Screeny

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
A mi się nie będzie podobać jeśli tak jak g1,g2 i nk będziemy tacy co nic nie umią na początku, zabić głupiego ścierwojada będzie problem,lepiej by było gdyby tak ja w g3 coś już umiemy.


Co to za sens...to ja nie kapuję..przynajmniej jest satysfakcja z pokonanego stwora i nerwy zanim go utłuczesz
a nie ciachasz orków na 5 strzałów...co to za gra.....jak dla mnie to dla lemerów :p....zero wisiłku
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Ale widocznei napsiali, że ich gra będzie posiadać lepsza grafikę i czują się "oburzeni" XD :p
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
CYTAT(yeed @ 11-12-2007, 11:55) [snapback]161993[/snapback]
Co to za sens...to ja nie kapuję..przynajmniej jest satysfakcja z pokonanego stwora i nerwy zanim go utłuczesz
a nie ciachasz orków na 5 strzałów...co to za gra.....jak dla mnie to dla lemerów :p....zero wisiłku


yeed... każdy może mieć swoje zdanie, i moim zdaniem używając wypowiedzi typu "jak dla mnie to dla lamerów" obrażasz Anderworlda. Cóż, czasem nawet moda trzeba upomnieć ;) A jak dla mnie, podzielam zdanie yeeda, postać mogłaby się rozwijać od podstaw, ale troszkę szybciej niż Nocy Kruka...

Pozdrawiam
 
E

eMzi

Guest
CYTAT(Pandrodor @ 20-12-2007, 13:34) [snapback]162842[/snapback]
yeed... każdy może mieć swoje zdanie, i moim zdaniem używając wypowiedzi typu "jak dla mnie to dla lamerów" obrażasz Anderworlda. Cóż, czasem nawet moda trzeba upomnieć ;) A jak dla mnie, podzielam zdanie yeeda, postać mogłaby się rozwijać od podstaw, ale troszkę szybciej niż Nocy Kruka...

Pozdrawiam

Czy
opinia, że gra mocną postacią od początku jest dla lamerów = Anderworld jest lamerem?
Dla mnie nie...
 

Pointer669

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
1
Pozdro dla wszystkich i wesołych świąt



Czytając te wszystkie posty wydaje mi się że połowa niewie co to Gothic 4. :huh: Już dawno można było wywnioskować że w Gothic 4 niebędzie miał nić wspólnego z Gothic 1,2 ani 3 poza ty będzie robiona przez inną firma, która stoi chociażby za zrobieniem gry "Robin Hood Legenda Sherwood". Dla mnie osobiście Gothic beaz udziału BEZIMIENNEGO jego towarzyszy oraz współpracy JOWOOD i PIRANHA BYTE to juz nie to samo oczywiście zagram w czwartą część ponieważ jestem zagożałym fanem tej gry jak narazie jedyną grą na którą czekam bardzie niż na czwórke jest dodatek do Gothica 3
 

triox

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
36
CYTAT(Kacperex @ 31-08-2007, 09:00) [snapback]151833[/snapback]
W internecie pojawiły się pierwsze screeny związane z Gothic 4.
Jak na razie obrazki nie przedstawiają żadnych elementów gry. Jednak miejmy nadzieje, że już za kilka dni pokażą się jakies konkretne prace.

http://www.pcgames.de/screenshots/original...gothic4_014.jpg

http://www.pcgames.de/screenshots/original...gothic4_008.jpg

http://www.pcgames.de/screenshots/original...gothic4_011.jpg

http://www.pcgames.de/screenshots/original...gothic4_005.jpg

Jak na razie nic ciekawego, ale przynajmiej widac, że pracują :)

co do sreenow dla mnie bomba lecz cos czuje ze wymagania sprzetowe znowu beda zawyzone i trzeba bedzie zmienic karte graficzna i dokupic ramu
.Cos czuje ze gothic 4 bedzie mroczny jak slyszalem ale i zamulowy...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Co do tej informacji, że to nie G4. Każde studio tak mówi. :p Po prostu próbują ukryć pracę nad grą i to, w jakim są stanie. Nie wiem, czemu się czepiają tego, że pokazali nam 4 screeny. Zresztą JoWood zawsze byli dziwni, nawet jak pracowali z PB.

Pozdro.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Może będzie gites, pewnie już będe miał nowego kompa to sobie pogram jak wyjdzie. Tylko czy będe miał czas między studiami i robota ;p W każdym razie screeny są troche mroczne, ale niczym to nie przypomina fable jak już ktoś powiedział - w fable był taki jak by bajkowy klimat a gra - polecam wszystkim... dobra, kończę bo się off robi ;p



Pozdro.
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
Te screeny mi się cholernie podobają po:
1: ten mroczny klimat..idziesz lasem a tu wyskakuje ci Szkielet i naparza toporem! to jest to.. nie jak w G3 piękne łąki pachnące kwiatki i masa orków... nie to nie to.. (do G3 pasowały motylki a nie orkowie) a do G4 do takiego klimatu pasuje zagłada świata..
2:Wszystko już powiedziałem :D ^.^ więc jak inni czekam na grę!
 

alien24

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
2
Na www.gram.pl czytałem że te screeny niepochodzom z żadnego gothic i że gothic 4 będzie miał lepszą grafike
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
http://press.jowood.com/html/News/news_det...&bereich=61
Jowood wydało oficjalną note...związaną ze scrennami, która zaprzecza doniesieniom jakoby
owe screnny były tymi z produkcji G4....dlatego należy odnieść się do nich z przymrożeniem oka.
Wydaje mi się, że to tylko pokazuje jak mniej więcej może wyglądać G4 ale ostateczna wersja moim zdaniem będzie
jeszcze inna niż te pokazywane na fotkach


Dla podgrzania apetytów pokazuję wam pierwszy Fanart jaki udało mi się znaleźć na Gothic 4 xD
http://picload.org/image/310dc000b588471b1...b/gothic4__.jpg
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Fanart nawet nawet :) Tylko nie pojmuję co jest z tym szkieletem, co mu ręka z grobu wystaje i trzyma w niej miecz ;P. Obudził się czy jak?

A co do newsa o screenach, to no cóż - wychodzi na to, że na właściwe screeny przyjdzie nam jeszcze poczekać ;]
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
TEN screen do mnie przemawia :p odrazu widac ze to gothic, i nie chodzi mi o podpis obrazka :D
ale znam ten klimat skads :p ozywione trupy? moze to byc jakis zalazek fabuly :p
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
Podzielam zdanie Doca!
Po obejrzeniu tego fan artu stałem sie wielkim fanem G4, choć te pierwsze 4 "screeny" były lipne... Oby więcej takich fan artów, bo takie naprawde potrafią zachecić do oczekiwania gry! Mam nadzieje, że nie zawiode sie na G4 tak jak na G3...

Znalazłem w tym fan arcie parce ciekawych rzeczy:
- Tarcze Paladyna pod wejściem [G3],
- Te "zasłonki" mają logo/godło Vengardu/Rhobara [G3],
- Złote kielichy oraz szkatułka [G3],
- Skarb (kupka złota) [G3],
- Skrawek papieru przy trumnie to recepta na Śmiertelną Trucizne, na której jest fiolka [G3],
- Czacha na trumnie [G3] (chyba),
- Dwa miecze skrzyżowane na ścianie to Valhalle [Lineage 2],
- Ten cały grobowiec podejrzewam, że jest z Oblivion, ale na 5%, bo w Obliviona nie grałem...

Jeśli ktoś bedzie wiedział z jakich gier posklejano tego Fan Arta to niech napisze :D! (Akcja - "Rozłóżmy Fan Arta na części pierwsze) B)

Pozdrawiam
 

bart993

New Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
3
ja gothica 4 kupie jaknajszybcie bo interesuje mnie zamysł twórców mówią oni że niebędzie już beziego a wszystko dziac się bendzie przed wydarzeniami z 1 chyba i tu mi się komplikuje sprawa bo ci sami twórcy podali że mają być wplontane opowiadania z tamtych czasów no nic w tym dziwnego gdyby zamienić kolej rzeczy czyli 4 po 3 bo jak można opowiadać oczymś co się jeszcze nie wydażyło ale co do grafy ciekawa tylko inna i przypomina Khorinis (brame od Xardasa) tylko most dodali reszta troche dziwna ale może być a tak swoją stroną to troche głupio robią wystawiając teraz informacje bo wiadomo że trujka zapowiadała się super a powiedzmy szczerze w porównaniu z fabułą 1 to syf a bugów to żadna gra chyba tyle niema martwi mnie również pomysł zmiany tylko niektórych rzeczy bo poco robić 4 jak będzie prawie taka jak 3 a co do sprzętu to powiem tyle że podobno taki jak do G3 miał wystarczyć na najwyższe to w G4 wystarczy na najniższe(grafika mario) ja osobiście mając sprzęt dość dobry zbieram już kase na nowy i kupie dopiero po premierze niemieckiej znając wymagania
Na pytanie czy kupie odpowiadam że odrazu po polskiej premieże jeśli złapie jeszcze jakąś ale nawet jeżeli po trailerach wyglądało by na grafike z 1 to i tak kupie bo to Gothic a Gothic to samo w sobie jest cudo ze względu na historie serii a dotych co go ściągają to aż rence swędzą aby morde obić
a zapomniałem o muzyce na którą ponoć warto zwrócić uwagę bo ma być nagrywana rzez żywą orkiestre mam nadzieje że dobrą a nie taką przydrożną weselną kapele
 

artuross

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
8
A co to jest za różnica cy ściągniesz go z internetu czy kupisz w sklepie . Tylko że w sklepie musisz zapłacić 100 zł a gra i tak będzie taka sama !!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom