Jaką Gildię Najczęściej Wybieracie?

Jaka Gildie najczesciej wybieracie


  • Total voters
    0

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Najemnicy
Stare chłopaki z koloni karnej, klimat taki jaki powinien być, życie wojownika.
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
Ja lubię paladynów, gdyż mają swoją potężną magię i do tego dobra broń i pancerz. Kiedyś wybierałem w zasadzie tylko magów, bo byli najpotężniejsi już od drugiego rozdziału, ale w NK znacznie ich osłabiono i teraz nie warto nimi grać... A więc paladyni ^^
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Najemnicy górą!!!
ja zawsze lubiłem lubię i będę lubił najemników/Ł.S
Łowcy mają prze wypasioną zbroję
 

MrBezio09

New Member
Dołączył
26.1.2010
Posty
20
Ja najczesciej wybieram najemnikow bo maja najlepsza bron i zbroje :rolleyes2:
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Zawsze lubiłem się pałać Magią i dlatego wybieram Magów Ognia (aczkolwiek wolę Magów Wody), chociaż z drugiej strony u najemników są starzy znajomi. Paladynii też mi się bardzo podobają bo to odpowiednik Sekty z jedynki, dobrze walczą i znają się trochę na magii, dlatego mimo iż wszystkie klasy są tak samo fajne wybieram Magów.
 

Nervel

New Member
Dołączył
20.2.2010
Posty
13
Mi najlepiej i najczęściej wybieram magów ponieważ mają najbardziej rozwinięty system czarów.
 

Karfikx

New Member
Dołączył
21.3.2010
Posty
6
nowicjusz/mag ognia. Lubie być magiem ognia. W szóstym rozdziale jeśli się dobrze robiło tego maga jestem czasem po prostu na dworze Irdorath nie do draśnięcia. Po za tym jak jest się magiem to wszyscy są dla ciebie dosyć mili.
 

Gray_Fox

Zdradziecki Lis
Dołączył
17.2.2009
Posty
29
Najczęściej to Magów Ognia. Swój wybór kieruję tym że jest to najbardziej klimatyczna i charakterystyczna gildia w świecie Gothic. Lubię magów za styl bycia, więc wybór nie może być inny.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
G2 bez dodatku przeszedłem 9 razy z tego 6 razy paladynem, więc wszystko jasne. :)
Zawsze w grach tego typu wybieram profesje Paladyna, jakoś pasuje mi rola praworządnego wojownika. A w Gothicu paladyn jest taki jaki być powinien, wręcz książkowy. 2 razy przechodziłem Łowcą smoków, a raz magiem. Inne profesje juz mnie tak nie kręciły. :D
 

Razor13

Member
Dołączył
25.8.2010
Posty
55
To tak strażnicy/paladyni na pewno odpadają , ponieważ Sztywniaki jesteś co ja gadam JP xDD
Nie na widzę tych cwaniaków :D
Nowicjusz/Mag odpada , ponieważ nie lubię magi , nic strzał na odległość itp ..
Zato NAJEMICY/ŁOWCY SMOKÓW wygrywają mój głos bo mają zajeb*** stroje nice bronie i dobrego kowala ..
Fajne zadania i dobra gra :p
Pozdro VERX ..
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Grałem tyle razy w G2 i G2NK, że zaliczyłem każdą gildię. Za pierwszym razem zostałem Paladynem. Potem przechodziłem jako Mag Ognia, a na końcu jako Najemnik. Jednak gdy przechodziłem grę po raz kolejny zawsze już wybierałem Maga Ognia. Zawsze lubiłem walkę dystansową, a szczególnie tę reprezentowaną przez rzucanie zaklęć, no i nauka wytwarzania run, zgłębianie kolejnych kręgów wiedzy... To mi się zawsze podobało najbardziej...
Choć oczywiście wszystkie trzy drogi były ciekawe, a zadanie trochę inne. Dlatego warto przejść grę każdą gildią.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja najczęściej wybieram najemników ponieważ mam do nich zaufanie jeszcze z czasów koloni.Czasami my pomagamy im a czasami oni nam.A pozatym mają fane pancerze a i łowcy nie są głupkami.Ogólnioe lubię ich styl walki i to na tyle.Jakbym miał ich oceniac to dałbym 9\10 za to że nie potrafili odzyskać Gorna z niewoli.

Pozdrawiam Szczur

PS.Mają także świetnego kowala i maja latwy zarobek.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Najemnicy / Paladyni

Najemnicy z tego względu, iż uwielbiałem nimi grać w G1, miła atmosfera, zawsze były ciekawe questy. A paladyni mieli fajne pancerze i magia była dosyć fajna.
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
O ile pamiętam Gothica 2 przeszedłem kilka razy w tym większość Strażą/Paladynem. W tej sadze nigdy nie podchodzi mi gra magiem, może dlatego, że nie potrafię? Nie wiem. W każdym razie wolę grać wojownikiem. A z magią nie chcę mieć nic wspólnego ;).

Dlatego zdecydowanie:

straz/paladyni
 

dondiego16d

New Member
Dołączył
1.11.2010
Posty
2
Ja najbardziej lubię łowców smoków, ponieważ ich zbroje wyglądają super i potrafią wykuwać własny oręż.
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Ja mam słabość do Najemników ;p
Koledzy z 1 części jak by nie było oni nas przygarneli jak z SO nas wyrzucili(jeżeli w 1 cześć dołączyło się do Starego Obozu)
Luzackie podejście do życia xD
A że nie jestem zbyt religijny to właśnie oni mi najbardziej odpowiadają ;p

Sam nie wiem też mnie coś ciągnie do magów..
Ale nie mam pojęcia co ;p

no to tyle xD
 

Falka

Member
Dołączył
25.3.2010
Posty
44
Grę przechodziłam już każdą gildią, ale najbardziej odpowiadają mi najemnicy/łowcy smoków.
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Pamiętam czasy jak zaczynałem swoją przygodę z gothicem to zawsze wybierałem straż już nawet nie pamiętam dlaczego a teraz to tylko najemnicysporo znajomych Lee, Lares.Wilk,Gorn a poza tym sporo tam swobody i fajne zadania a palladyni to nadęte bufony i tylko honor się liczy i oraz walka w imię Innosa.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja Grałem jako strażnik / paladyn ale zawsze ciekawili mnie też magowie ognia. Zdecydowałem sie jednak zostać strażnikiem bo akurat było blisko i nie chciało mi sie chodzić do najemników i magów ;p No a jak już zostałem tym strażnikiem to dostałem nawet fajny dobry miecz . No a jeśli ktoś myśli że paladyni są za bardzo sztywni to niech się przyłączy dodatkowo do gildii złodziejów ;p Można być jednocześnie dumnym paladynem i sprytnym złodziejem . Ja przechodziłem tylko G2 NK ;p Z dodatkiem sie fajniej gra .
 
Do góry Bottom