Oceń Go

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nick:
Avatar:
Sygnatura:
Użytkownik:
DGL:
DGNL:

Niefortunnie temat Asa znalazł się w koszu, więc przywracam go do życia. Udzielajcie się :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
No to będę pierwszy.

Yeed

Nick: Ponoć dzieło przypadku, ale przez te lata (chyba z 5 już będzie) przyzwyczaiłem się do niego i nie wyobrażam sobie pierwotnego "Zeed" - 8/10.
Avatar: Nie wiem co to/kto to jest, podejrzewam, że jakieś anime. 5/10 jakie anime Oo... to manga ;D Jedno i to samo, chińszczyzna ;p
Sygnatura: Jak wyżej - 5/10
Użytkownik: Jedna z ważniejszych postaci na forum, junior admin, redaktor. Odwala kawał dobrej roboty, gdy innym po prostu się nie chce i chwała mu za to.
DGL: Bo to Yeedo i już. Kiedyś zdarzało nam się pogadać na GG czy chacie, ale to było dawno. Niemniej jednak darzę go szacunkiem, choć gdy go poznałem (w sensie początki) troszeczkę mi nie odpowiadał - on był surowym moderatorem na GK a ja małym użytkownikiem. Na szczęście niechęć szybko minęła : )
DGNL: --------------
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Nick: Powiem że swojski. Jestem do tego nicku bardzo przyzwyczajony, od długiego czasu go pamiętam, nie spotkałem nigdzie jego klonów - oryginalny. Do tego prosty i zapadający w pamięć 9/10
Avatar: Nie wiem czy powinienem znać tego pana, czy nie, ale patrząc na notatkę pod avatarem jest to bardzo zły pan. 5/10
EDIT: Aszz.... cholender, zmieniłeś avka akurat gdy pisałem posta. Ale i tak tego miłego pana nie znam :p
Sygnatura: Ubki wywołujące bardzo miłe wspomnienia (nie wiedziałem że byłeś zastępcą wodza w najemnikach, no cóż, widocznie wiele mi umknęło), a do tego jakiś bullshit :). 5/10
Użytkownik: Znam go od lat, miło się z nim gada, pamiętam go z czasów GK. Teraz wyrósł i wydoroślał.
DGL: Bo swój chłop
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Armiś

Nick: Łatwo zapamiętać, to S na końcu dodaje uroku :>
Avek: W sumie to mało oryginalny 4/10
Sygna: WSZYSTKO mi się podoba*
* nie licząc plakatów NO
User: No siedzi tu długo, swego czasu dużo się udzielał, zniknął i wrócił. I bardzo dobrze.
DGL: Grafik, a lubię wszystkich grafików.
DGNL: Bo Najemnik. :(


@DOWN HAHAHAHAHA!!! Pierwszy. ]:->

wysil sie co? - S
Eeeeej, nie czepiaj się. :<
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
ArminaS

Nick: ArminaS, pamiętam jeszcze jak miałeś motywy w avku i sygnie z Warcraftem, ładnie współgrało z nickiem. Ogólnie, nick prosty, nie mam pojęcia od czego zaczerpnięty. Za senny na myślenie jestem
Avatar: Don't like it. Zupełnie mi się ta emotka nie podoba, nawet nie chodzi o przekaz, tylko że nie pasuje wg na avek.
Sygnatura: Jak jest napisane, propaganda gildii. Jak wejdą nowe przepisy, mam nadzieję, takich długich sygnatur nie będzie :). Po za tym trochę linków do obozu i gazetkowych numerów. I dane kontaktowe. Jakby tych plakatów było mnie, ze dwa, to nawet nawet by ładnie sygna wyglądała.
Użytkownik: Jeden z graficznych na stronie i forum, lubi chyba się tym zajmować. Teraz w Nowym Obozie i Gazetce siedzi. Nie miałem z nim okazji porozmawiać więcej jakoś, nie było biznesu widać. W porządku user
DGL:
DGNL:
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Nick: Chociaż takie połączenie treściowe średnio mi pasuje, to brzmi jakoś... całkiem fajnie. No i równie fajnie się EDka skraca :D
Avatar: Coś a la pal? Chyba zawsze w ten deseń masz avy... ja paladynów nie lubię, a ten akurat może i zgrywa się do pewnego stopnia ze stylem, ale sama grafika strasznie kontrastuje.
Sygnatura: Hym... pomysłowa, z pewnością unikatowa, choć sama strona wizualna nie do końca do mnie przemawia. Za to podoba mi się pomysł i umieszczenie podstawowego kontaktu ;)
Użytkownik: W porządku - dobrze go nie znam, ale zawsze trzymał fason. Ot, chociażby na Herbii, gdzie właściwie więcej czasu spędziliśmy razem, trzymał naprawdę niezły poziom w grze. Na GAll, o ile dobrze pamiętam pierwsze "wspomnienia", nie znałem go zbytnio.
DGL: Ściągnął mnie ponownie na forum, w pewien sposób zaufał przy okazji dyskusji... no i nie pamiętam, by kiedykolwiek zszedł z trzymanego poziomu.
DGNL: Hym... Niezbyt dobrze go znam.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nick : kojarzy mi się z Vesemirem z Wiedźmina ;), no i fajnie brzmi 10/10
Avatar : Nie wiem co to ,ale wyglada fajnie :trollface: 10/10
Sygnatura :Z tym u Ciebie kiepawo ,bo masz tylko nasz usebar.Ale za to że jesteś jednym z naszych dam 4/10
Użytkownik: Nie znam ,ale dobrze sie zapowiada.Pisze mądre ,rozbudowane posty ,pomysłowy
DGL : Tutaj nie wiem ,czekam na odpowiedź z "Przywitaj sie " :trollface: to może edytuję jak dostane odpowiedź
DGNL:Nie mam przeciwskazań.

Jeszcze jeden trollface, a nie wiem co we mnie wstąpi.
spokojnie , już nie będę :trollface:
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Nick: Cedric.. Nie za oryginalnie, aczkolwiek fajnie, heh :p 6/10
Avatar: WTF? :p 4/10, bo nie wiem kto to, ale przypomina mi panów spod sklepu, którzy pojawiają się tam ok. 19 z butelkami.
Sygnatura: Moja broń to zawsze "T". Za "Gothic Fan And Player" masz 10/10
Użytkownik: Duży plus za aktywność i za to, że masz cierpliwość do uploadowania tych plików.
DGL: Ogólnie spoko użytkownik, trza więcej takich ludzi na forum.
DGNL: Brzydki awek.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Troten

Nick: Prawie jak Truteń z G2:NK, ale prawie robi wielką różnicę. Osobiście średnio mi podchodzi. 6/10
Avatar: Hmm? Ucięty paladyn z Arcanii jak mniemam. W dodatku tam jakiś niewyraźny napis. Chyba Troten. 6/10
Sygnatura: Avatar wersja rozszerzona, cytat Churchill'a oraz userbar Starego Obozu. Może być. 7/10
Użytkownik: Bardzo pomaga. Aktywny oraz nie robi błędów ortograficznych. Stara sie i dobrze mu to wychodzi. Ogólnie user na +.
DGL: Pomógł mi z jedną rzeczą oraz wyłapał kilka moich błędów.
DGNL: Nie mam powodu.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Arrr czekałem na kogoś takiego do oceny :D

Szkeleton3
Nick: Taki nijaki. Do tego niszcząca wszystko cyferka, napisany z małej. Nie przypadł mi do gustu, kojarzy się z typowym noobem forumowym
Avatar: Też średnio. Mierny obrazek fantasy, jakaś miła dama z mieczem. Gdzie ty widzisz damę z mieczem? Chyba jeszcze widzisz mój stary avek - to jakaś moda na zmienianie avka akurat gdy piszę posta? Ech... A co do nowego - laska z ketchupem... Suuuper.... xD
Sygnatura: Ubki, niezapomniany cytat z Fallouta, a także kolejna pani z fantazy - tym razem to wampir. Ciekawe, nie powiem. Gustuję w takich dziewczynach z pazurkiem.
Użytkownik: Miłe zaskoczenie. Podczas mojej krótkiej nieobecności dorobił się ModaGlobalnego, postać z którą miło się gada, zrobił wiele dla forum, zawsze chętny do pomocy. Do tego jest redaktorem w gazetce i piszę naprawdę ciekawe publikacje.
DGL: Pozytywny człowiek
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nick:Średnio mi się podoba ,ale to kwestia gustu .Ogólnie może być
Avatar:Jedna z moich ulubionych emotek,choć jako avatar 50/50 mi pasuje.Ale nie martw sie , już pracuję nad tym avkiem dla Ciebie :cool:
Sygnatura :Co do tego nie wiem co napisać .Propaganda ogółem fajna ,ale jesteś moim wrogiem .Jednak dam te 7/10 za wysiłek.(chyba ,że to nie twoja praca to zniżam do 6 :wow: )
Użytkownik: Ogółem dobry user,pomysłowy ,miły i cierpliwy w rozmowie
DGL:Dlatego że mi pomaga (nie powiem jak ),no i za to że miły w rozmowie.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Cedric

Nick: Cedric ... jeszcze nigdy go nie widziałem, no prócz na tym forum. Ale oryginalny. 6/10
Avatar: Bohun ze straszliwym wzrokiem. Ujdzie w tłoku. 5/10
Sygnatura: "Choose your weapon" nie wiem po co to, userbar gracza Gothic'a , rysunek propagandy gazetki oraz cytacik. Średnio mi sie podoba, nie wiem czemu. 6/10
User: To zależy, ogółem jest rozgarnięty oraz pracowity. Zna się na modelach 3D oraz ma swoje zdanie z niektórych tematach. Szaleje w obozie, co nie jest złe, a wręcz dobre. Zrobił dobre wrażenie, chociaż po dłuższym przebywaniu w OB uważam, że zanim się tam spojrzy trzeba się napić. Ale w gildii robi dużo i to się ceni.
DGL: sekciarz! I to wystarczy by go lubić.
DGNL: A czasami mam zły humor i mnie jego spamerskie posty denerwują.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
szkeleton3

Nick: Jak sam kiedyś mówiłeś, szkeleton był już zajęty. Dla wyrazistych osobistości, jakość nicka to drugorzędna rzecz. W tym przypadku nie jest inaczej. Przywarł na trwale do usera i jednoznacznie się z nim kojarzy.
Avatar: Też widzę stary avatar, pewnie wina przeglądarki. A parę godzin temu u kumpla na kompie widziałem już nowy, ładny. Ale ocenię ten co widzę z domowej przeglądarki. Niewyraźny, pomimo, że lubię taką tematykę.
Sygnatura: Jedyne co się w niej zmienia to obrazem z różnym motywem, teraz widzę wampiry rządzą u Ciebie :) Ładnie się całość prezentuje.
Użytkownik: Zdecydowanie jeden z najbardziej zasłużonych redaktorów tego forum. Aktywny w praktycznie wszystkich dziedzinach. I dobrze moderuje, i dobrze pisze artykuły, Działa na rzecz obozu. Jakoś prywatnie mało z nim rozmawiam, ale z tych rozmów odnoszę wrażenie że jest w porządku gościem. Choć czasami ma humory ;p
DGL: Za pomoc przy Risen 2
DGNL: Nie napiłem się z nim.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nick: Elektryczny smok, po polsku to nie to samo, a po englisz budzisz respekt 8/10
Avatar: Rycerz ubijający jakiegoś złego zapewne potwora, dosyć długo go dzierżysz ale jakoś nie pasuje na avka 6/10
Sygnatura: Taki kontaktowy bannerek, może nie powala wykonaniem, ale przynajmniej rzuca się w oczy i mówi dużo o tobie. Do tego jeszcze cały dział Arcania niżej, komponuje się to razem przynajmniej ładnie 9/10
User: Hmmm.. Junior Admin, od kiedy pamiętam, moja pamięć chyba sięga czasów jak był moderatorem, ale awansowal, w krótkim czasie po mojej rejestracji, i tak zostało. Raz konto usunął, ale szybko powrócił, bo nie może żyć bez gup, podobnie jak ja. Do tego redaktor, aktywnie działa z Risenem dwóją, niedawno przetłumaczył spory artykuł o R2. Wzór do naśladowania na forum. Prywatnie też jest przyjemny, normalnie się z nim rozmawia, na luzie user.
DGL: niewygodne życie bym prowadził na forum jakbym nie lubił członka administracji. :D
DGNL -------
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
RoMek

Nick: spoko, po prostu imię, mi się podoba 8/10
Avatar: Nie wiem co przedstawia tak naprawdę, ale wygląda interesująco. Jakiś rycerz, zakuty w odjazdowy hełm 8/10
Sygnatura: nie powala i w zasadzie więcej nie mam nic do powiedzenia 3/10
User: Jak się zdaje, spora historia na tym forum, sporo funkcji, w końcu wyłom w imię konkurencji itp. Ogólnie barwna postać, dodająca naszemu społeczeństwu netowemu (i mam tu na myśli portalo/forum) kolorytu.
DGL: Bo jest w sumie cool. Zaprosił mnie do swojej wioski na balety :trollface:. Otwarty i przyjazny. Fajny kolo.
DGNL: zasadniczo nie mam powodu...
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Nick: Nie mam nic do zarzucenia, fajny, wpadający w ucho i dobrze się go zdrabnia. 8/10
Avatar: Maska gazowa i gogle? Klimat :D 8/10
Sygnatura: Risen 2 i jeszcze coś pod spodem xD Generalnie fajna, też bym sobie wstawił coś takiego gdyby nie problemy z aktualizacją profilu :F
Użytkownik: Jedna z rozsądniejszych osób jakie miałem okazję poznać w sieci, dobrze się z nim gada, czasem obejrzy jakieś anime więc zasłużone 10/10 :)
DGL: Up :D
DGNL: :lolface:
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wersus
Nick: nie wiadomo skąd, przypomina mi markę traktorów troszkę :D albo jakąś planetę, ale zostańmy przy ciągnikach 10/10 :D
Avatar: jakieś Anime, nie znam sie, ale już go sobie utożsamiłem z twoją personą , mógłbyś dopisać jeszcze na nim swój nick 9/10
Sygnatura: trochę nieaktualna, ale to przez problemy z aktualizacją profilu jak mniemam , jakiś cytacik, nie wiem co znaczy, nie chce mi sie go rozszyfrowywać 6/10
Użytkownik: Pozytywny, miło się rozmawiało zawsze, prowadzi forum literackie, sam jest niezgorszym poetą, artysta.
DGL: Nie można go nie lubić
DGNL: ------
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Roman ...

Nick: Zwykłe imię z niektórymi zwiększony literami.
Avatar: Hirołsy! Z napisem Romek. Nawet dobre. 7/10
Sygnatura: Parametry komputera, cytacik, userbar obozu oraz propaganda gazetki. Wszystko ładne poukładane. Niegdyś miał sygnaturę z hirołsami, ale usunął. Teraz by mu pasowała. 6/10
User: Dobry user, czasami coś przeskrobie, czasami komuś pomoże. Jest dobry jeśli chodzi o sprzęt do komputera. Czasami ma humorki. Niegdyś był w redakcji i odwalał w niej dobra robotę. Teraz jest VIP'em. Był na kilku serwisach, ale nadal jest na starym dobrym GUP'ie.
DGL: Sekciarz
DGNL: Czasami spamuje
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Nick: szkeleton3 bez tej cyferki byłoby idealnie. 9/10
Avatar: jakaś laska z zakrwawionym... wszystkim ;p nie moje klimaty 6/10
Sygnatura: może być, chociaż ta anegdota na dole jest nieco wyświechtana ;p 8/10
Użytkownik: Uczciwie zapierniczający szkele. Nie mam mu nic do zarzucenia, świetny gość, dorobił się pracą stanowiska globala.
DGL: Up.
DGNL: :lolface: x2
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Wersus..
Nick : Kojarzy się z przeglądarkowym wiedżmiakiem ,no i ze sprzeciwem . Lubię ludzi którzy się sprzeciwiaja i mają własne zdanie 9/10
Avatar : Jakieś anime,manga uj wie co . Nie lubie takich rzeczy dam 5 /10
Sygna:Fajny cytat i ten picture z czerwoną gwiazdka mi sie podoba 9/10
User : Nie znam ale lubię jego posty i linki daję 8/10
DGL : JW
DGNL:nie mam przeciwskazań
 
Do góry Bottom