World Of Warcraft

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Dr. Lepiej bedzie jak bedzie szedł w furry a potem na 70 czy 80 machnie respeca. Po co mu build Pvp do lvlowania?
Gdzie tu sens a gdzie logika? :D
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
No niewiem name ;) ja czasem widzę warków expiących Arms i to idzie im o tyle szybko że hej :p

WoWnexus fajny niedługo Obsidian, Eye i Naxxaramas otwierają tylko czekać z radością :) Polecam się zalogować tam już dochodzi do 1K ludzi :D
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Dobra, chciałbym zacząć grać w WoW'a ale powiedzcie co i jak. Czyli gdzie pobrać samą grę i jak wejść na serwer, na którym gracie? Co do postaci, to poczytam na internecie i coś wybiorę.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Pobierz grę najlepiej z torrentów, bo z wow-europe.com jest zpatchowana do 3.0.
Ściągnij najlepiej surowego wowa i tbc, bez dodatkowych patchy. Później wejdź na arakkoa.com i ściągaj patche po kolei (najpierw zainstaluj WoW i TBC): 2.X.X-2.4.0 i z 2.4.0 do 2.4.1, 2.4.1 do 2.4.2 i z 2.4.2 do 2.4.3.
Wejdż na stronę HellGround (wow.gamefreedom.pl) i jest poradnik jak się połączysz.
Więc wchodzisz do katalogu z WoWem, edytujesz plik realmlist.wtf i zmieniasz jego zawartość na:
set realmlist logonhg.gamefreedom.pl
Później robisz konto na tej stronie, uruchamiasz WoWa TYLKO przez wow.exe lub ściągnij Hellground Launchera z tejże strony. Zaloguj się teraz w WoWie i ciesz się grą.

A ja gram na globie :p
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Wrathgate
Flame Warden!^^

BTW. Polecę Ci zrobienia trolla huntera, najlepsza rasa do huntera (ma dobre raciale, poczytaj o tym na worldofwarcraft.com.pl), Beast Slaying i Bow Specialization rox :) A profesje dla huntera... Zalecam Ci Skinning i Leatherworking, sam zdobędziesz matsy (składniki) na ubranie Leather (hunter może nosić jedynie cloth i leather. Mail dopiero na 40 poziomie, i nie może nosić plate), z później w Leatherworkingu pojawią ci się zbroję Mail. Będziesz mógł także robić itemy (przedmioty) i sprzedawać w AH (dom aukcyjny). W WotLK (dodatek) możesz robić Fur Lining, czyli enchant (coś jak zaklinanie, czyli Enchanting- profesja) na niektóre TYLKO twoje itemy, czyli np. +114 attack power (przyda ci się). Będziesz mógł także robić enchanty na leg armor (spodnie;p), które można sprzedać, np. +30 stamina i +10 agillity, +40 stamina +12 agillity, +30 attack power +10 stamina (czy jakoś tak).
W WotLK natomiast +50 stamina (drugiego n ie pamiętam), +75 attack power i +20 critical strike rating.
Będziesz musiał inwestować a Agility (na 1 miejscu) i Stamina (na 2 miejscu). Przyda ci się też trochę Intellect, żebyś bez picia (pije się by uzupełnić manę, je sie by uzupełnić życie) mógł pokonać wiele przeciwników.
Na 10 poziomie będziesz mógł mieć zwierzaka, ale o nich poczytaj na petopia.com
Na początek zainwestuj w Beast Mastery, to drzewo talentów, które odblokowuje się na 10 poziomie i co 1 poziom dostajesz 1 talent. Zwierzak będzie tankował (jego będzie przeciwnik atakował) a ty bezpiecznie będziesz strzelał z broni/łuku (najlepiej)/kuszy z bezpiecznej odległości. Zwierz zadaje nie mało obrażeń i ma unikalne zdolności. Nie zapominaj go karmić bo może ci uciec!
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Surowego WoWa, czyli chodzi mi o wersję niezpatchowaną. Nie wiem jaka jest pierwsza wersja.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Znalazłem już poradnik na stronie, którą mi podałeś. Niedługo powinienem zagościć w WoW ;p

@edit
Huh, to wszystko ponad 5GB zajmuje :p Trochę sobie pościągam... ^^
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Broother, jeżeli spodobało ci się ROFLMAO to wpisz w youtube "Ulduar" (kliknij na 1 wynik), Darrowshire i Anti Elf Anathem :)
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Zacząłem grać, zrobiłem kilka zadań, nabiłem 6 lvl, kupiłem sobie EQ... I na początku jedno pytanie: jaki wybrać trapy, aspekty itd.? Ogólnie przydałaby mi się pomoc w grze. Napisz Vendetta do mnie na GG, to popytam i będę mógł normalnie grać :p
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ja z swej strony polecam grać na WoWnexus bo na HG ostatnio ludzie wyłapują od BRAVO bany za byle co ! mojego kumpla zbanował na serwie bo myślał że to on trollował na forum żenua.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
więc nie udzielać się na forum pozostaje ;]

ja pisze tylko w dziale addony i może mi bravo skoczyć ;]
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Feo, ty w Hordzie, tak? ;) Jeśli tak, to mógłbyś pomóc mi w grze, napisz w środku. Mój nick to Zammey.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ciężko z pomocą, bo jutro jadę do roboty i nie wiem kiedy wrócę ;p
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
No, ale jakbym był w grze (zawsze możesz priva do mnie wysłać), to popytam :p Dużo jeszcze nie wiem... ^^
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Na HG były nawet spore kolejki ostatnio, coś na worldzie pisali o jakiś 13 banach, nie wiem nie siedzę w tych klimatach.

CYTAT
I na początku jedno pytanie: jaki wybrać trapy, aspekty itd.?

uczysz się u swojego trainera a potem normalnie jednego aspekta aktywujesz, nie wiem czy na aspekty nie ma questów, nie gram hunterem ale jakoś się orientuje.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Aktualnie nie siedzę na HG a na Nexusie i ostatnio są jakieś DC przez 3.1.3 patcha dobrze że HG nie śpieszy się z wprowadzeniem WOTLK, właśnie otwarli już Eye z lootem ? i czy to jest prawdą że T6 instów na HG nie będzie ?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
kolejne żenujące ploty o HG.

Narazie nie będzie T6, a the eye nawet nie wiem czy otwarte, nie mam czasu się dowiedzieć ;d
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
CYTAT(xenex @ 04-07-2009, 20:10) index.php?act=findpost&pid=224555
Uczysz się u swojego trainera a potem normalnie jednego aspekta aktywujesz, nie wiem czy na aspekty nie ma questów, nie gram hunterem ale jakoś się orientuje.


Czyli uczyć się wszystkiego, tak?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jeśli masz kasę to najlepiej wszystkiego, a jeżeli masz kłopoty finansowe to staraj się wyłapywać najpotrzebniejsze umiejętności a reszty doucz się później (chociaż z tym wyłapywaniem może być ciężko).
Poczytaj też w internecie jak rozdawać talenty, żebyś później nie żałował ;)
 
Do góry Bottom