[serial] Prison Break

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Czy ogladacie?? Jesli tak to piszcie co w nim lubicie...
W skrócie:
Serial opowiada o człowieku, który by ratować swego brata popełnia przestępstwo, by trafić do tego więzienia co on i pomóc mu w ucieczce (brat został skazany na krzesło za zabicie brata vice prezydenta, niesłusznie zresztą). Główny bohater jest znakomicie przygotowany, pomysłowy i ma "asa w rękawie"- sam projektował budynek więźienia.
Serial naprawde swietny i godny uwagi, jednyny minus jest taki, ze z tego co mi wiadomo nie mozna go obejrzec na zadnym polskim kanale. Dlatego pozostaje tylko internet :D
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Ostatnio moja siostra przyniosła płyty z własnie tym filmem i sie podniecała, ze bardzo dobry. Obejżałem narazie jeden odcinek (brak czasu) i stwierdzam ze mozna sie wkrecic :p Ogólnie podoba mi sie fabuła bo czegoś takiego dawno nie oglądalem, cos dokladniej powiem jak obejze wiecej odcinków.
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Prison Break jeden z lepszych seriali które oglądałem. Bardzo dobre jest napęcie w większości odcinków jak np. gdy Michael uciekał z więzienia (normalnie z krzesła stawałem). Serial naprawdę warty do obejrzenia.
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Jeśli ktos nie widzial to z pewnością będzie miał ku temu okazję :D

"Gazeta Wyborcza" przyniosła nam - Polskim fanom Prison Break'a bardzo dobre wieści ! W drugiej połowie stycznia telewizja "POLSAT" rozpocznie emisje Prison Break'a. Polski tytuł serialu to "Skazany na śmierć". Chyba nikt nie ma wątpliwości że Prison Break odniesie taki sam sukces jak Lost !

"Skazany na śmierć" będzie emitowany w Polsacie co niedziele (od 21 stycznia) o godzinie 20:00.

Jesli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć, to gorąco polecam bo naprawdę warto :)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
No musze powiedziec ze zaczalem ogladac PRISONA jakis czas temu :p
i jak narazie mam pozytywne odczucia jesli chodzi o ten serial :)

jak narazie moim ulubionym bohaterem jest Fish czyli Michael Scofield :)
oraz John Abruzzi John Abruzzi :p

:) serial jest niezly :) wciaga przede wszystkim choc na poczatku mi sie wogole taki nie wydawal :)
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Serial jest bardzo wciągający, u mnie ogląda go cała rodzina. Najbardziej w nim lubię to, że nie jest prostolinijny, lecz jest w nim dużo zwrotów akcji. Trochę głupio, że druga seria nie będzie dziać się w więzieniu, ponieważ zawsze w tym miejscu jest świetny klimacik. Bardzo podoba mi się również to, iż film związany jest z ludźmi, którzy są najważniejsi w państwie.
Serdecznie polecam <INOS> -lol
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Prison Break rządz! To chyba najlepszy serial jaki oglądałem (a oglądałem niejedno). Wciąga jak diabli. Bardzo ciekawa historia pełna zwrotów akcji. Czuć klimat, a to jest bardzo ważne. Oprawa muzyczna podkreśla klimat filmu i miejsce w którym akcja się rozgrywa. Polecam!
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
Nie ma to jak prison break, wieczorkirm w pokoiku z jedzonkiem :rolleyes: :rolleyes: , jednak po obejrzeniu 2 serii nieco nieco mnie zażenowało że boharerowie - michael, mahone i bellick trafiają dio więzienia w panamie, mam nadzieje że prison nie zmieni się w tasiemca i nie bedzie przeciągany na siłem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Oglądnąłem cała serię w przeciągu tygodnia. Oba sezony. Potem mną trzęsło bo kolejny sezon wychodzi 29.08 z tego co wiem.
Pozostaje mi czekac. Film super, wciaga jak dobrze namoczone bagno. Mnustwo ciekawych, wkręcających wątków.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ostatnio oglądam PB na polsacie, bo nie chce mi sie ściągać z neta. Serial niczego sobie, ale baaardzo często występują tzw. momenty przegięcia (Michael jest po prostu masakrycznie przewidujący i potrafił przewidzieć nawet, że Lincoln trafi do izolatki tuż przed egzekucją :D ). Jedyne co mi się w tym serialu nie podoba to dość słaby klimat więzienia - więźniowie cały czas biegają po całym budynku i robią, co chcą, a strażnicy bardzo rzadko im przeszkadzają. Poza tym muszę przyznać, że serial mocno wciąga i czasem ciężko się doczekać, co będzie później. Ale chyba nie ciekawi mnie tak jak Lost...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT
Michael jest po prostu masakrycznie przewidujący i potrafił przewidzieć nawet, że Lincoln trafi do izolatki tuż przed egzekucją


Nie przewidzial tego ale umial sie dostosowac do zaistnialej sytuacji. Michael zwraca uwagę na rzeczy ktore dla przeciętnego czlowieka są zwyklymi przedmiotami. W pozniejszych odcinkach jest to chyba nawet wyjasniane z punktu medycznego. Nie wiem w ktorym odcinku ale chyba na poczatku 2 serii.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
ja się ztyknełem z filmem już na samym początku pierwszego sezonu... tak jak było kolo 15 odc na necie. Teraz juz koncze ogladac drugi sezon. Kumpel mi na iPod-dzie przynosi i sobie ogladam... ale zadko wpada i dlatego tak długo. A teraz do rzeczy: film zajebiście wciąga. Jak żaden inny, ale niestety pierwszy sezon ;) drugi to juz naciągany z lekka. Ale jakoś się ogląda. Najlepiej sie ogladało te więzienne kilmaty. Trzymało napięcie jak w brazylijskich telenowelach. na 10 dam 10+. serial zasługuje na oskara.
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Fajny film. Sam skończyłem niedawno ogłądac drugą serie i czekam na trzecia. Trzyma w napięciu i zaskakuje. Jak zaczęłem oglądac kolejne odcinki (Miałem na płycie) to siedziałem do trzeciej w nocy żeby wszystkie obejrzec. Polecam ten serial !
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Wspaniały serial. Autorzy wpadli na naprawdę dobry pomysł. Serial jest wciągający, trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji i ma świetną fabułę. Podoba mi się gra aktorów, choc prawie wszystkich wcześniej nie widziałem. W tym serialu nawet muzyka jest super xD. Mam tylko nadzieję, że 3 seria będzie równie dobra jak pozostałe oraz, że autorzy nie przesadzą z ilością serii i pozostawią dobre wrażanie...

Wszystkim serdecznie polecam Prison Break :)

Pozdrawiam, Vullin.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
Oglądnąłem cała serię w przeciągu tygodnia. Oba sezony.
A ja w 1 dzień obejrzałem 19 odcinków :p. A oba sezony (poza 4 ostatnimi odcinkami które wtedy jeszcze nie wyszły i 6-cioma pierwszymi które widziałem na polsacie) w 3 dni.

CYTAT
Nie wiem w ktorym odcinku ale chyba na poczatku 2 serii.
Jeszcze w 1 serii :).

W sumie z odcinka na odcinek coraz bardziej wciąga. Przez 3 dni pierwsze masowego oglądania odcinków normalnie żyłem Prinsonem :D. Wcześniej oglądałem pierwsze 6 odc w TV i tak mnie wciągnęło że nie miałem zamiaru czekać tylko ściągnąłem z neta i oglądałem na kompie :D masowo. Podobają mi się te klimaty więzienne, ta konspiracja i "brygada pracy" :D. ta ich drużyna :). Po za tym ten dramatyzm jest piękny. Szkoda mi D B Coopera, był on moim "ulubieńcem". 2 sezon jak uciekają po kraju też jest super. Czekam z niecierpliwością na 3 sezon, w którym zapewne powtórzy się sytuacja z 1 serii. Nasz inteligent będzie uciekał z Sony i w końcu mu się uda...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No wlasnie, w sumie autorzy bardzo sprytnie zakonczyli calą serię. Ten ostatnio moment jak Michael wychodzi w ten deszcz a nas oslepia swiatlo i do konca nie wiemy co ma sie zaraz stac. Poprostu chce sie oglądac dalej, a jak karzą nam czekac kilka miechow to efekt bedzie jeszcze lepszy.
Teraz czytam te wasze wypowiediz i sie znowi zaczynam "podniecac" ^^
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Cała seria była super. Ciekawe momenty, bardzo wciągający, jest pełen akcji i róznych dziwnych przypadków. Bardzo go lubię oglądać, zaskakujące rzeczy i zawsze chce się oglądać dalej. Lubię całą serię i polecam każdemu. :D ;) :) B)

Pozdrawiam ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Właśnie skończyłem oglądać pierwszą serię ;)
Serial wciąga jak cholera mam 1 i 2 serie na kompie, ale nie ogladam, gdyż to już nie sa te same emocje jak się czeka za każdym odcinkiem tydzień. Kurdę nie wiem jak wytrzymam do wrzesnia, bo pewnie tak zacznie leciec 2 seria.
Masakra dobra fabuła, akcja i jej zwroty.
Majstersztyk już nie pamietam kiedy mie coś tak wciągneło.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Skończyłem oglądać również 1 część w tv i powiem szczerze, że fabuła masakra, kombinacje, zwroty akcji ;] Jednak już troszkę tego za dużo, tych problemów, komplikacji etc. ;) Jestem ciekawy jak potoczą się dalsze losy i kto kolejny odpanie w zasadzie :D Świrus na bajku zwiał, Strzelec z .... też z konikiem uciekł, może teraz zwierzak będzie go no ekhm :) (a tak na marginesie to miał przesrane ;/ ) Pedałek stracił dłoń :p Ciekaw jestem kto jeszcze się wyłamie i jakie będą koleje losów :)

P.S. Kac skąd masz 2 serię ?:) Masz z dubbingiem ?:> Pozdrawiam

MOge ci podac namiary :) mam tylko z napisami :( Nie wiem czy gdzies jest z lektorem :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Na necie 2 seria od kilku miechow jest :]
Nie polecam oglądac tego z dublingiem, prawdziwe oglądanie zaczyna sie z napisami, jak te głosy pasuja do postaci ktore je odgrywają :)
W tv 2 seria bedzie od wrzesnia a w necie 3 od wrzesnia - juz sie nie moge doczekac.
 
Do góry Bottom