Oceń Go

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Pan szanowny Electric Dragon,

Nick: Taki smoczuś. Od małego - od skorupki bydle znam, a i powiem, że drugiego takiego to "ja żem" nie "widzioł".
Avatar: A cóż to za dziwadło?
Sygnatura: Takie małe, pikselowate - ważne, że coś jest, ale mogło by być lepiej.
Użytkownik: Pan i władca smoków, jak zarówno i pobliskiego burdelu, HAH! A jak! Taki stary, dobry, poczciwy chłopina co to mu się browara należało postawić..., a że się należy to nie znaczy, że się stawia ^^
DGL: Bo jest...
DGNL: Bo jest...


AVE!

Pozdrawiam,
MadMack
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
MadMack

Nick: bardzo pozytywnie mi się kojarzy, przypomina mi świetlane lata tego forum...
Avatar; Taki zapamiętałem z czasów zanim od nas uciekł, aczkolwiek miał w swej karierze lepsze 6/10
Sygnatura: Się ładnie komponuje z forum... a żeś powrócił, to się nie ma co bać ino cieszyć. Wódki!!
User: Swego czasu dość aktywny, powszechnie przez gawiedź lubiany, choć momentami kontrowersyjny ;> Dobry kamrat, dobrze się z nim lało po mordzie w NRPG
DGL: za opowieści pokroju tej, jak to zaiwaniał nocą po cmentarzu (+Offspring!)
DGNL: no wai
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
A reaktywuję sobie.

ś.p. Bojan:

Nick - pochodzi od nazwiska, ale brzmi bardzo dobrze. Krótki i łatwy do zapamiętania - 8/10
Avatar - nie owijając w bawełnę, nie wiem kogo przedstawia. Ale jest dobry - 7/10
Sygnatura - w sumie nie bardzo jest co oceniać, jego poglądy i już.
User - jaki był każdy wie. Z pewnością przysłużył się forum (ot chociażby poprzez pracę w redakcji), był zabawny, szczery. Jak mniemam aż zbyt szczery, ale o to już mniejsza. O ile zawsze go szanowałem, to i teraz w dalszym ciągu Go szanuję.
DGL - no bo to Bojan.
DGNL - bo przeminął.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Arven


Nick - Nie wiem jak wymyślił, ani skąd je wziął ale wpada w oko. 8/10
Avatar - Człowiek z gitarą (możemy mnie wyklnąć, ale nie znam gościa), ma go od zawsze. 8/10
Sygnatura - Zakon i Obóz... czysto i schludnie. 8/10
User - Zawsze go lubiłem i to się nie zmieni. Pracowity, nienaganny człowiek, który może być przykładem dla większości. Jednak ostatnio jest chyba znudzony całą sytuacja na forum, jednak nadal trzyma porządny poziom. Ogarnięty i ogólnie przyjemnie się z nim rozmawia.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Nick: Już bez trójeczki na końcu. Całkiem niezły 7/10
Avatar: Wiedźma jakaś. Z twarzy podła, ale trzyma poziom. 7/10
Sygnatura: Chyba nie ma takowej.
User: Chyba najbardziej pomocny user obecnie, a może i w całej historii forum. Zasługuje na swoją pozycję jak mało kto. Jestem pewien, że w przyszłości będzie miał czerwony kolorek. Ogólnie dobry człek.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nick: Karma dla kotów 9/10
Avatar: Podobał mi się, ale po tylu latach się przejadł,zmień na coś innego 5/10
Sygnatura: Jakaś piłka, obrazek słaby 3/10
User: Z Tomim przesiadujemy godzinami w piwnicy gdzie pędzi się wino, nagrywamy disco polo, a w wolnym czasie chodzimy do burdlu.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Odświeżam. Mogę sobie jeszcze na to pozwolić.

Nick : Roman, nic dodać, nic ująć. Po prostu Romuald.
Avatar : Ciągle bez zmian.
Sygnatura : Spoko komputerki, TWS i Gothic Magazine - gdyby jeszcze ta strona jakoś funkcjonowała było by to na dobrym miejscu, a tak to tylko próba uratowania trupa, chociaż do tego drugiego może nie aż tak. 8/10
User : Romek jak Romek, ciągle schlany, naćpany dodatkowo leniwy ile wlezie ale i tak dobry z niego gość. Zawsze mi pomoże gdy o coś poproszę. W moich oczach ma plusy, ale i minusy. Co jak co ale widać jest, że wszyscy są mało aktywni. Romek zaczął interesować się szeroko muzyką i ją nagrywa śpiewając swe własne piosenki. Może coś z tego wyniknie, a tak to stary dobry Romek jakiego go tu poznałem.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Nick : Szkele, bez cyferek lepiej
Avatar: Ciągle się zmienia, czasem nie można nadażyć
Sygnatura: Brak :eek:
User; a taki goły białas lata. dobrze działał jak był niebieski. generalnie lubie ^^
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nick : Twardo szatański Name
Avatar : NIe nudzą się wam te same Avki ;p
Sygnatura : FF, zastanawiam mnie czy faktycznie jesteś takim fanem ;p czy tylko obejrzałeś Animację ;p

User : W sumie od dłuższego czasu połączyła nas nić sympatii, czasem przerywana nicią goryczy ;D Niezwykle sympatyczny, pozytywnie nastawiony do życia człowiek, Kontaktowy i potrafiący wypowiedzieć się na każdy temat, w realu jest taki sam jak na forum, nikogo nie udaje. życzę mu wszystkiego dobrego :)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Bez ocen będzie.

Yeed...
Nigdy nie jestem pewna, jak toto czytać. Odruchowo nasuwa mi się forma „jid”, choć oryginał, czyli nazwę somalijskiej miejscowości, wymawia się chyba „jed”. Whatever. Jako nick jest dobre, oryginalne, choć nie mam pojęcia co nim powodowało przy wyborze.
Drażni mnie, że jest z małej litery, więc uparcie piszę go z dużej :D
Awatar: któryś z kolei, ale nieodmiennie dobrze go charakteryzuje.
Sygna: za mojej pamięci chyba druga, na to samo kopyto co poprzednia. Jak dla mnie taka sobie, ale bardzo „yeedowska”.

User: Lubię go, nawet bardzo, choć zdarzyło mu się mnie raz czy dwa wkur… zirytować, o ile pamiętam z wzajemnością. Wyliniały weteran forum, uwielbiający podkreślać na każdym kroku, jak to on się już napracował, jak to sobie ręce po łokcie urobił i zęby trzonowe i przedtrzonowe starł, jaki to on wiekowy i wypalony do cna, truchło nieledwie. W czasach nowożytnych, czyli za mojej bytności, okresy kompletnego stuporu przeplata okresami niepokojąco wzmożonej, chaotycznej aktywności, twórczo podjudzając innych userów do dyskusji i spin na jakikolwiek temat, dla pobudzenia krążenia. Działa z poświęceniem na niwie promocji portalu, zdobywając kolejne poziomy mistrzowskie w dziedzinie spychologii, hołdując zasadzie, że nie ma takiej pracy, której inni nie mogliby wykonać za niego, która to umiejętność budzi mój niekłamany podziw (oraz od czasu do czasu przekleństwa) :p. Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się spotkać pysk w pysk.

Mógłby i powinien, bydlę, robić w administracji, ale konia z rzędem temu, kto go do tego zmusi.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Nick: Nie lubie ;p nie nie nie, bardo mi nie smakuje, nie nie nie 2,6/10
Awatar: widzialem film na haju, nic nie pamietam orpocz kota 7/10
Sygna: dusza ma slabo cytat odbie-ra, a ze najemnik to duma zad-na yo yo
User: dziwna postac, na pewno tu nie pasuje, ale kto tu pasuje, miejsce magnes na same lovecrafty i inne gady
nie wiem jak tyka zegar w twojej glowie, kiedys na gg o tym mowilem, ze kobiet czytac nie potrafie, za duzo mieszacie emocji do wszystkiego.
'estes ze starej szkoly, jak biaf,
szanuje, ale szczerze powiedziawszy nie lubie cie :trollface:
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
nick: chyba już o tym pisałem
avek: eeee?
sygna: mało wyzywająca, ktoś mu chyba jaja podciął bo normalnie byłaby poza spoilerem.
User: indywiduum. Własny styl, własna kupa w głowie. jednak to pozytywna kupa w głowie. slucha dużo dobrej muzyki. lubie i szanuje. aczkolowiek jego miejsce bardziej w psychiatryku było kiedys niz tu.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Nick: Namka namka, dużo lepsze od przebrzydłego Kaczora :p
Avek: stary niezmienny od lat :) przynajmniej łatwo rozpoznać, nie trzeba patrzeć na nick jak w wypadku niektórych co zmieniają avki do miesiąc
Sygna: pacz wyżej
User: nono, co tu dużo mówić, swój chłop i tyle. Przyczynił się do rozwoju paru userów i były weteran zuych modów :) można by jeszcze sporo wypisywać ale koniec tego dobrego, bo się zapatrzy w siebie
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nick: Całkiem fajny, podobnego raczej nie spotkałem.
Avatar: Dont know the f*ck that is. Jakieś natłoczone anime w małej rozdzielczości.
Sygna: Fajny cytat Niczego, chociaż teraz każdy posługuje się cytatami, że jaki to niby jest człek oczytany :trollface:
User: Swego czasu udzielał się więcej. Dalej mam w pamięci słynną aferę moggeta, po której Kac miał wiele uwag do administracji :trollface: . Dobry gość.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
boom boom boom

nick: taki wybuchowy, po zmianie już nie nekromanta boom tylko boom, a tęsknię na nekromantą :(, 5/10

avek: jakiś taki zarośnięty dziad... no w sumie podobny do ciebie boomciu ;), pasuje do tytułu na avkiem 8/10

sygna: nie wiem, nie widzę jej bo mam wyłączone ze względu na słaby net, zatem wybacz tego nie ocenie

user: hehehe, no to zaczynamy ;P . user boom, kiedyś łagodniejszy, wesoły, pomocny. dzisiaj też pomocny jak coś chce ale często pada pytanie "a co ja będę z tego miał?" - cwaniaczek. wesoły już mniej, bardzo się zmieniłeś przez te 2-3 lata a szkoda bo brakuje mi tamtego booma. hejter nad hejterami, czasem aż przeginasz. oczywiście nadal pomysłowy, szalony i twórczy. niech ci będzie 8/10 :p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
nick: może być, już od tylu lat utarty. 
avek: nic nadzwyczajnego, kula z pazurami mająca obrazować wiedźmę
sygna: dzięki temu, że abi skopała to prawie nikt nie ma sygny, a jeśli ma to tak jak ja, w ujowych rozmiarach
 
user: niekumata, ciężko wbić jej coś do głowy. Przynajmniej się stara.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
nick: niezły 2/10
avek: przeciętny 2/10
sygna: mierna 3/10
user: może być 4/10
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
nick: suaby 3/10
avek: czerwona kartka za tfasz 0/10
sygna: akurat zajebista 10/10
user: metr mułu 2/10
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
To sobie Szkeleta podsumujemy.
 
Nick: Jest ok. Kto pamięta ten wie, kiedyś był delikatnie inny, co sporo psuło. Teraz bajka.
 
Avek: Zazwyczaj jakaś fajna babka albo wiedźma. I najczęściej jest to całkiem sympatyczny obrazek. Tak jak teraz, zielone oczy i rude włosy, fajnie się komponują u kobiet.
 
Sygna: Chyba Szkelo zapomniałeś ustawić ??
 
user: Co tu się rozpisywać, kawał dziada i chama a do tego alkoholik. Tyle w tym dobrego, że sam nie wyżłopie a przyniesie i poczęstuje wszystkich na SB. To tak for fun a poważnie, swój człowiek i nie lada pracuś. Wniósł w Gup'a sporo pracy i czasu a najważniejsze, że to kawał dobrej roboty. Ze Szkelem można pogadać o wszystkim i zawsze można rozpalić jakiś stosik i spalić jakąś wiedźmę. Nie trzeba dodawać, że na swojego JA zapracował z nawiązką a redakcja  bez niego była by uboga. Człowiek Legenda.
 
Trochę łobuza przedstawiłem w zbyt kolorowych barwach, bo swoje za uszami też ma. Mimo wszystko to wszystko prawda. 
 
Do góry Bottom