Ulubiony Obóz W Gothicu 1

Status
Zamknięty.

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
wy wszyscy lubiecie NO co tam jest ciekawego ??? w obozie świrów mozna sie tak podexpic a w SO tesz nie ma nic ciekawego wogule wiecie że tam jest OB obuz bandytuw w kanionie troli tam to dopiro można sie naexpic
;) :ph34r: :p
 

pawelos23

Member
Dołączył
13.4.2009
Posty
34
Ja grałem w Starym obozie... Panuje tam spoko klimat. I najwarzniejsze: Pierwsza postac ktora sie poznaje jest Diego, a on pochodzi ze Starego Obozu
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Lubiłem dosyć Stary Obóz.
Ale po tej akcji co się zamykają i osądzają o zdradę to szczerze mówiąc przestał mi się on podobać.
A tak to spoko jest Nowy Obóz.
Fajni ludzie i ogólnie miły klimat tam panuje.
 

tomosiara

New Member
Dołączył
19.11.2008
Posty
2
:rolleyes: Ja tam wole Obóz Sekty jak byłem mały to u kuzyna grałem najbardziej mi się spodobał przez to ziele które można zbierać i później opylać :rolleyes:
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Stary Obóz ma najlepszy klimat. Kiedy grałem pierwszy raz w G1 to ta muzyka, ci npc, ten wygląd, no po prostu nie mogłem przestać grać. Moim zdaniem to jest najlepszy obóz. Potem jest Obóz Sekty no bo wiadomo że sekta to mili rozumiejący ludzie którzy cię zachęcają a potem każą modlić codziennie, ale jest w nim coś takiego, że mi się podoba. Nowy Obóz też ma spoko klimat ale mi się nie podoba bo ponury, a ludzie też tacy nie bardzo. Jedyne co mnie tam ciągnie to ta perspektywa wolnego człowieka.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Każdy wie, gdzie się rozgrywa akcja Gothic 1... Więc nie będę mówił który obóz ma najlepszy klimat. W każdym ma się świadomość, że jesteś za Magiczną Barierą, w każdym masz świadomość, że jesteś zamknięty i nie możesz uciec...

Na pierwszym miejscu stawiam Stary Obóz.
Bardzo mi się on spodobał. Podoba mi się taki układ budynków, jaki ma ten właśnie obóz. Jest po prostu... piękny.
Ukształtowanie terenu i krajobraz wręcz mnie powala. Są kasty- kopacze, cienie, strażnicy, magnaci. Żyją raczej w zgodzie. Chyba to widać, skoro wybudowali taki obóz ;) Ludzie ogólnie są w porządku- oprócz strażników wyłudzających haracz i Gomeza. Ten ostatni płaszczy dupę na tronie (sic!) i czeka aż ktoś zrobi wszystko za niego...

Później obóz Sekty.
Z wyglądu najbardziej mi się spodobał. Ładnie zbudowany na bagnach, miłe dla oka otoczenie. Ludzie też są spokojni. Palą cały czas i kto wie czy te skręty nie wypaliły im mózgu, aczkolwiek są przyjaźnie nastawieni do wszystkich.
Miło jest być nowicjuszem. W tę rolę najbardziej się wczuwasz- możesz robić to co inni nowicjusze.

I na końcu wielbiony przez innych Nowy Obóz.
Nie wiem co wy takiego w nim widzicie... Chociaż taki zły nie jest, tylko za mały! Pola ryżu i Kocioł się nie liczą.
Ludzie... Ludzie natomiast ćpają, biją się, kradną, gwałcą i grabią- czyli normalka w Górniczej Dolinie :p
Większość z nich to zawadiacy, rzadko zdarzają się mili ludzie.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ulubiony obóz? Hmmm, nie wiem sama.

Zawsze gram w SO, no bo nie chce mi się na początku gry łazić tak daleko do NO. Już się przyzwyczaiłam do strażników, do tych wszystkich zasad. I zawsze, grając w G1 przyłączam się do Magów.

Natomiast NO także lubię. Dlatego, że tam każdy dba o swój własny interes, nikt nikogo nie kontroluje, robię to co mi się chce i podoba, jeśli chce, to komuś spuszczę lanie.

A Sekta to świry i ich nie lubię. Wkurza mnie ich gadka, idąc tam mam ochotę ich wszystkich rozwalić ;P

Reasumując, na równi traktuję NO i SO. W SO jest łatwo, są starzy kumple, a w NO swoboda i brak określonych zasad. Tak czy siak w G1 musimy być w NO, kiedy Magowie nas zdradzają... Więc na początku siedzę sobie w zamku z Magami, a potem sobie z Gornem sieczkę robię ;)

Z Bogiem.
 

Hunter23

New Member
Dołączył
5.7.2009
Posty
2
Najlepszy stary obóz.
Tu jest najlepszy klimat.

Najbardziej spoko goście są w nowym obodzie.
A sekta - to świry. Choć plus że mają dużo zielska.
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Ja najbardziej lubię Obóz na bagnie, jest bardzo charakterystycznym miejscem, jak chodzi o budowle. Stary obóz i Nowy obóz przypominają podupadające miasto, nic specjalnego. Jako jedyni w kolonie karnej, są ludźmi szanującymi innych, bardzo mi się to spodobało, w dzisiejszym świecie tego brakuje właśnie tego elementu, może dlatego tak mi się to spodobało. Jako jedyni, łączą ze sobą dwie, bardzo ważne dziedziny - walka biała bronią i magia. Jak chodzi o samych ludzi, nic do nich nie mam.
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Według mnie najbardziej klimatycznym obozem jest Nowy Obóz. Jesteśmy w owym obozie zdani tylko na siebie, nie pomogą nam tam przekupieni strażnicy ani świątynni nekromani. Gdy pierwszy raz zobaczyłem kopiec rudy, pragnąłem włożyć ręce pomiędzy kraty i wyciągać rudę garściami. Szkoda tylko że nie możemy uczestniczyć w napadzie na konwój :D .
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Zdecydowanie Stary Obóz. Ci wszyscy "żyjący tam ludzie", wygląd i muzyka składają się na na niepowtarzalny klimat tego miejsca, jak dla mnie jedyny taki w kolonii. Poza tym jest to pierwszy obóz, do którego dołączyłem, więc pewnie między innymi dlatego dobrze go zapamiętałem. Niestety, nic nie trwa wiecznie - a szkoda... ach, ten czwarty rozdział...

Dodam też, że ostatnimi czasy coraz bardziej podoba mi się obóz sekty... gdy tylko widzę, jak oni cały dzień palą to swoje zielsko to mnie aż zazdrość bierze, że mają takie beztroskie życie... gwoli ścisłości dodam, że papierosy (przynajmniej od jakiegoś czasu) omijam szerokim łukiem, ale na fajkę wodną bym się skusił ;p
 
S

Solmyr

Guest
Zgadzam się stary obóz jest naj lepszy pod karzdym wzglendem
 

Bezi222

New Member
Dołączył
23.7.2009
Posty
12
Ja tam najbardziej lubię Obóz na Bagnie(Sekta).
Gdyż co dziennie dostaje 3 skręty za darmola,
co prawda są jakieś tam zakazy ale mnie to nie
przeszkadza,nie mogą mnie wywalić z obozu
jak to było w przypadku SO(grałem wtedy
magiem ognia) a poza tym są tam same szajbusy
np.jakiś chłopek se mieszkał na bagnach a
wkoło krążyły błotne węże. B)
Ten obóz najbardziej przypadł mi do gustu. :D
 

Balimer

New Member
Dołączył
21.10.2008
Posty
10
Ja najbardziej lubię dołączać się do sekciarzy ponieważ uczą Cie 4 kręgów magii jako wojownika
Jednak NO jako ulubione obóz do "odpoczynku"
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
ja najbardziej lubię nowy obóz bo jest tam dużo do fajnych kolesiów no i Lee mój ulubiony kumpel z gothic
 

Imienny

Member
Dołączył
11.8.2009
Posty
37
Ja lubię sonie grac kilka razy i zawsze kimś innym ale i tak najbardziej lubię SO jest tam fajny klimat i fajni ludzie a niektórzy strażnicy po prostu wymiatają a po zatem jest tam super hero DIEGO!!!!!!
 
S

Solmyr

Guest
Najbardziej lubie Stary Obóz, bo tam jest Diego i miła atmosfera i rączka i arena. Wszyscy z starego obozu lubią lać bandytow z nowego obozu. :xd:
 

XxbitxX

Member
Dołączył
20.8.2009
Posty
34
mi sie podoba stary obóz ponieważ jest tam wszystko kupcy i kumple oczywiście najpardziej nie lubie sekty narkomanie i tyle tylko angar w wporzo. :rolleyes:
 

gothic-error

New Member
Dołączył
5.9.2009
Posty
12
Moim ulubionym obozem jest... Chyba najbardziej odpowiada mi Stary Obóz (chodziaż dołączyłem do wszystkich podczas mojego wieloletniego doświadczenia) :rolleyes:
 

Varadero

Member
Dołączył
6.9.2009
Posty
34
Ja także jak poprzednik już byłem we szystkich obozach, ale najbardziej mi się podoba yyy... Nowy Obóz, bo SO się potem zamykają..., a Obóz sekty to świry...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom