Oceń Go

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
yeed

Nick : Yeed, yeed, yeed....muszę przyznać, że mi się podoba 8/10
Avatar : Bezimienny w nie wiem w jakim stylu. 7/10
Sygnatura : Cytat? No dobra. 6/10
Użytkownik : Niekiedy zachowuje się jak troll, niekiedy jak na porządnego człowieka przystało (bez obrazy), znacznie przesłużył się forum, pilnuje całego forum i strony, w redakcji zawsze znajdzie dla kogoś robotę. Największy spamer na forum. Nie wiem co tu jeszcze dodać. Przyjemnie się z nim rozmawia i jest wyrozumiały ^^.
DGL : ---
DGNL : ---
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
szkieleton3

Nick: O ile pamiętam szkeleton było zajęte więc dodałeś cyfrę. rzeczywiście bez trójki nick byłby ładniejszy. 9/10
Avatar: Wygląda jak jakaś wredna kobitka z jakiejś gry. ładna :D 8/10
Sygna: Jeśli się nie mylę to ta sama pani i ma jeszcze skrzydła, tutaj ładniej wygląda :trollface: 9/10
Użytkownik: zanim został Modkiem już dawno temu na SB można było z nim na lajcie pogadać, jednak gdy otrzymał tą rangę o wiele mniej z nim rozmawiałem. jak na Moda jest surowy i sprawiedliwy, to bardzo dobrze :)
DGL: ---
DGNL: ---
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Bury_Zenek

Nick: Podobno z jakiegoś moda do Gothica. Nie wiem, nie grałem akurat w tego. Sam nick całkiem fajny 7/10
Avatar: Nic specjalnego, ale dosyć oryginalny. Łatwo wpada w oko i pamięć 6,5/10
Sygna: userbar i nic więcej. Przynajmniej nie ma chaosu 6,5/10
User: Udzielał się na sb, teraz gdy zabrakło komunikatora mniej się angażuje w forum, choć ostatnio znowu się uaktywnił. Postać kontrowersyjna, ale chyba (gdy pominąć kilka dziwnych cech) całkiem sympatyczna... Za słabo znam i za rzadki kontakt, by coś powiedzieć wiążąco...
DGL:---
DGNL:---

Edit:
Zmienił avatar w trakcie mojej oceny, tak więc:

Avek: nie podoba mi się, taki tam 2/10
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Biafruś
Nick: Nie wiem skąd się wziął, ale przyjemny dla ucha ;p 10/10
Avek: Jakiś kowboj z miną twardziela. Adekwatny do pełnionej tu trudnej funkcji. Strażnika Teksasu :D 10/10
Sygna: Flaga konfederatów. Mała, nie przeszkadza i co najważniejsze w sygnie nie ma bałaganu. Średnio jednak mi się podoba więc dam 7/10
User: Był pierwszą osobą która dała mi warna, bodajże za 3 posty pod rząd :trollface: Stanowcza, surowa, ale i sprawiedliwa persona, która stara się utrzymać porządek w tej siedzibie chaosu. Postać na plus
DGL: Bo dobrze spełnia swe obowiązki, jest także w miarę miły wobec mojej osoby
DGNL: Czasami nie pasują mi jego teksty, ale mówi się trudno i żyje się dalej :trollface:


@Down
Co do avków - szukam tego jedynego :trollface:
Co do Trollfaceów - w końcu jestem trollem :D
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Cedric
Nick: Hmm.. nie jest jakiś szczególny, ale znam tylko jednego Cedrica. 7/10
Avek: Uch, który to już? Nieszczególnie estetyczny, ale całkiem oryginalny. Jakaś postać z WH40k? 7/10
Sygna: Em... a przeczytałeś jakieś ich dzieła albo wiesz o nich cokolwiek poza tymi cytatami? Cóż, mógłby być inny kolor, by trochę się zlewa. 5/10
User: Sporo spamuje, ale jednocześnie wykazuje aktywność i inicjatywę. Na pewno chaotyczny (tylko nie wyskakiwać mi tu z dedekowymi charakterami!), entuzjastyczny względem nowych pomysłów, ale zapał chyba zbyt często okazuje się być słomianym. Trochę przypomina mi mnie sprzed paru lat, tylko ja miałem lepsze cytaty :trollface:
DGL: Za aktywność i za współpracę w Bractwie.
DGNL: Łapie się za zbyt wiele rzeczy i nie wywiązuje się z nich. No i zmienia avatary... często, co mnie trochę drażni. Nadużywa trollface`a...
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Vasemir

Nick:
Chyba z wiedźmina, zresztą, mniejsza z tym. Nie jaram się wieśkiem - 6/10
Avek: Nie wiem co to i kto to. Widywałem lepsze, ale może być - 6/10
Sygna: Userbar i tyle, dla mnie OK.
User: Aktywny i napalony na pbf. Generalnie w porządku.
DGL: Jak przez mgłę pamiętam Go z Grev. Nie mieliśmy okazji jakoś bliżej się poznać, ale widać, że ma głowę na karku. No i ma gadane.
DGNL: Bo ma gadane do tego stopnia, że nigdy nie odpuści w żadnej dyskusji : D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Polowałem na ciebie od jakiegoś czasu; p

Nick: Kojarzy mi się z Arwen, córką Elronda xd Pytałem, nie na jej cześć. Tak czy inaczej, nick fajny :) 8/10
Avek: Od dłuższego czasu ten sam, wcześniej był chyba Mercury. Ten obecny też z muzykiem, nie jestem w stanie rozpoznać kogo przedstawia. 5/10
Sygna: Ubary. Bez oceny :)
User: Stara wyga, spoko gość, można z nim fajnie pogadać, słucha porządnej muzyki m. in. Franka :trollface: Odką tu jestem to ciągle aktywny. raz mniej, raz więcej ale aktywny, obecnie szef SO także aktywny cały czas, no i pracowity :) 10/10
DGL: Bo jest fajny, pracowity na forum, ma porządek w głowie jako-taki, rozkręcił jakoś Stary Obóz czyli wie o co kaman...ogólnie jest jednym z pozytywnych bohaterów tego forum : D
DGNL: -
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Nick: Niezbyt oryginalny. Postać z jedynki. 5/10
Avek: Już dłuższy czas go ma. Co prawda bez szału, ale przywykłem do niego. 7/10
Sygna: Zawiera tylko obrazek zakonu. Bez oceny
User: Mistrz zakonu, a od niedawna i moderator. Spoko człek. Można z nim pogadać o piłce kopanej oraz o Football Managerach.
DGL: Patrz wyżej
DGNL: -
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
tomi
Nick: oryginalny, chyba od imienia Tomek :D bardzo ładnie :) 10/10
Avek: bardzo fajny, nick ładną czcionką napisany, ładne kontrastowe kolory, i wspaniała "tematyka" awka jakim jest piłaa :D 10/10
Sygna: jakiś bramkarzyna którego nie znam. taki średni 5/10
User: osoba nadużywające słowa "ku*wa" na gg, ale miło się z nim gada. specjalnie nie pisze b. dużo, ale to dobrze bo nie chce nabijać postów, a te które ma nie są bez sensu
DGL: bo lubię nasze zawody w nabijaniu punktów :D
DGNL: ---

do pana u dołu: słuchamy identycznej muzyki, a nie poznajesz okładki płyty łony z awka? paaaaanie :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zenosław

Nick: Bury Zenek, imię głównej postaci z jakiegoś filmiku na YT, którym się jarałem parę lat temu, w sumie to pasuje do ciebie 9/10 za "_" między członami nazwy.
Avatar: A bo ja wiem, poprzedni z 3odą był lepszy :p 5/10
Sygnatura: Schludnie, nie mam co oceniać, sam userbar.
User: Słuchamy identycznej muzyki i te same kawałki nam się podobają, można powiedzieć, że to muzyka nas połączyła. Stosuje ziołolecznictwo i baardzo lubi rude dziewczynki.
DGL: j.w

Down: co do avka, to dam ci linka klik, ale o przekręcie w redakcji nie powiem, bo to niechcący wyszło, a wyszło jak wyszło :D
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
RoMek

Nick: Mam komentować jego imię? :p W sumie... w realu znam tylko jednego Romka. x/10
Avatar: Długo rozkminiałem co to właściwie jest. Nie wiem czy doszedłem do właściwych wniosków. Cokolwiek by to nie było... jakoś się przyzwyczaiłem i nie jest brzydkie. 7/10
Sygnatura: Za userbar Bractwa miliard na dziesięć :trollface: Nie wiem po co konfiguracja - coś do chwalenia? Bleee... Cytat? Ciekawy, ale w sumie taki sobie. Na pewno można byłoby dodać przecinki (grammar nazi!) 4/10
User: Swój. Niby było jakieś zamieszanie z jego pracą na portalu, ale nawet nie znam szczegółów, a poza tym jest w porządku. Zdecydowany plus za twórczość lub próby jej podjęcia. Jeden z niewielu, którzy trwają na stanowisku i można pogadać po 3.00 w nocy/rano. Don`t worry guys, The Internet is here!
DGL: Jak wyżej. Najważniejsze, że nie dał mi powodów, by go nie lubić :p
DGNL -
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Vasemir

Nick: Wiedzmiaki są wśród nas. Vas 8/10
Avatar: Fajny, krwisty, i taki w luzackim stylu 7/10
Sygnatura: Wyraża przywiązanie do bractwa i rangę. po co więcej.
User: Pamiętając go ze starych czasów Gothic Revolution wydawał się być bardziej wyluzowany. Tutaj ma tendencję do spinania się (nie powiem, że parę razy sprowokowałem. Pojazd o stare dzieje z G rev był przesadzony w moim wykonaniu. Mea culpa). Pisze z sensem, ogarnięty, widać, że ma zdolności pisarskie. Mógłby spokojnie pracować redakcji. Pyskuje prawie tak dobrze jak ja :trollface: ale przez to narobił sobie wrogów.
DGL: Przez sympatię z czasów gothic Rev i świadomość potencjału.
DGNL - Bo jestem świecie przekonany, że objeżdża mi dupala nagminnie wraz z połową sekty w obozie. Ale to chyba niezbyt zaskakujące, nie bez powodu macie tyle postów w dziale ^^
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Wujcio Yeedovski, dorwałem Cię ;D

Nick: Yeed, w języku indian whisky albo wino, miasteczko w Anglii oraz chyba jakieś przekleństwo. Nieźle jak na 4 literki :trollface: Szybko się przyjmuję, skracać go nie trzeba no i zapadł mi w pamięć. 10/10
Avek : Bezi rządzi cały czas! Widziałem ten avek na deviantArt, ( teraz można chyba znaleźć avki innych postaci z sagi ). Przypadł mi do gustu, bo z jednej strony emanuje prostotą wykonania, a z drugiej strony uwydatnia najważniejsze cechy naszego Goticzkowego bohatera. 10 /10
Sygna: Jakoś nieszczególnie mi się spodobał, dam 5/10 bo nie ma chaosu :trollface:
User: Osoba która równie szybko mnie warnuje, jak te warny zdejmuje.Kontrowersyjny, bo z jednej strony działa poważnie na dobro portalu, a z drugiej strony jest trollem, który sieje zamęt. Ma tendencję do wywoływania rozrób w Kolonii, ot tak, dla samego chaosu - prawie jak Joker. :trollface:

DGL: Bo jest fajną, miłą ( kiedy chce) osóbką
DGNL: Jest parę rzeczy, ale staram się puszczać uraz w niepamięć

@Down
Avek z Warhammera 40000 :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Cedrico

Nick: Nie wiem skąd, ale fajny, takie proste, krótkie imię 9/10
Avek: E, jakiś tam ktoś chyba ze star warsów, nie mam pojęcia, ale ładny, nawet bardzo 10/10
Sygnatura: Prosto i schludnie, cytat fajny.
User: Po pierwsze, jest trollem. Po drugie robi rzeczy tyle, że nie zdołam wymienić wszystkich jego projektów, w których rzekomo uczestniczy na palcach dwóch rąk. Oprócz bajkopisarstwa można z nim pogadać, na jego forum o Hollywood undead pomagam mu w sprawach technicznych. Nie słucha dobrej muzyki, ale to przemilczę. Poza tym często rozmawiam z nim na gg, czasami nie kuma prostych rzeczy, ale i tak jest dość kumaty.
DGL: za całość
DGNL: Bo do każdego posta musi jakiś obrazek dodawać.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Romuald

Nick: Nick jak nick, tutaj wyjątkowo duża litera w środku pasuje :). Wiem, że nie od imienia, ale i tak jest spoko.
Avek: Jedna z największych tajemnic tego forum - co to do cholery jest? Nie wiem, ale ogólnie sprawia fajne wrażenie i już się do niego przyzwyczaiłem.
Sygna: Schludna, nie rozwalająca forum... no i jest link do strony najlepszego projektu na świecie, nie? :D
User: Jeden z najbardziej ogarniętych i fajnych ludzi tutaj :). Bardzo dobrze się z nim gada jak i pracuje, aktywny, chętny do roboty, dużo mi pomaga w Gothic Magazine. Generalnie, człowiek na wielki plus.
DGL: j/w

Ave
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Elessar

Nick: Fajny, dźwięczny, ale trochu długi przez co w szybkiej rozmowie trzeba go skracać. 8/10
Avek: typek CHYBA z Heroes'ów fajny jakiś wojak, mi się podoba. jeszcze ładną czcionką napisany nick. 10/10
sygna: GOTHIC MAGAZINE!! oraz tekścik o warnach. ładnie, ale bez tekstu by było lepiej. 9/10
User: bardzo dobry mod, jeden z najlepszych, rzekłbym. dawno z nim nie rozmawiałem, już zapomniałem po trochu jaki on jest, ale pamiętam żę sprawiedliwy i wesoły :D
DGL: Bo szybko zdejmuje warny :D
DGNL: ---

Avek: Jedna z największych tajemnic tego forum - co to do cholery jest? Nie wiem, ale ogólnie sprawia fajne wrażenie i już się do niego przyzwyczaiłem.
to jest okładka płyty Rahim/Straho - Experyment Psycho, tylko ten napis "Romek..." jest zmieniony. tajemnica rozwiązana :D

ahh tylko czekałem aż Vendetta mnie oceni :D
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
bury

Nick: z Gothic: Prawdziwa Historia. Lubię te filmiki nawet, mimo tego, ze są trochę prostackie. 6/10
Avek: kadr z jakiegoś komiksu... wyrwany z kontekstu, w związku z czym nic nie znaczy i jest zwykłym, brzydkim obrazkiem. 2/10
sygna: fajny ub + niezbyt mądry tekst... Za sam ub dam 9/10
User: nie przychodzi mi namyśl nic, co nie podchodziłoby pod obrazę... no, może niezbyt bystry user i ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem
DGNL: wkurza każdego i pisze o userach opinie, które nijak mają się do prawdy
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Vendetta

Nick: Zemsta. Kojarzy mi się z Korsyką i rodowymi waśniami 7/10
Avatar: jakiś uśmiechnięty gostek, nie znam. Wygląda sympatycznie, choć kojarzy mi się też z lekkim przygłupem, ale nich będzie 6,5/10
Sygna: jak wyżej, do tego całkiem fajny cytat 7,5/10
User: Kontrowersyjny. Irytujący, trollujący, wymądrzający się, podważający każdy autorytet. Jednocześnie okazuje się być równym kolesiem- dowcipnym, sympatycznym itp. Do tego robi kilka rzeczy na rzecz portalu.
DGL: nie lubię go jeszcze :trollface:
DGNL: coraz mniej go nielubię :lolface:
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Nick: Biafra, nie czaje znaczenia i z niczym nie kojarze, co nie znaczy ze sie nie podo... no w sumie znaczyc nie powinno, ale i tak go jakos tak nie darze milym wzrokiem, obcy taki jakis 4/10
Avatar: lubie te klimaty, aczkolwiek aktora w sensie jego mordki nie bardzo 5,5/10
Sygna: ta 'est urwa :D 8/10
User: stary piernik z bliznami na psychice, swoje przezyl i swoje wie, modek - nie wiem jak sie sprawuje, ale z tego co se obaczylem, to yba lepiej niz wiekszosc
DGL: gust muzyczny, no i go respektuje z jakiegos powodu tam, moze bo stary piernik
DGNL: czesto nerwowy i ma zwidy o czerwonej armii
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Nauczyciel

Nick: Sławą i reputacją wywyższył ten wyraz ponad stan. Powinien zmienić go sobie na wyższy level - Guru. Nie wyobrażam sobie tego człowieka z innym nickiem niż obecny.
Avatar: Hmm, ktoś z serii Naruto? Nie miałem okazji nigdy obejrzeć, nie pociągało mnie. Rozumiem sympatię do anime. Ładna jakość obrazka.
Sygnatura: Pustka, aż dziwne jak na niego :)
Użytkownik: Jeden ze starszej brygady forum, swojego czasu niezły hmm spamer jeśli chodzi o muzykę. Wiele ostrzeżeń, wpędzania innych w irytację i złość, co w ostateczności przerodziło się w coś na kształt akceptacji. Nawet mnie kiedyś zalazłeś za skórę i wkurwihłehłes. Weteran, bo były członek moderacji.Pupil Kaca :D Zaraził mnie pewnymi gustami muzycznymi. Mimo wyskoków, zdecydowanie u mnie plusuje.
DGL: Za pewne utwory, na które zwróciłem uwagę i zacząłem słuchać.
DGNL: Bo nie chce się spotkać na zlocie ;p
 
Do góry Bottom