Jaką Gildię Najczęściej Wybieracie?

Jaka Gildie najczesciej wybieracie


  • Total voters
    0

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
wszystkie gildie są ciekawe. a dalej to już tak jak wszyscy, wole łowców smoków, chcociaż najpierw ukończyłem paladynami. najfajnieszy klimat ma ją starzy znajomkowie z G1, ale nie dyskwalifikuje innych gildi. tam się najbardziej podobało
 

dddarekkk

New Member
Dołączył
11.11.2007
Posty
1
najłatwiej przejść paladynem
ja osobiście nie wiem co jest najlepsze ,każda gildia ma plusy i minusy,
ale najciekawiej chyba grało sie najemnikiem/łowcą smoków
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Cóż różnie to bywało. Najbardziej lubię Maga, ale nim nie przechodziłem najwięcej. Tu was zaskoczę, moim wyborem najczęściej padał Strażnik Miejski/Paladyn, dlaczego? Ponieważ upodobał mi się ich Pancerz Paladyna i Gniew Innosa. A także łatwo nim pokonujesz orki używając jedynie magii. No i przede wszystkim jako wojownik Innosa, jesteśmy praktycznie najlepsi w grze, bo mamy bardzo dobry pancerz, broń i posługujemy się dobrą magią, a do tego może dojść umiejętność posługiwania się łukiem, bądź kuszą.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Święto, ja w tym dziale ;p
Z tego co pamiętam najprzyjemniej grało mi się magiem, ale czy grałem nim najczęściej? Głowy nie dam, ale wydaje mi się, że mimo wszystko Strażnik Miejski/Paladyn gościł u mnie najczęściej. Przeważnie za pierwszym razem wybiera się strażnika, bo na początku trafiamy właśnie do miasta. Trzeba przyznać, że nie jest to specjalnie trudne. Tak też zagrało się za pierwszym razem paladynem to i po pewnym czasie chciało się to zrobić jeszcze raz.
To w zasadzie tyle, za mało pamiętam by dalej rozwijać temat ;p
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Heh, moja odpowiedź może być dla wielu n00bowata, ale wiecie, że ja nigdy nie grałem żadną inna gildią aniżeli Najemnikiem i Łowcą Smoków ??:p Za każdym razem gdy chciałem wziąść i grać tą inną to w decydującym momencie kiedy już jestem gotów do dołączenia do gildii to wybieram Najemników :) Magia jakoś mnie nigdy nie kusiła, a Paladyni, hmmm arogandzcy i tacy nie mili :D Nie trawie ich, dopiero w GIII jak Buntownik wybieram Palka bo nie da się wybrać najemnikłów takich typowo ;/ Pozdrawiam Allll
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Straż/ Paladyni - Jedyne co mi się podobało to ich ostateczny pancerz( zbroja paladyna). Gdy pierwszy raz do nich dołączyłem myślałem że sobie żarty stroją. Z jednej strony dają ci pancerz rycerza( bardzo dobry zresztą),a z drugiej chyba miecz 40 obrażeń. To mnie po prostu zniechęciło do przechodzenia gry paladynem kolejny raz. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, mieli tak prymitywnego przywódcę że spadłem z krzesła jak zobaczyłem Hagena i jego końcową scenkę. Ogólnie przeszedłem nimi grę 1 raz i dalej już mi się nie chciało. Podsumowując średnia gildia, ale polecam dla początkujących graczy.

Nowicjusze/Magowie ognia - Nic specjalnego, ani razu tą gildią nie przeszedłem g2. Znużyły mnie te wskazówki przy próbie ognia czy jak to się tam nazywało( zwłaszcza jeżeli chodzi o golema, męczyłem się nad tym 1 dzień, dopiero jak odechciało mi się grać skumałem o co chodzi z tą wskazówką ^^) . Nie mogę za bardzo się wypowiedzieć na temat tej gildii. Jak ktoś chcę niech gra ;P .


Najemnicy/ Łowcy smoków - Też raz przeszedłem nimi grę. Grało się bardzo przyjemnie, fajne wyposażenie, questy i klimat bardzo dobry. Quest z zmasakrowaniem kilku najemników był dobry. Przywitanie Lee kiedy po raz pierwszy go widzimy też mi się spodobało. W sumie najbardziej polecam tą gildię ze względu na klimat i ludzi. ( Choć zdaję mi się że trochę trudno jest się dostać w szeregi najemników).

Mówiąc prosto:
Najemnicy>> Paladyni Co do magów to nie mogę się zbytnio wypowiedzieć bo jak już mówiłem nie grałem.
 

bartek C

New Member
Dołączył
20.11.2007
Posty
8
Ja czasami gram najemnikiem, bo ma fajne zbroje, i magiem bo od 3 rozdziału jest bardzo potęrzny i może urzywać fajnych zaklęć np. bryła lodu+piorun.
 
Dołączył
24.11.2007
Posty
3
ja skoleji zawsze straznik w 1 w 2 palladyn a w 3 buntownik tez chcialem zagrac kims innym ale jakos zawsze gralem tymi poprostu nie lubie uzywac magii w gothic dlugo sie kumuluje np taka kula ognia to wrog juz dobiegnie i trzeba walic mnieczem a najemnicy to dla mnie taka cholota jakas troche bez zasad za to pociaga mnie armia i wierne zluzenie innosowi nawet w 1 gdzie sa zbrodniarze jako straznicy to jednak maja wszystko poukladane jak w armii :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Jak większość, Łowca Smoków. Duże toporki, miecze i prze kozacka ostatnia zbroja to jest to coś co tygryski lubią najbardziej :D
 

Mar_PL

New Member
Dołączył
28.11.2007
Posty
1
CYTAT(Dadex @ 20-11-2007, 18:31) [snapback]159433[/snapback]
Święto, ja w tym dziale ;p
Z tego co pamiętam najprzyjemniej grało mi się magiem, ale czy grałem nim najczęściej? Głowy nie dam, ale wydaje mi się, że mimo wszystko Strażnik Miejski/Paladyn gościł u mnie najczęściej. Przeważnie za pierwszym razem wybiera się strażnika, bo na początku trafiamy właśnie do miasta. Trzeba przyznać, że nie jest to specjalnie trudne. Tak też zagrało się za pierwszym razem paladynem to i po pewnym czasie chciało się to zrobić jeszcze raz.
To w zasadzie tyle, za mało pamiętam by dalej rozwijać temat ;p


a ja gralem juz kazda gildia ale najlepsi sa najemnicy/lowcy smokow :D
a tak propo przeszlem G2 16 razy i 9 w tym najemnikiem xD
B) B) POZDRO B) B)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jak dla mnie najlepiej jest grać Paladynem. Ich reguły nie są złe. Mają fajne runy. Jedną z najlepszych jest uzdrowienie. Bardzo przydatna. Pancerzyk też mają niezgorszy. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłem tę zbroję. Zatkało mnie po prostu i ponad wszystko chciałem ją mieć :) A tak ogólnie to polubiłem Paladynów. Jak dla mnie są najlepszą gidią na sam początek (mam na myśli postać dla jakiegoś Begginera) oraz dla miłej zabawy zarówno z mieczem jak i małą magią :)
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Najprościej paladynem i w sumie najprzyjemniej.
Mają dużo terenu(całe miasto), bo w sumie inne gildie są cieniutkie pod tym względem(najemnicy jedna farmę a magowie Klasztor).
U kowala za to można sobie wykuć niezłą broń, podoba mi się opcja z czeladnikami.
Paladynami G2 przeszedłem dwa razy.
 

Quinuir

New Member
Dołączył
11.11.2007
Posty
7
Ja najbardziej uwielbiam Magów, tak wiec nimi gram.
Powody:

- Magia, moja ulubiona dziedzina...
- Najbardziej lubię Nekromancję, potężna...
- Mają fajne szaty.
- Są ważnymi osobistościami, a za tym idzie, że ich szanują. (Przed Nekromantami czują raczej strach)

Wzorowałem się na Xardas'ie. Jak go poznałem (w Gothic xD) to od razu go polubiłem. Pod względem zachowania, prfesji jaką obrał itp. Szkoda tylko, że w Gothic 2 niema Nekromantów, to znaczy jest Xardas, ale samemu zostać nie można :((
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Ja najwięcej razy grałem łowcami smoków, bo maja fajne wyposażenie, a poza tym ja bardzo lubię Gorna oraz Lee. Potem grałem magiem ognia i powiem, że trochę kiepsko się grało:
wady - słaba zbroja, szybki upływ many
zalety - silne czary (ale gdy się ich nauczy)
Paladynem też grałem i nawet, nawet się fajnie grało. Na początku mają słabą broń ale gdy się ją ulepszy w klasztorze to powstaje Święty Kat (obrażenia: 100, wymagana siła: 50), który jest nawet spoko.A drugą zaletą jest to, że mają zarąbiste czary, które niestety działają tylko na siły zła. Raz ciepnę tym orka i po nim:)
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
Ja wybierałem paladyna 3 razy maga 2 razy i najemnika 1 raz
Paladyna lubię za to że : Super zbroja na końcu gry dobry miecz i ogólnie jakoś mi sie podobają
Magów :maja super magie obecnie nimi gram podoba mi się klimat w klasztorze i to że każdy ich szanuje
Najemników :Może mają klimat i najlepszy ekwipunek ale coś mi w nich nie pasuje nie wiem co
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Ja wybieram zawsze najemnikow/lowcy smokow bo uwielbiam walke w zwarciu nigdy nie uzywam magii chyba ze trzeba. Miecze rzeczywiscie sa najlepsze ale zbroje sa troche slabsze od zbroji paladyna (paladyna nie rycerza).
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Ja najczęściej wybieram najemników ponieważ jest tam swojski nastrój i czuje się jak w domu. Pełno tam starych znajomych z koloni. A później jest fajny pancerz łowców smoków.
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
ja wybrałem Palladynka - a jak xD Po:
Pierwsze- na początku gry najłatwiej nim zostać
Drugie-Zajefajnie wygląda zbroja rycerza( palladyna też )
Trzecie-Kocham walke w ręcz i kusze

I to tyle :) pozdro
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Ja lubie najbardziej grac Paladynem ma fajnie wygladajaca zbroje(oczywiscie ta co sie zdobywa w 5 rozdziale) dobre czary i miecz:najlepszy z nich to podwujnie konsekrowany miecz dwureczny.

Magiem tez gralem ale gdy juz sie troche nameczysz i zrobisz runy to gra staje sie za latwa: np masowe zniszczenie zabja 15 orkow naraz a smoka wystarczy 2 razy i juz nie zyje.


Pozdro.
 

DJ Endriu

New Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
9
osobiscie 1 raz zagrałem jako straznik a potem Paladyn i tak juz mi zostalo ^^

Krotkich postow unikamy ;] - szczur
 
Do góry Bottom