Oceń Go

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Cedric
Nick: Była taka postać w 2 części Gothica, ale nie sądzę, zeby brał nick od niej , to jest to, imię jako nick 9/10
Avatar: Bohun? W każdym bądź razie coś musiał brać, bo oczy ma przekrwione :p 6/10
Sygnatura: Wybierz broń, userbar gothic, propaganda gazetkowa i jakiś cytacik. Nie jest źle 7/10
User: Młodzieniaszek na forum, dobrze się przyjął, aktywny w gildii, osobowość ma ciekawą. Grafik 3D do tego nie najgorszy. Dobrze się z nim rozmawia, ma poczucie humoru.
DGL: no bo tak
dgnl: -----
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Romek ,Romek ,Romek...
Nick : Nie wiem czy to twoje prawdziwe imię :p Ale nawet jakoś mi pasuje dam 8/10
Avatar : 10/10 Bardzo lubię hirołsy :cool:
Sygnatura: usebar psycholi ,cytacik ogólnie nieźle dam 7/10
user : VIP, osoba z poczuciem humoru ,pomocny -szczególnie mi ,dobrze się rozmawia no i cool gosciu bo z sekty :cool:
DGL : Psychol z sekty ,pomaga mi ,podobny charakter
DGNL;--------------------
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Cedric
Nick : Parę razy się z takim spotkałem, ale masz 7/10.
Avatar : Bohun z Ogniem i Mieczem. 6/10
Sygnatura: Fan gothica, "chose your weapon" oraz promocja gazetki. 6/10
user : Trochę spamuje, ale jest w porządku. Tylko nie nazywaj mnie "Tomualdem".
DGL : Za całokształt(poza nazywaniem mnie "Tomualdem")
DGNL: Bo mnie nazywa "Tomualdem"

Down: Jaką sekundę? 2 minuty
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Cedric
Nick : Niezły, ale gdzieś go słyszałem 7/10.
Avatar : Bohun, za to że lubię dobre kino, i to polskie dostaniesz dyche 10/10.
Sygnatura: Lightowna, acz długaśna 7/10.
User : Lightowny, jest krótko a jest spoko, nie będę oceniał bo jest zajebisty.
DGL : ''bo jest zajebisty'' :trollface:
DGNL: Bo tak.

Szit, tomi, co mi się wrywasz, nie będę cie oceniał boś mnie wyprzedził o sekunde :lolface:
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Vezyr

Nick: Proszek do prania :D zawsze będzie mi się to z tym kojarzyć, obojętnie jakie obrazki będą w avku i sygnie. Jednak przy codziennym przeglądaniu forum proszek już nie rzuca mi się tak w oczy.
Avatar: Powinienem ich znać? Pewnie może ich słucham, muzyka z lat '70 i '80 to obecnie co słucham. Z racji, że nie wiem co to za grupa, ciężko mi cokolwiek innego napisać
Sygnatura: userbar reklamujący serwis i funny gif, pokręcony tak, że nie rozumiem go. Prosta sygnatura jest najważniejsza.
Użytkownik: Hmm, user tego forum. Ponad rok z nami już siedzi. Widzę szlify redakcyjne zdobywasz na stronie o DA. Dobrze, może kiedyś będziesz pisał o Gothicu artykuły ;) Gamewalk na Was zarabia. Ciężko mi cokolwiek o nim więcej napisać, ani jakoś nie zetknęliśmy się w tematach dyskusyjnych. Jedyne co widzę, to posty w Obozie, do którego należy.
DGL: -
DGNL: nie widzę go w tematach dyskusyjnych, a na redaktora powinien mieć smykałkę do pisania długich postów.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Electric Dragon


Nick:eek:ryginalny; pierwszy raz spotykam się z takim, podoba mi się 8/10

Avatar: taki średni ale w połączeniu z sygną widać myśl przewodnią 6/10

Synatura: jak wyżej, jest jakaś koncepcja. Podoba mi się średnio, ale jest w tym zamysł 7/10

User: Jedna z ważniejszych osób na forum. Osobiście mam dobry kontakt z EDem. Robi niesamowitą robotę i jest przy tym, pomocny, koleżeński, nie wywyższa się... Za to go lubię i cenię. Dodatkowo lubi wypić :D. To tak jak ja he he.

DGL: wszystko co powyżej i jeszcze kilka rzeczy ;).

DGNL:----------------------------------
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Biafra

Nick: Biafra.. Bia Fra.. W sumie, to nawet nie wiem jak się to wymawia :wow: Choć wygląda to dość fajnie :p 6/10
Avatar: To jest jakaś parodia LV? xD Ale fajnie wygląda dość "śmiesznowato", jak to ktoś, gdzieś, kiedyś powiedział.
Sygnatura: Za Risena 3, za SO 3 i za mądry cytat 3. 9/10 :D
Użytkownik: Da się z nim pogadać, choć mieliśmy już małą "sprzeczkę" :p
DGL: Spoko użytkownik, siedzi, pomaga. Elita forum.
DGNL: Nic
@edit
Hehe ^^
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
:cool: Troten :cool:

Nick: A nie wiem co to jest, ale fajnie brzmi 8/10
Avatar: Rycerz ściśnięty w bj. puszce 160x160px. 4/10
Sygnatura: Tu już lepiej, ładnie zrobiona, elegancka 7/10
Użytkownik: Nie znam, nigdy z nim się nie poznałem.
DGL: Nie mam za co.
DGNL: Bo tak. :trollface:


E-De, to jest Led Zeppelin! :eek:jciec:
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Troten
Nick: Kojarzy mi się z trutniem (tak jak szkeleton' owi3) 8/10
Avatar: Nie mam pojęcia co to, ale podobno jakiś paladyn z Arcani 7/10
Sygnatura: Jest spoko 7/10
Użytkownik: Lubię go, dobrze się z nim gada. :) 10/10
DGL: Dobry user, zaczął niedawno, ale i tak pomógł mi już kilka razy. :D
DGNL: Brak


Za duża różnica czasu w dodaniu postów. Zostawmy to jednak jak jest. Następny user, może odnieść się zarówno do osoby Manleasa11, jak i do Vezyra.. Wybór należy do następnego użytkownika, który zechce napisać w temacie...
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Vezuś :>

Nick: Vezyr... Kiedyś drugi V, teraz Vez. Proste, łatwe i miłe dla ucha. 10/10
Avatar: Led Zeppelin... Nie słucham, ale strasznie jaśni tam są, ledwo widać. Wolałem Bohuna. :trollface: 5/10
Sygna: Trochę psychodeliczny gif i userbar stronki o D-A. W sumie skromnie, bez szaleństw.
User: Bardzo go lubię. Przyjemnie się z nim gada, niewiele się kłóci, byłoby fajnie gdyby nie truł mi ciągle gitary na GG. :trollface:
DGL: Sekciarz, można z nim pogadać.
DGNL: Usunął avek z Bohunem. :<
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nick: Shawn Shawn Shawn, imie jakiegos tam buntownika z Gothica, lecz ob zaprzeczył wzorowanie się na nim przy wybieraniu nicka, imie, tyle że nie polskie, przyjeło mi się już na tym forum 7/10
Avatar: Co tu dużo mówić, beznadzieja 2/10
Sygnatura: Piosenka o małym rycerzu mnie rozbawiła jakoś. Śmieszny obrazek z fejsbooka, no i dawny userbar z najemników, który już powinien wyebać. Nie jest źle, 8/10
User: Trochę już siedzi na tym forum, jak na swój bardzo mały wiek zachowuje się dosyć poważnie, ja w jego wieku dopiero się zarejestrowałem na forum, a on tu już siedzi ileś tam lat, szacunek. Jesteśmy razem w gildii i takie tam, zdarzą się rozmowy na gg, jest spoko.
DGL: Po tylu latach już mi wszystko jedno :trollface:
DGNL: pusto
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
RoMeK

Nick: Prost i fajny 10/10
Avatar:Wzięty z Heros'ów.Co tu dużo mówić słaby 3/10
Sygnatura: Co tu dużo mówić słaba 3/10
User:Jest Vip'em więc musiał coś zrobić dla forum.Spoko Gość
DGL:Bo jest spoko gościem
DGNL:{}{}{}{}{}{}{}{}{}
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Szczur

Nick: Taaa. Szczur, jak szczur. Przejdzie. 2/10
Avek: Prosty i na temat, takie lubię. 8/10
Sygnatura: <cichy śmiech z końca sali> 1/10
User: Wkurzający, spamuje, odszedł z Bractwa. W sumie nieciekawe ale ja lubię każdego. :p
DGL: Lubię każdego.
DGNL: Za to, za co wszyscy. Spamuje, wylazł z Bractwa.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
shawn
nick: spoko, bez zbędnych znaków i cyfr. dźwięczny i krótki 10/10
avek: aktor z filmu historycznego i wydaje mi się że to czarne chmury, ale mniejsza z tym :D taki średni, nic specjalnego, niby ma śmieszyć a mnie nie śmieszy 4/10
sygna: wycinek z facebooka i profilu Jezusa, gdzieś widziałem rozmowę świętych na jego profilu :D ale spoko jest 7/10
user: spoko, czasem z nim gadam na giegie a wcześniej na sb, da się z nim porozmawiać normalnie i na luzie pożartować.
DGL: spoko ziomek
DGNL: ---
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zenosław
Nick: Nie powala, ale pochodzi z Gothic Prawdziwa Historia z tego co pamiętam ;) a kiedyś to mi się podobało 9/10
Avatar: 3oda KRU !!!! 11/10
sygnatura: Już długo u ciebie gości, kiedyś mnie rozbawiała, teraz jest dla mnie obojętna, pusto trochę poza tym obrazkiem. 6/10
User: Bardzo fajny, dobrze się z nim rozmawia. Przede wszystkim słucha takiej samej muzyki jak ja i za to go szanuję, inteligenty itp.
DGL: bo tak
DGNL: ---------
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
RoMaN.

Nick: Imię nie jego ale imię spoko;p Oryginalny w sumie. 8/10
Avek: Z gry jakieś. Nawet niezły ale też nie rewelacja. 6/10 jak mozna hirołsów nie znać?
Sygna: Sprzęt, jakiś cytat, ubary i to syfne coś z gazetki;p 6/10
User: Kiedyś bardziej aktywny, po odejściu/wywaleniu;p z redakcji raczej mało chyba że w gildii działa. Z tego co go poznałem w Najemnikach to myślę że spoko człowiek :)
DGL: Fajny gość.
DGNL: Nie dał mi powodu żebym go nie lubił^^
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Baal Isiddro

Nick: Z tego co pamietam Baal Isidro był z Sekty i cały czas przesiadywał w Karczmie i pił ryźówkę. Ogólnie Fajny 7/10.
Avatar: Ma go przez cały czas mojego pobytu na forum, to jest jeden minus; Ogdólnie nie jest zły 6/10
Sygnatura: Ogólnie nie jest zła, nie ma się czego czepiać 9/10.
User: Jeden z lepszych na tym forum.Wielki Mistrz ZŚM czyli umie pisać mądre i wartościowe posty.
DGL: Ponieważ jest moim Mistrzem ( z ZŚM ) i mam z nim dobry kontakt.
DGDNL: Ponieważ jest w Starym Obozie.
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Szczur

Nick: Nie podoba mi się 3/10
Avatar: Na początku przypominał mi pustkę z Dragon Age'a 10
Sygnatura: Taka sobie 5/10
User: Nie znam go za bardzo
DGL:
DGDNL: Bo go nie ma w sekcie.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nick: Coś mi on przypomina ale nie mogę sobie przypomnieć co. Jakiś taki dziwny. 3/10
Avatar: Nie przepadam za takimi obrazkami i dlatego nie podoba mi się! 3/10
Sygnatura: Nie jest za ładna ale nie jest i brzydka można wytrzymać.
User: Nie znam go za dobrze ale z tego co wiem spamer, jak wszyscy.
DGL:---------
DGDNL: Ponieważ nie ma wyczucia taktu i nie wie kiedy można zażartować.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Szczur

Nick: Szczur jak szczur, każdy widzi jak wygląda. Pospolity. Może i by pasował do świata Gothic, ale na forum jakoś tak dziwnie wygląda, przynajmniej dla mnie.
Avatar: Dopasowany do nicku, prosty w wykonaniu. Co tutaj o nim dużo pisać.
Sygnatura: Na pewno plus za to, że jest krótka. Zakon świętego Miecza i tekst nawiązujący do poprzedniej gildii. Także skromnie. Jest dobrze.
Użytkownik: Ciężko mi o nim cokolwiek powiedzieć. Widać go na forum ale osobiście nie mam zdania o tym użytkowniku.
DGL: -
DGNL: -
 
Do góry Bottom