Jaką Gildię Najczęściej Wybieracie?

Jaka Gildie najczesciej wybieracie


  • Total voters
    0

Shadowbeast

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
8
Jak dla mnie to istnieją tylko dwie opcje, strażnik/palladyn lub najemnik/łowca smoków, gdyż ma się naprawdę świetny ekwipunek, na którym zawsze można polegać :) Wiadomo, że magia i jednym jak i drugim się przyda, ale szczerze mówiąc rzadko bawię się w magiczne pierdoły. Moim zdaniem najlepiej brać dobry ekwipunek, piękny miecz i siekać do bólu. To jest właśnie to co mnie kręci ;) A dlaczego magowie odpadają? To proste. Nigdy za specjalnie ścieżka magii mnie nie interesowała, ponieważ jak dla mnie nudne jest tak ciągłe uderzanie z run, a na dodatek nie każdego potwora możemy zniszczyć używając np. magii ognia; zatem musimy kombinować co i jak zabić. To tyle.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ciężki wybór bo każdą klase chociaż raz przeszedłem ale myśle że najczęściej to Paladynynem grałem, fajnie się gra no i połączeni walki z magią i można fajne miecze nosić jak się siłę duż narobi. Drugi typ to mag grało mi się bardzo dobrze ale troche za łatwo (np. orków wkoło zamku to można deszczem ognia ciąc bez problemu) ale i tak granie magiem jest ciekawe. Taw więc mój typ to paladyn a zaraz potem mag.
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Najlepiej gra mi się strażnikiem/paladynem.
Tak jak w G1 pierwszy raz zaciągnąłem się do SO tak i w dwójce moją pierwszą gildią była straż i dlatego się do nich przywiązałem.
Wogóle ich pancerze najlepiej wygladają (szczególnie zbroja paladyna). A największy plus to magia runiczna paladynów.
Łowcą smoków po pewnym czasie miałem problemy z miksturkami, paladyn ma runy dzięki czemu posiada lepsze możliwości leczące. :)
 

KoreK.pl

New Member
Dołączył
8.1.2008
Posty
3
Ja wybieram MAGÓW, dlaczego? HA... Dlatego że jak wychodze z Górniczej doliny do III rozdziału to mam ok.10 lvl i jestem cieniuśki. Magami uderze precyzyjnie z bardzo daleka a innymi musze podejscdo poszukiwaczy. Magiem strzelam nawet jak nie widze potwora na horyzoncie. Gorąco polecam także ze wsględu jakie zadania mają magowie.
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Najczęściej? Myslę, że Najemnicy =)
Baaardzo fajna gildia.
Nie dość, że sporo znajomych z G1, to jeszcze można awansować na Łowcę Smoków.
Co tu dużo pisać - siła i potęga =)
Do tego świetne pancerze.
 

przemo789

New Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
1
Według mnie najfajniejszą gildią są paladyni. Połączenie 2 ręcznego miecza na poziomie mistrzowskim oraz czaru "święty pocisk" i "szkodzenie złu" daje porażające efekty:):) Pozatym zbroja paladyna jest najmocniejszą zbroją w całej grze. No i pozatym palom przyświecaja wyższe cele heeh. Chciaż łowca smoków to też fajna postać, lecz jezeli sie gra w GII to raczej trudniej asie dostać do najemnikow niz do straży miejskiej( chociaz ponoć najtrudniej dostać sie do Magów hhe) Jednak paladyni są number uno:):)
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
ja też sądze że najlepiej gra się paladynami, a najemnikami i magami też grę przeszedłem

To juz 2 upomnienie slowne, pisz dłuższe posty - szczur
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Najczęściej grałem najemnikiem, jednak moją pierwszą postacią był mag ognia (ehh, te stare dobre czasy, gdy grałem jeszcze bez NK :rolleyes: ). najemnikiem zawsze jakoś tak dobrze mi się grało, czasem ciężko było, ale ile przyjemności z grania. No i atmosfera na farmie... kocham to miejsce :lol:
Jakoś nigdy nie przypadli mi do gustu gra palladynem - ni to mag, ni to wojownik, fajne zbroje, ale poza tym moim zdaniem nic specjalnego.
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Zawsze i wszedzie najemnik/Lowca Smokow najlepszy bedzie!!!Ja zawsze gram najemnikiem/Lowca Smokow.Wybralem ta gildie bo spodobal mi sie pancerz lowcy smokow.A wogule tam jest Lee,Gorn i wielu innych kumpli znanych nam z G1.Straza/Paladynem gralem raz i nie przeszedlem do konca (nienawidze paladynow).Magiem doszedlem tylko do 2 rozdzialu (nienawidze magii).Ogolem przeszedlem G2 z 7 razy i zawsze gralem Lowca Smokow.
 

Marekprz

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
2
Ja wole straż/paladyn bo mają fajny pancerz i fajne runy np.
Szkodzenie złu -300 obrażenia
Zniszczenie zła - 600 obrażenia :lol:
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
W Gothic I doszedłem do nowego obozu i tam bardzo polubiłem Lee i chłopaków, kiedy dowiedziałem się, że Lee jest w GII od razu doszedłem do niego. Poza tym mają naprawdę dobrą broń i zbroje. Dlatego najczęściej wybieram Najemników.
 

piotrek918

New Member
Dołączył
1.2.2008
Posty
1
ja najbardziej wole paladynów nawet dobre czary zbroja taka średnia bron tez zresztą paladynowi jest na początku najlatwiej
 

Matx95

New Member
Dołączył
2.2.2008
Posty
9
Ja nie stety nie glosowalem. Jak sie gra na kodach to najlepszy jest mag. Bez dla zaawansowanych Najemnik/Lowca Smokow. Dla poczatkujacych straz
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
W sumie tak, ale ja często wybieram drogę palladyna..... Wtedy cię w mieście szanują i w ogóle, a nie jak najemnika czy łowcę smoków...
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
straz/paladyn
Najlepiej jest byc w miescie a nie tak jak najemicy na wsi. Wole byc rycerzem poniewaz sa bogaci i cos jest wemnie takiego ze zawsze musze byc paladynem jescze nigdy nie bylem najemikem czy magem przeszedlem G2 z 10 razy oczywiscie bez kodow bo co to za gra jak ktos szpanuje ze przeszedl z kodami zawsze jak gram to np: w G1 bylem w SO bo lubie straznikow no i byli bogacie (magnaci) ale niestety potem musiale byc w nowym obozie. Dlatego wole byc rycerzem bo lubie walczyc po stronie dobra <_<
 

domkaxd

New Member
Dołączył
20.1.2008
Posty
10
Ja najczęściej straż /paladyn. Plusem jest na pewno że najszybciej mozna nimi zostać. Niedawno pierwszy raz zostałam nowicjuszem i ide za znakami innosa xD
 

Goran

Member
Dołączył
15.2.2008
Posty
85
Witam

Łowca Smoków. Nie Najemnik... Zawsze staram się jak najszybciej przejść rozdział drugi i trzeci, by mieć najwięcej do roboty jako Łowca... Normalnie kocham to rzemiosło, posiada klimat jakiego nie uświadczymy w żadnej innej grze (no, a przynajmniej ja nie znam innej takiej gry :)).
To jest - szlachetnym rycerzykiem możemy być we wszystkich cRPG'ach, a uciekinierem, z wypasionym hełmem ze smoczych zębów (B)), żyjącym tylko na własny rachunek, siedzącym gdzieś w samym środku pola bitwy pomiędzy paladynami i orkami i nie zważając na to, ponieważ to smok jest naszym celem - nie...

Poza tym - kocham Górniczą Dolinę, a ta gildia - jeśli wogóle można tak nazwać tych paru szaleńców żądnych skarbów - upatrzyła sobie to miejsce na tereny łowieckie (nie bez powodu).

Całokształt psuje mi jednak to, że aby zranić Smoka, potrzebne jest to całe Oko... Rozumiem, że do zmuszenia Smoka do wyjaśnienia paru tajemnic, ale do zranienia?
No cóż, bez niego też da się jednak trochę pognoić Smoki - okradając ich z paru kosztowności (jeśli się ma dość punktów życia i obłęd w oczach :)) oraz zabijając ich sługusów...

Pozdrawiam
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Widniejący na horyzoncie księżyc zdawał sie zatapiac w ziemi, która w tej chwili, kąpana przez jego słabą poświatę, stawała sie bezkresnym wszechmiarem. Lynch poprawił kapelusz na głowie w znak przywitania się, klepnął muła po karku i ruszył dalej.
Jego oczy zmrużone na znak koncentracji patrzyły przed siebie, przez co twarz nabierała wyglądy skwaszonej, zdenerwowanej. Liczne zmarszczki i blizny potęgowały ten obraz. Z ust wystawało mu źdźbło trawy, które żuł już od dłuższego czasu. Pomagało mu to zapomniec o głodzie.
Po wielu godzinach podróży Lynch ujrzał warownię wypełnioną wojownikami.
- Kolejni awanturnicy - mruknął Lynch.
Zsiadł z muła, otrzepał się z kurzu i ruszył w kierunku nieznajomych. Na progu bramy stał postawny mężczyzna wysokiego wzrostu, liczyc mozna conajmniej 2 metry. Twarz skryta za bujnym zarostem przeciętym gdzie niegdzie głębokimi bliznami, była obojętna na wszelkie zewnętrzne bodźce. Jego ręce nie przypominały ludzkich. Wielkie, owłosione, gotowe do walki. Odziany był jedynie w czarną szatę sięgającą do kostek
- Stój i ani kroku dalej - krzyknął strażnik
Lynch odwrócił głowe, po czym utkwił swe zimnoniebieskie oczy w wartowniku.
- Przebyłem długą podróż...uzupełnie prowiant i ruszam dalej - ponownie mruknął Lynch
-Spokojnie obdartusie, kto powiedział, ze opuścisz to miejsce...
Lynch poprawił kapelusz i przygotował sie na atak.
-...własnie szukamy nowych rekrutów, właz, pogadaj z szefem, ustal co i jak i zdecyduj co dalej.
Podróżnik rozluźnił się po czym wszedł bez słowa do obozu.
-Witamy wśród najemników - zarechotał strażnik
Lynch skrzywił się i ruszył przed siebie.
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Straż/Paladyni
Zawsze wybierałem tę gildie. Do straży najłatwiej jest dostać, a Paladyni dostają runy,
które w niektórych sytuacjach naprawdę pomagają, a do tego niezła zbroja.
Wielka szkoda że miecze są takie słabe.
 

kwifer1

New Member
Dołączył
25.2.2008
Posty
17
Moją ulubioną gildią są magowie, ponieważ lubię klimaty związane z magią. Także zaklęcia i tworzenie samemu run są fajne. Jednak w każdej części gothica gram wszystkimi gildiami pokolei aby przekonać się która jest najlepsza.
 
Do góry Bottom