Oceń Go

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nick: Standard, pijaczyna z Nowego Obozu ;) 10/10
Avatar: Masz go i masz, jakaś postać z muppets? Nie wiem co to, ale porozciągane 6/10
Sygnatura: Nie ma co oceniać
User: Baal, stały bywalec na forum już od dwóch lat :) Od początku aktywny, pracował w redakcji, po czym zrobił sobie chyba przerwę, a następnie znowu wrócił (jak się mylę to mnie sprostuj). Od tygodnia czy dwóch w nowym fachu, trzeba przyznać, że wykonuje go całkiem nieźle (raz mi wysłał pw z prośbą o rozwinięcie posta :D ) . Zawsze utrzymywaliśmy dobre stosunki i za starych czasów dużo gadaliśmy na gg, ale ostatnio w ogóle nie gadamy, wuj wie dlaczego. Zawsze go lubiłem i jest jednym z moich pierwszych znajomych na forum (teraz większość aktywnych użytkowników to "znajomi"). Do tego wszystkiego ciągnie zakon i póki co wywiązuje się ze wszystkich obowiązków, wróżę świetlaną przyszłość :)
DGL: Bo tak


Cookie Monstera nie znasz?;p
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Nick: Imię jak imię, ale nick przynajmniej oryginalny bo mało kto daje sobie imię jako nick ;p 7/10
Avatar: Całkiem fajny, ta twarz(?) i dłoń dobrze wpasowane w tło. 8/10
Sygnatura: Userbar i cytat spoko, parametrów kompa to raczej nie będę oceniać. Ogółem za sygne 6/10
User: Znam go jeszcze z czasów gdy byliśmy razem w Najemnikach. Aktywny na forum, wyrobił sobie VIP'a, tak trzymaj.
DGL: Spoko gość, nic do niego nie mam, dlaczego mam go nie lubić ?
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Nick: hmmm, według mnie jest oryginalny - nie spotkałem się z takim nigdzie indziej :) 7/10
Avatar: i tutaj niestety trudno mi ocenić bowiem jak na faceta to piłka nożna mnie w ogóle nie interesuje -/10
Sygna: coś mi się kojarzy ale ni jestem pewien co, mimo wszystko ładne wykonanie 7/10
Dlaczego go lubię: niestety nie wypowiem się bo bo zbyt długo mnie tu nie było (miałem wrócić miesiąc temu ale ^_^)
Dlaczego go nie lubię: patrz wyżej


edit: może jakiś mod wygrzebie posta bodajże feomatara bądź EDka o tym ile postów można było na stronę walnąć :p
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nick: Oryginalny, nie wiem co go inspirowało gdy go wymyślał no ale fajny :) 8/10
Avek: Kitek jakiś, 5/10
Sygna: Cytat Nietzsche. Ma sens;p Ale jako całość sygna nudna i smutna. 3/10
User: Stary stażem, mało się udziela, odkąd się tutaj zarejestrowałem to widziałem go naprawdę niewiele razy :p Ale po tych kilku razach wnioskuję żę był kiedyś porządnym userem :)
DGL: Za mało go znam żeby to powiedzieć :)
DGNL: Tak jak wyżej....

Moggi, można 3 posty na stronę mieć w dziale "konkursy" ;p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Baal Isidro

Nick : Imię jednego z członków Bractwa w Gothic 1. Człowiek ten pił i ćpał w knajpie. Nick ujdzie 7/10
Avatar : Ciastkowy potwór w trójkolorze oraz napisem Baal na górze. Można by coś lepszego dać ale 7/10
Sygnatura : Obrazek ... Zakonu?! Nie powiem fajny no i czysto w sygnie 8/10
Użytkownik : Redaktor, Beta Moderator, Mistrz Zakonu oraz pomaga przy zadaniach obozowych. Stara się jak może i mu to bardzo dobrze wychodzi. Żadnych zastrzeżeń i uwag na razie

DGL i DGNL zostawiam puste.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
nick: szkeleton3. Juz sie do niego przyzwyczilem :) 9/10
Avek: emo upadle anioly.. Bleh. 4/10
Sygna: jak wyzej ;p nie moje klimaty, nie lubie tego.
User: rozgarniety, trzezwe myslenie, partner do ciekawej dyskusji. Aktywny w bractwie, co oceniam na plus.
DGL: jak wyzej

@down
avek nie jest rozciagniety ;d
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
nick: z jakiegos filmu chyba. ten twój drugi dużo ladniej sie prezentuje :p
Avatar: łeee, jakieś to rozciągnięte 2/10
sygnatura: Sam nie wierzę w Boga, ale bez przesady. Niektóre kościoły są również zabytkami architektonicznymi.
user: spamer i wyłudzacz, w ogóle nie pomaga w rozwoju forum. 10/10
dgl: pomógł mi kiedyś.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
RoMek

Nick: Imię, i tyle. Proste i łatwe do zapamiętania. Chociaż czasami gryzie się na gg moim z innymi Romkami ^^ Plus
Avatar: Ten sam od dłuższego czasu, już zaczyna być dla mnie dziwnym. Taki siakiś... :)
Sygnatura: Sprzęt pecetowy, userbar i cytat i url. Ładnie rozplanowany układ.
Użytkownik: Rozwija się Roman, można powiedzieć, że pierwsze szlify redakcyjne zdobywałeś na Gupie. Różnie się działo z jego bytnością na forum. Zacząłeś krążyć koło serwisów gramu, powodzenia na tamtym polu. Pomocny, jeśli chodzi o sprawy techniczne związane z kompem. Na forum widać go często, to tu to tam.
DGL: Bo mi nie raz doradził w pewnych sprawach
DGNL: Chciał przedobrzyć w pewnych sprawach ;p
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nick: Electric Dragon. Nie lubię dwuczłonowych nicków, ale ładnie się skraca 8/10
Avatar: Wreszcie go zmienił :lolface: Miałem dosyć poprzedniego avka, bo gdziekolwiek go nie zobaczyłem, to myślałem, że EDu mnie inwigiluje :lolface:
Ten gnomek jest potulny więc dam 10/ 10 :trollface:
Sygantura: Ładna i prosta wizytóweczka, nie mam nic do zarzucenia 10/10
Użytkownik: Admin, człowiek, który nie raz przymykał oko na moje wybryki, był pierwszą osobą jaką poznałem na forum. Dobrze wykonuje swoją pracę mimo zawalenia pracą w prawdziwym życiu. 10/10
DGL: Bo przymyka oko na moje wybryki :trollface:
DGNL: Coś tam było, ale to już dawno i nieprawda ;p
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Cedric

Nick: No nick lightowny, gdzies już słyszałem 7/10
Avatar: Nie podoba mi się 2/10
Sygantura: Przynajmniej nie jakieś usebray chędogie 6/10
Użytkownik: Lubię go :trollface:
DGL: Bo tak :bobrface:
DGNL: --
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Vezyr

Nick: raz jush zdaje sie ocenialem, mowilem ze mi sie podoba, zdania nie zmienilem ;) 7/10
Avatar: kis ziomek, ktorego pewno winienem kojarzyc, lecz tego nie robie, cusz 6/10
Sygantura: gitarka 3/10
Użytkownik: nie znam, jeden z nowszych userow, ktorzy niby zostali, ale nie do konca sie wlepili w forumowa siec, brat sekciarz
DGL: --
DGNL: --
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
nick.. Mroczny? Nau jak to nau, ale pr3 nim ten nick nabiera glebszego sensu..co on chce nam przekazac? Albo po prostu for teh lulz siedem/dziesiec
Avek.. Poprzedni byl o niebo lepszy, teraz to jakies dziwne cos. No ale pasuje do niego. Znow siedem.
Sygna: nie ma chyba, nie wyswietla mi sie.
User: fpyte dobry gust muzyczny, nie wiem jak wy, ale ja jestem ciekaw jaka on ma dziewczyne;p steampunkowa gothka sluchajaca dobrych undergroundowych zespolow, ktora jest sataniska racjonalna i lubi japonskie perwersyjne hentai z mackami? Haha, nie wiem. Ale jesli mozna tak powiedziec to lubie Ticza, barwna, kontrowersyjna i ciekawa postac. Chcialbym spotkac go w 'realu' na jakiejs mega popijawie, przy ktorej kac vegas to pikuś. Nie lubi noznej, good, bo jest pedalska. Ogolnie czlowiek na plus, facepalmuje kiedy przegladam moj tmat ze skarga na niego... Odbilo mi niezle ;p szkoda, ze juz moda nie ma. Rzadziej na forum wchodzi. Ogolnie juz tak ze soba nie piszemy jak kiedys (na gg i na sb sie zdarzalo), bo nie mam gg i nie ma sb.
Dgl: jak wyzej
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nick: Vendetta, Ven, V. nick pochodzi z jednego z moich ulubionych filmów. Pasuje do postaci Vena, bo t chce / chciał coś zmienić na tym forum, nie dał się władzy 10/10
Avek; Kolejna z ulubionych postaci filmowych. PSIPADEK? :trollface: Normalny portrecik zamieniony na plakat wyborczy. Ale całkiem dobrze jest zrobiony. 10/10
Sygna : obrazeczek i tekst. Tu akurat nie podoba mi się nic. Nawet nie wiem czemu, ale nic nie przypadło mi do gustu. 1/10
User: Swój chłop z Bractwa, na początku pozwalał mi się wybić, ma dobry gust muzyczny, jest alternatywny, ale to plus, bo dzięki temu jest wyjątkowy.
Swoją drogą chciałbym (też) się z gościem spotkać. Ogółem powiem : Lubię to :trollface:
DGL: Bo jest alternatywny i pomagał mi w bractwie
DGNL: Czasami się wymądrza, ale nie mam mu nic za złe :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nick: Jedzie średniowieczem ale ja nie mam mu tego za złe. Nick jest ogólnie fajny, fajnie też się skraca. Ogólnie nick jest na plus.
Avatar: Taaaa... chyba najgorsza część które oceniam, mi się nie podoba.
Sygnaturka: Dwa cytaty i zewnętrzny odnośnik. Pierwszy cytat nie podoba mi się za bardzo, taki jakiś nijaki, ale za to drugi cytat fajny nie mam nic przeciwko. Odnośnik jest jak najbardziej na plus. Ogólnie cała sygna ujdzie w tłumie.
User: Na forum aktywny, członek bractwa, spamuje, ale ja nie mam mu tego za złe. Gadaliśmy parę razy na gg i mi się całkiem fajnie gadało. Jak to kiedyś powiedział woli powiedzieć co myśli kosztem bana czy warna niż siedzieć cicho- to mi się spodobało. Ogólnie fajny gościu, może fajnie byłoby sie z nim spotkać i pogadać.
DGL: Bo fajnie się z nim gada i jest spoko gościem.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Szczur

Nick : Pospolity szczur. Nic szczególnego. 4/10
Avatar : Adekwatny do nicku. Czyli jakaś tam odmiana szczura z napisem "szczur". 4/10
Sygnatura : Cytat....przynajmniej nie ma burdelu. 6/10
Użytkownik : Mógł się wyrobić, powoli stawał się dobrym userem. Zaczął pracować w gazetce oraz zakonie i na tym się skończyło. Gdyby w kolonii nie wybierał co chwilę nowego obozu....i to go właśnie zgubiło. Znał regulamin, znał konsekwencje, a jednak zrobił po swojemu. Wiedział, że administracja nie śpi. Teraz wrócił z banicji, ale z lekko (lub nawet bardzo) poszarganą opinią wśród innych. Znowu chce się wyrobić, pracować na rzecz forum. No cóż, życzę mu powodzenia. Ale gdyby nie było tego jego wybryku to powoli stawał się dobrym userem. Szkoda, że to zawalił.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Kiedyś chyba oceniałem, ale to było dawno i nieprawda.

Szkeleton3


Nick: No tutaj zbyt oryginalnie nie jest, ale się przyzwyczaiłem - 5/10
Avatar: Generalnie nie przepadam za Twoimi avatarami, jakoś nie pasuje mi ten ich "mroczny klimat", ale obecny jest całkiem dobry. O ile nie najlepszy w czasie Twojego pobytu na forum. Dajmy 8/10
Sygnatura: Schludnie i pasuje do avatara - 7/10.
User: Zasłużony, aktywny, pomocny, sumienny. Więcej chyba nie muszę pisać.
DGL: Pamiętam jeszcze za czasów najemników, że szło się z nim dogadać. Generalnie jest bardzo w porządku, nie wdaje się w bezsensowne kłótnie i przepychanki, ma łeb na karku. Osobiście mam do niego wielki szacunek i podziwiam go za pracowitość.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Arven

Nick: Mi kojarzy się z Arveną z Władcy, ale wiem że on się o to wkurza :p. Tak czy siak, nie spotkałem się z takim nigdzie więcej, więc na plus.
Avek: Co na niego spojrzę, wiem że tego gościa znam ale dotąd nie skojarzyłem jego nazwiska : D. Ładny, stonowany. 7/10
Sygna: Jedynie userbary - z gildii oraz Zakonu. Schludna, na pewno nie rozwala forum, ale trochę pusto w niej. 6/10
User: Jeden z bardziej ogarniętych osób na tym forum. Odpowiedzialny, poważny, a przy tym wyluzowany i można z nim fajnie porozmawiać. Może gdyby w odpowiednim czasie bardziej dał się zauważać administracji, dziś byłby w ekipie... i podejrzewam, że byłby naprawdę dobrym modem. Szkoda tylko, że ostatnio stał się taki anty-metalowy/rockowy.
DGL: Bo jeśli się za coś weźmie, robi to porządnie.

Ave
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Elessar
Nick: Bardzo mi się podoba, słynny Aragorn z powieści Tolkiena, oryginalnie brzmi. Pamiętam, że kiedyś miał te tandetne 21, ale na szczęście mu znikło.
Avek: Wydaje mi się że, z jakiejś gry, ale nie kojarzę z której. Niemniej ładny avek
Sygna: Nic ciekawego, mógłby się bardziej postarać :p
User: Młody wszechstronny user. Wybił się całkiem szybko, pamiętam, że razem zaczęliśmy na forum. Redaktor gazetki, mod globalny, do tego działa w gildiach i w Zakonie. Szacunek ode mnie. Według mnie świetny materiał na przyszłego admina.
DGL: Bo tak ;)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
karp
Nick: z wigilia mi sie kojarzy, nie musze wyjasniac czego - 8/10
Avek: fjsal ze słabą jakością. Za dużo przeróbek imho, 6/10
Sygna: Nawet fajny UB. 7.5/10
User: zakonnica, ogolnie fajny czlek, taki do rany przyloz ;p
dgl: milusi
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Vendetta

Nick: Jak sobie przypominam twój internetowy byt..to chyba już 4 albo 5 nick. Mało porywający ale lepszy niż Lares :D kiedyś - 8/10
Avek: pocieszna mordzia, która ma jakieś znaczenie ale jej nie znam.
Sygna: Samael? Może czas go posłuchać. 7/10
User: Wzloty i upadki. Poza pluciem jadem i wylewaniem hektolitrów żółci na wszystkich i wszystko co nie jest po jego myśli miał przebłyski na całkiem sympatycznego gościa.
dgl: Przez wzgląd na stare lata.
dgn: Kombinator i sługa Pana mroku rozdającego kolekcjonerki Arcanii zuuuoo
 
Do góry Bottom