Jaką Gildię Najczęściej Wybieracie?

Jaka Gildie najczesciej wybieracie


  • Total voters
    0

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Ja wybieram najczęściej straż/paladyni, mają najlepsze bronie, zbroje i najbardziej doskonalą się w sile i to mi pasuje, zawsze najwięcej punktów doświadczenia pakuję w siłę.

POZDRAWIAM
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Zdecydowanie wybieram Magów kontrolują mocą która nikt nigdy nie posiadał. Mają fajne szaty, szkoda tylko że mało maja w pancerzu
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Według mnie najfajniejsza do grania gildia jest Najemink/Łowca Smoków. Dlatego poniewaz sie ja najtrdudniej gra. Wiecie nigdy mnie nie ciagnelo do magi a po za tym np. jak sie gra Paladynem lub Magiem to Gothic2 jest za łatwy. Podobaja mi sie zbroje oraz miecze jakie mozna sobie wykuc. Ogolnie w Najemnikach jest taka fajna atmosfera ze sie mozna z kims pobic a nie zostanie sie za to ukarany:) Nie tak jak innych wiesniackich gildiach jaka jest Straznik/Paladyn
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Mi zawsze bardzo trudno było zrezygnować ze Straży i Paladynów. Ostatnio jakoś grając byłem zdecydowany dołączyć do Najemników... dołączyłem do Paladynów. Po prostu cięzko zmienić coś jak się gra któryś raz i zna się połowę misji danej gildii.
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Dla mnie najlepiej gra się strażnikiem/paladynem ponieważ łatwo się nim expi, ma fajne questy, fajnie wyglądają pancerze(najfajniejszy dla mnie: ciężki pancerz staży), a poza tym będąc paladynem łatwo zdobyć szacunek wśród ważnych osób: Lord Hagen, Lord Andre, Pyrokar(w przeciwieństwie do najemnika)
 

n0ah

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
13
Najlepsi sa Najemnicy, chyba najbardziej do nas pasujaca gildia, duzo znajomych i fajnych osob, klimat no i dobrze sie gra jako wojownik ,sadze ze duzo latwiej niz paladynem ,ktory slabiej walczy mieczem :) a najlatwiej magiem.
 

ButyGomeza

New Member
Dołączył
10.7.2008
Posty
10
Ja często gram paladynem bo ma fajnom zbroje, ale też lubie najemnikow za magiczne ostrze na smoki. Bardzo fajna bron. Magiem raz grałem i mi sie nie hciało grać dalej w 5 rozdziale.
 

calcan

New Member
Dołączył
9.7.2008
Posty
6
gothic 2 przeszedłem kilka razy. najczęściej najemnikiem sporo tam kumpli z gothic 1
 

Diegus

New Member
Dołączył
11.7.2008
Posty
6
Ja gram prawie zawsze magiem bo jest najfajniej, ma fajne czary i w ogóle lubię magię :)
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
ja lubie wszystkie gildie a najbarziej 2: magowie i najemnicy
magowie poniewaz mam slabosc o magii czarow i szat magow a najemnicy bo super zbroje bronie i w ogole gram juz roche w gothica i jeszcze nigdy nie bylem paladynem jakos mnie nie pociagaja
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Najemnik/Łowca smoków bo paladynów raczej nie lubie :D wole żeby taki paladyn gryzł ziemie ^^ no , a czasem na czarowanie mnie najdzie xD
 

juliX

New Member
Dołączył
18.6.2008
Posty
22
kiedys jak zaczalem grac to robilem palka, ale teraz z przyzwyczajenia robie maga ognia
 

BENDRO

New Member
Dołączył
24.7.2008
Posty
1
Ja najczęsciej wybieram Drogę magów ognia.Potem Najemników i na konco paladynów.Najczesciej wybieram magow ale to ze wzgledu na to ze mozesz sie uczyc kregów magi.Jezeli amcie pytania to piszcie na moj adres e-mail to chetnie wam pomoge poniewaz przeszedlem gothic 2 noc kruka i gothic 2 wiele razy
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
wybrałem palladyna, bo najcześciej nim gram, chociaż lubie też maga
a najemnikiem nie wiem czemu nie grałem
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Paladyn zawsze i wszędzie.

Niektórzy twierdzą że paladyn ma takie wady jak:

Arogancki?-prędzej mag
Bzik na punkcie wiary i honoru?-przynajmniej mają jasny cel
Rozkazy?-masz dowódcę ktróremu ufasz i którego szanujesz
Lśniąca zbroja?-komu może się nie podobać? ;)
Sztywna hierarchia?-wiesz na czym stoisz

Poza tym:
Masz wrażenie walki prawa i sprawiedliwości(magów,paladynów,strażników)
z bandytami i anarchią(bandyci,NAJEMNICY,potwory,stwory Beliara,ŁOWCY SMOKÓW,złodzieje)

No i uczucie Twojej misji dla świata

Ocierasz się o magię

Ufff.... No i każde dziecko wie,że paladyni są najlepsi ;)
 

hooligan258

New Member
Dołączył
30.7.2008
Posty
4
Ostatno grałem jako strażnik/paladyn (Chwała Innosowi) ale moją ulubioną gildia tak w jedynce jak i w dwójce jest oczywiście Najemnik. Ich zbroje są spoko. B)
 

Sicio

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
1
Najczesciej wybieram najemnik/łowca smoków poniewaz jest tam dużo starych znajomych i przynajmniej Lares się ze mnie nie śmieje ze jestem paladynem, jak dlamnie to maja najciekawsze zadanie i przynajmniej nie wykonujemy głupich rozkazuw jako paladyn. Magiem tez nie jest byc najgorzej ale ja nie jestem fanem harego pottera mozna tworzyc runy ale jak dlamnie to oni sie kojarza z księdzami.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Moją ulubioną gildią so Łowcy Smoków i Najemnicy, bardziej ŁS. Ciężki Pancerz łowcy smoków jest super. I te szpony...
 

palpatin

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
22
Ja wybieram Paladyna, po prostu rajcuje mnie służba u Innosa, szacunek obywateli (karczmarza - zapomniałem jak się nazywa), jestem mile widziany w Klasztorze Itd. grając najemnikiem wszyscy kojarzą mnie ze złodziejaszkiem i puszczają głupie teksty, natomiast Magowie (jak dla mnie) są słabi, wolę wywijać mieczem niż rzucać zaklęcia i co chwilę regenerować manę... :p
 
Do góry Bottom