Screeny

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pepon...może to dlatego, że to puste lokacje mam takie wrażenie
al brakuje mi czegoś po czym wiedziałbym, że patrzę na kontynuację.
Ja tu widzę fajne screnny ale nie czuję jak byłyby od Gothica ;/
Brakuje czegoś charakterystycznego dla serii....Beziego też <_<
 

Arathur

New Member
Dołączył
2.12.2007
Posty
5
Chyba źle napisałem i tym sposobem źle mnie zrozumiałeś Yeed. Nie bardzo mi zapachniało klimatem tym samym co ma Gothic 1 i 2 NK tylko takim innym, oryginalnym, tak jak pisałeś mroczniejszym, ale poczułem to samo co przy tamtych częściach. To coś co mnie wsysa tam do środka i to jest piękne :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zapowiada się na prawde fajnie, ale po screenach nie zgadł bym że to ma by g4.
Metamorfoza może sie okazać strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza że nowi wórcy to na pewno masa nowych pomysłów.
Czekamy z niecierpliwością :)
 

Krystianek75

New Member
Dołączył
1.12.2007
Posty
17
Ee myślałem że grafika będzie lepsza, ale cóż to ciągle Gothic..
Nie mogę mieć o nim złego zdania :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Ee myślałem że grafika będzie lepsza, ale cóż to ciągle Gothic..
Nie mogę mieć o nim złego zdania smile.gif


No dobra postawa fana serii...mam nadzieje, że nie wystawią naszych nerwów na próby
aczkolwiek Grafika nie jest domeną Gothica....liczy się coś więcej
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
QUOTE
Jak yeed powiedział, nie ma nawiązania do poprzednich części...


Haha zabawni jesteście ;D
Ja nie wiem, dlaczego wy szukacie nawiązania do poprzednich części po obejrzeniu zaledwie kilku screenów? Czy jak wychodził Gothic 3 to po pierwszym screenie mówiliście "O, tak tutaj widać, że to kontynuacja poprzednich części!" ? Przecież tam też nawiązania było tyle co pies napluł. Takie wnioski sobie wyciągajcie dopiero, jak będziemy mieli jakiegoś trailera ;P. A to, że screeny wyglądają jak "nie z Gothica" to moim zdaniem normalka.

A co do tych screenów, to mnie się osobiście podoba ;]. Chociaż jeszcze za mało, żeby jakieś konkretne wnioski wysnuwać, ale mam nadzieję, że nie panowie programiści i cały sztab od gry nie spieprzą sprawy =)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Czy jak wychodził Gothic 3 to po pierwszym screenie mówiliście "O, tak tutaj widać, że to kontynuacja poprzednich części!


Zaskoczę cię ale tak dokładnie było :p....obrazu widziałem w tym kontynuację
rasowy ścierwojad :p..i od razu wiadomo, że to Gothic xD
aczkolwiek racje, że są to surowe screnny....poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie
jestem dobrej myśli
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No to ja miałem kompletnie inne odmienne zdanie. Po zobaczeniu pierwszych screenów stwierdziłem, że to mało mi Gothica przypomina, ale myślałem, że jednak coś z tym zrobią ;] Chociaż tutaj ostatecznie tak źle nie wyszło ;P.

Tak czy inaczej, Kacperex czekamy na więcej screenów ^^
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No miejmy nadzieje, że szybko pojawią się jakieś obrazki :)
Cisiu jak tylko coś będzie od razu daje.
 

Don GorNek

New Member
Dołączył
4.12.2007
Posty
2
Screeny są ok. Grafika dobra jak na te czasy ale za parę lat kiedy to wyjdzie może być do d*. Co do bohatera bo to raczej nie będzie ten sam bezi. Moim zdaniem mogliby zrobić dzieje np lee albo gorna lub kogo innego przed powstaniem bariery
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Screeny nawet spoko ale jak wiadomo fanom nie chodzi tak naprawde o oprawe graficzna (no moze w jakims stopniu tak) ale wszyscy sie trzesa czy nowy producent utrzyma klimat tej serii. Ale jak narazie zapowiada sie niezle.
 

Anderworld

New Member
Dołączył
4.12.2007
Posty
12
wiem co bym zrobił w gothicu trójce i tutaj też bym proponował, może ktoś z was grał w obliviona i tam było że każde miasto ci się same wczytywało, każda jaskinia, i w tych obydwóch częsciach tak samo bym zrobl, szybciej by się zapisywała gra, szybciej by mapy się wczytywałi itp. Chociaż teraz w trójce bardziej sie przyzwyczaiłem niż do wczytywania osobnego, ale g4 mogli by tak zrobi,jeśli g4 będzie wykorzystywała taki sam silnik gry lub podobny co g3 happy.gif
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
CYTAT(Anderworld @ 04-12-2007, 21:52) [snapback]161262[/snapback]
wiem co bym zrobił w gothicu trójce i tutaj też bym proponował, może ktoś z was grał w obliviona i tam było że każde miasto ci się same wczytywało, każda jaskinia, i w tych obydwóch częsciach tak samo bym zrobl, szybciej by się zapisywała gra, szybciej by mapy się wczytywałi itp. Chociaż teraz w trójce bardziej sie przyzwyczaiłem niż do wczytywania osobnego, ale g4 mogli by tak zrobi,jeśli g4 będzie wykorzystywała taki sam silnik gry lub podobny co g3 happy.gif



Przecież to jest takie denerwujące. Co chwile wyskakujące okienka. A w gothicu zawsze o to chodziło żeby oderwać nas od rzeczywistości. Po jakimś czawsie wciągnałem się tak,że zapomniałem że to jest tylko gra. Moim zdaniem beznadziejny pomysł.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Anderworld @ 04-12-2007, 21:52) [snapback]161262[/snapback]
wiem co bym zrobił w gothicu trójce i tutaj też bym proponował, może ktoś z was grał w obliviona i tam było że każde miasto ci się same wczytywało, każda jaskinia, i w tych obydwóch częsciach tak samo bym zrobl, szybciej by się zapisywała gra, szybciej by mapy się wczytywałi itp. Chociaż teraz w trójce bardziej sie przyzwyczaiłem niż do wczytywania osobnego, ale g4 mogli by tak zrobi,jeśli g4 będzie wykorzystywała taki sam silnik gry lub podobny co g3 happy.gif



Masakra głupota :/
Nigdy nei lubiłem jak wczytywały się lokacje, domy, jasknie itd. do których wchodzimy, jeśli trwa to zgramnie szybko to ok, ale jeśli trwa to nie ubłagalnie długo tak jak np: The Witcher to idzie się wkurzyć.
Ja jestem za płynnym wczytywaniem gry :)
 

Anderworld

New Member
Dołączył
4.12.2007
Posty
12
właśnie oto mi chodziło by się szybciej ładowała, zawsze muszę czekać pół minuty aż mi się gra zapiszę, a dwie minuty aż mi się cały świat załaduje.A gram tyko na średnich wymaganiach

CYTAT(Kacperex @ 31-08-2007, 08:40) [snapback]151833[/snapback]
http://www.pcgames.de/screenshots/original...gothic4_014.jpg



pod lewym okiem wydaje mi się że ma tam trochę wilczego futra, i tego jakieś takie bardziej groźne mi się wydaję, może nowa postać będzie na wpół wilkołakiem :D fajnie by było, i cieszyłbym się gdyby doszły wilkołaki i wampiry była by to miła odmiana

albo mogą to być zadrapanie po jakimś zwierzęciu np. wilku
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Fakt...dziwnie to wygląda...ale co to ma być Helsing...wampiry wilkołaki.....
to nie gothic w takim wypadku będzie.....
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
A mi to wygląda na zwykłe złudzenie optyczne lub całkowicie nie zamierzony zabieg twórców tego screena.

Ale z was pesymiści. :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Dark Shadows @ 05-12-2007, 20:58) [snapback]161354[/snapback]
A mi to wygląda na zwykłe złudzenie optyczne lub całkowicie nie zamierzony zabieg twórców tego screena.

Ale z was pesymiści. :p



też tak mówię :)
A po z atym chłopak na screenie może zmęczony jest - bądz po prostu wiele ma blizn, ewentualnei stary jest .
 

xfire

New Member
Dołączył
6.12.2007
Posty
2
Ta pajęczyna i ta zbroja i grafika taka,nietaka.
Jeśli gothic 4 będzie taki w całości to w sklepie powinien
w wersji kolekcjonerskiej kosztować góra 59zł i 59gr :ph34r:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom