[serial] Prison Break

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Rangiz mam cały 3 sezon na kompie :)
I oczywiście nie włączyłem. Czekam, aż wyemitują go na polsacie i to jest dopiero adrenalina. To czekanie za kolejnym odcinkiem i rozmyslanie co się stanie, daje kopa ;)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
To samo masz jak oglądasz na kompie i to próbuje Ci weytłumaczyć. Ta jednak różnica że musisz nadgonić 13 odcinków ;p
 

adriano199713

New Member
Dołączył
14.8.2008
Posty
19
ja zaczołem regularnie oglądac od 2 zezonu i zniecierpliwościa czekam na 3 zezon.


ZKAZANY NA ŚMIERĆ RZĄDZI :D B) B) :D :D :D
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Oglodałem wszystkie sezony najlepsz1 i 3,2mnie zaś nudził od 2 września można pobrać 1 odcinek 4 sezonu nie moge sie doczekać...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Pierwsze 2 odcinki 4 sezonu oglądnięte.
Wrażenia ?? Kolesie którzy robią ten film mają na prawde tak zajefajne pomysły że potrfią zrobić z serialowego tasiemca ciekawą historię.
Sara <3 :D
Whistler...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A ja już na początku roku szkolnego nie mam czasu nawet dupy podetrzeć. Tak, że nawet nie mam czasu i chęci ściągnąć sobie nowych odcinków. Trzeba będzie coś zaciągnąć w weekend. Przyznam szczerze, że zapomniałem o tym, że już 1 września 4 seria PB miała premierę w Ameryce. Mówisz Szczuru, że dobrze jest? Dla mnie i tak pierwszy sezon wymiata, potem dwójka dużo słabsza, 3 już lepiej. zobaczymy Gdzie w moim rankingu uplasuje się seria 4.
A nasi zażarci fani Polsatu xD czekają pewnie z podnieceniem na pierwsze odcinki trzeciej serii. Ja was nie rozumiem, heh. I jeszcze te reklamy w trakcie oglądań, grr... całkiem psuje nastrój.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
A nasi zażarci fani Polsatu xD czekają pewnie z podnieceniem na pierwsze odcinki trzeciej serii. Ja was nie rozumiem, heh. I jeszcze te reklamy w trakcie oglądań, grr... całkiem psuje nastrój.


Nie wiesz co to pasja, oczekwianie za tym co się stanie...
Ja już w niedziele będę miał pierwsze wrażenia z 3 serii :) Już odliczam dni.
Będzie sie działo.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT(Kacperex @ 03-09-2008, 21:35) index.php?act=findpost&pid=195421
Nie wiesz co to pasja, oczekwianie za tym co się stanie...
Ja już w niedziele będę miał pierwsze wrażenia z 3 serii :) Już odliczam dni.
Będzie sie działo.


A bzdury gadasz. Myślisz że ja 4 sezon od razu do ręki dostałem ?? Odkąd skończył się 3 trzeba było cierpliwie czekać na 4. Terz znowu oczekiwanie na kolejne odcinki każdego tygodnia.
A co do Polsatu to ten lektor mnie zabija, oglądłem z ciocią powtórke jakąś tam może 5 minut i wyszedłem z pokoju. Nie ma to jak wersja czysto Angielska :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(szczurek @ 03-09-2008, 22:37) index.php?act=findpost&pid=195428
A bzdury gadasz. Myślisz że ja 4 sezon od razu do ręki dostałem ?? Odkąd skończył się 3 trzeba było cierpliwie czekać na 4. Terz znowu oczekiwanie na kolejne odcinki każdego tygodnia.
A co do Polsatu to ten lektor mnie zabija, oglądłem z ciocią powtórke jakąś tam może 5 minut i wyszedłem z pokoju. Nie ma to jak wersja czysto Angielska :)



Zakładam, że jakby cała seria była od razu onilne, już byś ją ściągnał i codziennie oglądął, bez tygodniowych przerw.
WIęc wiem, co mówię. Nie chce się wam czekac i tyle ;)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jest to spowodowane tym że dostałem produkt do rąk zanim się jeszcze w tv zaczał :D
A najlepsze jest że 1 sezon w 3 dni przerobiłem xD Potem było już tylko "czekanie".
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
CYTAT
Pierwsze 2 odcinki 4 sezonu oglądnięte.
Wrażenia ?? Kolesie którzy robią ten film mają na prawde tak zajefajne pomysły że potrfią zrobić z serialowego tasiemca ciekawą historię.


Jeśli chodzi o tasiemca to całkowita racja. :p Zanim znajdą całą scylle to miną kolejne 2 sezony. ;]
A co do powrotu Sary to wolałbym jakby Kelermana (czy jakoś tak) ożywili. :)



CYTAT
Whistler...

Aha i należało mu się bo gdyby nie kłamał od samego początku to może inaczej by się los potoczył...
A czarny koleś rządzi. ;] ;] ;]


CYTAT
WIęc wiem, co mówię. Nie chce się wam czekac i tyle

Po co czeka skoro można obejrze lepszą wersje pół roku przed premierą na polsacie??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Pod koniec 3 odcinka narobiłem sobie nadziji że wrócą wszyscy do Foxa ( bo gdzes czytałem ze ma być jakieś więzienie, a po spłonięciu Sony wiemy że nie będzie to ona ;p ). No nic, pozostaje czekać bo jest ciekawie, a kolejny odcinek już we wtorek :p
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Oj belick dostałby by wtedy ostro po d****. :p
I ciekawe w jaki sposób Belick, Sucre i T-bag nawiali panamczykom. Mogli poświecić jeden odcinek o ich ucieczce... :(
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Na pewno jakieś tam obrazy ze wspomnien będą w którymś odcinku.
A po Belicku faktycznie widać że o dupe się boi ;d I to dosłownie ;p
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Hehehe, niezły team teraz powstał. ;] Do szczęścia potrzeba jeszcze tylko T-Baga i Gretchen którą niedługo zapewne odbiją bo będzie posiadać jakieś tam ważne informacje.

Żal mi troszeczkę Mahonego, "Company" się nim wysługiwała a teraz dostał ogromnego kopa w tyłek...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ale podoba mi się to że w końcu nikt nic do niego nie ma i razem bez konfliktów będą ten wózek ciągnąć jeszcze z kilkanaście odcinków :)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Widze że poruszyliście Temat 4 serii. :p
Ja aktualnie oglądam 3 serie na polstacie w każdą niedziele... :p może ktos powiedzieć co sie bedzie dalej działo ? uciekną z sony ? i co bedzie dalej ?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nie powiem bo nie o to chodzi w tym temacie ;]
Chcesz wiedzieć - poczytaj stonki poświęcone temu serialowi.
Ja tylko moge zacierać rączki bo dorwali grubeko i kitajec nie będzie juz nam przeszkazdał <evil><zaciera ręce>
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Jak co tydzień oglądam Skazanego na Śmierć na Polsacie i jak dotąd zaczynam się poważnie zastanawiać czy Michael wyprowadzić Leczero <niewiem jak się pisze :p> z Sonny ale jedno mnie zastanawia bo skoro darzą 13 odcinków 3 sezonu Skazanego na Śmierć to darzą cały sezon czy na pozostałe odcinki trzeba znowu rok czasu poczekać ?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Znając Polsat - poczekacie ;]
Dlatego właśnie oglądam już 4 sezon i... Jest ciekawie, twórcy z nudów zabijają kolejnych bohaterów wprowadzając na to miejsce następnych ( zazwyczaj mniej kolorowych ).
Choroba Michaela, Scylla w jego rekach i to wyczekiwanie do następnego odcinka ;d
 
Do góry Bottom