[lineage 2]

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
jeśli masz soe (scroll of escape) to poprostu go uzywasz i jestes w miescie, jesli nie to moze byc problem. Niektore serwery maja skill co przenosi do najblizszego miasta, ale laduje sie on 5 albo wiecej minut...Wiec to jest 2 sposob, no a jezli juz nic z tego nie dziala, to napisz do koggos zeby przyszedl cie zabic, aaa tylko najpierw go uderz
tongue.gif
bo nikt cie nie pknie o tak sobie...ale pobróbuj może uda ci sie jakos wyjść
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Dobra thx wszystko dziala ..jak brzedtem wloczylem gierke to pojawily sie kolo mnie 2 potworki (?) (te takie krwopijcy
biggrin.gif
) i dalem sie zabic ..
dry.gif
dry.gif
dry.gif

a wlasnie do czego sluzą czary "fear" "venom" i ten "Sprint" jak sie ich uzywa ..???
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
piszecie w opisie skillu
tongue.gif

ale o ile pamietam to takie skille ma orc shaman wiec fear odstrasza mobka poprostu zaczyna on uciekac, venom zatruwa, a sprint to sprint
smile.gif
używa sie ich normalnie zaznaczasz moba i uzywasz skilla


a ja mam pytanie podalby mi ktos dokladny link do miejsca gdzie moge znalesc ile kryształów dostane za dany item po krystalizacji, podobno jest to na lineage.com ale nie moge znalesc ;/
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Informacje ile dostajesz krysztalów możesz znaleść na ciach . Wchodzisz w odpowiedni dział (accessories, weapons itd) i po prawej stronie masz ile kryształków. Skill sprint dodaje ci szybkosci tak jak ww(wind walk), maksymalnie można go mieć na 2 lvl i jest bardzo przydatny (zwlasza w walce z magami, sprint na drugim lvl, rzucasz entangle na niego, podbiegasz i patrzysz jak upada martwy ;P ).


Pozdrawiam

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Heheh, a ktoś da mi poardy odnośnie nabijania levelów krzyształkom?
tongue.gif


Jasna cholera, zawsze łamią mi się na 5lvl, a chcę prznajmniej dobić do 7...

Wiem, że trzeba zabijać określoną liczbę mobów, wiem, że nie można naparzać 50 z listy...
Ale i tak sie łamią
sad.gif

Help!
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Dziekuje za odpowiedź...aa i mam jeszcze jedno pytanie normlanie szlag mnie juz trafia szukam jednego npca juz z 4 godziny i ku**a nigdzie go nie moge znalesc...Chodzi o Sir Aaron'a Tanford'a z pierwszego questa na DA, podobno jest gdzies w południowy westelands tylkoz e ja zlatalem westalnds pod ant nest i spowrotem i go nie ma, jeu normalnie mam teraz wstręt do tej gry mógłby ktos mi jakoś dokładniej napisać gdzie on jest, albo wkleic mapke z zaznaczonym mniejwiecej miejsce bo juz nie moge....

edit
już dostałem pomoc
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Ludzie mam problem z tym Lineage II ! . Te pathe z ciach po prostu mi nie działaja wyskakuje mi błąd ''Crytical Error'' Możecie mi pomóc bo chce sobie zagrac w ta gierke .

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Mam pytanka odnośnire kilku klas
Czy Bladedancer sprawdza się przyzwoicie w boju? Czy ma tylko fajną nazwe oraz(jeżeli jest kobietą) ma fajne pośladki?
Nie chce mieć typowego rzeźnika, ani łucznika, coś na wzór Mistrza Ostrzy z warcrafta-czyli szybki ataka w czułe miejsce, szybkie poruszanie się i uniki
smile.gif

Co fajnego ma Nekromanta?
Czy Phantom Summoner robi to na co wskazuje jego nazwa(czyli przywołuje potworki)?
Co ciekawego ma Swordsinger?
Czy wszystkie klasy elfów i dark elfów to swoje dobre/mroczne odpowiedniki, czy mają jakieś znaczne różnice?
Co fajnego ma Tyrant, Gladiator i Warlord?
Jakie sa przydatne czary dla Nekromanty?
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Odpowiem na pytanie odnośnie bladedancer'a.

Sam mam tą postać na 59 lvl i nie narzekam
smile.gif
mimo iż mam trochę kiepski sprzęt jak na tak długo obraną drogę ;p

Blade jest dla mnie bardzo fajną klasą, ma dancy (tańce) dzięki którym wspomaga towarzyszy czyli np. ma taniec od szybkości ataku, krytycznego uderzenia, zwiększenia P ataku...

Koniecznie trzeba mieć duale, co wskazuje sama nazwa klasy postaci ;p
Sieka się miło i bezpiecznie ;p
Wystarczy mieć parę drobiazgów...
Kupić tatoo of soul, tatuaż zwiększający szybkość ataku, mieć przy sobie buffera, pewien dance i atak speed wzrasta do ponad 800
ohmy.gif

A to już jest szybko
tongue.gif


Polecam ;p
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Świrus @ 15-01-2006, 18:32) Mam pytanka odnośnire kilku klas
Czy Bladedancer sprawdza się przyzwoicie w boju? Czy ma tylko fajną nazwe oraz(jeżeli jest kobietą) ma fajne pośladki?
Nie chce mieć typowego rzeźnika, ani łucznika, coś na wzór Mistrza Ostrzy z warcrafta-czyli szybki ataka w czułe miejsce, szybkie poruszanie się i uniki
smile.gif

Co fajnego ma Nekromanta?
Czy Phantom Summoner robi to na co wskazuje jego nazwa(czyli przywołuje potworki)?
Co ciekawego ma Swordsinger?
Czy wszystkie klasy elfów i dark elfów to swoje dobre/mroczne odpowiedniki, czy mają jakieś znaczne różnice?
Co fajnego ma Tyrant, Gladiator i Warlord?
Jakie sa przydatne czary dla Nekromanty?

o Bladencerze napisał poprzednik no to o reszcie kilka słów odemnie...
Nekromnat ma fajne czary
smile.gif
ogólnie osłabiające + silence więc wymiata
taa Phanton Summoner przyzywa summony
Swordsingier, to coś a'la Bladencer posiada ballady wspomagajace, miedzyjnymi song vit dodajaca sporo hp
sa ronice miedzy LE a DE
O tyrancie za dużo nie wiem
Warlord to typowy men on kontra wielu, a glad to podobno mistrz 1 vs 1 ale to jest gówno prawda
tongue.gif
glad jest lamerski i tyle
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Otóż drodzy koledzy mam problem(plz Oz nie zabijaj). Otóż założyłem klan. Po to żeby mi kumpel mógł dac troche rzeczy. Myślałem, że da się zdeponować ale trzeba mieć 1 lvl klanu. Problem w tym, że chce ten klan rozwiązać. Klikam na dis coś tam. I potem na przycisk. Do końca zresztą nie wiem co na nim pisze bo nie mieści się w okienku. W oknie komunikatów pisze mi "Dispersion has alredy been requested". Wogóle nic nie czaje. Prosze o pomoc, może coś źle robie.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
%$#*@ Ja już nie wytrzymam. Mam zadanie od głównego z magów na Talking Island, mam znaleść i zabić 3 Spirt of Mirror, popytałem się strażników, zabiłem już orka i żabe. Mój angielski moze nie jest świetny, ale o ile dobrze zrozumiałem mam szukac wilkołaka na wybrzeżu. przeszukałem chyba każdy skrawek wybrzeża, gdzie mogę dojść(12lvl, Wind Strike 3lvl)(czyli, gdzia daje rade przeciwnikom), ale nigdzie nie znalazłem wilkołaka z wspaniałym podpisem "QuestMonster Spirit of Mirror". Może Mi ktoś powiedziec gdzie ma go szukać, w pobliżu jakiego miejsca, bo niesty mapy nie posiadam...
I właśnie drugie pytanie-skąd człowieczy mag może zdobyć mapę? Wykonyłem narazie questy z listem miłosnym, wiadomością do tego fagas z Obelisk of Vistory i tego questa od latrniowego...
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Świrus, ściagnij sobie l2informer...

Program mówi ci wszystko o questach, mobach, setach itd.
wpisz w google l2informer i ciesz się wiedzą jakiej nie posiada większość n00bów...
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ta strona moim zdaniem jest najlepsza.Posiada duza baza danych na temat dropow broni, materialow, recept, mozna tez zobaczyc gdzie sa poszczegolne postacie, jest to bardzo dokladne moim zdaniem. A tak wogole Świrus napisz mi gdzie grasz (wyslij PMa zeby nie robic czata, no chyba ze bedziesz mial koljeny problemy
biggrin.gif
)
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Ej ludzie co sie stalo z tymi serwerami ??? .., a to prawda ze wszystkie konta będą usunięte i bedzie cza nowe stworzyc ??
sad.gif
mad.gif
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Jak to, wszystke nie działają?
Wiem, że Dragon padł i przechodzi on poważny upgrade
tongue.gif

Ale nie sądziłem, że z innymi tak jest....
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Sporo czytałem se jacy to Ci elfi magowie nie są, ale tez czytałem, że to zalezy od serwera. Jako, że sporo osób gra na Revo, na oficjalnmym forum się nie zapytam boaż taki dobry w englishu nie jestem
tongue.gif
to zapytam się tu, może ktuś grał i rozwieje me wątpliwości.
Niejako Elemental Summoner nie zbugoway i dobrze poprowadzony robi rzexnie z rzeźników spellsingerów i niexle expi, a jego koń wali(lol
tongue.gif
) zajebiście szybko. Czy na Revolution tak jest z nim? Czy to zbugowana ciota?

Czy Necromancer na serio może wp^%$#*^&ć sps dzięki silence?

EDIT: Znalazłem bardzo ciekawy materiał
QUOTE Jak mozna porównywać Warlocka z Necromancerem?
Jeden wielki lol. Necromancer to jedna z najpotężniejszych postaci w L2...

Necromancer, Warlord, Silver Ranger

No i gdzieś tam z tyłu czai się n00bowski Spellsinger...
A potem

QUOTE Z tym że necromancer jest mocny się zgodzę ale jeśli twierdzisz że na c3 warlord i SR są wymiataczami to sory winnetou ale chyba upadłeś na główke.Nie twierdze że są ciency ale np.warlord w c3 może służyć za szmate do wycierania gleby Destroyerowi.Analogiczna sytuacja występuje jeśli chcesz porównać SR do HE czy PR.
Czyżby więc Necromancer wymiata wszystko
tongue.gif
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Sory że zadaje takie n00bowskie pytanie, ale z jakiej rasy wywodzi się necromancer, bo mam wolną postać mrocznego elfa, więc się pytam
tongue.gif
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE ale z jakiej rasy wywodzi się necromancer,
z ludziów
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Świrus @ 21-01-2006, 23:30) Sporo czytałem se jacy to Ci elfi magowie nie są, ale tez czytałem, że to zalezy od serwera. Jako, że sporo osób gra na Revo, na oficjalnmym forum się nie zapytam boaż taki dobry w englishu nie jestem
tongue.gif
to zapytam się tu, może ktuś grał i rozwieje me wątpliwości.
Niejako Elemental Summoner nie zbugoway i dobrze poprowadzony robi rzexnie z rzeźników spellsingerów i niexle expi, a jego koń wali(lol
tongue.gif
) zajebiście szybko. Czy na Revolution tak jest z nim? Czy to zbugowana ciota?

Czy Necromancer na serio może wp^%$#*^&ć sps dzięki silence?

EDIT: Znalazłem bardzo ciekawy materiał
QUOTE Jak mozna porównywać Warlocka z Necromancerem?
Jeden wielki lol. Necromancer to jedna z najpotężniejszych postaci w L2...

Necromancer, Warlord, Silver Ranger

No i gdzieś tam z tyłu czai się n00bowski Spellsinger...
A potem

QUOTE Z tym że necromancer jest mocny się zgodzę ale jeśli twierdzisz że na c3 warlord i SR są wymiataczami to sory winnetou ale chyba upadłeś na główke.Nie twierdze że są ciency ale np.warlord w c3 może służyć za szmate do wycierania gleby Destroyerowi.Analogiczna sytuacja występuje jeśli chcesz porównać SR do HE czy PR.
Czyżby więc Necromancer wymiata wszystko
tongue.gif

Ogólnie summonerzy podobno pięknie expią, bo właściwie tylko przywołują summony i mogą sobie usiąść (niektórzy chwytają za jakieś duale i pomagają summonom), ale czy ES może zrobić coś SpS ? Wszystko zależy od taktyki. SpS może z łatwościa wrzucić sleepa konikowi, a potem jednym czrem zdjąć ES, ale jak jednorożec dojdzie do śpiewaka magii to już po nim (niektóre summony mają około 7k życia). Nekromanta i SH mają taką umiejętność jak silence, ale SpS rzuca szybciej czary (można mu jeszcze wrzucić cały set Karmian to cast. speed zostanie zwiększony chyba o 15%) i może szybko rzucić sleep, który jest u niego bardzo mocny, a potem podejść, dwie flary i marny nekromanta pada na ziemi. Warlock czy Nekromanta? Rzeczywiście Nekro może wygrać, bo ma mocniejsze nuki (nie wiem czy po przejsciu na warlocka ulepsza się jeszcze jakieś), ale Warlock ma chyba lepsze summony, więc jeszcze raz wszystko zalezy od strategi. Nie wiem tylko czemu wszyscy tak obrzucają błotem elfiego maga? Według mnie jest to najlepsza postać PvP, która rozwali tylko SR (inni lucznicy sa wolniejsi i maja gorsze krytyki, więc szanse SpS rosną). Wiadomo nie od dziś, że mag nie ma praktycznie szans z łucznikiem, który zabija go jednym strzałem, ale jeszcze nigdy nie widzialem żeby SpS przegrał z jakimś Warlordem czy Nekromantą. Przecież SpS ma tak samo silne zaklęcia jak SH czy Sorc, ale jego tajną bronią jest flara, która jest naprawde mocna, a puszcza się ją w ułamku sekundy.Naprawde nie wiem gdzie znalazłeś te teksty, ale to, że SR może robić za szmate do wycierania gleby w porównaniu do HE i PH to chyba koleś wziął z kosmosu. Nie wiem jak jest na innych serwerach, ale na tym na którym ja gram jeszcze w życiu nie widziałem żeby SR przegrał z innym łucznikiem (a walk łucznikó widziałem bardzo dużo). Jednak troche prawdy w jego słowach jest, Warlord z Destro nie ma szans. w Moim klanie jest Ork, który na 36 lvl może zadać mobowi 6k (nie wiem jak, bo nie grałem nigdy orkiem, ale widziałem jak wymiata o_O). Ogólnie Destroyer to maszynka do PvP i PK i na Arenie wygra z łucznikiem czy SpS, bo jest mało miejsca, ale na otwarty terenie taki ork może jedynie wycierać buty łucznikom i magom. Mam nadzieję, że troche zaspokoiłem twoją ciekawość i oczywiście jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz
smile.gif
.


Pozdrawiam
 
Do góry Bottom