Jaką Gildię Najczęściej Wybieracie?

Jaka Gildie najczesciej wybieracie


  • Total voters
    0

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Najczęściej wybieram gildię najemników, szczególnie ze względu na Lee - od momentu gdy mówił o swej zemście na Rhobarze II chciałem trwać u jego boku i pomóc mu dokonać zemsty. Jest tu również Gorn - nasz stary znajomy z Kolonii Karnej. Cały obóz jest patrolowany przez wielu silnych osiłków - Torlofa, Corda i Jarvisa. W ich życiu najważniejsza jest lojalność wobec zasad i przyjaciół.
 

sabaton

New Member
Dołączył
23.1.2011
Posty
24
Najczęściej wybieram straz/paladyni ponieważ łatwo nimi zostać a zbroje paladyna i miecze z magicznej rudy po prostu uwielbiam. Najemnicy jak dla mnie maja najlepsze zadania, a magowie to oczywiście mają super czary :).
 

milioner

New Member
Dołączył
30.11.2010
Posty
144
Ja najczęściej wybieram najemników poniewąż sa to stare druchy które gotowe są nam pomóc w każdym momęcie i o każdej porze.

Pozatym jest ich dużo i nie są słabi jak strażnicy miejscy.

Czytam już któryś z kolei Twój post i odnoszę wrażenie, że piszesz tylko dla wyższej cyferki. Bądź tak łaskawy i rozwijaj trochę bardziej swoje wypowiedzi. To już drugie ostrzeżenie, potem będzie warn.

p.s. nad ortografią też warto popracować...
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Grałem każdą gildia mniej więcej po 3-4 razy i najlepiej grało mi się Nowicjusz / Mag. Fajowe są zadania z ta gildią drugi powód to że jest najtrudniej się gra magiem a ja lubię trudne wyzwania a poza tym jest później mag jest maszyna do zabijania a reszta tak średnio mi się podobają no ta na tym zakończę swoja wypowiedz .

Trzymajcie się :cool:
 

kubak114

New Member
Dołączył
11.5.2011
Posty
21
Najczęściej grałem w Straży Miejskiej i u Paladynów. Strasznie podobała mi się gra w tej Gildii, Paladyni byli po prostu... ciekawi.
 

Venarek

New Member
Dołączył
13.5.2011
Posty
4
Przeważnie zawsze jak gram, wybieram drogę Paladyna, tak jakoś z przyzwyczajenia ^_^
 

Kolosz

New Member
Dołączył
25.6.2011
Posty
16
Najczęściej wybieram: nowicjusz-->mag. Mimo, że cholernie dużo każą sobie płacić to, możliwość korzystania magii jest wystarczającą rekompensatą.
 

Rydalt

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
29
Paladyni. Z nimi miałem pierwszy kontakt i polubiłem ich, a najemnicy mnie nie pociągali, bo moim pierwszym Gothickiem był GothicII: Noc Kruka, więc nie znałem jeszcze towarzystwa Lee.
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Ja najczęściej wybieram strażników/paladynów. Lubię takie rycerskie klimaty. Co prawda niektórzy strażnicy miejscy i paladyni (Lothar) mnie wkurzali ale koniec końców paladyn jest całkiem silny. Równie dobrze walczy magią co mieczem i ma drugi najlepszy miecz w grze, a co do pancerza to pancerz paladyna (nie mylić z pancerzem rycerza) podoba mi się o wiele bardziej niż pancerz Łowcy Smoków. Co do starych znajomych to oni lubią nas bez względu na to do jakiej gildii dołączymy.
 

mati179_97

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
18
Ja zdecydowanie paladyni. Co z tego że dbają o honor. Najemnicy pilnują farmy, a paladyni wraz z magami ognia walczą w imię Innosa. Więc ja stoję murem za paladynami.
 

DamJan

New Member
Dołączył
2.8.2011
Posty
22
Najemnik, a to dlatego że bardzo lubię Gorna i resztę starej paczki.
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Ja najbardziej lubiłem być magiem ognia. Dlaczego? Ponieważ magowie ognia posługują magią. Magia daje mi satysfakcję jakiej nie daje żadna broń, nieważne czy to kusza czy miecz. Najemnicy nie myśleli o prostu walczyli i tyle. Palladyni nie spodobali mi się dla tego, że są wierni królowi. Chcą przetransportować na kontynent jak największą ilośc rudy ale im to nie wychodzi, są po prostu nieporadni.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Zdecydowanie najemnik/łowca. To gildia moim zdaniem „wypośrodkowana” pod kątem trudności początkowych. Strażnik/paladyn jest taką opcją najbardziej „po drodze”, bo przecież na początku trafiamy do miasta i stykamy się właśnie z paladynami i strażnikami miejskimi. Magiem gra się na początku ekstremalnie trudno, a na końcu ekstremalnie łatwo, żaden tam Czarny Mag czy inny ożywieniec nam nie podskoczy i żadnej adrenaliny z tego nie ma. No i obie te gildie są dość „ideowe”. Cieszą się szacunkiem społeczeństwa i z tego względu nie wypada będąc ich członkiem zachowywać się w sposób mniej praworządny. Odpada kradzież, włam do czyjegoś domu i ordynarne mordobicie. Osobiście przywiązuję dużą wagę do konsekwencji fabularnej i lubię postępować tak, jak tego wymaga klasa postaci.
No, a z kolesiami z farmy Onara jest zupełnie inaczej. Przede wszystkim jest to grupa, w której spotykamy najwięcej znajomych pysków i z tego powodu najłatwiej się z nimi identyfikować. Sentyment taki jakiś. Poza tym towarzystwo to daje największą swobodę w postępowaniu. Poza kilkoma podstawowymi zasadami, jak niegnębienie farmerów – pełna dowolność. Chcesz być praworządny, nie ma sprawy, ale też nikt ci nie broni obrobić tego czy innego frajera… poza tym satysfakcja z obicia paszczy takiemu Raoulowi czy zwłaszcza Sentenzy, albo sprawienia Rodowi lania jego własnym mieczem – bezcenna. Zadania, teksty i ogólna atmosfera panująca w tym towarzystwie zdecydowanie mają dla mnie najwięcej klimatu i jakoś najbardziej pasują mi do ogólnego obrazu naszego bohatera – bądź co bądź byłego skazańca z Kolonii. A że w mieście i klasztorze popatrzą na nas czasem z byka? Trudno :blush: , w rewanżu można ogołocić ważniakom chałupy i kieszenie.
 

DragoneK

New Member
Dołączył
13.11.2011
Posty
1
ja wybieram najemników dlaczego? gdy Gralem w gothic 1 i 2 to byla 1 gildia do której dołaczylem i jakoś ją lubie gram też nie raz innymi ale najbardziej jakoś lubię tą :D
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
O, widzę że się w takim razie wyróżnie odnośnie mojego wyboru, bo ja przeważnie gram jako Mag Ognia - system run w tej części jest fajnie zrobiony, nie ma takiej łatwizny jak w G1 gdzie wszystkie runy były gotowe a Twoja rola to jedynie znalezienie odpowiedniego handlarza - tutaj jak masz pustą runę to ją się trzyma do VI kręgu by móc stworzyć wszystkie czary tego kręgu - a na pozostałe czary idzie nadwyżka z tych run + da się kilka znaleźć, ale nie każdą - i zwykle wyjątkowo słabą ; ) Jako Mag Ognia gra się świetnie już od I rozdziału, z tym że po za magię inwestuje jeszcze w zręczność by móc dzierżyć miecz mistrzowski [50 zręczności - 100 damage]. Taki Mag który wszystkich okrada po kieszeniach to fajna hipokryzja :D
 

Ryuhoshi

New Member
Dołączył
26.9.2015
Posty
4
Prawie zawsze wybierałem Najemików. Chyba nigdy nie skończyłem gry jako Paladyn.
 

lpk

New Member
Dołączył
21.7.2016
Posty
10
Najlepszy jest według mnie najemnik / łowca smoków,  bo spotykamy starych znajomych i wystarczy PN ładować tylko w siłę i walkę bronią. Paladynem też się przyjemnie gra bo można używać magii. Paladyn to takie coś pomiędzy magiem i najemnikiem.
 
Do góry Bottom