[serial] Prison Break

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
UWAGA SPOILERY

Trzeci sezon budzi we mnie mieszane uczucia. Majkel ma chyba z 500 IQ, bo zajebiscie zna Sone, chociaż jest w niej nie cały tydzień. Do tego to dziwne schorzenie Mahone'a(nękający go duch Patoshika). Szkoda mi tez Sary, która zginęła tak szybko i tak mało nieciekawie.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Sara zginęła tylko dlatego że aktorka nie zgodziła się jej dalej grać. A szkoda faktycznie, bo była ciekawą postacią i polubiłem ją.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(szczurek @ 11-10-2007, 16:30) [snapback]155372[/snapback]
Sara zginęła tylko dlatego że aktorka nie zgodziła się jej dalej grać. A szkoda faktycznie, bo była ciekawą postacią i polubiłem ją.


Panowie nei zdradzac mi fabuły :)

Ja tam dziś znowu oglądnąłem sobie porcje 2 odcinków PB w Polsacie i powiem , że zwroty akcji i wszytsko jest zajebiste :)

Liczę na fakt, iż 3 sezon jest także miodny i na 3 się nei skończy.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jest ciekawy nie powiem że nie ;p Ale podobno 3 to koniec. Może i lepiej bo faktycznie nie będzie już przed czym uciekać i zacznie sie lanie wody ;]
 
T

Thran

Guest
A ten brat pani prezydent był durny że się zastrzelił niby jak teraz chłopaki znajdą dowody przeciw niemu ? nawet jak go Policja przebada to wyjdzie na to że to Bez imienia trup był i tyle bo coś z nim tam robili tylko niepamiętam co już :huh:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wszystko da sie odkręcić :p Uwierz mi że jeszcze kilka ciekawych akcji zobaczysz ;]
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
CYTAT
Wszystko da sie odkręcić Uwierz mi że jeszcze kilka ciekawych akcji zobaczysz ;]


Taaaa nagle się okarze, że to nie był jednak brat pani prezydent a podstawony człowiek, a wszystko to miało na celu zbadania Michaela aby wiedziec czy poradzi sobie z Fox River zeby teraz uciec z Sony. :p


Uwaga Spoiler!

A co do ostatniego odcinka, to ten koleś na wieży strażniczej jest naprawdę cholernie spostrzegawczy. I na dodatek jeszcze poprawiał se antenke z telewizorka :p.

Dziwi mnie tylko dlaczego michael nie przetnie se tego łańcucha. No chyba mają tam jakieś narzedzia...

I wrescie T-bagowi się dostało :D
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Faktycznie, niby koles bardziej zajmuje sie swoim tv niz tym co robią więźniowie, a tu nagle strzał w okno i to taki precyzyjny...
Mysle ze jakos sie do tej celi dostaną, albo wymyślą coś innego :p Sam wiesz ze Michael zawsze znajdzie wyjscie z opresji :p
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Oglądałem do ubiegłego tygodnia wtedy dałem sobie spokój bo zaczęło mnie niezmiernie nużyć, nie oglądam już PB. Przejadło się i to bardzo, nudna ta druga seria jak nie wiem co -.- w kółko to samo czyli jaki to michael jest genialny i zawsze ma plan na ucieczkę . Czyli ciągle wiercenie tego samego w kółko, flaki z olejem obecnie , pierwsze seria była Bardzo.dobra ale druga to pośmiewisko.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Wczoraj obejrzałem sobie na polsacie, ogladalem tez troche 2 serii -tez, ale musze przyznac ze 1 byla lepsza :(
i ten motyw że Mahone myśli jak Michael, Michael jak zwykle geniusz i przekazuje informacje Sarze, a Mahone to rozumie..
Fajna była akcja jak psychol wlazł na elewator. Najpierw wydawało mi się że Mahone zgrywa psychologa-negocjatora, zeby go sprowadzic na dol, do wozu i zabic. A w sumie szkoda mi tego świra ;>

No i genialny "układ o nazwie firma"...układ układ... Michael popada w paranoje? :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
Fajna była akcja jak psychol wlazł na elewator. Najpierw wydawało mi się że Mahone zgrywa psychologa-negocjatora, zeby go sprowadzic na dol, do wozu i zabic. A w sumie szkoda mi tego świra ;>



On tak na prawdę był dobry tylko w złym miejscu się urodził. No i szkoda, że zabijał :)
Ale mi także szkoda go, bo tak naprawdę to nie był on taki zły. Nikomu krzywdu zrobić nie chciał.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
W ogóle moim zdaniem motyw Patoshika był słabo wykorzystany... Tacy psychole zawsze ubarwiają akcję, a on się pojawiał sporadycznie :p

Ja również oglądam PB w tv, więc mogę się wypowiedzieć tylko na temat dotychczasowych odcinków i stwierdzam, że mimo, że bardzo mi pasuje klimat ucieczki (zamiast więzienia), to twórcy czasem przeginają... Ja rozumiem, że Michael jest zajebiście inteligentny i w ogóle, ale nawet kurna bond z tylu opresji cało nie wychodzi :p A poza tym głupie jest to, że czasem kóryś ze skazańców tylko pojawi się w miejscu publicznym i już przynajmniej kilka osób go rozpozna, a innym razem łażą sobie na luzaka po mieście, gadają z ludźmi i nikt nie ma w stosunku do nich nawet cienia podejrzeń.

A poza tym Bellick mnie zaskoczył, że nie dał się przecwelić wielkiemu murzynowi, jak był jeszcze w pierdlu :p Spodziewałem się, że będzie bardziej... "uległy" xDD
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
A ja jestem wkurzony bo nie widać 6 odcinka 3 serii. Ma go ktoś juz ?? Bo emisja chyba była i ja od wtorku czekam na jakieś namiary... Bez powodzenia...

Edit: Dzieki misiek :*
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(szczurek @ 02-11-2007, 21:08) [snapback]157279[/snapback]
A ja jestem wkurzony bo nie widać 6 odcinka 3 serii. Ma go ktoś juz ?? Bo emisja chyba była i ja od wtorku czekam na jakieś namiary... Bez powodzenia...


oj Sczuru, Szczuru :)

Przypominamy , że emisja kolejnego odcinka Prison Break została przeniesiona na przyszły tydzień , kiedy to stacja FOX wyemituje dwa odcinki (6 i 7).

Czyli 5 Lidyopada misiak :)
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Powrót do klimatu więziennego było strzałem w dziesiątkę. :)
Obejrzałem 6 i 7 odcinek i musze przyznać, że 7 naprawdę trzymał w napięciu. Poprostu stary dobry Prison Break. :)

Uwaga spoiler

Po tym jak strażnicy kapneli się o co chodzi, i wkroczyli do Sony wszyscy ustawili się w rządku. Po czym pan kapitan strzelił do jednego więźnia, kula przeszła na wylot. I tu jest pytanie, jak koleś który klęczał za tym, który został postrzelony sam nie został trafiony?? ;)
A po kolizji do której doprowadził Sucre, ciekawe jak oni jeszcze odjechali? No przy takiej prędkości przód powinien być zgnieciony...

Ciekawe kim tak naprawdę jest Whistler i co planuje Susan?

No i pieprzona chmura, że też mieli takiego pecha, ehhhh... <_< Ale teraz przynajmniej już wiadomo, że mają kolejnego uczestnika ucieczki, znając życie T-bag też się wkręci... :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nie wiem czy nie dołączy do nich jeszcze ten mlody i Ballick... Znowu zrobi ich sie kilku tak jak w 1 sezonie.
Przyznam że znowu mam chrapkę na kolejny odcinek, musze odczekać te kilka dni cierpliwie.
 

Wardancer

New Member
Dołączył
30.11.2007
Posty
23
Musiałem odkopać ten temat. ;]

No to czeka nas przerwa do 14 stycznia..

kto obejrzał ostatnio odc. w tym roku PB. ? Jak wrażenia, zapraszam do dykusji. :]
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ja, jak zapewne i inni, jestem bardzo ciekawy gdzie zabrali Michaela. Co oni mogli z nim zrobić?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Wardancer @ 02-12-2007, 17:54) [snapback]160942[/snapback]
Musiałem odkopać ten temat. ;]

No to czeka nas przerwa do 14 stycznia..

kto obejrzał ostatnio odc. w tym roku PB. ? Jak wrażenia, zapraszam do dykusji. :]



ja oglądałem ostatni - ale 2 serii :)
I jestem zachwycony i już nie mogę się doczekać 3 serii w Polsacie.
Szkoda mi majkela i Sary. :( Chcieli być ze sobą tylko przecież. A tu musiał pojawić się chinol.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No to radze nie oglądać 3 sezonu jak polubiłeś Sarę :/ Też ją polubilem...
 
Do góry Bottom