Jaką Gildię Najczęściej Wybieracie?

Jaka Gildie najczesciej wybieracie


  • Total voters
    0

Draknar

New Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
21
ja najbardziej lubię grac najemnikiem/owca smoków mają najfajniejsze zbroje
 

undeadlily

New Member
Dołączył
27.8.2008
Posty
7
Wybrałam paladyna, gdyż zawsze chciałam być rycerzem i wyznaję zasady klanu Redoran z Morrowinda - Miecz, Honor i Ród.
 

Keiroth

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
14
Ja zawsze gram Magiem. A przy końcu na Irdorath biegałem tylko z Masowym Zniszczeniem, co bardzo ułatwiło mi grę. :p
 

bezio2

New Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
7
ja najczęsciej grałem najemnikiem/łowcą smoków na farmie jest fajnie czuć wolność można się poobijać z chłopakami
wykonać kilka zleceń i wypić parę piw
 

llllllllll

Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
42
Ja zawsze wybieram Gildie Najemników na początku łatwo zdobyć zbroje a póżniej są coraz leprze a zbroje łowcy Smoków super wyglądają he he he
 

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
Ja uwielbiam grać Magiem Ognia :) Podobają mi się ich wszystkie czary i jako mag jesteś o wiele bardziej szanowany przez wszystkich ;) No i jak masz szatę Arcy Maga to możesz poszpanować ^_^

Nie lubie paladynów bo denerwują mnie ich te zasady i w ogóle :p

A co do najemników to też mi się podoba ta gildia bo są silni i mają wyjumiaste zbroje xDD
 

Konrad18

New Member
Dołączył
15.9.2008
Posty
8
Nieraz Łowca smoków gdyż ma dobre bronie ale często też Paladyn gdyż jest po stronie dobra ;] Prawie wcale nie gralem magiem,tylko 2 razy.
 

EvolutioN

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
17
Gothica przeszedłem bardzoo dużo razy, lecz najbardziej mi się podobał na farmie onara ;D Łowcy smoków FTW. fajny klimat parę znajomych twarzy z poprzedniej seri gothic 1 ;> lecz jesli chodzi o zbroje to paladyna zbroja mi sie podoba najbardziej!
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
jak wszyscy najmnik/łowca smoków bo fajne ziomki na farmie i zawsze mozna komuś miecz do twarzy przystawić a potem mu sie daje w morde jak goblinom
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Ja najbardziej lubie najemników/łowców smoków.Najbardziej klimatyczna gildia.
No i oczywiscie są tam jedni z najlepszych ziomów czyli lee, gorn, wilk itp.Magiem ognia grałem tylko raz i jakoś niespodobał mi się.No nie jest nudny ale wole jednak walczyc z broni niż z magi.Paladyn tez niczego sobie.Choc nie ma swobody tak jak najemnik...
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Ja najczęściej wybieram najemników/łowców smoków.
Lubię tą gildię dlatego że ma klimat, są fajni NPC, można tam dostać najlepszą zbroję, kusze i łuk oraz można się tam dużo nauczyć. Magiem ognia grałem 2 razy, ale u nich jest sztywna atmosfera. Starzników po prostu nie lubię i grałem nimi tylko raz.
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Najbardziej lubię strażników/paladynów, bo łatwo się do nich dostać i mają fajne zbroje. A najbardziej nie lubię najemników, bo na farmie Onara to takie cwaniaki są a jak któregoś walniesz to zaraz wszyscy się na Ciebie rzucają :/
 

__|Wenzel|__

New Member
Dołączył
11.11.2008
Posty
15
JA wybieram najemnicy/łowcy smoków naprawde świetna gildia i łatwe dołączenie jako łowca smoków posiadasz świetną zbroje oraz jako najemnik dostaniesz dużo zielska :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ja też najemnicy/łowcy smoków

uwielbiam jak lata w tej zbroi i wydaje mi sięnajciekawszą postacią
 

ga21

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
21
Ja zawsze wybieram straż/paladyn bo ... poprostu ich lubie i lubie zwroty Panie paladynie ;)
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Ja wybieram Najemnik/Łowca smoków nie trzeba tłumaczyć chyba.Najlepsza zbroja a pozatym to oczywiste ze łowca smoków poluje na smoki nie?!
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
Ja zdecydowanie wybieram najemników :D
Atmosfera ma u nich wielki plus; istna sielanka

U palladynów panuje zatęchła atmosfera; zawsze jak się do nich wybieram dostaje skurczów żołądka, skrętu kiszek i zaczyna mnie coś rwać w nodze :p
 
Do góry Bottom