Hillsbrad Fioothills :p
Zresztą Darth, jesteś w hordzie? Jeżeli tak to sprawdzisz czy jest gildia Onslaught? I jeżeli jest to spróbuj skontaktowac się z Wyluzowanym/Enefią (jeśli jeszcze są) lub z byle jakim członkiem i powiedz mu że Fatboy wraca :) Zresztą pamiętają mnie po dotacji 350g na konto bankowe xD A miałem 25=26 level :p Bez maina.
No, 979mb mi się ściągnęło z 3,6 GB. Dzis w nocy jeżeli się ściągnie to zacznę ściągać patche.
 
Do góry Bottom