Screeny

Status
Zamknięty.

bart993

New Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
3
CYTAT(artuross @ 27-01-2008, 09:04) [snapback]167753[/snapback]
A co to jest za różnica cy ściągniesz go z internetu czy kupisz w sklepie . Tylko że w sklepie musisz zapłacić 100 zł a gra i tak będzie taka sama !!!!!!!


różnica jest bo pobierając z internetu okradasz wydawcę a puźniej wszyscy mają pretęsje że gra jest taka a taka może poprostu niemieli tyle pieniędzy aby zrobić ją lepszą warto się zastanowić
 

artuross

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
8
A co to kogo obchodzi czy okrada producenta przecież ktoś musi kupić tę gre aby dodać ją do internetu .
A ci producenci powinni przewidzieć że gra trafi do internetu i ludzie ją sobie pobiorą . Ludzie zawsze będą ściągać gry bo poco mają za nie płacić
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jak babcię kocham
Masz szczęście, że oddałem moda...
Jeśli nie rozumiesz jaka jest różnica w tym, żeby
płacić za grę a nie płacić..to o czym my tu rozmawiamy
TO JEST KRADZIEŻ...Równie dobrze możesz wybić szybę w sklepie i ukraść wszystko..
bo po co za to płacić......żal
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(artuross @ 27-01-2008, 13:52) [snapback]167779[/snapback]
A co to kogo obchodzi czy okrada producenta przecież ktoś musi kupić tę gre aby dodać ją do internetu .
A ci producenci powinni przewidzieć że gra trafi do internetu i ludzie ją sobie pobiorą . Ludzie zawsze będą ściągać gry bo poco mają za nie płacić



To ja powiem Ci tak.
Co mnie obchodzi, że Twój tata chodzi do pracy i popierdala przez 12 godzin w fabryce azbestu? Nie zapłace mu wypłaty, bo po co jak inni zrobili więcej od niego. Mnie to obchodzi, że okradasz producentów jesteś złodziejem i tyle.
Chłopcze myślisz, że się nie zabezpieczają? Oczywiście, że to robią ale różne osoby łamią kody zabezpieczeń i wpuszczają do sieci.
Po co mają płacić za gry? A po co płacisz za chleb bo nie wiem, możesz go równie dobrze ukraść.
Wyjdzie spoko gierka, ale deweloperzy nei zarobią na drugą część i projekt zamkną, bo nie mieli pieniędzy, bo ponad 70 % możliwych zysków poszła i sprzed nosa po przez internet.
Aha i nie koniecznie kupuja te gry zanim trafią do netu, ba nawet wykradają je.
I tu się rodzi taki dylemat moralny, osobiście lepiej w życiu nie traf na osobę, która zrobi z tobą to samo co ty robisz z producentami. Będziesz biedny.
A tak btw. nie masz pieniędzy nie - nie masz gry. O!
 

artuross

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
8
mój ojciec jest szefem stacji orlen i ma więcej pieniędziy od twojego który woźi śmieci i nie chcą mu zapłacić bo śmierdzi
a czy ja gdzieś napisałem że pobieram gry z internetu????????
A chodzby niewiem jak sie zabezpieczyli to i tak sie znajdzie taki czloowiek który to odbezpieczy
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
CYTAT(artuross @ 28-01-2008, 16:04) [snapback]167914[/snapback]
mój ojciec jest szefem stacji orlen i ma więcej pieniędziy od twojego który woźi śmieci i nie chcą mu zapłacić bo śmierdzi
a czy ja gdzieś napisałem że pobieram gry z internetu????????
A chodzby niewiem jak sie zabezpieczyli to i tak sie znajdzie taki czloowiek który to odbezpieczy




sorry za offtop'a ale nie mogę wytrzymać.. A co był chłopczyku powiedział jak tak bym zagarnął 70% stacji orlen twojego ojca(nie wierze w to że jest szefem, ale to twoja bajka i twój problem, a ja sie tylko do tego odnoszę). Nagle twój kochany papcio traci 70% dochodów i już nie ma tak dobrze. Jak to powiedział mój nauczyciel od niemieckiego, uczciwość to cecha która zanika w obecnym świecie... mamy na to przykład.

A z obrażeniem rodziny to ty sobie pójdź do swoich kolegów, a nie rzucaj się tutaj. Ewentualnie pójdź pojeździć po swoim ojczulku. Wpadało by również żebyś się nauczył pisać, polecam wizytę u polonistki na zajęciach wyrównawczych bądź czymś podobnym.


Wracając do fanart'u, bardzo ciekawa praca. Pozostaje czekać i patrzyć jak się potoczą losy G4 i czy przepowiednia fanów się sprawdzi.
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
CYTAT(artuross @ 27-01-2008, 09:04) [snapback]167753[/snapback]
A co to jest za różnica cy ściągniesz go z internetu czy kupisz w sklepie . Tylko że w sklepie musisz zapłacić 100 zł a gra i tak będzie taka sama !!!!!!!

IMO takim ludziom powinni zabraniać korzystać z internetu i tyle w tym temacie.

A Ty nie off-topuj… Ostrzeżenie słowne – xarox.
 

Iras

New Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
1
CYTAT(artuross @ 27-01-2008, 09:04) [snapback]167753[/snapback]
A co to jest za różnica cy ściągniesz go z internetu czy kupisz w sklepie . Tylko że w sklepie musisz zapłacić 100 zł a gra i tak będzie taka sama !!!!!!!

Gosc chyba nie zdaje sobie sprawy, gdyby nasi panowie od strzezenia prawa chcieli to by mu taka grzywne za te piraty co ma pewnie w domu wlepili, ze splacalby ja do konca swoich pirackich dni.

Co do fanarta to powiem szczerze ze nie podoba mi sie, przypomina mi arta robionego w jakims programie 3D gdzies na przelomie 1995-98 r. Nie ma w nim tej glebi i wspolgrania, elemety tam zawarte wydaja sie jakby byly wklejone z innego arta. Moze wiecej miekkiego swiatla daloby lepszy efekt.

Tylko mi nie pisac "co ty pierd...sz" itp. To szczera krytyka grafika.
Oczywiscie szanuje osobe, ktora wlozyla zapewne swoj cenny czas i ciezka prace po nocnych godzinach w ten projekt.

Dobra stop offtop, koles od piratow juz tu nie zawita - szczur
 

bart993

New Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
3
to tylko test możliwości silnika graficznego więc niema co zwrazać uwagi na niedociągnięcia bo będzie 2razy lepiej (przynajmniej w teorii bo w praktyce 20% gier wychodzi 2razy gożej) a co do tego pirata to normalka ja wydaje kasę na gre a kumple mówią że poco że jestem głupi ale coś robić trzeba żeby pokazać że są wyjątki od naszej polskiej rzeczywistości bo postępując tak jak inni jej niezmienimy ale mamy pretęsje do innych że zachowują się tak jak my
 

atgrawell

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
11
No ja po oglądnięci pierwszych 4 screenów z Gothic 4 już wiem że będzie to miało znacznie większe wymagania i nie wiem czy moje 2GB starczy bo ta gra akurat jest ramożerna no ale i tak czy siak pogram na maksa najwyżej z lekkim przymulaniem lub zrezygnowaniem z jakiś ustawień w każdym razie gra się zapowiada fascynująco gdyż powraca do korzeni
 

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
cd project ogłosiło że jowood nie przyznaje się do tych screenów i że grafika będzie o wiele lepsza.

babol na babolu..babolem poprawiany..pilnuj ortografii...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To jest tylko fanart, który dodałem już z miesiąc temu xD
to niema nic wspólnego z tym co będzie w G4
 

Quatlas

New Member
Dołączył
2.3.2008
Posty
6
Przepraszam że tak późno pisze ale niedawno się zarejestrowałem.
na pierwszych screenach widać wojownika ale to raczej nie bohater całej gry(tak jak na stronie kacperex pisał że głównym bohaterem nie będzie bezimienny).
Być morze głównym bohaterem będzie Xardas? Morze gra na komórkę miała być nie tylko po prostu grą ale także zwiastunem nadchodzącej 4 części.
Kto wie morze mam rację morze nie...
 

Boromir997

New Member
Dołączył
8.3.2008
Posty
6
mi sie wudaje ze na 5 screnie wstaje z grobu jakis Bóg moze to byc innos moze adanos a moze nawet sam Beliar.
a ten gosciu to moze byc Innos po ozywieniu sie i wypiciu kilku magicznych eliksirow.
Mam nadzieje ze w G4 bedzie jakis Boss np jezeli naprawde bedziemy innosem to moze bediemy musieli zjechac Beliara.
Moze ta hostoria vatrasa z 2czesci odrodzi sie w 4
Pozyjemy zobaczymy
Czekam z niecierpliwoscia na G4
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Panowie screnny na stronie nie są aktualne...
Jowodd zaprzeczyło jakoby to były screeny G4....Wydało oficjalne oświadczenie na ten temat
to tylko screeny prezentujące możliwości silnika Trynigy
a piąty "screen" to Fan art zrobiony przez jakiegoś gracza nie mający nic wspólnego z rzeczywistym wyglądem gry
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://gothic.org.pl/

Nowiusienkie screeny.

Git majezon jak dla mnie. Ta gra cieni i światła, albo ten klimatyczny zachód słońca. Miód.
 

Marchew

New Member
Dołączył
17.4.2010
Posty
8
Przeglądałem ostatnio screen' y i zauważyłem że nowy bohater w hełmie jest podobny do starego beziego, tak trochę. Komuś też się tak wydaje?
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Nowe screeny w wersji na Xboxa


http://gothic.org.pl/arcania-gothic-4/nowe-screeny-arcania-gothic-4-oraz-zdjecia-z-konferencji-cd-projekt.html
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Dość ładne te screensy, mam nadzieję, że z Arcanii coś wyjdzie, w końcu twórcy umieją tworzyć dobre fabuły - dla mnie Legenda Sherwood to najfajniejsza wersja legendy o Robinie Hoodzie. Mechanika będzie zmieniona, z tego co rozumiem, chyba znikną nauczyciele. Screeny dość ładne i napawają optymizmem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom