[lineage 2]

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
A więc skoro inne tematy o tej grze zostały pozamykane, to chciałbym, aby ten (mam nadzieje że zgodny z regulaminem:p) był głównym wątkiem do dyskusji na ten temat..Więc moze na początek, co sądzicie o tej grze, gdzie gracie i jakie macie psotacie ?
smile.gif

No więc jesli o mnie chodzi to L2 jest dla mnie prawie wszystkim
biggrin.gif
Nie wyobrażam sobie dnia bez kilku godzin nad gierą...a gdzie gram hmm różnie to bywa

L2eXtreme - tu juz prawie nie gram a postacie hmmm)
Imraavandrel - Temple Knight - 70 lvl
Robhin - Treasure hunter - 72 lvl (full sgrade ekwipunek
biggrin.gif
)
Fredric - Gladiator 49 lvl (niedawno zaczołem się bawić)
to tyle z tych z wyzszymi lvlami

Illicit---> Aria
Imraavandrel - SpellSingier - 76 lvl
Nerist - BladeDancer - 49 lvl
Ishtra - Destroyer - 41 lvl

ale z tego co pamiętma tam był wipe więc tego już nie ma

MobL2
Illuntica - Elven Scout - 27 lvl (mam chwilowa przerwe bo testuje inna postać, a Alandil już sie boi ze mu sprzęt przepadł
tongue.gif
)

L2elite - to jest beznadziejny serwer zrobilem jedna postac i skończyłem grać
Illuntica - SpellSingier - 61 lvl

L2Addicition - własnie tutaj testuje postać
tongue.gif

Ishtra - Overlord - 59 lvl


Noi to w zasadzie wszystko z tych wazniejszych...

Mam nadzieje że temat posłuży w dobrym celu..

P.S Mysle ze jest wpełni zgodny z regulaminem

edit
kurde i znowy pomyłka w tytule miało byc przez wielkie "L" grrr
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
JA tam samo jak ty Sebek nie wyobrażam sobie życia bez L2
tongue.gif
, ale przez ostatni miesiąc naprawde mało gram przez szkołe, aikido i rożnego rodzaju zakazy :/ . Gdzie gram:

Serwer: Allseron
Główna postać: Elrus
Profesja: Temple Knight
Klan: GloryGuardians
Poziom: 46 (wiem, wiem obijałem się
tongue.gif
)
Client: C3/C4 (oczywiście wolałbym full C3, ale co tam
tongue.gif
)

Mam nadzieję, że temat przetrwa, bo pozostałe gdzieś przepadły
smile.gif
.


Pozdrawiam
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Ja gram od poniedziałku na serwerze Nightmare... nie bijcie!
biggrin.gif
wiem, że wielu sądzi iż jest to gówniany serwek, ale akurat się złozyło, że kilku moich znajomych tam gra, którzy wspierają mnie dobrym słowem (i adeną
biggrin.gif
)
Tak samo jak wy jestem uzależniony od L2
biggrin.gif
Może nie aż tak bardzo, ale ostatnio gram dość dużo.
Jestem Dark Elfem Fighterem, 26lvl,o d jutra rana Pallus Knight
wink.gif
czy jakoś tak
tongue.gif
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
"Dzień bez L2 jest dniem straconym" To wam powiem
biggrin.gif
ta gra jest chyba najbardziej rozbudowana ze wszystkich mmorpg w jakie grałem i to mi się w niej najbardziej podoba ;D Zwłaszcza, że jeszcze teraz ma wyjść C4 po angielsku to już wogóle gra będzie wymiatać
cool.gif


Serwer: RedDragons
Postać:Matiz
Profesja:Spellsinger
Klan:paagrio
Poziom:72
Client:C3 (niedługo C4
biggrin.gif
)
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
QUOTE "Dzień bez L2 jest dniem straconym"


Też tak sądze
biggrin.gif
biggrin.gif
laugh.gif



Serwer : Hobby
Postać : Feomathar
Profesja : Tyrant
Klan : G4Y KILLAZ
Poziom : 53
Client : C3/C4
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Widze, że temat jednak żyje to dobrze bo mam porcje nowego info dotyczącego c4. Kilka screenow mieliście w poprzednim temcie kyóry był nie regulaminowy i został zamknięty, więc nie bede ich tu jeswzcze raz wstawiał, niestety obrazke mapy był z neta, nie mam go na kompie noi jest lipa bo nie działa teraz, ale moze znajde jakiś inny..aa chciałem teraz napisac o zmianach profesji otóż w c3 mamy 2 zmiany profesji na 20 lvl'u i na 40 lvl'u. Natomiast w c4 bedziemy ich mieć 3 !!!

Oto jak to bedzie mniejwięcej wyglądać:

Klasa podstawowa ---> I zmiana prof. ---> II zmiana prof. ---> III zmiana prof.

Human:


Fighter ---> Human Knight ---> Palladin ---> Phoenix Knight

Fighter ---> Human Knight ---> Dark Avenger ---> Hell Knight

Fighter ---> Warrior ---> Warlord ---> Dreadnaught

Fighter ---> Warrior ---> Gladiator ---> Duelist

Fighter ---> Rogue ---> Treasure Hunter ---> Adventurer

Fighter ---> Rogue ---> Hawkeye ---> Sagitarius

Mage ---> Human Wizard ---> Sorcerror ---> ArchMage

Mage ---> Human Wizard ---> Necromancer ---> Soul Taker

Mage ---> Human Wizard ---> Warlock ---> Arcanna Lord

Mage ---> Cleric ---> Bishop ---> Cardinal

Mage ---> Cleric ---> Prophet ---> Hydrophant


Elf:

Fighter ---> Elven Knight ---> Temple Knight ---> Eva's Templer

Fighter ---> Elven Knight ---> Sword Singer ---> Sword Muse

Fighter ---> Elven Scout ---> Plains Walker ---> Wind Rider

Fighter ---> Elven Scout ---> Silver Ranger ---> MoonLight Sentinel

Mage ---> Elven Wizard ---> SpellSinger ---> Mist Muse

Mage ---> Elven Wizard ---> Elemental Summoner ---> Elemental Master

Mage ---> Elven Oracle ---> Elven Elder ---> Eva's Saint


Dark Elf:

Fighter ---> Palus Knight ---> Sillien Knight ---> Sillien Templer

Fighter ---> Palus Knight ---> Blade Dancer ---> Spectral Dancer

Fighter ---> Assasin ---> Abyss Walker ---> Ghost Rider

Fighter ---> Assasin ---> Phanton Ranger ---> Ghost Sentinel

Mage ---> Dark Wizard ---> Phantom Summoner ---> Spectral Master

Mage ---> Dark Wizard ---> Spellhowler ---> Storm Screamer

Mage ---> Shillen Oracle ---> Shillen Elder ---> Shillen Saint


Orc:

Fighter ---> Raider ---> Destroyer ---> Titan

Fighter ---> Monk ---> Tyrant ---> Grand Cabatari

Mage ---> Shaman ---> Overlord ---> Terminator

Mage ---> Shaman ---> Warcryer ---> Doom Cryer


Dwarf:

Fighter ---> Scavenger ---> Bounty Hunter ---> Fortune Seeker

Fighter ---> Artisan ---> WarSmith ---> Maestro

Jeśli sa jakieś błędy to z góry sorry, ale jest to kopiowane z polskiego serwisu
tongue.gif

Moim zdaniem jest to świetne rozwiazanie, ponieważ od 40 lvlu nie zmienia się nic poza sprzętem i skillami, a takto bedziemy mieli dodatkową profesje, co znacznie urozmaici gre
biggrin.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Mniej więcej napisałeś wszystko dobrze (nie jestem pewien co do wszystkich nazw, ale co tam
smile.gif
). Można dopisać jeszcze, że każda z tych klas będzie miała nowe umiejętności, które będą dostępne tylko im. Zrobiono to po to żeby każda kalsa była potrzebna, a nie tak jak jest teraz, że 80% ludzkich rycerzy to DA, bo Paladynem się trudno gra i w dodatku jest nie przydatny. Nie interesuje się wszystkimi klasami, ale wiem, że w C4 TK zostanie znacznie ulepszony w PvP i (nie jestem pewien) dostanie 3 cubica, więc Rycerze Evy nie muszą się już martwić co z nimi będzie
smile.gif
.
 

Avlee

New Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
3
Ja bym chciała napisać tyle, że ta gra jest poprostu super.. Aktualnie nie gram w nią ponieważ nie mam czwartej kroniki i nie mam za bardzo czasu na szukanie jej. Wiem, że można jeszcze znaleźć serwery z trzecią kroniką, ale ja musze mieć tą nowszą. Grałam na wielu serwerach (teraz ich nie wymienie bo nie jestem w domku i nie zabardzo pamiętam). Miałam wysokie lewele, choć grałam zawsze jedną postacią, mianowićie warriorem czy też knightem (nie pamiętam już jak to tam jest). No i oczywiście drugą, czy też trzecią profesją był gladiator. Lvl, coś koło 85. To by było na tyle w mych osiągnięciach w tej grze ;b.
by: Avlee (=
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Człowieku co ty gadasz....
QUOTE Wiem, że można jeszcze znaleźć serwery z trzecią kroniką
Jeszcze ja do dzis dnia nie widziałem serwera z full c3 no nie licząc orginalnych, ale heh kto tam gra
tongue.gif
Także jesli chesz grać w c4 na nie orginalnym serwerze to sobie jeszcze poczekasz troszke długo, narazie niektóre, tzn wiekszośc oferuje c3/c4 tzn ogólnie c3 z niektórymi bajerkami z koelejnej części...Ale z jednym się zgodze ta gra jest genialna
biggrin.gif
Apropos chyba mam come back na mój macierzysty server, bo wszedzie dobrze ale w domu najlepiej, więc wracam na Kastiena
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Avlee @ 19-12-2005, 09:41) Ja bym chciała napisać tyle, że ta gra jest poprostu super.. Aktualnie nie gram w nią ponieważ nie mam czwartej kroniki i nie mam za bardzo czasu na szukanie jej. Wiem, że można jeszcze znaleźć serwery z trzecią kroniką, ale ja musze mieć tą nowszą. Grałam na wielu serwerach (teraz ich nie wymienie bo nie jestem w domku i nie zabardzo pamiętam). Miałam wysokie lewele, choć grałam zawsze jedną postacią, mianowićie warriorem czy też knightem (nie pamiętam już jak to tam jest). No i oczywiście drugą, czy też trzecią profesją był gladiator. Lvl, coś koło 85. To by było na tyle w mych osiągnięciach w tej grze ;b.
by: Avlee (=
Nigdzie nie znajdziesz clienta C4 (tzn. możesz znaleść nie pełną w wersji koreańskiej, ale jeśli chcesz grać na czymś takim to powodzenia). Tak jak pisał Sebek teraz najwięcej serweró jest C3/C4 (oczywiście gracze najbardziej by chcieli full C3, ale "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"
tongue.gif
. Gladiator to druga profesja, a wcześniej masz warriora, a nie knighta. Co do poziomu to przykro mi, ale ściema Ci nie wyszła, bo maksymalny lvl jaki można mieć to 80, a poza tym nie wiem na jakich serwerach musiałbyś graćżeby mieć taki poziom (napewno nie na x2 czy x10).


Pozdrawiam
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Witam. Nię będe pisal nowego tematu wiec pisze tutaj.
Otóż sciągłem już L2 i zainstalowalem, wszystko pięknie, ale co teraz ??
Nie wiem pod jaki na początek podłączyć się serwer i czy mi wogóle pójdzie :/
Oto staty mojego kompa:

Procek: P4 1,4 ghz
Grafika: GeForce 2
Ram: 256

Te opisane parametry chyba wystarczą do oceny sytuacji...

Pytanie nr 2: Moglibyście podać mi jakieś w miare dobre serwery ??

Pytanie nr 3: Otóz nie wiem, czy gre mam pierwsze patchować czy pierwsze uaktulanić (po prostu ją włączyć by sie sciagala aktualna wersja) ??

Z góry dziekuje

Pozdrawiam
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Pójść ci pójdzie, bo masz przybliżonego kompa do minimalnych wymagań, wpierw musisz ściągnąć gre (najlepiej C3), odpalić i poczekać aż ci się zaktualizuje, następnie wejść na stronke jakiegoś serwerka (jak nie masz żadnego upatrzonego to możesz grać na tym co ja..sami Polacy tam grają.. ciach... )
i ściągnąć z tej stronki patcha i wkleić do Lineage2/system..założyć konto na stronce serwera..i odpalić gre przez plik L2.exe który się znajduje w Lineage2/system, i to by było na tyle..jeśli po wejściu wyskoczy ci błąd z game guardem ściągnij to: ciach i wkleić do katalogu z grą..

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Noo... teraz już wszystko działa
smile.gif

Moje staty:
Serwer: RedDragons
Postać: Quantil
Rasa: Elf
Klasa: Mag
Lvl: 7

Narazie Reddragon dopóki lepszego nie znajde
tongue.gif
Chyba że ktoś mi poleci jakiś ^^ który działa ;/

Mógłby mi ktoś powiedzieć w jakie czary inwestować itd. ??
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Nie wiem ReDDragon jest high rate..jesli tak to jedziesz wszystkie skille bo napewno sp ci nie braknie
tongue.gif
a jeśli jest low no to juz trzeba troszke się zastanowic co najpierw, ja zawsze biore najpierw skille ofensywne a pozniej reszte i jak narazie nie narzekam...
A co do serwerów to na gadu podałem ci linki do toplist więc napewno znajdziesz coś dla siebie..

P.S A tak apropo to SpellSingier wymiata
biggrin.gif
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja w L2 zawsze gralem na serverach low rate typu 5/5/5/5/5. Gralem na takich serverach jak i mialem nastepujace postacie:
ROFA: Treasure Hunter (52lvl)
Hobby: Phantom Ranger(54lvl)
Dune: Shillen Knight (58lvl)
MobL2: HawkEye (57lvl)
I teraz zaczalem gre na nowym serverze revolution i chyba odtwarzam moja postac z dune czyli Shillen Knighta, ktorym bardzo przyjemnie mi sie gralo
smile.gif
Do magow nie mam cierpliwosci bo mane trzbea czesto odnawiac i jesli podczas walki komus uda sie do niego dostac to raczej po nim. Od lucznika musze troche odpoczac
tongue.gif
Ale kolejnym ktorego zrobie bedzie Silver ranger o ile bede robil lucznika
tongue.gif
Jak bedzie C4 to bede staral sie zrobic takie klasy jak: Shillen Templer, Wind Rider, Moonlight Sentinel, Myst Muse
biggrin.gif
Oczywiscei watpie zebym zrobil kazda z nich ale jedna zrobie na pewno :] (podane postacie zafascynowaly mnie ze wzgledu wyglady w armorach S oraz ze wzgledu na skille ktory zapowiadaja sie bardzo ciekawie:D)

PS. a co do tego 3 cubica TK nie bylbym do konca pewien
tongue.gif
Gdy patrze na skille Eva's Templer nie widze zadnego 3 cubica, choc moga dac jeszcze kilka skilli dla drugiej fazy rozwoju postaci
biggrin.gif
Mam nadzieje ze dodadza kilka skilli sredniemu stadium rozwoju aby gra do lvlu 75 nabrala nowej barwy :]

Pozdrawiam
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Hmmmm, mam pewien dylemat...

Otóż mam Dark Elfa, Shillen Knght i teraz jestem w trakcie robienia testów na Dark Gladiatora... kurde, wątpliwości dopadły mnie dopiero teraz, ale chcę poznać wasze opinię, tych, którzy grali/grają Dark Gladiatorem, czy jest on przydatny?

Cholera, wiem, że w party jest dobry, ale ja większość czasu łażę sam i... nie chcę mi się w razie czego robić testu na ...yyyy.... zapomniałem jak się zwie ta druga specjalizacja
biggrin.gif


Powiedzcie mi, czy mam jakies szanse w świecie L2, DK
biggrin.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ja też mam mały problem...

Zainstalowałem Lineage 2 C3, włączyłem i poczekałem aż się zaktualizuje, skopiowałem patcha z strony www.reddragon.xn.pl, założyłem konto i poprawiłem GameGuarda. Włączam grę i pisze żebym wpisał login i hasło, wpisuje biorę "login" i nic się nie dzieje... wie może ktoś jak zrobić żeby zaczeło działać? Po wyłączeniu FireWalla problem się powtarza... plizz poratujcie mnie...
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
W gierke mam olbrzymią ochotę zagrać kiedyś już to chciałem zrobić jednak nie umiałem jej odpalić. Gierka wydaje mi się wyśmienita nie tylko z wyglądy na sccrenach ale z opisu o niej. A tak wogóle to gra jest 3D ?? Próbowałem sciągnąć wersje C3 i udało się, ale czy to jest gra czy serw bo nieznam się na tym. Zresztą i tak mam nadzieję do jutra nie program ponieważ od formatu mego kompa, coś się z nim dzieje. A dokładniej kiedy wchodzę do jakiejś gry czy powiększam film. Pojawia mi się czarny obraz, wiem że wtedy wczytuje się gra czy powiększenie filmu, trwa ro ułamek sekundy, i wtedy Bummm! Komp się RESTARTUJE Strasznie mnie to wnerwia, dlatego jutro chce zrobić format, mam nadzieję że się uda. Co prawda sterowniki wydawały się być wszystkie w grane, ale pewności nie mam, Miał ktoś z was ten sam kłopot??
Pozdrawiam
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Alandil @ 27-12-2005, 01:11) J Jak bedzie C4 to bede staral sie zrobic takie klasy jak: Shillen Templer, Wind Rider, Moonlight Sentinel, Myst Muse
biggrin.gif
Oczywiscei watpie zebym zrobil kazda z nich ale jedna zrobie na pewno :] (podane postacie zafascynowaly mnie ze wzgledu wyglady w armorach S oraz ze wzgledu na skille ktory zapowiadaja sie bardzo ciekawie:D)

PS. a co do tego 3 cubica TK nie bylbym do konca pewien
tongue.gif
Gdy patrze na skille Eva's Templer nie widze zadnego 3 cubica, choc moga dac jeszcze kilka skilli dla drugiej fazy rozwoju postaci
biggrin.gif
Mam nadzieje ze dodadza kilka skilli sredniemu stadium rozwoju aby gra do lvlu 75 nabrala nowej barwy :]


Mistrzu daj link do tego źródła o skillach, bo szczerze pisząc jeszcze nie widizałem skilli jakie mają byc w c4..

Co do postaci jakie ja zrobie w c4 to zapewne będzie to większość albo wszystkie
tongue.gif
Noo chyba ze zmądrzeje i zacznie mi się podobać na low rate'aach
tongue.gif



QUOTE Otóż mam Dark Elfa, Shillen Knght i teraz jestem w trakcie robienia testów na Dark Gladiatora... kurde, wątpliwości dopadły mnie dopiero teraz, ale chcę poznać wasze opinię, tych, którzy grali/grają Dark Gladiatorem, czy jest on przydatny?
Tutaj czegoś nie kumam...masz SK więc narazie nie am dalszego rozwoju, chyba ze chodzi Ci oto SK czy BD (bladedancer) hmm no wiesz jesli tak to na oficjalach SK uchodzi za jednego ze słabszych tanków DA jedzie go jak masełko
tongue.gif
ale to zalezy jak sobie admini Twojego serwera wymyslili, a BladeDancer jak to BladeDancer...jego tańce bardzo pomagają w walce innym a takze i sobie samemu, tak czy owak według mnie to bujania się samemu żadna z tych psotaci nie ejst dobra, ale ja bym wybrał BD bo nie lubie tanków za bardzo...


QUOTE Zainstalowałem Lineage 2 C3, włączyłem i poczekałem aż się zaktualizuje, skopiowałem patcha z strony www.reddragon.xn.pl, założyłem konto i poprawiłem GameGuarda. Włączam grę i pisze żebym wpisał login i hasło, wpisuje biorę "login" i nic się nie dzieje

Jedyna rzecz jaka przychodzi mi na myśl to to ze padł serwer logowania


QUOTE A tak wogóle to gra jest 3D ??
taaa jest 3d


Ściołgnołes najprawdopodobniej instalke gry (jesli wazy ok 1.7 GB). Gre zainstalowac chyba umiesz. Później szukasz jakiegoś serwera dla siebie, ściagasz patacha, patchujesz gre, tworzysz konto, odpalasz i grasz, grasz, grasz


P.S a ja tam uwielbiam magów
smile.gif
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Jezuuuu, ale wtopa
biggrin.gif
Oczywiście chodziło mi o Palus Knighta, a nie Shillena
biggrin.gif
Pomyłka
wink.gif


Ooo, czyli jednak dobrze zrobiłem
biggrin.gif
Myślałem, że w pojedynkę DK bedzie ciężko, a tu widzę miłe zaskoczenie, tym bardziej, że jestem w połowie specjalizacji
wink.gif


Dziex za info Sebek
smile.gif
 
Do góry Bottom