Screeny

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W internecie pojawiły się pierwsze screeny związane z Gothic 4.
Jak na razie obrazki nie przedstawiają żadnych elementów gry. Jednak miejmy nadzieje, że już za kilka dni pokażą się jakies konkretne prace.

http://www.pcgames.de/screenshots/original...gothic4_014.jpg

http://www.pcgames.de/screenshots/original...gothic4_008.jpg

http://www.pcgames.de/screenshots/original...gothic4_011.jpg

http://www.pcgames.de/screenshots/original...gothic4_005.jpg

Jak na razie nic ciekawego, ale przynajmiej widac, że pracują :)
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No cóż po tych screenach nie widać nic praktycznie :). Ale fakt faktem, że coś się ruszyło. Teraz chyba tylko pozostaje czekać na jakąś większą dawkę informacji. BTW, proponowałbym przykleić ten temat, a potem go aktualizować o nowe screeny, bo jak powstanie 11242147 różnych tematów o screenach, to się idzie wkurzyć :p. A tak to wszystko będzie tu.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Jak to nic nie widać ? A to ładne logo i twarz wojownika :lol: ;) :p ? To już jest coś. :ph34r:
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jak patrze na te screeny yo chce mi sie grac w tego nowego Gota. Na pierwszym jest pokazane jakies morze? Co to moze znaczyc. Czyżby jakas wyprawa za moeza Myrtany?
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Spójrzcie na tą twarz. Czy nie przypominam wam bezimiennego pare lat później?:D:D
 

Dej

New Member
Dołączył
18.11.2007
Posty
1
CYTAT(Bubda @ 17-11-2007, 23:28) [snapback]158847[/snapback]
Spójrzcie na tą twarz. Czy nie przypominam wam bezimiennego pare lat później?:D:D


Nie. Najwyżej jak jego ojciec. Albo bezi w trumnie. Wież moim zdaniem jest za blady.

Moim zdaniem głównym bohaterem powinien być np. ojciec beziego, albo może jakaś kobieta?
Pewnie nowy gothic będzie miał fabułę związaną np. chociażby plany bariery. Może świat też będzie ten sam?
Lecz mogliby twórcy wykorzystać parę postaci ze starych części.
Może 4 byłby o Lee, albo Gornie za wczesnych lat?
Dobrze by było w końcu Lee był generałem i miał dosyć ciekawą historie.
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Przecież w wywiadzie jest pisane o tym że stare postacię będą-oczywiście tylko niektóre...
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A mi sie bardzo podoba, jak wiadomo to będzie gra innej firmy, wiec nie musi przypominać poprzednich części. Mi się podoba 'klimat' na zdjęciach, lubię takie mroczne gry :) Wydaje się też że taka grafika nie wymagała by kosmicznego sprzętu, co ucieszyło by również sporą część graczy. Ale to pewnie są screeny (jeśli prawdziwe) z bardzo wczesnej wersji alfa.
Moim zdaniem nie ma co się przyglądać za dużo, bo do oficjalnej wersji jeszcze bardzo długa droga.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Hm...jakoś tak nieswojo się czuje patrząc na te screnny
W sumie są nawet niezłe ale jakoś tak dziwnie :)
Wyglądają ciekawie..
może w końcu doczekamy się jakichś dużych miast w wielkości Vengardu
bo brakowało mi sporych rozmiarami miast :)

Może być klimatycznie muszę przyznać :)
ale grafa to nie wszytko..dla mnie fabuła i brak bugów na 1 miejscu
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
No i kurczę po screenach widzę, że również nie mam co liczyć na odpalenie 4rki :/

Aczkolwiek wygląda ciekawie. Z jednej strony chciałoby się rzec - panowie, SZYBCIEJ!, a z drugiej zaś - spokojnie, bo jak się pospieszycie, to coś spaprzecie.
Jedyne co, że będzie można jakieś filmiki z gry oglądnąć...

Pożyjemy, zobaczymy... na pewno z chęcią bym pograł...

I owszem, mglisty klimacik screenów wymiata :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Faktycznie patrząc na te screnny można wnioskować, że klimat będzie mroczny i ciężki
(taką mam nadzieję)..jednak jak patrze na te screeny
to nie czuję jakbym przyglądał się kontynuacji sagi Gothic
To mnie martwi, że może wyjść im gra z napisałem gothic 4
która tak naprawdę nie będzie nawiązywać do chlubnych tradycji serii ;/
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Cóż przynajmniej nie jaest "bajkowe" zbytnio. mam nadzieję że nie spiprzą kodu i pójdzie mi na low- :p
Chociaż nie podobają mi się te strzeliste wieżyczki. jakoś nigdy taki styl mi nie pasował, no ale nei można mieć wszystkiego, ale zamiast dawać jakieś screeny powinni dać jakiś zarys fabuły czy coś takiego... bo to jest ważniejsze.
 
V

Vergil

Guest
To wygląda trochę jak Fable i Fable 2, a nie jak Gothic... Spellbound spieprzyło całą grę... Gothic bez PB jest jak but bez stopy...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A mnie ciekawi kto to tam jest na tych screenach. Do Bezia on nie podobny. Więc nadzieja że nim zagramy jest coraz mniejsza.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
WOW to mi się nasuneło jak zobaczyłem ss.

Nie wierzyłem w nich, a teraz ich ubóstwiam. Dla mnie udało im się na tych nowych screenach oddać klimat Gothiców.

Brawa dla panów.
 

Arathur

New Member
Dołączył
2.12.2007
Posty
5
Przede wszystkim chciałbym powitać was, ponieważ to mój pierwszy post ;]
Mówiąc szczerze, jak zobaczyłem pierwszego screena zdziwiłem się i to nie mało o_O Wygląda zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałem. Ale po głębszym przetestowaniu ich moimi gałkami ocznymi coraz bardziej mi się zaczęło podobać, aż w końcu mnie uwiodły . Serce mi podskoczyło i poczułem klimat Gothic 1 i 2 NK. Jestem ciekawy, gdzie to jest, gra ma niby toczyć się przed powstaniem bariery i jak na razie to podoba mi się coraz bardziej. Oczywiście widać, że brakuje tu jeszcze bardzo dużo przeróżnych rzeczy np. ludzi i wiele realizmu, ale to dopiero są pierwsze prace. Światła fajnie wyglądają. Jak na razie to wrażenia mam całkiem pozytywne :) Niech już miną jak najszybciej te następne dwa lata !
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Skriny niezłe. Mroczny klimat przyprawia o lekki dreszczyk i powoduje skapywanie ślinki z japy bo tylko zaostrzają apetyt fanów. Dla mnie to taki złodziejski klimat, podoba mi się grafika choć trochę przesadzona bo jakich to kompów będzie wymagało? Na pewno całkiem sporych, więc zanim wyjdzie g4 trzeba będzie zakupić nowy sprzęcior bądź stuningować obecny.
Jak już mówiłem mi to pasuje, jeżeli zrobią fajną gierkę na długie wieczory to zagram, a jak zrobią kolejne g3 tylko zmienią grafikę , fabułę i numer gry to nawet nie spojrzę na okładkę.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie wiem, gdzie wy widzicie nawiązania do G1 i G2????????

Swoją drogą Grafika nie wygląda na jakąś wielce wymagającą...jak uważacie jest ładniejsza od tej w G3?????
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
A mnie się nie podoba... Jak yeed powiedział, nie ma nawiązania do poprzednich części, bardziej przypomina krzyżówkę Obliviona i Wiedźmina trochę "ubite" i ciemniejsze, mroczniejsze. Na razie mam złe przeczucie, że Gothic 4 nie będzie Gothic'em, tylko zupełnie inna grą...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom