[serial] Prison Break

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Szczur, to ty nie oglądałeś 2 sezonu? Weź oglądnij te z napisami ;). Oglądałem jak tylko wyszła o_O - szczur
Kacpi, a jak nie możesz czekać do września, to te odcinki z neta oglądaj co tydzień 1 :D.
Z tego co mi się zdaje wczoraj się skończyła 1 seria tak? I co, jak wrażenie po uciętej ręce? A z nią będzie jeszcze dużo fabuły, przyszyją ją, potem se urwie, a potem proteza :D.
PS: http://www.skazanynasmierc.pl < tu macie stronę o PB. Na forum znajdziecie odcinki, powodzenia.
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
jeszce raz powiem ze koniec drugiej seri jest nieco naciagany, fakt drugi sezon nadal trzyma poziom, ale to jusz nie pierwowzór :rolleyes: mam nadzieje ze seria nie zmieni sie w brazylijska telenowele, robiona bez pasji tylko i wylacznie w celach komercyjnych ;)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
W sumie jak tytuł mowi film miał byc o ucieczce z więzienia, o tym co w tym wiezieniu sie dzieje, a teraz z dala od niega, ba - nawet z dala od USA to juz nie to samo. Ale film dalej trzyma poziom.
Jodeł kto Ci powiedział ze ja nie oglądałem 2 sezonu ?? o_O
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Też oglądam ten serial. Drugą serię już od dawna mam na płycie i od dawna widziałem wszystkie odcinki. Zgodzę się z dankanem, że druga seria była nieco gorsza niż pierwsza, ale trzymała przyzwoity poziom. Zdecydowanie to mój ulubiony serial oprócz "Owróconych", który jest pierwszym serialem polskim, który mi się naprawdę podoba.

Boom jestes zUy, masz 666 postow ;] - szczur
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Na początku powiedziałem, "EEEE tam nuda pewnie". Obejrzałem i niezmiernie mi się spodobał, historia nie realna ale cóż coś musi interesować ludzi. Zaczełem oglądać tak od połowy, a więc nie zabardzo się orientuje w tym wszystkim, ale obejrze w necie bądź kupie płytke dvd. Ogólnie spoko serial, ale oglądałem lepsze ;) (zawsze takowe są).
Choć ostatnio też zaprzestałem oglądać, bo nie chce mi się i mam inne ważne rzeczy na łbie.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Okolo miesiac temu, skonczylem ogladac dwa pierwsze sezony, nie bede zaprzeczal na poczatku wciagnel mnie klimat jak i sam geniusz glownego bohatera. Jednak wraz z kolejnymi odcinkami, poczawszy od drugiego sezonu, serial w mych oczach drastycznie marnial ... akcja byla na sile przeciagana, nowe watki byly żalosne. Zarowno Micheal jak i ten koles z FBI podazali identycznymi sciezkami rozumowania, co bylo wrecz komiczne ... No i wlasnie to co wczesniej mnie bardzo cieszylo, czyli "geniusz" mlodszego Scofielda, teraz stalo sie strasznie nudne ... wychodzi na to, ze jest to czlowiek ktory nigdy nie przegrywa, a trafienie do kolejnego wiezienia, tylko to potwierdza bo daje mu kolejna szanse do wykazania sie rozumem ... czuje, ze ujzymy znow scenariusz z pierwszych odcinkow: obmyslanie planu ucieczki, nowe kontakty tzn wrogowie i przyjaciele, ich wewnetrzne rozterki i historie. Do tego dochodzi zgraja pozostalej czesci wiezienia, pewnie znow beda to bad boye : pedofile, gwalciele, morderdy etc. oczywiscie Micheal znow bedzie cfaniakowal i kozaczal ... a znajac zycie i tak go nic nie bedzie to kosztowac. Reasumujac: mimo, ze nie lubie happy endow, w tym wypadku wolalem by serial zakonczyl sie w momencie pobytu na lodzi ... Mam nadzieje, ze moj pesymistyczny scenariusz sie nie spelni, i zarowno autorzy jak i aktorzy pokaza cos co znow przyciagnie mnie na dluzszy czas na kompa.
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Co można powiedziec o takim serialu. Można wyrazic jednym słowem miodzio, albo i lepiej ;P
Oczywiście oglądałem pierwszą i drugą serie. W pierwszej są fajne "klimaty" najlepszy odcninek z pierwszej części...Jak dla mnie to 6, jak rozpoczyna się bunt więźniów. Fajnie też pokazują, jak to jest za kratami, każda rasa trzyma ze swoimi.
Odnośnie drugiego sezonu zaskoczeniem był dla mnie spryt T-Baga, no chociaż by za motyw z książkami i pieniędzmi. No i także motyw z GPS ; )) ...
Ale strasznie hasmko się skończył drugi sezon :( , ciekawi mnie jak Michael S... poradzi sobie z ucieczką z tej "paki" i kogo tym razem zabierze ze sobą :))

Co do całej seri jest ona bardzo wciągająca. Po obejrzeniu premierowych odcinków. Od razu ruszyłem do ściągania pozostałych :))))),,, tera czekam na 17 Września wtedy premiera 3 Sezonu w telewizi FOX. No i serial ten odniósł większą popularnośc niż LOST :D (Tak mi się wydaje)... Nie ma co oceniac serialu, bo chyba każdy wie że ma 10/10 :pP
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
Serial jak dla mnie jest świetny, wciągnął mnie niczym bagno. Fabuła tego serialu jest dla mnie jednym z największych plusów, bardzo dobra gra aktorów. Pierwszy sezon ocenił bym na 10+/10, drugi spodobał mi się troche mniej ale i tak był dobry (8/10) mam nadzieje że cały serial skończy się w trzecim sezonie, bo niechciał bym aby taki serial zszedł na psy i ciągnął się w nieskończoność
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja tam już się nie mogę doczekac drugiej serii, ale jeszcze tydzień :)
Mimo, że mam ją na kompie to , ani razu nei oglądałem, bo przecież to co za atrakcja wiedzieć co będzie się działo i oglądać mimo to w TV .
Szkoda, że mamy takie opóźnienie, bo za gramanicą już zaraz 3 sezon będzie leciał.
Mam nadzieje, że 2 i 3 seria będą miłe dla oka.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Kacpi podziwiam. Też chciałem tak oglądać, ale ciekawość wzięła gorę. 2 sezony pochłonąłem w oka mgnieniu i teraz z niecierpliwoscią czekam na 3. Mam nadzieje że będzie równie ciekawy co pierwszy i równie zwariowany co drugi. 17.09 tuż tuż ^_^
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No i miodzio własnie jestem po pierwszym odcinku 2 serii zapowiada się ciekawie ;)
mam nadzieje, że będzie napięcie przez całą serię.
I znowu boski majki wszystko ma zaplanowane xD
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Momentami mnie koleś zadziwiał. Bez kitu, zawsze znajdzie na ciele coś co mu pomoże.
A ja czekam jeszcze tydzien na 3 sezon :]
 
T

Thran

Guest
Oglądając pierwszy sezon miałem na początku wrażenie że nie uciekną przed egzekucją ale się myliłem fajny był ten sezon ale drugi sezon mnie bardziej wciągnoł kurde nie obejrzałem w tamtą niedziele tych dwóch odcinków szkoda :( ale to nic nadrobię to kiedyś ogólnie serial bardzo fajny tylko zastanawia mnie to skąd agenci dowiedzieli się o obecności Veroniki tej adwokatki Lincolna w domu brata pani prezydent ? no dobra zadzwoniła po Policje ale tutaj nagle agent się pojawia i rozwala jej łeb i koniec ? czy Lincoln ma jeszcze szanse na oczyszczenie się z zarzutów ? bo jak pamiętacie ten brat pani prezydent żyje więc ta ofiara w parkingu była przypadkowa więc nie powinien mieć kary śmierci tylko wyrok na 5-10 Lat albo i dożywocie za zabójstwo.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Oj Thran, coś nie dokładnie oglądasz ;]
Jestem po oglądnięciu 1 odcinka 3 sezonui ku mojej uciesze - bedzie on utrzymywany w klimatach pierwszego sezonu :)
Kto oglądał wie o co chodzi, a tym co nie oglądali nie chce psuć frajdy z oglądania ;]
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
CYTAT
Jestem po oglądnięciu 1 odcinka 3 sezonui ku mojej uciesze - bedzie on utrzymywany w klimatach pierwszego sezonu
Kto oglądał wie o co chodzi, a tym co nie oglądali nie chce psuć frajdy z oglądania ;]


Tak zgadzam się całkowicie, 3 sezon bedzie utrzymywany w realiach 1 sezonu. Chociaż więzienie wygląda troszeczke, inaczej :p.
No ale zobaczcie sami. :D

CYTAT
Momentami mnie koleś zadziwiał. Bez kitu, zawsze znajdzie na ciele coś co mu pomoże.
A ja czekam jeszcze tydzien na 3 sezon :]


No ja jestem cholernie ciekawy czy znajdzie coś pomocnego w 3 sezonie...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Kurdę 2 seria co raz bardziej mi się podoba, dobre zwroty akcji tylko szkoda mi majkela, kurde ale ma łeb jak sklep.
A wy panowie jak tam wrażenia związane z 3 serią? Jest godna uwagi?

Szkoda, że 3 to ostatni sezon :(
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
3 sezon? No cóż trzymany w realiach 1 sezonu. Ogląda się nawet dobrze choć czasami To co robi Michael jest trochę niedociągniete. Co to już trzeba zobaczyć samemu. Ogólnie 3 zezon zapowiada się nawet nieźle.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No mi sie podoba, tylko wkurzam sie że po 40 minutch filmu musze czekać tydzień na kolejną część :p
Juz jutro 3 odcinek :) Przyznam że 2 byl ciekawy :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(szczurek @ 01-10-2007, 22:09) [snapback]154799[/snapback]
No mi sie podoba, tylko wkurzam sie że po 40 minutch filmu musze czekać tydzień na kolejną część :p
Juz jutro 3 odcinek :) Przyznam że 2 byl ciekawy :)


Ja też jutro ściągam 3 odcinek :)
Aczkolwiek żadnego z odcinków PB nie oglądałem na kompie, wszystko oglądam w TV i wiernie czekam tydzień za kolejną daką PB, gdyz tak za szybko bym go skończył.
Już się nie moge doczekać, 3 sezonu, aczkolwiek liczę, że 2 mnie solidne zaskoczy.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Tak, tylko że ja sciągam 3 odcinek 3 sezonu, a Ty chyba o 2 mowisz xD
2 mnie zaskoczył tym jak wyglądał, przznam że był ciekawy ale brakowało mi w nim troche tego klimatu więzienia.
No na szczęscie 3 sezon zaczyna się równie ciekawie co poprzednie :) Nie wiem jak oni chcą skończyć całą trylogię ( ^_^ ) ale na pewno bedzie mi filmu brakowało jak się skończy.
 
Do góry Bottom