Ulubiony Obóz W Gothicu 1

Status
Zamknięty.

Pendzior130

New Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
6
Ja tam wole Obóz Sekty niż frajerów z Nowego Obozu-(nie tyczy sie:Lee,Wszystkich Magów Wody,Gorna i Wilka no i Laresa) Ja gre przeszedłem jako Strażnik Świątynny. B)
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Osobiście nie lubie żadnego obozu:
-W Starym Obozie jest dużo ograniczeń, ludzie nie są mili, a później okazują się zdrajcami
-Nowy Obóz to obóz złodzei i bandytów
-A Bractwo Śniącego to po prostu banda naćpanych narkomanów, zwolenników bagiennego ziela, czarnej magii i zabaw z Demonami.
Jeżeli miałbym wybierać kogo najbardziej lubie to Magów Ognia i Magów Wody, ponieważ są mili i z chęcią cię przyjmują(MW)
 

Gothicki Ipas

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
4
- Nie wiem, ale mi nigdy nie przypadł do gustu Nowy Obóz. Nie wiem, nie spodobał mi się. Jeden z najemników kazał mi pracować na polu (jeśli dobrze pamiętam).
- W Starym Obozie było dużo zdrajców, byłi także Magowie Ognia co potem zabił ich Gomez. Z tego co pamiętam potem ty musisz zabić Gomeza ale nie jestem pewien.
- Obóz Bractwa to spokojny obóz, z dziwnymi ludźmi ale możnabyło się dogadać.

Lecz i tak najlepszym obozem dla mnie był Stary Obóz...
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Moim ulubionem obozem jest Nowy Oboz jak chyba widac po nicku xD
Przechodzilem Gothica wiele razy to moja ulubiona czesc.
Moj ulubiony etap gry to: Cien>Straznik>Najemnik>Mag Wody>Nekromanta :D
Na poczatku nie moglem sie w sw sniacego polapac xD i jak noob przechodzilem kraty zamieniajac sie w chrzaszcza :D
bo bug jest ze wystarczy dotknac jako chrzaszcz kraty i juz sie je po 2 stronie xD lamerskie ale dziala ;p
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
w zasadzie to zaden bo:
SO - zdrajcy i zadufany dupek jako szef
NO - zlodzieje
OB - swiry wierzace ze demon da im wladze nad swiatem

ale jesli mam wybierac to chyba Nowy Obóz
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Stary Obóz kojarzy mi się z Prison Breake'iem, bo w SO jest bardzo sztywna hierarchia ,a Strażnicy i Cienie trzymają sie razem.Poza tym nie mam takiego bajzlu jak w NO :D
 

Kurys4

New Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
18
Oczywiście Nowy Obóz :D Można potem zostać (o ile i tak nie zostaniesz)Magiem wody,a potem nawet nekromantą(Krąg 6) :)
Przechodziłem już ponad 3 razy Gothica I,trzema różnymi obozami,i stwierdzam że najlepszy Nowy Obóz
-mili ludzie :D (oprócz niektórych takich jak Lewus) :angry:
-poznasz tam fajnych "ludzi" takich jak:Lee,Gorn,Saturas,Kosa,Wilk :D
itp.
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Stary Obóz biłby rekordy popularności,gdyby dało się go dokończyć.Tak naprawdę
i tak wszyscy kończą w Nowym Obozie,więc to wybór między deserem w postaci NO
albo całego obiadu ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4787
Ja tak troche nie na temat, ale jak wywalą cie ze starego obozu to możesz przyłączyć się do sekty?
Chyba nie, bo Cor Kalom uciekł na poszukiwania, ale nie wiem i dlatego sie pytam :D :D :p
 

wojownikAngar

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
12
Przeszedłem G1 kilka razy:
Stary Obóz (strażnik)
Nowy Obóz (najemnik i mag ognia)
Obóz Bractwa(strażnik świątynny)
Najbardziej spodobał mi się Stary Obóz i Obóz Bractwa.Nowy jakos mnie nie przekonal
 

palpatin

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
22
Grając po raz pierwszy w G1 zdecydowanie byłem zafascynowany Starym Obozem, ale grając po raz drugi i wiedząc, że zostaniemy z niego wyrzuceni wybrałem Nowy Obóz, natomiast Bractwo zawsze omijałem szerokim łukiem ;)
 

staravia

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
5
Ja lubię najbardziej nowy obóz
-fajni ludzie
-bronie
-pancerze
-jeziorko
-jaskinia
- i nie ma zasad :D :D

stary obóz lubię tylko dlatego, że są magowie ognia(zawsze ich lubiłem)
sekta ma świrów <_< <_<
 

ShadowDiego45

New Member
Dołączył
13.8.2008
Posty
12
No i nad tą wypowiedzią musiałem się zastanowić.
Ale moim ulubionym obozem jest Nowy Obóz ponieważ:
Można tam spotkać nowych ciekawych przyjaciół, wiele można się nauczyć, można komuś skopać "tyłek" :), Ciekawy Klimat, Ciekawe misje i wiele wiele innych.
Drugi obóz to Obóz śniącego ponieważ mają dość ciekawe zbroje oraz panuje tam świetny klimat.
A na końcu zostawiam stary obóz. Co prawda pochodzi stamtąd Diego ale tam trzeba się pilnować na każdym kroku, spotykać się z rzezimieszkami i złodziejami. To by było na tyle :)

Pozdro All ;)
 

tnt

New Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
1
Ja wole oboz na bagnie, fajne ubiory maja ,bronie i swietny klimat
 

Argaleb

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
13
Witam wszystkich, jestem Argaleb! To mój pierwszy post na tym forum! Ale wracając do tematu nie przepadam za sektą, stary obóz jest spoko, ale zdecydowanie najlpeszym obozem jest NO. Wilk, Lee, Lares i cała reszta są niesamowici. Nowy Obóz lubię za Magów Wody i Najemników. To by było chyba na tyle. Pozdrawiam Argaleb!
 

xardas1611

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
2
Jak gram bez kodów to wolę dołanczać do sekty bo jest najłatwiej. Dlaczego? Bo tam już będąc nowicjuszem możesz nauczyć się kręgów. Ale jeśli chce sobie na luzie pograć to mój ulubiony to nowy obóz. A i jeszcze coś. Jeśli dołanczam do Starego Obozu to gdy już zabiję królową pełzaczy idę do thorusa mówię że interesuje mnie ścieżka magii, idę do Coristo zdaję test on idzie na górę, ja idę do thorusa i przyłanczam się do straży. Dostaję pancerz miecz, uczę się np. kuszy. Jak wykorzystam te wszystkie przywileje strażnika to idę do coristo on nadal czeka na górze. I przyjmuję mnie do gildii magów. Znacie ten trick? :)
 

Modder

Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
34
CYTAT(xardas1611 @ 17-08-2008, 21:29) index.php?act=findpost&pid=192867
Jak gram bez kodów to wolę dołanczać do sekty bo jest najłatwiej. Dlaczego? Bo tam już będąc nowicjuszem możesz nauczyć się kręgów. Ale jeśli chce sobie na luzie pograć to mój ulubiony to nowy obóz. A i jeszcze coś. Jeśli dołanczam do Starego Obozu to gdy już zabiję królową pełzaczy idę do thorusa mówię że interesuje mnie ścieżka magii, idę do Coristo zdaję test on idzie na górę, ja idę do thorusa i przyłanczam się do straży. Dostaję pancerz miecz, uczę się np. kuszy. Jak wykorzystam te wszystkie przywileje strażnika to idę do coristo on nadal czeka na górze. I przyjmuję mnie do gildii magów. Znacie ten trick? :)

e]
ALE DOSTAJESZ SZATE MAGA OGNIA ?NIEWIEDZIAŁEM ,ŻE SIE DA DO TYCH MAGÓW DOŁĄCZYĆ

A wracając do tematu to ja wole dołączyć do New Camp ,bo sprawia mi przyjemność zabijanie Ryżowego księcia i tego ludzia co każe wode roznosić

A wracając do tematu to ja wole dołączyć do New Camp ,bo sprawia mi przyjemność zabijanie Ryżowego księcia i tego ludzia co każe wode roznosić.
 

Milten113

New Member
Dołączył
18.8.2008
Posty
3
najlepszy jest nowy ma fajne pancerze , szaty i faniejszy klimat przeszedłem G1 chyba z 10 razy przez wszystkie obozy ale w nowym nigdy mi sie nie znudzi :D

rzeczwiśce
rużowego księcia fajniesię zabija
 

Gacek15

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
3
Ja najbardziej lubię Nowy Obóz. Fajny klimat w trakcie przybywania w nim. Zadania od NO też są niczego sobie. Fajni ludzie, tacy jak Gorn, Torlof, Lee, Lares... Najbardziej nie lubię z Nowego Obozu Krzykacza. Dostał raz po głowie i się wyniósł... ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom