Oceń Go

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Electric Dragon

Nick: Elektryczny, zawsze mi się podobał 9/10
Avatar: Bodjaże z okładki G2, nawet 7/10
Sygnatura: Krótka, acz treściwa, to co lubię ;p
Użytkownik: Nie potrafię dużo powiedzieć, ale jako JA wg mnie spisywał się z dużym zapasem, nawet jezeli Admin jest chwilowy (ja tam nie wiem) to zasłużył na niego.
DGL: Patrz punkt wyżej
DGNL: ----
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
Vezyr

Nick : Fajny jest taki skuter Kingway Vezyr :D 7/10
Avatar : Hmmm niewiem kto to jest na tym avku ale sam w sobie avatar spoko 8/10
Sygnatura : Haha niewiem z czego to czy z filmu czy co ale śmieszne :p 8/10
Użytkownik : Nieznam ale wydaje sie być spoko !
DGL : Bo ja wszystkich lubie jak Lester :D
DGNL : -----

edit : Yeed Mój nick poprostu wziął sie z przezwiska . Tak na mnie wołają ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Level

Nick : Niezbyt odkrywczy, niezbyt oryginalny, Słaby. Niewiele kreatywności. 3/10
Avatar : Gerrard :) Może być aczkolwiek nic zaskakującego 6/10
Sygnatura : Widze, że prawdziwy fan the reds. 6/10
Użytkownik : Pojawił się jakiś czas temu. zdążył napisać kilka porządnych postów. Nie spamuje, nie robi problemów. Jeszcze nie wiemy o nim za dużo. Oby udzielał się i dał poznać z jak najlepszej strony :)
DGL : Bo możliwe, że ma potencjał
DGNL : Bo możliwe, że nie ma potencjału?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
yeed

Lulz, czas ocenić legendę.

Nick: nigdzie wcześniej takiego nie widziałem. Oryginalność, więc plus. I fajnie można go przekręcić, jewdo :trollface: albo zamienić
"d" na "b"
:trollface: 9/10
Avatar: Współgra z sygnaturą i kolorem nicku. Coś z anime, nie wiem jakiego. W każdym razie za anime i ładny wygląd 8/10
Sygnatura: W sumie to samo co wyżej. Momento... czy to przypadkiem nie jest z "Miecza Nieśmiertelnego"? 8/10
Użytkownik: Był czas, kiedy na SB potrafił komuś pojechać, ale gdy mu ktoś coś niemiłego powiedział spinał poślady jak mało kto ;D W każdym razie nie mogę o nim nic źle powiedzieć, sumiennie wykonywał swoje obowiązki, wszędzie go pełno. Aż się dorobił admina. I dobrze.
DGL: Bo lubi anime&mangę oraz bo go lubię, lol?
DGNL: Bo nie wiem.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Wersus!

Nick : Taki sobie, krótki, zwięzły i dobry. Jak dla mnie może być.
Avatar : Anime? Czy cokolwiek podobnego? Przykro mi ale nie trawię tego, no ale 7/10 się należy.
Sygnatura : Reklama portalu o Wiedźminie oraz forum literackiego. Nawet 5/10. Przynajmniej nie ma zbędnych śmieci.
Użytkownik : Ha! Dobry pisarz. Nawet bardzo. Były redaktor, odszedł dobrowolnie ze względu na małą ilość wolnego czasu. Ostatnio coś go mało na forum, ale jest, nie opuścił jeszcze nas. Pomaga zagubionym userom. Nie mam nic do niego, dobry człek.
DGL : Nie wiem. Ale go lubię.
DGNL : Tym bardziej nie wiem.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
szkeleton3

Nick: Niezbyt oryginalny, ale się do niego przyzwyczaiłem. 7/10
Avatar: Zmieniają się co parę dni/tygodni, ale zawsze przedstawiają jakąś oryginalną kobietę, przez co lubię się na nie popatrzeć. (Tzn, na avatary oczywiście...:)) 9/10
Sygnatura: Userbary, jakiś obrazek, plus jakiś krótki cytat, myśl. Wszystko przejrzyste i dość ładne. 7/10
Użytkownik: Dobry mod, aktywny, wnosi sporo na forum. Gdy istniał jeszcze SB, zawsze można było się go szybko poradzić...
DGL: Bo jest ok.
DGNL: Bo to sekciarz! :<
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Binek7

Nick : Przykro mi ale z niczym mi się nie kojarzy. Ta siódemka psuje nick tak jak u mnie trójka. Ale fajny (bez siódemki) i da się przyzwyczaić. 7/10
Avatar : Nie katujcie mnie, ale powiem, że nie znam gościa w avatarze. Chociaż jest dobrze wykonany, dobre kolory, ogólnie ładny. 8/10
Sygnatura : 2 userbary oraz rysunek o rapie. Niezbyt, ale poukładane i za to się należy 8/10
Użytkownik : Emememe ..... o ile pamiętam (a pamięć mam kiepską) byłeś przykładem na dobrego usera, dobre posty, mądre, długie oraz pozbawione błędów. Ostatnio zniknął na forum, ale widuje jego nick przy subforum Nowego Obozu. Dość aktywny. Miał szansę na zostanie redaktorem, dużo w tobie potencjału kolego. Ogólnie +.
DGL : Nie wiem
DGNL : Nie wiem. Może za to, że jest z NO?
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
szkeleton3

Nick: Po tylu miesiącach na forum, ta trójka przy nicku nie razi w oczy. I tak każdy wie o co kaman :) Szkele jaki jest, każdy widzi. Kolejny nick, który będzie pamiętany w serwisie ;)
Avatar: Widzę, kolejna zmiana w avku. Trochę niewyraźna dla mnie ta postać. Ale w porządku jak dla mnie. Ogólnie nigdy nie narzekałem na obrazki, które wrzuca do swojego avka. Przeważnie ciekawe imejdże
Sygnatura: Parę ubarów, które można by było złączyć do jednego, animowanego. Cytat z Fallouta, za który duży plus ode mnie. Obrazek, tym razem neutralny dla mnie. Schludna sygnaturka :)
Użytkownik: Dużo by o nim pisać, na pewno jeden z tych użytkowników młodej generacji, którzy znacząco przyczynili się do rozwoju naszego portalu. Jak i pracą na forum w postaci moderowania zawartości działów jak i redagowaniem artów i newsów. W rozmowie w porządku człowiek, wiem gdzie mieszka ^^, aktywny. Duży plus dla Gupa
DGL: ech, i na co komu ta opcja
DGNL: znowu niepotrzebne
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Muszę uważać ,oceniam legendę i admina :trollface:
Nick:Electric Dragon . Nie pasuje ten electric do dragona ,ale razem jakoś ładnie wszystko współgra.No i fajnie sie skraca:ED 8/10
Avatar : Picture z Gothica 2 ,pozbawiony koloru ,ale współgra jakoś z nickiem 7/10
Sygnatura:Jakiś obrazek ze smokiem ,sygna jest jednocześnie wizytówką ;podoba mi się 10/10
Użytkownik :pobłażliwy dla mnie admin ^_^ ,zacytuję napis pod avkiem :Najlepszy moderator / Najbardziej lubiany user
Ogólnie nie spotkałem sie z sytuacją ,w której narzekałbym na jego działanie ;wszystko jest uzasadnione .
Polecam gościa :trollface: 10/10
DGL: Friend na fejsie ,miły admin
DGNL : Nie mam powodów do nielubienia

@down
Dzięki Biafra :wub:
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Cedric

Nick: Cedric- wydaje mi się, że ma coś wspólnego z Wiedźminem, ale mogę się mylić. W każdym razie 7/10
Avatar: Nowy. Nie wiem co o nim sądzić. Chyba z japońskiego RPG ale nie mam pewności 6/10\S
Sygnatura: Obecnie jej nie ma, co nie stanowi wbrew pozorom minusa. Dla mnie 7/10
User: Dobry i dynamiczny użytkownik. Oby więcej takich na forum. Dużo daję od siebie i robi ruch na stronie, co jest pozytywne. Dużo spamuje, co stanowi wartość ujemną, ale stara się, jest kreatywny i bierze krytykę do siebie, to plus. Ogólnie OK!!!
DGL: Bo jest aktywny i kreatywny!
DGNL:----
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Biafra

Nick - myślałem, że Biafra od dawna nie istnieje, a tu proszę. Chociaż chyba bardziej kojarzy mi się z Jello Biafrą z Dead Kennedys - 9/10
Avatar - poprzedni (z tym falloutowym motywem) był lepszy. Ten Cię postarza :trollface: 6/10
Sygnatura - logos Risena plus userbarek SO (naaaaajjjjjssss!) plus mondry cytat = 6/10
User - zapedala jakby miał wmontowany silnik od Zastawy. Pracowity, sumienny, angażuje się w wiele różnych projektów. Na dodatek moderator, który dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.
DGL: za poglądy
DGNL: zbyt często prowokuje kłótnie
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Bojan

Nick: Bojan - mam kumpla Bojanowskiego, ale nie umywa się do Bojana z tej strony. Nick kojarzy mi się pozytywnie 9/10
Avatar - teraz trudno mi się odnieść. Najbardziej kojarzę z Kazikiem i ten mi pasuje. I do Bojana i do jego temperamentu 9/10
Sygnatura: usebar i filmik z meczu... nie będę się tu rozdrabniał- ogólnie 5/10
User: Tu mógłbym pisać peany i etosy. Gość jest cool, super i w cipala... (sorry z eufemizmy) :D. Generalnie od razu dało się go zauważyć. Bryluje inteligencją, poglądami i ciętymi, oraz trafnymi ripostami/spostrzeżeniami. Generalnie mądry chłop i zrównoważony przy tym. Ma cechy, których mi brak (a które przydałyby mi się niewątpliwie). Super user, zasłużony dla forum w sposób wszechstronny.
DGL: Bo podziela moje poglądy i ma to coś (charyzma) nawet przez neta/
DGNL:---- Nie wiem o co chodzi

Pisze się charyzma - Szkelo

Nie wiem jak to się stało:p. Zdarza się w najlepszej rodzinie, jak to mówią :D
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Biafra

Nick: Oryginalny, krótki, łatwy do zapamiętania. 9/10
Avatar: Half-life? Poprzedni był lepszy. 6/10
Sygnatura: Userbar jednego z waszych forumowych obozów. Dobra. Do tego cytat kojarzący mi się z Tyarą Elżbietą Gas 7/10
User: Nie znam, długo mnie tu nie było. Wydaje się być typowym modem: lubi poprawiać i się czepiać, przy tym jest aktywny i się udziela. Ma ciekawy charakter (bawi się w psychologię?) i zaskakująco dużo osiągnął jak na nieco ponad pół roku na forum.
DGL: Bo ma głowę nie tylko po to, by deszcz nie padał mu do szyi.
DGNL: Jeśli lubi brukselki to nie lubię go, bo lubi brukselki. Jeśli nie lubi brukselek, to jest równy chłop.

PS. Błagam ulitujcie się nad moim nickiem, młody byłem jak go tworzyłem <_<
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mówię z góry, jest to mój TRZECI post na tej stronie, więc nie będzie on łamał regulaminu, proszę o niewstawianie niesłusznych ostrzeżeń.

Dami 1200

Nick: Sceptycznie jestem nastawiony do nicków złożonych z jakiejś liczby, tu jest natomiast inaczej, liczba nie niszczy nicku tak jak w przypadku "szkeleton3" Jakiś problem?, jest wręcz pięknie. Jednak widziałbym samego Damiego dużo chętniej. 8/10
Avatar: Motyw this is Sparta, który przeszedł już do historii, dużo tego w internecie 5/10
Sygnatura: Mądry cytat, przynajmniej sygnatura zgodna z regulaminem ;)
User: Zarejestrowany jeszcze w 2007 roku, wcześniej niż ja, lecz nigdy go nie widziałem na forum. Teraz jest dosyć aktywny, pisze mądre, złożone wypowiedzi. Pozytywnie.
DGL: bo tak.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
RoMek

Nick: Nic specjalnego. 5/10
Avatar: Magik o ile się nie mylę. Tworzył porządną muzykę. Jeśli chodzi o ocenę graficzną to takie sobie. 5/10
Sygnatura: Skromnie. I to właśnie lubię : )
User: Kiedyś średnio go lubiłem, trochę spamował i dziwnie pisał, ale odnoszę wrażenie, że ostatnimi czasy spoważniał.
DGL: Był w najemnikach. Generalnie jest w porządku.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nick: Jeszcze się z takim nie spotkałem ,więc bardzo orginalny . Lubię orginalność 10/10
Avatar : Gościa na zdjęciu nie znam (nie bijcie jeżeli to ktoś znany :wow: ) ale spokojny,chilloutowy 8/10
Sygnatura:Sygnaturka Obozu ,Fana Gothica i członka zakonu . Skromnie ,ale to jest plus ,nie zaśmieca nas sygnaturami na pół strony :trollface: 9/10
User : Nie znam za dobrze ,ale rozważny ,inteligentny gość ,udziela się na forum ,w paru sprawach może nawet nieświadomie mi pomógł 10/10
DGL: Bo mi pomógł
DGNL: nie mam powodów ,by nie lubić
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ceric

Nick : Jak już wspominałem, nie spotkałem się z nim poza tym forum. Łatwy oraz prosty. 8/10
Avatar : FF, kiedyś grywałem, teraz już nie. Ale avatar bardzo ładny, ładnie wykonany i za to 8/10.
Sygnatura : NIby powiększenie avatara, ale postać z innej perspektywy ukazana. ładnie dobrane kolory oraz widać pracę w to włożoną. 8/10
User : Kiedyś spamował, teraz już nie. Kiedyś strugał głupa teraz już nie. Kiedyś nie był aktywny, teraz już nie. Dobry user, pomaga innym ale jakoś nie przestrzega regulaminu i ma za długi język ;), ale ogólnie brak zastrzeżeń. Powoli się dogadujemy w pewnych sprawach, a w innych nie.

DGL i DGNL nie wypełniam bo po co? Zbędne rzeczy.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Szkeleton

Nick: W sumie przestałem zwracać uwagę na cyferki, aczkolwiek dodają mu troszkę uroku. Nie da się jednak powiedzieć, by było to oryginalne, często, nawet bardzo często się z takową nazwą spotykałem, 6/10.
Avatar: Typowy dla szkela avatar. Mroczny, jakaś ciekawa postać.. Na skinie IPB może nie prezentuje się jakoś wyśmienicie, ale myślę, że na czarnym jest świetnie. Ja wiem? Z 9/10 mogę dać.
Sygnatura: W sumie jak wyżej. Również ciekawy klimacik, choć jak ja zmieniałem ją sobie, to nie mogłem mieć więcej niż 2 obrazków w dwóch liniach ; ]. Prosto i schludnie, 9/10.
User: Jeden z bardziej aktywnych na forum. Kiedy tu przybył, to nieźle ruszył, znów zaczęło tu tętnić życiem. Szybko dostał moderatora, teraz już globala.. No i mogę powiedzieć, że spisuje się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o stosunki osobiste, to chyba rozmawialiśmy kilka razy na GG i było całkiem fajnie ; ).
DGL: Jest jedną z 'porządniejszych' osób na tym forum :p
DGNL: --
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
AS

Nick: Fajny, oryginalny i tyle mam do powiedzenia ;p 9/10
Avatar: Własna robota, ale już trochę stary, ale i tak fajny 8/10
Sygnatura: Jestem za 10/10
User: Pamiętam go z kilku innych for, tu sie jakoś bardziej nie poznaliśmy, mile go zapamiętałem.
DGL: Bo jest lightowny
DGNL: --
 
Do góry Bottom