Ulubiony Obóz W Gothicu 1

Status
Zamknięty.

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Mój Ulubiony Obóz to Nowy Obóz bo zawsze mi sie tam podobało choc Lewus ostro prał mnie (do czasu :p)
Ale jakbym miał żyć w tamtych realiach to wybrałbym obóz sekty bo tam nikt nie bije i wszystko za darmo
ale najbardziej klimatycznym miejscem jest stary obóz :D
 

kraviec10

New Member
Dołączył
25.3.2007
Posty
13
Zdecydowanie lubie NOWY OBÓZ poniewaz tam znajduje sie moja ulubiona gildia Najemnicy :) A poza tym mozna tam nauczyc sie wiele rzeczy i podoba mi sie ogolny klimat :lol:
 

Patryk17pl

New Member
Dołączył
15.5.2008
Posty
1
Ja najbardziej lubię Stary Obóz ponieważ tam panuje ład i porządek i mają oczywiście fortece itp. :p Tak jakoś mi się spodobał Stary Obóz :p A i jeszcze mi się podobają Magowie Ognia i to też jest to co mnie przyciąga do Starego Obozu :p
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Ja najbardziej lubię NO jest tam spokój cisza czas płynie powoli. Nie ma tam żadnych upierdliwych strażników czy Guru którzy by mną pomiatała. :lol:
Mają fajne zbroje (najemnicy, szkodniki trochę mniej ale też fajne) i niezły kopiec rudy. :eek:
Jak się porozmawia tak po męsku z krzykaczem to nawet wille oda za darmo. :D
Jest też karczma na jeziorze (można się w jeziorze też umyć się czy poskakać na główkę ze skały, nie trzeba się martwić że się kark złamie bo płytko tam nie jest).
Są tam też staży znajomi (Lee, Lares, Gorn, Saturas, Cord,)
Po prostu tam czas płynie wolno.

W SO jest za mało swobody ale mają fajne zbroje
Są tam starzy znajomi tacy jak Diego czy Milten
Nie podobają mi się Magnaci (lordowie do siedmiu boleści) a najbardziej GOMEZ

Na Bagnach to tylko podobają mi się ich domki na drzewach (też bym tak chciał)
Zbroje to jakieś sukienki (oprócz ciężkiej pancerza straży)
Guru co uważają się za nie wiem (jak by dopadł go któryś z magów wody czy ognia to by z Guru kupka popiołu została)
 

Akirazashi

New Member
Dołączył
25.5.2008
Posty
7
Ja myślę że najlepszy jest SO ze swoim klimacikiem i zorganizowaną społecznością. Później NO bo nikt ci tam nic nie zabrania i wszyscy są przyjaźni. A na końcu Sekta bo mają fajny obóz i ładne zbroje.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Oczywiście, że Nowy Obóz ;) Może w SO jest lepszy klimat itp., ale i tak cię wyrzucają i są do tego te wszystkie zakazy. Jak już dużo userów mówiło - w NO wszyscy dbają tylko o swój tyłek xD
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
NO!
Ciekawa atmosfera, anarchia wręcz.
Takie same punki tam chodzą :D
Nie no, bezkonkurencyjnie Nowy Obóz wygrywa, lubię komuś wkopać i nie mieć przewalone.:)
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Najbardziej mi sie podobał Nowy Obóz. Tam wszystko wolno, prawie wcale tam nie ma praw to mi się najbardziej podobało.
Możesz każdemu na mordzie zatańczyć xD i nie masz żadnych konsekwencij
 

Kolay

New Member
Dołączył
3.6.2008
Posty
2
Każdy obóz ma coś w sobie, ale moim zdaniem najlepszym jest Stary Obóz - zwłaszcza, że po wyrzuceniu jest większa satysfakcja w powrotu - pomyślmy - jak poczułby się Gomez po pokonaniu przez zdrajce, a jak po walce z wrogiem...
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Ja najbardziej lubię Stary obóz, z tego względu, iż są tam fajne postacie i można na prawdę nauczyć się wiele pożytecznych rzeczy. Niestety w końcu z tego obozu muszą nas wywalić, ale ogólnie lubię ten obóz za klimat i ludzi których można tam napotkać

POZDRAWIAM
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Najbardziej SO - bo można łatwo wszystkich obrobić :p No i tam się dołącza do magów. Na 2. miejscu Obóz Sekty - za zielsko i woń otaczających bagien, gdzie rozkładać się powinno full zwłok ;) Choć Sekta wydaje się być bardziej klimatyczna, to lepiej się w Starym Obozie.
 

Zipero

Debile
Dołączył
31.5.2008
Posty
17
Nowy obóz, zdecydowanie nowy. Lepszy klimat tam panuje, luźniejsza atmosfera.
Fajni ludzie są, no a kiedy Gomez ześwirował, to znienawidziłem stary obóz.
No, mogę także dodać iż szkodnik Buster, uczy akrobatyki, co jest świetną rzeczą.
Szkoda ze w gothicu 2, tego nie ma.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Najlepszy dla mnie obóz to jednak stary ponieważ jest najpoteżnejszy i ma najwięcej handlarzy ,może troche nie sympatyczni ludzie ale da sie wytrzyma,nowy obóz mi sie nie podoba ze względu na wygląd taktyczna nora złodziei
 

kacus90

New Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
2
a ja wole oboz na bagnie bo mozna z nich beke cisnac i w ogole smiesznie jest
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Moim ulubionym obozem w Gothic to oczywiscie Nowy Oboz poniewaz podoba mi sie w nim klimat. I fajne misje sa dotyczace wykiwania Starego Obozu.
Fajnie jest gdy sie pojdzie do SO z wytrychami i sie mozna nie zle oblowic:) Fajne amulety sa:))
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Na początek Stary Obóz jak Strażnik a później do Nowego Obozu. Oba sąfajne i grałem dwa razy: raz magiem -> magiem. Drugi raz strażnikiem -> magiem. NO lepszy ale najlepiej mieć dobre układy z każdym obozem do samego końca, gdyż ma sięnajwięcej exp itd.
 

wormsik

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
1
Ja najbardziej lubię "Nowy Obóz" , ponieważ jest tam fajny klimat.Pełno tam zadziornych najemników i nowych kumpli.Najbardziej podobają mi się zadania najemników.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Chciałbym dodać od siebie jeszcze coś: Niektóre osoby mówią, że w SO jest więcej kupców i dobrze można się obłowić - błąd
:p W NO wystarczy pobić Sharky'ego, czy Wilka i kasa leci. Aaa i mają najlepsze bronie.

Zgadnijcie odkąd znienawidziłem SO :D Oczywiście po wywaleniu mnie stamtąd.
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Moim ulubionym obozem jest NO, ponieważ jest w nim fajna odmosfera, poznaje sie fajnych ludzi. Nie występuje tam tyrania ani nie ma ostrych reguł. SO to jest przeciwieństwo nowego obozu, a poza tym to i tak cię z niego wyrzucają, wiec jaki to ma sens. Magów ognia i paladynów to ja nie lubię ( prócz Miltena oczywiście :D ) są oni fanatykami, którzy dadzą sie zabić za Innosa :huh:
 

Ayra

New Member
Dołączył
2.7.2008
Posty
2
Zdecydowanie NO ^^ Tam po raz 1 spotkałam ludzi (no, oprócz Diego, Miltena i Lestera, to wyjątki) którzy jako tako lubili mnie i... no, może nie troszczyli, ale zależało im na mnie. Do tego potem w II tylu kumpli... Wybieram NO, za Wilka, Jarvisa, Ciphera, Torlofa, Laresa, Lee i Saturasa ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom