World Of Warcraft

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Xennex a gdzie grasz ? bo ja przenoszę się jednak na WoWnexus :) narazie 27 LVL mam tam :p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Czyli mogę Cię wywalić z gildii ? :p

Ja już mam full epic resto druta, prawie full epic balance druta, a dziś chyba zrobię sobie alta Rogala :p

Przepraszam, że się wtrącę, ale nie mówcie o restarcie i balansie druta... to takie niemoralne ;p
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja gram na hellgroundzie, ale wkurwia mnie lamienie hordy, nie można kiwnąć w SV bo biegają 70 levele i biją dwa razy słabszych od siebie, to się nazywa good game ...
Poza tym, Feo mam do ciebie pytanie. Często na 70 levelu są jakieś wypady na instancje? Czy raczej raz na rok ?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja w gildii codziennie chodzę na insty, a raz w tygodniu na raidy, bo częściej się nie da :p
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Xenex przeciez to normalne że w SV są 70 lvle ;P Przecież tam expią 67+ lvl.
Ja gram na alcie, bąbelek (palek;p) Grimpow. 15 lvl ;)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
Xenex przeciez to normalne że w SV są 70 lvle ;P Przecież tam expią 67+ lvl.

Chyba nie mówimy o tym samym, chodzi mi o Stranglethorn Vale czy jak to się pisze :>
Zrobiłem taki skrót, a to, że go inaczej rozkminiłeś to nie mój problem :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Wszędzie gdzie grałem SV oznaczało Stranglethorn Vale, a o STV nigdy nie słyszałem ;p
Z resztą, Shadowmoon nie jest tak popularne jak Stranglethorn ;]
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
SV ma dwie pełne nazwy.

Steamvault.
Strangethorn Vale.

Więc co dziwnego :p ?

Powiem wam że na WoWnexus gra się świetnie ale lagi są ale da się przeżyć bo niewielkie no i Uptime nawet 1 dzień jest :D
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Od dziś zaczynam grać na Sunwell. Zobaczymy, co z tego wyniknie :)
Na nexusie mam 7lvl ud rogue, ale po tych kilkunastu-kilkudziesięciu minut stwierdziłem, że nie warto na nim grać. Za duże lagi... ;/
Sunwell, Summergale NE Druid. Gram alluchami^^
30 level druid :D
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Dobra zainstalowałem sobie wszystko ładnie pięknie. Mam konto na HG i teraz pytanie o co chodzi z tym czymś co nazywa się Realm ? Jaki to ma związek z czym ? Kto mi to ładnie fachowo wytłumaczy ? ;]
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Realm jest to świat(a konkretnie to serwer) na którym grasz i tworzysz swoją postać ;) wybierasz jeden i na nim rozpoczynasz przygode ze światem WoWa

inaczej sie chyba tego nie da wytlumaczyc, a na pewno ja nie umiem inaczej ;p
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
dobra to już chyba opanowałem ;p A jak z levelami ... bo niby mam jakąś 3 przy mordzie mojego ludka ale rozdawać nic nie mogę. Czy to normalne, czy rozdawać umiejętności można dopiero od jakiegoś lvlu ?
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Znaczy musisz isc do odpowiedniego nauczyciela. Znajdz NPCa ktory bedzie podpisany np " nazwa klasy* trainer" i za kase mozesz u niego nauczyc sie umiejetnosci, czarow etc. Potem od 10 lvl mozesz rozprzadzac swoim talentami. Dzieki nim mozesz przystosowac swoja postac do walk Pvp albo Pve, badź też do zwyklego lvlownia ;)



*nie wiem czym grasz wiec szukaj kolesia od twojej klasy
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
krasnal warrior ;]
Ej dzięki za pomoc. W wowa gram pierwszy raz tak to grałem tylko w l2 ale widzę struktura dużo inna nie jest tego wszystkiego ;p Czy znajdę jakąś stronkę gdzie będzie wszystko ładnie rozpisane jakie umiejętności dawać i ich dobry opis ?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Oj Dud Dud, krasnal warrior to chyba najciekawsze rozwiązanie :p
Szkoda tylko że grasz ally, ja jestem w hordzie. Tak to zagwarantowałbym Ci jakąś pomoc na starcie czy coś;]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Chciałem sobie zrobić drugą postać na hordzie. W ally chciałem grac, ponieważ pół mojego podwórka gra właśnie w ally i są w jakimś dobrym klanie i w ogóle są koxy ;]
Ale drugą postać i tak czy siak będę robił to pewnie zrobię ją w Hordzie ;p to się do ciebie uśmiechnę^^

Edit:
Ale z pupy nie można mieć postaci w hordzie i w aliansie na raz ;[ buuuu
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Z tego co pamiętam to na HG musisz zgłosić multikonto by mieć w ally i hordzie postacie, powiedz że brat lub siostra będą grać lub coś takiego.

Krasnal warrior dobry wybór od 10 poziomu polecam iść w Arms jeśli chcesz pograć PvP bo tutaj mamy talenty które dają różne bonusy ;)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
Z tego co pamiętam to na HG musisz zgłosić multikonto by mieć w ally i hordzie postacie, powiedz że brat lub siostra będą grać lub coś takiego.


Właśnie tak zrobiłem ;p
 
Do góry Bottom