Ulubiony Obóz W Gothicu 1

Status
Zamknięty.

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
W tym temacie będziecie pisać jaki obóz lubicie najbardziej. :) :D

Ja najbardziej lubię Nowy Obóz, panuję tam fajny klimat, fajni ludzię, mili, pomocni. W nowym obozie możemy nauczyć się wszystkich kręgów a Starym Obozie i tak cię wyrzucą. Nowym Obozie można poznać dużo ludzi i tam nie ma zakazów takich jak w Starym Obozie, tu każdy dba o siebię i pilnuję swoich spraw. Jak powalisz gościa to nie rzuca się na ciebie inny gościu by pomóc tamtemu. :D :) :lol: ;)

Jest jeszcze dużo rzeczy które ma Nowy Obóz a iny niema ,ale nic mi nie przychodzi na myśl. :D

Pozdrawiam ;)
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Ja najbardziej lubie Nowy Obóz. Fajny klimat, ładna jaskinia i w ogóle. Wszystkiego można się tam nauczyc i fajni ludzie tam są. Nie ma tam zakazów i każdy musi dbac sam o siebie.

Pozdro !
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Takich tematów były setki. Masz tu link do jednego z nich (akurat otwarty więc się dobrze złożyło).
Do zamknięcia...

CLIK

Od tego są raporty - GW
 

Patrykus

Member
Dołączył
8.12.2007
Posty
54
Do którego obozu dołączacie i dlaczego? I co robicie po dołączeniu np. wolicie zostać Strażnikiem czy magiem ognia?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ja tak prawdę mówiąc tylko raz przeszedłem G1 (nie lubię grać 2 razy w to samo ), i dołączyłem Do SO. Wybrałem postać wojownika. Magie zawsze używam wtedy gdy muszę. Choć teraz mam chęć ponownie zagrać w G1 :D i chyba zostanę magiem
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja pierwszą część tejże sagi przechodziłem kilka razy i nigdy nie skończyłem :lol:
Nigdy nie mogłem się w tej świątyni połapać i błądziłem <_<
Ale tak poza tym to za pierwszym razem grałem jako mag ognia w Starym Obozie.
I od tamtego momentu polubiłem wszystkich magów :D
Tylko wkurzyło mnie jak magowie ognia umarli :eek:
Ale i tak fajnie się gra człowiekiem posiadającym zdolności magiczne.
Ale jeżeli chodzi o jaki obóz miałbym wybrać, to nie byłby to żaden obóz B)
Stary Obóz - zdrajcy w późniejszym etapie gry
Nowy Obóz - złodzieje i bandyci
Obóz Bractwa, Śniącego, na Bagnie itp. - świry wierzące w demona

Koniec :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Połączylem 2 tematy bo za dużo się tego zrobi.
Żeby nie było offtopu...

Najbardziej lubie Nowy obóz, swoboda działania, nikt nam nie rozkazuje. Nie trzeba bawic sie w załatwianie sobie ochrony i placenie składek albo w codzienne modły do demona... Żyć nie umierać ;]
 

rap1

New Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
2
Jak 1. raz grałem w G1 to dołączyłem do sekty:fajne zbroje i mieczyki :D ,natomiast za drugim razem grałem w Nowym obozie fajni ludzie,nikt nie chce od ciebie rudy,żadnych idiotów typu Wrzód.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
ulubiony obóz... hmm... to chyba będzie SO, bo mi się ich zbroje podobają ^^ i miecze i można zostać magiem ognia, a na końcu i tak się ląduje w NO. SO uważam za najlepszy i najciekawszy(z względu na fabułę) a wrzoda zawsze zabijam xP
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Mi nigdy nie pasował NO jakoś, zwłaszcza jako Szkodnik. Lubię SO i Strażników, wydają się w porządku, mają taką swoją własną, poskręcaną sprawiedliwość. No, ale nas zdradzają i nie jest miło.

Za to Sekta ma klimat świetny, genialna gildia, moja ulubiona. A ich przywódca to chyba jedyny prawy człowiek w Kolonii, chociaż musiał za coś trafić. Mówię o Cor Angarze.
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Mi bardzo podobal sie NOWY OBOZ. Lee i cala reszta bandy, oni budowali klimat i naprawde gdy gralem Bezimiennym tam zawsze lubilem chodzic. Nie przepadalem za Starym Obozem nie mowiac juz o obozie na bagnach. Chociaz ze w jedynke gralem raz i tak mi sie to podobalo. Moim zdaniem jedynka lepiej buduje klimat niz dwojka.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Chyba NO. Sam nie wiem, czemu. Z jednej strony jest nieco pusty miejscami, ale czuć w nim takiego ducha buntowników. Ludzie mają gdzieś Gomeza i świrów z sekty, pracują dla siebie i żyją sobie z dnia na dzień. Nic tam nie musisz jak nie chcesz. No i są najemnicy. Moja ulubiona gildia.

Pozdro.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Moim ulubionym obozem jest nowy oboz poniewaz jest tam wszystko co potrzeba pozniej jest oboz na bagnie bo mozna palic bagienne ziele w nieskonczonosc. Nie lubie starego obozu, po wyzuceniu wyrznolem ich do nogi to samo ze stara kopalnia, szkoda mi tylko krola bo magowie nie oddadza swojej nawet nie magicznej rudy(po naladowamiu miecza) krolowi.
 

mikis134

New Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
1
Moim ulubionym obozem był Stary Obóz. Bardzo lubiłem magów ognia, wyprowadzać [SIZE=8pt]wrzoda[/SIZE] za miasto( w wiadomym celu :rolleyes: . Poza tym to był mój pierwszy obóz <wspomina> .
 

Krystianek75

New Member
Dołączył
1.12.2007
Posty
17
Według mnie najfajniejszym obozem był Stary Obóz. Kumple: Diego, Milten, Wrzód!?!?!? (z wiadomego powodu). :)
A poza tym spoko ludzie ;)
 

sebabb

New Member
Dołączył
14.11.2007
Posty
17
Ja najbardziej lubiłem Stary obóz tak jak powiedział Krystianek75 starzy kumple tam są i w końcu wszystko tam się zaczęło :p
Później był Nowy Obóz bo było co porobić :).
Brakuje jeszcze 1 obozu w g1 :p obozu w którym znajdowali by się wyznawcy beliara (nie chodzi mi o zastąpienie nimi obozu na bagnach)
PzDr
 

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
Ja najbardziej lubie obuz sekty bo tam zawsze norzna coś dostać za darmo,no i fajne czary mają. :D

zmieniam zdanie .jednak nowy obuz jest zaje. :D ]
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
Obóz Sekty jest najlepszy :D Sami łysi ludzie w szatach jarajacych ziele :lol:
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Dla mnie najlepszy stary jak sie zostanie Magiem Ognia a później w nowym cię przyjmą do magów wody i się zostaje magiem dwóch żywiołów jest fajna przysięga i melodyjka.A ogólnie to stary bo jest tam zamek magowie i starzy dobrzy kumple.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom