[serial] Prison Break

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No i niestety PB skończy się na 13 odcinkach, 3 serii i mało prawdopodobne jest, że będzie 4.

Ale mam miłe info dla maniaków takich jak ja co czekaja za serią w Polsacie.
Otóż już na wiosnę ujrzymy PB 3 w naszej rodzimej telewizji.
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
CYTAT
No i niestety PB skończy się na 13 odcinkach, 3 serii i mało prawdopodobne jest, że będzie 4.


No niestety koniec Prisona... Kiedyś to musiało nastąpić. :(

A tak nawiązując do 12 odcinka to ciekawe gdzie Whistler zwiał Michaelowi i co zrobi teraz Gretchen. :p
Żal mi troche Mc Gradiego, mam nadzieję, że gliny go nie złapią...

Ogólnie PB jest bardzo fajny i często trzyma w napięciu ale wkurzające są niektóre sceny, np. kiedy to generał przyjechał se wraz z Gretchen do tego garażu. No szczegół, że nie wział ze sobą całej ciężarówki antyterorystów (mimo, że to szycha w więzieniu a w garażu mogło być wszystko wraz z napakowanymi bronią gangsterami) no i gdy gretchen zabiła "ochroniarza" to pan generał se stał i się gapił...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Skąd wiecie że na 13 koniec ?? ;o Przeciez to oznacza ze we wtorek zobacze osttni odcinek ;/
A podobno doszło do porozumienia z reżyserami ;[
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(szczurek @ 17-02-2008, 20:25) index.php?act=findpost&pid=170704
Skąd wiecie że na 13 koniec ?? ;o Przeciez to oznacza ze we wtorek zobacze osttni odcinek ;/
A podobno doszło do porozumienia z reżyserami ;[



Portale o PB o tym trąbią :(
Więc chyba to prawda.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No nie wiem, na PrisonBreak.org nic o tym nie ma a to chyba najbardziej solidny portal.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Hmm... przecież przed strajkiem PB 3 z założeń miało trwać ponad 20 odcinków. Reżyserzy już na pewno na mniej więcej sobie poukładali jak co ma być. I nagle koniec na 13? Coś mi się to nie widzi. Za dużo jeszcze rzeczy zostało niewyjaśnionych żeby w 1 odcinku zakończyć definitywnie PB. Prędzej po jakimś czasie pokaż się PB 4.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Myśle że to co krąży po tych servisach to tylko jakieś spekulacje mające na celu podnieść aktywność na forach itp ;]
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Właśnie obejrzałem 12 i 13 odcinek i powiem, że są po prostu zajebiste. Były co prawda słabsze momenty, jednak trzymają poziom pierwszego sezonu :p
W 13 odcinku zakończono, ale również rozpoczęto masę wątków. Imo najlepszy jest ten, że niby Sara żyje i prawdziwa osobowość Whistlera. Ciekawe co się stanie z T-Bagiem, kiedy juz będzie Sonowym Leninem xD
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
No tak jak mówi Świrus końca PB nie widać a raczej zaczyna się dopiero rozkręcać...

No ale Michael teraz dopiero zacznie się mścić aż żal mi się Gretchen robi. :p A Fernando miał cholernego pecha, jak zwykle ze wszystkich to on najbardziej jest poszkodowany. :(


CYTAT
Ciekawe co się stanie z T-Bagiem, kiedy juz będzie Sonowym Leninem xD


Mi on bardziej hitlera przypominał, :p jak zaczął wymachiwać rękoma to tylko wąsik mu dokleić i już mamy przywódce, który da więźniom przestrzeń życiową...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
Każdy z fanów zastanawia się teraz czy odcinek 3×13 “The art of the Deal” nie jest ostatnim. Co dalej po ostatnim odcinku III sezonu? Scenarzysta a zarazem jeden z producentów serialu Nick Santor odpowiedział na te pytania .

- Decyzja o czwarty sezonie Prison Break nie została jeszcze oficjalnie podjęta. Takich decyzji nigdy nie podejmowaliśmy tak szybko. Ale nasz następny sezon NIGDY nie będzie tak dobry jak ten wcześniejszy, więc nie wymagajcie za dużo. Jestem innego zdania niż reporter TV GUIDE Ausiello.

- Wierze, że zdecydujemy się na ten 4 sezon, ale nie mogę tego zagwarantować. (..). Nie martwcie się pogłoskami reporterów…. jeśli serial zostanie anulowany, na pewno niedługo będę o tym wiedział, i poinformuję was. Nie myślcie o tym, co się może zdarzyć. Mam wiarę.

- Jakiekolwiek epizody nie będą na wiosnę. Musielibyśmy rozpocząć od niczego, miną miesiące zanim produkcja się zacznie. Epizody, które oglądacie w TV są nagrywane z miesięcznymi wyprzedzeniami.

Nick Santor

tłumaczenie:theprisonbreak.net


To tylko jeden z wielu cytatów, ale niechce mi się szukać.
Podczas STRAJKu scenarzystów, twórcy zadecydowali o zakończeniu sezonu na 13 odcinkach. I na razie nei wiedzą co dalej.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Serial swietny... Ogladalam od samego poczatku z mama... Ostatnio caly 3 sezon z mama w jeden dzien obejrzalam hehe xD Szkoda, ze nie ma dalszych odcinkow... Bo sama myslalam, ze jest caly sezon, a tu patrze na kompe jak skonczyl sie odcinek, ze juz wiecej nie ma hehe... zalalamalam sie :p
A co do 4 sezonu, to mam nadzieje, ze wyjdzie i bedzie tak samo zaje**sty...

3 sezon wg mnie wymiata :D A wg Was jaki?? :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Imo 1 nic nie przebija jak na razie, choć ostatnie odcinki 3 trzymały na prawde wysoki poziom. Aż mnie ściska że trzeab czekać żeby zobaczyć co dalej.
Acha i taka ciekawostka:

CYTAT
Dlaczego Lincoln ciągle ucieka?
Linc musi uciekać przed policjantami, ponieważ świadkowie wiedzieli go gdy porywał autobus w 11 epizodzie. Jest numerem jeden podejrzanym jako pomagający w ucieczce z Sony.

Co z Mahonem i Whistlerem?
Nie mogę zdradzić o co dokładnie chodziło w rozmowie Whistlera z Mahonem, dowiecie się oglądając kolejny sezon, wtedy będziecie mogli wrócić do tych scen.

Co jest w 'książce z ptakami'?
Niestety nie mogę zdradzić co zawiera książka (dowiecie się tefo w następnym sezonie), ale to czego się dowiedzieliśmy, to że są tam współrzędne - o które było tyle zamieszania. Jeśli przypomnicie sobie starsze epizody, to zobaczycie tam torturowanie Sophie przez Suzan, tylko dlatego , żeby udowodnić Michaelowi, że Whistler jest też w złej sytuacji i w nie najlepszych stosunkach z Susan. To było przedstawienie dla Michaela, wiadomo było, że nie pozwoli on na tortury. To sprawiło, że kłamstwo było jeszcze bardziej efektywne. Wow, Susan to prawdziwa 'zdzira'.


Nick Santora, źródło prisonbreak.org

Tak więc 4 sezonu się doczekamy, szkoda że znowu musze czekać te kilka miesięcy bo na prawde po 13 odcinku aż mnie ściska ;[ Bardzo sie ciesze że Sara może wciąż życ :)

Edit: Tu text w oryginale

CYTAT
So what DOES the Bird Book Contain?
I can’t tell you what Whistler’s book was really about (you’ll find out if you watch next season) but as we all learned tonight, there were no coordinates - that was all a ruse — which, if you go back and watch older episodes, you’ll see that Susan was torturing Sophia for no reason other than convincing Michael that Whister was also in a bad situation with Susan — i.e., to convince Michael that if Whistler’s true love was being tortured, then he must be an innocent pawn as well. It was all a show for Michael — a show that Whistler did not agree to — so his reaction to the torture was genuine anger, which only served to make the lie even more effective. Wow, Susan really is a bitch.


Ta ździra mnie dobiła ;]
 
T

Thran

Guest
Takie pytanie mam.

Czy Polska premiera 3 sezonu PB jest zapowiadana na Wrzesień ? bo w maju miało być czytałem na fanowskiej stronie ale kurde nie było i niewiem czy mam czekać dalej czy zacząć szukać po necie z napisami odcinków ?

Co do sary.

To ona wciąż żyje ?! to chyba nie będzie jej grała pierwotna aktorka ?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Będzie :) Ponoć 4 sezon ma się też rozgrywac w jakims więzieniu i Michael spotka tam własnie Sare.
Powiem szczerze że po tej ciązy jeszcze lepiej wygląda ;p
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Dziś w nocy nadrabiałem zaległości. Zaraz będę oglądał ostatni odcinek 3 sezonu. Powiem wam, że ten serial zaskakuje na każdym kroku. Nieźle to sobie Michael wymyślił z ucieczką i tymi 3 pierwszymi. Tylko ciekawe co teraz z książeczką będzie skoro ma ją T-Bag. No i jeszcze Sucre (jak to mówiła Susan - Słodki, czyli Sweet, czyli... xD) z tego co czytałem w 4 sezonie już ma wyjść z paki na samym początku. Teraz pozostaje mi tylko czekanie do września :/
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Myślę że 4 sezon to będzie świetna kontynuacja. Mam bardzo pozytywne wrażenia po 3 sezonie i mam nadzieję, że przed 5 sezonem też będę tak nastawiona hehe xD
Już wcześniej to wyczytałam na stronie, ale nie pomyślałam, żeby o tym napisać, że już są zdjęcia.. Szkoda tylko, że to będzie we wrześniu, bo we wrześniu to ja muszę się ostro za naukę wziąć... I nie wiem czy będę na bieżąco.. :p
Ciekawe jak to będzie z tą Sarą :p Już dawno oglądałam 3 sezon.. Ale o ile pamiętam, to ta babka pokazała Michealowi zdjęcie Sary bez głowy, a teraz ma wrócić... A może źle pamiętam, hmm?? :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No i wszystko jasne :)
Na jesieni ukaże się Prisjon w Polsacie.
Czy jest jakiś świr i czeka tak jak ja na trzecią część w naszej rodzimej telewizji?
Osobisćie już się nie mogę doczekać, by dowiedzieć się jak potoczyły się losy Majkela i reszty ekipy.
Podobno trzeci sezon ma wiele zwrotów akcji, zobaczymy jak to bedzie.

Nareszcie.!
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dałbyś upust emocji kacpi i ściągnął sobie 3 sezon. Cała nocka i cały sezon obejrzany. Wiesz jaka to jest adrenalina obejrzeć 13 odcinków 22 do 6 rano? Ja tak miałem z 1 sezonem. To lepsze niż kawa.
Co do 3 serii, to jest ona moim zdanie ciekawsza od 2 sezonu. Nie będę zdradzał szczegółów, bo wiem, że jest jeszcze kilka takich świrów jak król xD.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Prawda, 3 sezon lepszy od 2 a zapowiadają że 4 ma być jeszcze lepszy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują więc licze że twórcy nas nie zawiodą :)
Kacpi jakbyć nadrobił mialbyć teraz podniete czekając na kolejny to jeden odcinek 4 sezonu, ja tak czekam odkąd obejzalem 20 odcinek sezonu 2. Wszystko na jeden ruszt a potem to czekanie...
Najgorsze było między 2 a 3 sezonem, bo na 4 czekam ze spokojem. Ale czekam :D
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Jak na razie nie wtajemniczam się za bardzo do tematu - ocenię serial. Dziwne, że nie zauważyłem tego tematu, bo jest to mój ulubiony serial. Jest on po prostu genialny. Jego największym atutem jest to, że trzyma w napięciu. Już kilka razy złapali Scofielda, a on jednak uciekł. W drugim sezonie trafił do więzienia SONA. Nie oglądałem jeszcze trzeciego sezonu, dlatego czekam niecierpliwie.
 
Do góry Bottom