Jaką Gildię Najczęściej Wybieracie?

Jaka Gildie najczesciej wybieracie


  • Total voters
    0

Zuris

New Member
Dołączył
8.9.2007
Posty
1
Tak jak w temacie jaka gildie najczesciej wybieracie i co w niej najbardziej korzystnego?

Mistrzu, swoj typ też móglbyś podać - szczur
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
Ja wybieram gildię łowców smoków, bo mają najlepsze zbroje z ochroną na ogień i najlepszą broń. Dobry jest też paladyn, też niekiepska broń i zbroja (10 ochrony przed ogniem mniej) ale mają też niezłe czary np. 300 obrażen złym istotom to elita pada po 2 strzałach.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
A ja zawsze wybieram magów ognia.
Nie wiem dlaczego, ale mam słabość do magii i bardzo uwielbiam tę gildię.
Podobają mi się ich czary a także szaty.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Najemnicy/łowcy smoków.
Nie lubię trzymać się ściśle ustalonych reguł.
Więc magowie ODPADAJĄ bo sztywniaki.
Paladyni mają bzika na punkcie honoru i religii....ODPADAJĄ
Najemnicy najluźniejsza gildia, lubię się napić dobrego piwka z kumplami
a czasami dać im po mordzie jak trzeba, bo bójk miedzy najemnikami to
chleb powszedni. No cóz jako łowca masz zajebiaszczy sprzęt i zbroję.
No i można ukręcić dobre biznesy.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
W sumie .... zawsze wybierałem gildie związane z Magią. Jakoś mnie to przeważnie kręciło. Ale w Najemnikach są starzy znajomi i zdecydowanie tam jest większa zabawa jeśli chodzi o zadania. co tu dużo mówić zadania są boskie u Najemników i Łowców. Do tego jako łowca możemy zarobić olbrzymie ilości sztuk złota na oprawianiu zwierzyny. Żyć nie umierać ;] Jeśli chodzi go g2 zdecydowanie Najemnicy/ łowcy smoków.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Najemnik/Łowca Smoków
Najemników polubiłem już w jedynce, za co - chyba nie trzeba pisać. Swój wybór kontynuowałem także w drugiej cześci gry.
Do tego doszła ciekawość bycia łowcą smoków, z którymi tak czy siak przychodzi nam walczyć.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Najmnicy/Łowcy Smoków.
Wybieram ich, bo jak dla mnie mają najfajniejszy styl i łatwo się do nich dostać. Dobre zbroje/broń/nic za darmo. Poza tym nie lubię błyszczących się zbroi (niemniej paladyni też mają swój klimacik).

Napisałem co wybieram najczęściej, to napiszę też czym mi się najciekawiej grało.
Magowie ognia :) Podobało mi się to tworzenie run, wtajemniczanie się w kręgi magii itd.
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
Osobiście prawie zawsze wybieram ścieżkę magi ponieważ tylko w tej gildi można nauczyć się kręgów magi jednak w 2 tym którzy w nią nigdy nie grali radze zostać najemnikiem a potem łwocą smoków ponieważ jest to najprostsza ścieżka którą sie ukończy grę potem można sobie spróbować zostać magiem.
 

jogus48

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
3
złodziej :) ciekawe jest to kiedy w nocy sie skadasz i otwierasz kufry lub cos kradniesz

Złodziej to nie zupełnie gildia... - szczur
 

Cuddy

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
14
Ja najczęściej gram Najemnikiem/Łowcą smoków bo fajny klimat jest u nich i lubię prać strażników ^^
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Ja tam preferuję Magów. Uwielbiam klimat klasztoru. Jako nowicjusz też jest na rapie :) Potem czary... bieganie nocą i zabijanie czarami to jest to :D zwłaszcza jak nie masz większych szans przeciwko 1 orkowi, a uciekasz nocą przed całą zgrają mając tylko kulę ognia i 120 many :) i ta poświata magii... bajer... po prostu taki klimat że to szok. Ostatnie 5 razy przeszedłem G2 magiem, ale w G2NK jest jeszcze lepsza jazda, bo przeciwnicy są silniejsi, a magiem jest najtrudniej (mana, kręgi, runy, czyli mnóstwo PN )

Aaach... :) tak miło mi się wspomina, że chyba sobie zagram :rolleyes:


Pozdrawiam.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Widzę, że bardzo mało osób wybrało paladynów/straż. Ja najbardziej lubię tę klasę, ponieważ gdy zdobywa się ciężką zbroję paladyna to wygląda się jak czołg(szczególnie z mieczem dwuręcznym). Pozatym(ludzie w przeciwieństwie do mnie nie lubią tego)lubię, jak ktoś mi wydaje pożądne rozkazy(przynajmniej w grze B) ). Strażnikiem również łatwo zostać, ponieważ miasto ma się już blisko wieży Xardasa. Najemnicy mają dobre bronie i dużo fajnych zadań na swojej farmie, ale cóż... to nie dla mnie.

PoZdRo!
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
ja najczesciej wybieram najemnikow. duzo starych ziomow wszyscy cie lubia a jak cie nie lubia to wystarczy ich obic i juz udaja ze cie lubia ;) poza tym najemnicy maja bardzo zdrowe podejscie do zycia i tego co sie dzieje w zwiazku z wojna z orkami. generalne to czadowi kolesie no i oczywiscie podoba mi sie pomysl wyplaty od szefa :)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
ja oczywiście jak na mnie przystało wybrałem tą najbardziej wieśniacką gildie - najemników. Za te luzy, niezla kase i oczywiście bójki :rolleyes: :rolleyes: :p Później najlepszy miecz mozna sobie wykuć, także nie jest źle. Bardzo ciekawa gildia
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Zawsze (prawie) najemnicy. Za sam klimar bycia najemnikiem. Straż nie dla mnie. Poza tym lepiej się potem prezentuje Bezimienny w zbroji łowcy smoków.

No i jako bandyta gra się ciekawiej według mnie. ;)

Pozdro.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Jako gildie to lubię Łowców/najemników. W końcu wielu naszych kumpli jest ludźmi Lee... Fajnie zbroja ciężka łowcy wygląda, i ogólnie spox się gra...Ale gra mi się najlepiej wbrew pozorom paladynem... Magia super jest, mieczyk super (mój ulubiony z gry Święty Kat :), i jak dla mnie najlepszy ), zbroja najlepsza, ogólnie spox ;d. Tylko ze nie pasuje mi gra świętoszkiem, a paladyni powinni być tacy. Gra moralna była by fajna, ale mi szkoda expa ;d...
 
V

Vergil

Guest
Najemnik->Łowca Smoków.
Kręci mnie to ;) Najlepsze zbroje, bronie, ten klimat, farma... Ach żyć nie umierać. Okraść kogoś, zabić kogoś...
Lubię biegać z Dużym Magicznym Ostrzem na Smoki na plecach w Ciężkiej Zbroi Łowcy Smoków :D
Ta gildia jest najlepsza, najłatwiej expa nabić i kasę zdobyć,
nic dodać nic ująć :D

Pozdro
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Moją ulubioną gildią jest Palladyn
Uwielbiam to połączenie 2 ręcz. broni i magii. Jako palladyn gra się łatwo i spokojnie. Ma super zbroję i czary. Uff więcej nie wymyślę...
 

Slodki

New Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
8
OFFTOP

jak zapewne wiecie każda gildia ma swoje + i -

Mag-- Potężne czary(z biegiem krąg'ów) jednak słaby defense(obrona) slaby w walce wręcz
Paladyn--średni atak jak i defense posiada też runy magiczne
Łowca--potężny atak lecz defense trochę slaby, nie posiada run magicznych lecz może korzystać z zwojów... do tego posiada bardzo stylowe zbroje


TOPIC
Właśnie dlatego wybieram Najemnika/Łowce ponieważ większość znajomych z Gothic'a I znajduje sie tam
 
Do góry Bottom