Ulubiony Obóz W Gothicu 1

Status
Zamknięty.

Toptik

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
18
ja lubię Nowy Obóz bo jest tam fajnie no i oczywiście latwo do niego dołączyć :)
 

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
JA nigdy nie byłem w Sekcie xD Po prostu nie spasował mi ten obóz ;)
Byłem raz w SO i uważam, że tam było chyba najlepiej, dużo kumpli typu Milten, Diego :]
Grałem też chyba 2 razy Nowym Obozie i tam też było fajnie :) Szczególnie dlatego, że mają własne zasady a nie taki rygor jak w SO. No i dużo kumpli :p Lee, Gorn..itd
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
B) :huh: dla mnie najfajniejszy jest stary obóz ponieważ panuje tam najprzyjemniejsza atmosfera i łatwo można zostać cieniem (wstarczy wykonać kilka prostych zadań) i niewarzne że w piątym albo szustym rozdziale stają się naszymi wrogami
 

szadow12

New Member
Dołączył
24.9.2008
Posty
1
:rolleyes: Nu też prawda, ale i tak najkorzystniej, wybierając ścieżke magii jest dostać się do starego obou, tak czy innaczej skończymy w nowym a pooziom trudności wzrasta :p :p :p
 

Xasta Mor

New Member
Dołączył
27.9.2008
Posty
14
Nowy Obóz Rlz. Ta atmosfera jest boska a jaskinia bez konkurencyjna no i najemnicy :)) Gorn który jest The Best no i Lee.. On ma charakter ;)
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
Moim zdaniem najlepszy obóz to stary obóz B)
Zalety:
- Klimat
- Bardzo ładny zamek :rolleyes:
- Moim zdaniem najładniejsze zbroje w calym G1
- Z ludzmi ze starego obozu masz pierwszy kontakt
- Pełno ekskluzywnych towarow za ktorymi uganiaja sie inne obozy
Wady:
- Wyrzucaja cie potem z obozu :(
- Wrzód
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
ja dołączyłem do obozu na bagnach fajny klimat ładna świątynia bagna na którym exp dobrze wchodzi za węże i krwiopijce codzinnie dostajesz bagienne ziele 3 sztuki chyba nie pamiętam za bardzo dobrą magie mają i lester nam pomaga i oczywiście ten obuz jest extra bo jako jedyni mają swoją kulture i fajne zbroje mają i dużo fajnych jeszcze itemów :)
 

BezimiennyIII

New Member
Dołączył
16.10.2008
Posty
12
Nowy obóz jest najlepszy. Można łatwo i bez karnie się dorobić. w NO i OS jak z kimś chcesz się ponaparzać to od razu cię napadają.A i można bardzo łatwo nową rangę dostać.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
BezimiennyIII, na początku piszesz, że NO jest spoko, a potem że nie :p.

Moim zdaniem najlepszy jest Stary Obóz, miła atmosfera, przyjaciele...
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Ja najbardziej lubie nowy obóz.Fajni ludzie, spoko klimat,żadnych zasad, dużo magów wody, karczma obok obozu ^^.
Stary też jest fajny ale wole jednak nowy.W starym panuje wspaniały klimat, jest kilku fajnych ludzi ale ciągłe rozkazy... i straznicy kozaczą...Co do obozu sekty to nie lubie ich i nigdy nie lubiałem.Nigdy nie dołączyłem do ich obozu.Bo to same świry, a śniacy to ciota :p
 

Yskier

New Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
3
niewiem czy tak można ale moim ulubionym obozem był obóz przed starom kopalniom z modu "MT" :unsure: może traktują cię wszyscy jak śmiecia na początku :ph34r: ale idzie się przyzwyczaić w szczególności gdy zostaje się szefem obozu "magnatem :p "
 

Malaczek

Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
32
A ja mam po uszy te obozy jestem nekromantą i mam te obozy w ...

A jeśli chodzi o wybieranie to nowy obóz jest najbardziej spoko.

Stary[trudne misje, zdrada, Gomez(świnia)]
Nowy(nuda, ciekawość nie zabija)
Sekta(świry wierzące w demona, Cor Kalom(...) i fantastyczni strażnicy( nieśmiertelni :lol: )
 

Ciapek533

New Member
Dołączył
8.11.2008
Posty
19
Ja tam za pierwszym razem lubiałem SO bo z Diegiem fajnie się gadało ale teraz ... NO rlz
 

Vakirsh

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
11
Na początku w ogóle się nie ruszałem ze Starego Obozu, podobało mi się tam. Ale kiedy już Gomez mnie wysłał na bagna... Ahh, te klimaty. Po prostu zapiera ten w piersiach ten widok, ta architektura budowlana, cud techniki jak na tamten okres. Lubię czasem wejść do lasu i pozabijać wilki, ale wolę iść z fabułą niż expić normalnie. Ma dostęp do bagien, do morza, do lasu, do rzeki, do gór, co jeszcze potrzeba do szczęścia?
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Ja najbardziej lubię Nowy obóz. Fajny klimat i wogóle jest fajnie ;p
 

__|Wenzel|__

New Member
Dołączył
11.11.2008
Posty
15
Dla mnie stary obóz jest mocno sfortyfikowany,oraz docieraja tam towary z calej doliny,gdyby nie rządy gomeza ten obóz byłby najlepszym miejscem w górniczej dolinie
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Ja G1 przeszedlem 2 razy.Raz na SO, bo gralem pierwszy raz (wiadomo nic sie jeszcze nie wie)na poczatku mi sie podobalo, ale od 4 rozdzialu to bylo juz zrycie przez to ze sie nie da im wytlumaczyc z niczego i cie chca zabic, to troche bez sensu.Do sekty nigdy nie dolaczalem i nie mam takeigo zamiaru, bo tam si enigdy nie lapie nie wiem gdzie co jest(oprocz tych wazniejszych zeczy,i tam sa same świry i bez sensu tam jest.W NO bylem raz bo chcialem zobaczc jak sie gra najemnikiem.Mozna powiedsziec ze nawet fajnie gdyby nie to ze maja tak cienkie zbroje, akle tek NO jest najlepszy dla mnie.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja zawsze najbardziej lubiłem Obóz Bractwa Śniącego (nie Obóz Sekty)
plusy obozu:
-ziele :)
-Cor Angar
-umierający Y'berion
-fajny filmik nieudanego przywołania Śniącego
-zajeb**** pancerze
minusy obozu:
-nic
-nic
-nic
-nic
:D :D :D :D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Tak jak w temacie-który obóz lubicie najbardziej??

Ja osobiście najbardziej lubię Nowy Obóz.Nie ma tam żadnych Magnatów którzy chcą rozkazywać innym,każdy robi co chce ale jeśli zrobi coś na szkode obozu albo Magów to zostaje ukarany ;) Są tam najemnicy-najlepsi wojownicy w GD.Magowie maja plan wydostania się z kolonii(i tak nic z niego nie będzie ale liczy się to że maja plan xD).Wydobywają rude aby wykorzystać ją do zniszczenia bariery a nie tak jak Magnaci ze Starego Obozu którzy każą wydobywać rude aby wymienić je na towary ze Świata zewnętrznego i wykorzystać sytuacje Króla...Nowy Obóz jest najlepszy.

A który obóz wy lubicie? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom