[serial] Prison Break

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(szczurek @ 02-12-2007, 18:50) [snapback]160955[/snapback]
No to radze nie oglądać 3 sezonu jak polubiłeś Sarę :/ Też ją polubilem...



Wiem wiem, że umrzę :)
Ale myślę, że dzieki temu fabuła może nabrać rozmachu.
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
CYTAT
No to radze nie oglądać 3 sezonu jak polubiłeś Sarę :/ Też ją polubilem...

Wiem wiem, że umrzę smile.gif

Ja jej nie polubiłem, normalna kobieta do tego nawet ładna nie była.
Jak to nasi wspaniali rodacy przetłumaczyli Skazany na Śmierć.
Pierwsza seria i sam początek drugiej, tym się podniecałem.
Teraz to dla mnie nic innego jak kręcenie czegoś dla kasy i przeciąganie tego na chama, wszystko obraca się wokoło Michaela i jego ciągłych(zawsze) udanych ucieczek.

Kiedyś mnie to kręciło, obejrzałem ostatni odcinek i w nie obchodzi mnie to czy wyrżną burrowsa, michaela czy tam nawet Sare.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
A mi Sary szkoda :/ Aktorka, która Sarę grała zaszła w ciążę, więc ją uśmiercili. A Bnfanx widzę, że urody się czpiał. Brzydka nie była. A tak w ogóle to mi smutno, bo Fox nie mam a z neta nie chce mi się ściągać :/
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
CYTAT
jego ciągłych(zawsze) udanych ucieczek.


Człowieku jak nie oglądasz następnego sezonu to się nie wypowiadaj. Była już próba ucieczki, która zakonczyła się fiaskiem i nie wszystko wychodzi Michaelowi wspaniale...
Wogóle nie wiem co masz do Sary, była dobrą aktorką i trochę mnie wkurzyło w jaki sposób się jej pozbyli.

Fabuła w 3 sezonie jest troszkę zakręcona, nie wiadomo kto jest dobry a kto zły. :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
8 odcinek 3 sezonu bardzo mi się podobał. Może dlatego że oglądalem go po miesięcznej przerwie od 7 ;p
Czekać wyczekam na 9 odcinek, ale ciekawość ostro mnie zżera. Masa interesujących rzeczy sie wydarzyła.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Gdzie oglądacie odcinki 3 sezonu?? :p
Ja obejrzałem całą pierwszą serię i kilka początkowych odcinków drugiej serii,
ale TV mi się zepsuł no i kicha totalna :(
Znacie może jakieś strony, gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki - mile widziane polskie odcinki ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Polskich odcinków nie ma xD
Są angielskie z polskimi napisami i z tego co wiem nigdzie ich nie obejrzysz bezpośrednio w sieci.
Ale do czego są torrenty :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witam, witam

Jak tam smaczki przed 3 sezonem, czy ktoś wie moze keidy będzie emitowany w polsacie?
Mam wsyztskie 8 odcinków na kompie 3 sezonu i korcą mnie abym je obejrzał.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nie zaczynaj bo sie zatracisz do reszty ;p Smaczki po 8 odcinkach 3 sezonu - kiedy kur** bedzie ten 12.01 ;p
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Za 16 dni 11 godzin, 12 minut :lol: lub :( . Gdzie go zabiorą, gdzie, Czy ktoś wie cos na temat tego strajku? A na polsat to nie ma co czekac. Od polsatu odrzuciły mnie rekalmy, Dlatego od 5 odcinka 1 serii oglądam na piecu
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
9 i 10 odcinek za mną. Zajefajnie się akcja rozwinęła, od 8 odcinka nie moge sie doczekać każdego następnego.
Aż strach pomyśleć co ja bede oglądal jak sie PB skończy ;[
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Kumpel podobnie jak kilka osób tutaj ściąga i ogląda, ale ja chyba wole poczekać, aż 3 będzie w polskiej telewizji. Mniej problemów, nie trzeba ściągać, czekać niewiadomo ile no i tłumaczenie będzie na poziomie.

Pozdro.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, kto ogląda PB tylko w telewizji nie wie co to jego prawdziwe oblicze. Lektor pożal się boże, a jak się slucha kwesti mówionych przez aktorow po angilesku to nawet nie trzeba napisow i znajomości angielskiego żeby kumać.

Pozatym nie wiem jakie wy macie źródła i neta, ale mi się 10 odcinek ściągał 15 minut utorrntem ;p
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
9 odcinek jak dla mnei ssie. Naciągają co się da. Oglądam z ciekawosci jak sie seria skończy, jednak serial już nie zachwyca jak pierwszy sezon.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ja mam podobne zdanie do Świrusa. Zrobili z tego takie "Srały muchy, będzie wiosna". 2 Sezon jeszcze uszedł w tłoku. 3 do tej przerwy też mógł być. Ale na 9 się zawiodłem. Oglądałem na przymus. Nie wiem czy po prostu nie miałem nastroju czy to już takie dno. 10 jeszcze nie oglądałem. Mam nadzieję, że mnie zazsie spowrotem.
A strajk scenarzystów się przedłuża. Wyprodukowanych, nie puszczanych odcinków coraz mniej...

EDIT: Zwracam honory. 10 odcinek mocno mnie wciągnął. Strajk scenarzystow skończony. Wszystko na dobrej drodze
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
info

Dobry prognostyk :) Zwłaszcza że po 11 odcinku i tym "30 sec, run !!" Mikeal'a chciałbym oglądnąć resztę odcinków. Choć przypuszczam co sie stanie ;p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Szczuru dostaniemy pełną 3 serię :) gdzieś nawet czytałem, że 3 nie ma byc ostatnia.
Osobiście ku mojemu nie zadowoleniu w polsce PB będzie grany dopiero na jesień! WTF? czy oni są poważni?
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Mi się ogólnie podoba ten serial ale jakoś tak beż żadnych rewelacji. Miałem pierwszy sezon na dvd [oryginalny nawet! ;p ] Obejżałem ładne, ale jakoś mi się nie che budzika nastawiać by na tv oglądać. Dla mnie fajny ale nie jestem takim mianiakiem jak ten wyzej nademną ;p
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Dla mnie serial jest poprostu genialny. oglądam od początku i jestem na bierząco. Przygody Scofilda są nieziemskie ten człowiek to ma móżg.(choć to tylko serial) Poprostu wymiata a czytałem w necie że ma wrócić jakaś postać co zgineła pewnie Sara, ale wróci jakos w ostatnim odcinku tyle tylko żeby pokazac że żyje.
POzdrawiam fanów serialu.
 
Do góry Bottom