Oceń Go

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nick: Strasznie przypomina S.T.A.L.K.E.R. co sprawia że łatwo go zapamiętać.
Avatar: Jakaś tarcza ewentualnie herb.
Sygnatura: Brak
User: Mało aktywny, jest w Starym Obozie, ogólnie słaby.
DGL: Może dlatego że jest w starym obozie i ja isę tam wybieram
DGNL: Mało aktywny.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Szczur

Nick: Od razu przychodzi mi na myśl stary Szczurek. 6/10
Avatar: Taki sobie. 4/10
Sygnatura: Userbar i podpis, nie ma co oceniać.
User: Aktywny, ale niestety popełnia masę błędów i spamuje. Ale nie najeżdżajmy na niego, w końcu jest jeszcze młody i z pewnością się wyrobi, wielu z nas zaczynało podobnie : )
DGL: Bo jest aktywny.
DGNL: Bo spamuje.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nick: Nigdy niczego podobnego nie słyszałem ale latwo zapamiętać...
Avatar: Mi sie podoba
Sygnatura: Userbary Zakonu i Obozu. Proste i to mi się podoba
User: Aktywny, pamiętam z Najemników ogólnie jeden z lepszych gości
DGL: Bo jest spoko!
DGNL:
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
nick: szczur jak szczur, nie kojarzy się zbyt pozytywnie - 1/10
avatar: no szczur. podpisane: szczur. nic specjalnego - 3/10
sygnatura: no nic. w zasadzie nic ciekawego... - 2/10
user: aktywny aż za bardzo, spamuje, nic interesującego nie ma do powiedzenia w moim odczuciu, element niepotrzebny w tej układance
dgl: que?
dgnl: gdyż
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
nick: Myśliwy z G2, strasznie mało oryginalny, ale co zrobić, pewnie jak sie rejestrowałeś tutaj to miałeś 13 lat 3/10
avatar: od początku mnie wkurzał, ale teraz to mi już wszystko jedno, widywałem gorsze 5/10
sygnatura: Śmieszna reklama, poniżej cytat, bodajże z Budki Suflera, jednak ręki sobie nie dam uciąć, dalej to angielski i już nie znam :p 9/10
user: na forum stara sie być inteligentny i sarkastyczny, czasami fajnie, ale cały czas to nie za bardzo, jak jeszcze był shoutbox to zdarzyło mi się z nim zamienić zdanie raz czy dwa.
dgl: nie wiem
dgnl: ---
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
nick:
strasznie mało oryginalny, ale co zrobić
cóż zrobić :) 3/10
avatar: Romek is here..taki jakiś dziki 4/10
sygnatura: chwalimy się kompem + sygnatura gildii + dobry tekścior, który kojarzę, aczkolwiek nie wiem skąd ;D 10/10 daje tylko za tekscior :D

user: Roman to całkiem sympatyczny, wesoły młody człowiek ze skłonnością do głupot i wariactw na skype. Dodatkowo ma potencjał piśmienniczy, który dzielnie wykorzystuje, głównie do spamienia na potęgę, czasem trafi mu się lepszy dzień i pisze całkiem z głową. User dojrzewa nam wiekowo i zaczyna podążać za wzorcami ustalonymi przez starszych kolegów. Oby tak dalej, a z pewnością zajdzie daleko. Drogą do osiągnięcia pełnego sukcesu na Gup jest praca na rzecz strony, nie tylko forum i powiem to każdej nowej i młodej osobie, której marzy się cokolwiek na tym portalu. Do pracy rodacy. romanku czekamy na nowe hiciory z twojej muzycznej obory ^^

dgl: Sympatyczny z niego człowieczek
dgnl: Sympatyczny, wkurw****** z niego człowieczek :D
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nick: Yeed ;nigdy się nie spotkałem z takim nickiem ,jest orginalny i krótki ,łatwy do zapamiętania. 10/10
Avatar : Frank Bullit w swego rodzaju skafanderku . Jako że film oglądałem i mi się spodobał dam 10 /10
Sygnatura : Cytat i samochodzik z filmu .Cytat trochę długi ,ale sygnatura schludna i jak mówiłem lubię film ,więc dam z 9/10
User : Prawie jak mój papi ^^ Ile razy bym go nie wkurzył zawsze mi jakoś daruje albo następną z kolei drugą szansę :trollface:
Jego posty wprowadzają zaciesz na twarz (nie wszystkie ,ale w 70% to się sprawdza),jest junior adminem ,więc musiał dużo pracować na posadę .
No i podczas 2 rozmów na skajpie gdzie mikrofon mi nie dziauał ,albo na fejsie w gadce z rosjanami walił niezłe teksty. :trollface:


DGL :Miły ,litościwy ,bo po prostu lubię
DGNL: Nie mam przeciwwskazań .
W razie problemów z tym zdaniem proszę skontaktować się ze mną lub moderatorem w ciągu 5 dni roboczych od wystąpienia problemu
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nick: Kojarzy się za średniowieczem ale pozytywnie oczywiście. Nie spotkałem się z takim dotąd i za to ma plusa. Ogólnie fajny : 8/10
Avatar: Jakiś elf w dodatku z różowymi włosami, bez uśmiechu w lekkim zamyśleniu. Ogólnie spoko : 7/10
Sygnatura: Grafika tego elfa i cytat z którym się zgadzam ale po części oczywiście.
User: Spamuje lecz nie on pierwszy i nie ostatni, jago spoty są w miarę sensowne i fajne, czasem wnoszą czasem coś nowego mogą zapoczątkować rozmowę i za to go cenię. Można z nim pogadać, nie jest jakimś samolubem, Ogólnie jest spoko.!
DGL: Bo spamuje i można z ni pogadać...
DGNL: BRak
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Nick: zwykły, mało oryginalny. 3/10
Avatar: związek z avatarem jest... i w ogóle avatar jest. Więc niech będzie 3/10
Sygnatura: Nic ciekawego w niej nie ma niestety... 3/10 tylko za to, że w ogóle jest.
User: Spamer, często wypisuje głupoty. Przydałoby się wziąć słownik języka polskiego i się douczyć, chociażby znaczenia niektórych wyrazów, bo głupio jest korzystać z wyrazów których się nie zna, czyż nie? Mimo to jest aktywny i w sumie dobrze, że forum przyciąga nadal ludzi którzy mają ochotę tu spędzać czas. Z czasem się wyrobi. Więc 6/10
DGL: Bo... jest aktywny i jak na swój wiek całkiem niegłupi.
DGNL: Bo spamuje. I przydałoby się polskiego douczyć :p
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nick :Wersus ; Kojarzy mi się z kontrą ,walką o swoje zdanie. Nie wiem czemu :trollface: .Oryginalny ,krótki nie ma nic na - 10 /10
Avek ; Jakieś anime ,nie znam ,ale może kiedyś poznam .Tu też nie wiem czemu ,ale wyobrażam sobie w realu ,takiego jaki jesteś na avku .
Chyba nie był zmieniany (przynajmniej przez okres mojego pobytu na GUp ,więc to też na + 10/10
Sygna: Niby sam tekst ,dokładniej odnośniki ,ale fora fajne ,dam 8/10
User : Spoko gościu ,można sobie z nim normalnie pogadać ,ma własne zdanie i broni go (w dzisiejszych czasach trudno o takie osoby,pisze mądre ,rozbudowane posty.
No i gościnny ,powita mnie na Podlasiu chlebem i solą :trollface: 10/10
DGL; Bo jest spoko i czasami mnie broni w pogaduchach :ph34r:
DGNL : A mam za co nie lubić ?
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Nick : Cedric, jak ktos wspomnial, wali sredniowieczem czy czyms na ten styl, podoba sie 7/10
Avek : spedalilo? 2/10
Sygna: spedalilo? + zart z krystusem, hm, zart z krystusem byl kul, wiec 6/10
User : hiperaktywny, kreatywny, dosyc popierholony mlody spamer, pieknie bazgra, robi grafe, slucha takiej sobie muzy
DGL: bo w sumie niczym mi nie podpadl... stoj, wroc, przecinki, UKATRUPIE ZA NIE URWA! czytac sie urwa nie da
DGNL : przecinki
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nick ; Nauczyciel ,dobry nick ,fajnie sie skraca : Nau lub Ticz 10 /10
Avek.Jakiś kowboj .Lubię dziki zachód ,czasami nawet jeżdżę do Mrągowa na festiwal ;p Za avek dam 10/10
Sygnatura: Simple signatura obozowa, co tutaj jest plusem .Nic więcej ,nic mniej. 9/10
User:Ostro powalony gostek , jakby cały czas był na haju, przyjazny, ładnie rymuje ogółem miszczu 10/10
DGL; A mam powód by nie lubić
DGNL: Jak wyżej
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Cedric

Nick: Nick kojarzy mi się z pewną postacią z filmu Ivanhoe. Wiem, że się tam przewinęło to imię. Stosunkowo łatwe do zapamiętania, proste.
Avatar: Fantasy coś, japońskie anime? Takie sobie jak dla mnie. Nie znam postaci z avka więc nie napisze zbyt wiele. Może tylko tyle, że wykonanie może mi się podobać.
Sygnatura: To mi się podoba, wizualnie bardzo dobrze wygląda, banner plus cytat. Ten vortal o W2 tylko mnie ciekawi, czy działa tam Cedric coś.
Użytkownik: Rzeczywiście spamer, ale balansuje na krawędzi. Widać go sporo na forum, interesuje się grafiką i moddowaniem. Aktywny jeśli chodzi o scenę Gothica na fejsie.
DGL: Tak dobrze go nie znam, żeby zaraz go za coś lubić. Jedynie szacunek za umiejętności graficzne, bo ja to noga jestem w tej dziedzinie.
DGNL: Raczej nie dał mi powodu
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Electric dragon

Nick: Trudno coś pisać, za długo go znam, żeby komentować. 10/10
Avatar: 10/10
Sygnatura: 10/10 (Do avka i sygny przyzwyczaiłem się, ciężko byłoby nagle zaadaptować zmiany)
Użytkownik: Robotny chłop, gdyby nie kasacja miałby pewnie tyle postów co ja. Dużo zrobił i zapewne jeszcze zrobi. Ostatnimi czasy spuścił z tonu. Widomo w końcu mamy lajf i noł lajf :) Czasem trzeba bardziej podziałać w lajfie.
DGL: Ma w sobie coś co sprawia, że trudno się na niego złościć. Sympatyczny gość. Ciekawe jaki jest jak się wścieknie ;D Hitler Stalin to tylko jedne z ksywek w pracy
DGNL: Jak to bywa, parę żali, parę złości. Nic nadzwyczajnego, czysto ludzkie.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Yeed

Nick: spoko, krótki i konkretny, nie spotkałem się wcześniej 9/10
Awatar: Steve Mc[byk]Queen[/byk], czy jak tam się go pisze. Zarąbisty aktor, niestety już nieżyjący, ale pozostawił bogaty dorobek 10/10
Sygna: w pełni korespondująca z awkiem i do tego dobry cytat. Nie ma się co rozpisywać 10/10
User: już kiedyś pisałem, ważny członek administracji. Dużo robi sam, potrafi mobilizować innych. Nie wszyscy go lubią, ale trzeba przyznać, że potrafi zapanować nad tym całym kramem, of course z pomocą innych. Specyficzne poczucie humoru, nie każdemu odpowiadające (np. mi) w każdym razie- nie zawsze ;) Ciągle czepiasz się Rysia z Klanu :trollface:
DGL: W sumie, biorąc wszystko pod uwagę, sympatyczny gość, choć czasami konfliktowy, ale że ja mam to samo, mogę to wybaczyć.
DGNL: nie mogę powiedzieć, że nie lubię, choć czasami wkurza mnie strasznie, ale ogólnie da się przeżyć.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Biafra

Nick: Biafra, kiedyś takie państwo było. Nick kojarzy mi się z pralką[pralkę? też coś... Przeczytaj Achaję]. 8/10
Avatar: Może i znana gęba, ale ja nie pamiętam, kołboj jakiś [polecam serial Justified], a kołboje to równe chłopaczky. 8/10
Sygnatura: userbarek starego obozu i jakiś głupi cytat hehe 7/10
User: Od października naspamił 1300 postów, za czasów sb przegadałem chyba z nim całą noc, lecz nie mam pewności czy to był Biaf na pewno. Jeżeli chodzi o jego działalność to jako redaktor dużo robi, a jako moderator gnębi dzieciaczków [hymm]. Zdarza nam się zamienić parę słów na privie, ogólnie swój chłop. No i z moich okolic.
DGL: bo tak
DGNL: --
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
RoMek

Nick: Prosty i łatwy do zapamiętania. Nie pamiętam, czy rzeczywiście masz tak na imię, ale wstawienie dużego M w środek dla mnie prezentuje się dobrze.
Avatar: Widzę tam tylko rękę ;p Generalnie Romka nie kojarzę dzięki avatarowi. Także nic więcej w tej kwestii nie napiszę.
Sygnatura: Jego sprzęt, ubar i cytat. Schludnie, tylko brakuje, żeby specyfikacja twojego sprzętu była w jednej linii
Użytkownik: VIP, zasłużył sobie pomimo odejścia z redakcji w niezbyt ciekawych okolicznościach :) Na pewno przeze mnie ceniony za swoją wiedzę o sprzęcie komputerowym. Nie raz pomógł radami. Swojego czasu robotny w Redakcji. Obecnie prowadzi chyba swój serwis.
DGL:-
DGNL:-
 

milioner

New Member
Dołączył
30.11.2010
Posty
144
Nick: łatwy w zapamiętaniu i łatwo się skraca, co tu dużo mówić fajny.
avatar: od dłuższego czasu ten sam ii go nie zmienia bo nie ma po co, fajny i związany z Gothickiem, ma swój klimat.
sygna: krótka i łatwo choć trochę za mała żeby coś z niej odczytać bez przyglądania się jej.
user: junior admin więc musiał coś zrobić, choć nie był aktywny teraz wrócił. ogólnie jest świetny.
dgl: -
dgnl:-
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Nick: Oryginalny, że nie ogarniam 2/10
Avatar: Fu, ale 3/10
Sygnatura: (Jaka sygnatura?)
User: Lizus, (cytat - ogólnie jest świetny.), VIP-a chyba za ładny uśmiech dostał
DGL:-
DGNL: Lizus
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nick: kojarzy mi się oczywiście z kalifatem. No ale oryginalny jakby nie patrzeć. 7/10
Avatar: Bez rewelacji ale też nie jest bubel. 5/10
Sygnatura: Latający łoś i jakiś biegający ufol...3/10
User: O ile dobrze kojarzę to kiedyś był bardziej aktywny. Teraz mało gdzie go widzę.
DGL: Bo Kraków :D Nie gadałem z nim nigdy ale po tym co pisze wydaje się być spoko :)
DGNL: -
 
Do góry Bottom