Screeny

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
xfire

Żadna firma nie spędzi kilku lat nad grą, by ją sprzedać za 60 zł. ;) Tym bardziej w edycji kolekcjonerskiej. Gra to gra wiec i cena musi być. Muszą z czegoś żyć. :D

Pozdro.
 

GothicKiller

New Member
Dołączył
25.7.2007
Posty
1
Podoba mi się ten screen jest bardzo mroczny tak jak stare części gothica I i II

Krótkich postów unikamy - szczur
 

Thesior

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
3
Mi sie podoba.Najpierw czekałem na Gothic'a 3 teraz czekam na czwórke.No jestm ciekaw ,ale bez bezimiennego to nie to samo.Może akurat bedzie bezi oby??
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
Po tych screenach trudno coś wywnioskować tak szczerze powiedziawszy, ale ta pajęczyna? okropna :p
Dla mnie grafa w G4 jest mało ważna (no żeby nie było takiej jak w team fortes 2 czyt. bajkowej) najważniejsza jest fabuła i klimat i tego się trzymajmy :)
 

uanpira_89

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
1
Nie wiem co oni chcą zrobic ale to mi się k***a nie podoba :angry:

Warnik na dzień dobry - szczur
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
Nom powiem tak grafika z Fable (trochę lepsza :p) o beziu to raczej nie bedzie chyba że ten nastolatek to beziu :p
Myślałem żeby zrobić G4 o wojnie o myrtane i późnij wojnie z orkami rola gówna np. Ojciec Bezia. Wracając do tematu grafika mi się podoba ale grafika to nie wszystko !!
 

Khreii

New Member
Dołączył
24.11.2007
Posty
6
Taa, grafika to nie wszystko, ale źle dopasowana może zapsuć atmoswerę. Wzłaszcza jeśli fabuła będzie kiepska... Ale screeny nawet fajne :p
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Bardzo ładny screen (ten ze strony).
Jak dla mnie raczej przypomina klimatem Khorinis w nocy z G2, niż jakiekolwiek miasto z G3. I tak pewnie jak gra wyjdzie, to nikomu z nas na najwyższych ustawieniach nie pójdzie tak, aby dało się grać - tak jak to było z Far Cry'em czy Gothicem 3, nie szukając daleko. Grafika i tak będzie gorsza ;)
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Wątpie żeby to był bohater a raczej jakaś postac testowa(żeby mogli sprawdzić ruch i takie tam). Bo nie przypomina mi on niczego ani nikogo związanego z gothiciem. poza tym ncizym się nie wyróźnia. Taki przeciętny złamas.
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
a mi te screeny przypominaja Gothica 2 (niekoniecznie z NK). Te miasta bardzo przypominaja gorne miasto, dzielnice portowa itd. No i to morze, moze byc tak, ze Beziu przyplynie z powrotem :) ale jak to Gothic ma do siebie jaki nie bedzie i tak bedzie mi sie podobal:)
Gothic rlzz
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ja nie mogę się doczekać, kiedy będą screeny przedstawiające walkę, główną postać i dokładniejsze lokacje. Już nie mówię o trailerach
 

mateuszq11

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
13
Mowie wam ze to bedzie kicz.Powinno byc tak jak 2 czesci ze all od poczatku ;p.o juz chyba przesadzaja z grafika.To juz 3 czesc tylko na niektore kopy a to to juz wogule.No ale jeszcze zobaczymy moze to bedzie hicior :p
SQL
poczekamy zobaczymy
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
A bezi na początku powiedzmy g1 to nie był złamas? :p Że nikogo nie przypomina to może nawet lepiej, nowa postać, nowa fabuła = kolejne części :p przynajmniej moim zdaniem. A co do grafiki, to... im gorsza tym lepsza :p Do daty wydania ja i wiele innych userów pewnie złoży nowego pieca, lecz mimo wszystko dla mnie ważniejsza jest wydajność. Grafika na drugim planie.


Pozdrawiam

Pandrodor
 
Dołączył
18.1.2006
Posty
32
To juz nie bedzie nasz ukochany Gothic :/ nawet 3 cz. juz tak mnie nie cieszyla jak I i II (bo jednak co GI to GI i nie mowcie ze racji nie mam) a to co tu widzielismy mozna powiedziec ze bedzie nowa gra z przywlaszczeniem sobie tytulu, slawy i miana Gothhica od PB, screeny nawet ladne wiec jakas nadzieja na fajna gre jeszczze jest... ale to juz napewno nie bedzie to samo... pozostaje czekac, i jak ktos juz powiedzial ''pozyjemy zobaczymy''


ps. czekam na nastepce obliviona :) o ile taki bedzie
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT
nawet 3 cz. juz tak mnie nie cieszyla jak I i II (bo jednak co GI to GI i nie mowcie ze racji nie mam)


Nie masz według mnie. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak własna opinia i zdanie? Według mnie Gothic 3 jest najlepszą częścią gry.

Taki mały offtop zrobiłem, a o screenach pisałem. Dodam tylko, że według mnie nie trzeba będzie takiego kompa jak do G3, bo po screenach widać, że gra ma ładną grafikę, ale nie jest super wspaniała. Coś jak Wiedźmin a tam mega kompa nie trzeba.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
Według mnie Gothic 3 jest najlepszą częścią gry


Ja się z tobą nie zgodze. Dla mnie 1 i 2 to była potęga. Według mnie jedyne czego zabrakło dla G3 to fajna fabuła, mniej błędów no i bardziej dopracowana ogólnie gra. Ale G3 dla mnie klapą nie był tak jak dla innych.

Masz prawo miec swoje zdanie i szanuje je. G3 był fajny ale, nie zgądze się z tym że był najlepszy z Gothiców
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Heh każdy ma własne zdanie. ;) Mi fabuła G3 bardzo się podobała, a błędów prawie nie zauważałem. No ale koniec offtopu. ;)

Mam tylko nadzieje, że grafika G4 dalej będzie taka jak na screenach.

Pozdro.
 

Anderworld

New Member
Dołączył
4.12.2007
Posty
12
A mi się nie będzie podobać jeśli tak jak g1,g2 i nk będziemy tacy co nic nie umią na początku, zabić głupiego ścierwojada będzie problem,lepiej by było gdyby tak ja w g3 coś już umiemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom