[lineage 2]

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
i tak subclasy to kicha, aa zapomniałem dodac ze jesli chodzi o summona i budzenia się nim to wytrzymać ze SPS moze tylko DA i jego panterka wtedy sa minimalne szanse na wygranie jesli szybkko sie obudzisz i zdazysz stuna założyc sps'owi zanim cie rozjedzie to teoretycznie wygrałeś, łądujesz mu draina pozniej mieczem i znowu stun i powinno byc cacy
smile.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Ehh... mam dziwny problem :| Wezwałem summona , ale nie umiem mu rozkazać czegokolwiek :/ Niby w actions są dla niego polecenia, ale co chwile pisze: Target is to far* czy jakoś tak :/ Czy wie ktoś, kto gra na serwie revo (bo chyba tylko na nim tak jest) dlaczego tak sie dzieje ?? Bo jak się pytałem ziomków w grze to nikt nie wie :// bo "nie ta klasa" :/ Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Edit: Dobra sprawdze ;P poprawiłem błąd*
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Geezer czytaj co jest napisane na lineage2.com
QUOTE If you increase one subclass to level 75, you can select up to two other subclasses. There is no time limit or number of times that you can switch classes.
Nie jestem mistrzem angielskiego, ale to chyba wyjaśnia o co mi chodzi.


QUOTE target no far
To pewnie było "Target is to far". Taki coś pojawia ci się kiedy chcesz zaatakować moba na zbugowanym terenie(potwór jest poprostu pod teksturami i tylko go widzisz na powieszchni). Nic się z tym zrobić nie da chyba, że admini naprawią geodate. Oczywiście nie mam 100% pewności, że to to, ale sprawdź demona na innych potworach i jeśli będzie normalnie to znaczy, że mam racje.


Pozdrawiam
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja tylko dodam że na revo jest kilka miejsców ze ścianami..i nie trudno o takie coś...
A moja panterka na przykład jak ja posyłam gdzies za daleko to sama wraca, nie wiem czy tak ma byc czy nie, bo nigdy nie grałem da
tongue.gif

Coraz bardziej mi sie podoba SH
smile.gif
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Lord, nie można mieć wszystkichmożliwych klas jako subklasy, to jest pewne...

Z tego co wyczytałem można do dwóch, trzech, ale nie więcej...
Tylko nie wiem kogo brać
tongue.gif

A tam, najpierw trzeba dobić do 75lvl'a ;p
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Geezer @ 23-01-2006, 18:50) Lord, nie można mieć wszystkichmożliwych klas jako subklasy, to jest pewne...

Z tego co wyczytałem można do dwóch, trzech, ale nie więcej...
Tylko nie wiem kogo brać
tongue.gif

A tam, najpierw trzeba dobić do 75lvl'a ;p
Nie można mieć wszystkich i we wcześniejszym poście popełniłem błąd, bo jako TK i SpS nie moge mieć SE, ale bym wziął SR i bym był nie do pokonania. Z tego co zrozumiałem to można mieć łącznie do 3 subclass, ale dla mnie jedna to jest za dużo nie mówiąc nic o 3. Teraz skończy się unikalność każdej profesji, bo jako TK moge sobie wziąć destroyera i latać z dwurakiem, mieć super dużo p.atk. i p.def. .


Pozdrawiam
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
No to ja ci pomoge, zrób sobie total buffera, weż sobie do BD np Propheta a pozniej jeszcze SwS i bedziesz buff masterem...a jesli chesz miec cos bardziej walczacego, to moze byc np glad obaj walczza dualami i bedziesz mial odrazu zbuffowanego glada, lub mag kilka tancow jest bardzo przydatnych takze bierz co ci sie podoba, aczkolwiek ja bym sobie wziol buffera jakiegos
smile.gif


P.S Je**c subclasy
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja wam tylko powiem ze subklasy o ktorych wy myslicie to sa tylko zbugowane wymysly adminow serverow gdzie takowe sa. Na oficjalu Subclassy nie polegaja na kumulowaniu sie skilli innych klas, ale na tworzeniu "nowej postaci". Polega to na tym ze, jak osiagniecie lvl 75 to zaczynacie robic cholernie trudny quest na subclasse, gdy go wykonacie to macie postac subclassy i zaczynacie od 40lvlu i expicie znow do 75lvlu i mozna kolejego suba robic. Mozna miec tylko 2 subclassy i zeby przechodzic pomiedzy klasami trzeba isc do specjalnego NPC ktory sie tym zajmuje. SKILLE SUBCLASS SIE NIE KUMULUJĄ tak dla jasnosci
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
No w sumie coś gdzies o tym słyszałem, ale to jest troche lipne też aczkolwiek bardziej interesujące niż kombincaja warlord+bishop+HE.
W sumie to wnioskuje z tego ze na oficjalach chodzi oto zeby sobie zmienic wygląd postaci i np mieć SPS w ciele dwarfki
tongue.gif

Ale po co to komu nie moze zostać tak jak jest
smile.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Sebek @ 24-01-2006, 19:17) No w sumie coś gdzies o tym słyszałem, ale to jest troche lipne też aczkolwiek bardziej interesujące niż kombincaja warlord+bishop+HE.
W sumie to wnioskuje z tego ze na oficjalach chodzi oto zeby sobie zmienic wygląd postaci i np mieć SPS w ciele dwarfki
tongue.gif

Ale po co to komu nie moze zostać tak jak jest
smile.gif

Może na oficjalu o to chodzi, ale na prywatnych na maks zbugowanych serwerach to wygląda troche inaczej (jeśli w ogole wygląda). Nie wiem jak to jest u mnie, więc postaram się pogadać z adminem (może wy też to zróbcie jeśli możecie) i napisze to co on mi powie, bo odpowiedź od niego będzie chyba najlepsza (chyba, że powie spadaj, nie mam czasu, jak dojdziesz do 75 lvl sprawdzisz
wink.gif
) .


Pozdrawiam
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Mam takie pytanko co trzeba zrobić żeby zagrać (legalnie) w lineage 2 ??
czy jest jakiś abonament ?

bede wdzięczny
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Jak chcesz grac na oficjalnych serwerach to się nie obejdzie bez abonamentu.
Ale jest sporo serwerów prywatnych, co za tym idze bezpłatnych:)
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
A więc nie wiem jak to dokłądnie ejst bo nie miałem jeszcze przyjemności zagrać na oficjalu ale napeno musisz kupic pudełkowa wersje gry za około 50 $. Następnie musisz mieć mozliwośc płacenia przez internet lub cos w tym stylu karta VISA. Jesli masz to wszystko rejestrujesz sie na oficjalnej stronie...i teraz pisze chyba bo nie wiem czy tak jest...updateujesz gre...i grasz...a abonament w wysokosci 15 euro płacisz co miesiac, tylko nie wiem, po miesiącu gry czy jakoś inaczej....
blabla przeciez Lin tez ma 30 albo 60 dni darmowego grania na oficjalu jesli amsz orginal takze grasz te dni i pozniej placisz labo nie...
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Skoro to jest temat ogólny o L2 to może opowiecie o swoim najlepszym CS. Ja swój przeżyłem w sobote. Aden z rąk NPC było odbijane przez naszych wrogów. Wyglądało to mniej więcej tak, 3 sojusze po 5 klanów na 1 sojusz z 5 klanami (było troche mniejszych klanów, ale one są stosunkowo małe i bez sojuszy). Pola zamkowe Aden są miejsce świetnym do taktycznych zagrań i właśnie dzięki taktyce zwyciężyliśmy. Obroniliśmy Aden i odbiliśmy z ich rąk Gludio, więc mają już tylko Giran, które już niedługo też odbijemy. Dziwne jest troche, że 15 klanów nie poradzi sobie z 5, ale myśle, że tu chodzi o dobre zgranie i taktyke. Śmieszy mnie kiedy jest okolo 15 osób w LoA, oni przychodzą w trzydzieści pare i dostają w tyłek. Dobra koniec opowieści
tongue.gif
teraz wasza kolej.


Pozdrawiam
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Fajnie, że ja jakikolwiek przeżyłem... weźcie mi powiedzcie o co chodzi w castle siegach, jak to jest, że atakujecie, chyba nie rozwalacie murów mieczami
huh.gif
tongue.gif
Wiem, że są golemy, ale kompletnie nie mogę sobie wyobrazić takiej akcji, bardziej to pasuje do strategii
tongue.gif


Sory za profesjonalny n00bowizm
tongue.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Klan chce zdobyć zamek, więc zbiera kumpli (inne klany) i zapisuje sie na castle siege. Klan nie posiadające zamku, a zapisane na cs mogą postawić flage (każdy klan własną) przy której po śmierci się odrodzą (normalnie muszą latać z HV lub Gludin). Można rozwalić brame i chyba jedną część muru siege golemem, którego może zbudować kowal (musi mieć specjalny papierek). Jeśli zamek jest pod władzą jakiegoś klanu to może on za pieniądze kupić najemnych żołnierzy, a jeśli należy do NPC to w zamku jest cała armia npc. CS trwa 2 godziny, a żeby wygrać trzeba chyba rozbić kryształ zamku (ostatnia sala). Ogólnie CS to fajna zabawa, która może przynosić profity (chociażby można ustawić podatek dla miasta władanego
tongue.gif
). Chyba to wszystko, jak znajde jakieś screeny to dam.

Pozdrawiam


EDIT: No i znalazłem
tongue.gif
:

http://www.manga.yum.pl/gg/screenygg/69a.jpg
http://www.manga.yum.pl/gg/screenygg/146a.jpg
http://www.manga.yum.pl/gg/screenygg/148a.jpg
http://www.manga.yum.pl/gg/screenygg/152a.jpg
http://www.manga.yum.pl/gg/screenygg/181a.jpg
http://www.manga.yum.pl/gg/screenygg/208a.jpg
http://www.manga.yum.pl/gg/screenygg/179a.jpg
http://www.manga.yum.pl/gg/screenygg/179a.jpg
Może niedługo wrzuce skriny z CS Aden
biggrin.gif
.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Mój najlepszy siege hmmm więc to był 2 siege na Gludio na serwerze Revolution, pomijam fakt że sie spóźniłem 15 minut...Przychodze do Gludio a tu lipa flagi naszych frogów stoją, a my nie potrafimy postawić swoich, sytuacja wyglądała kiepsko...wrogowie zniszczyli pierwsza brame...Chwile pózniej, party którego byłem członkiem poszło bokiem i stanelismy po wschodniej stronie zamku...Nasza flaga staneła pierwsza, nastepna pojawily sie w nie dlugim czasie...I wtedy ropoczela sie masakra...90 minut istnego mass pvp, raz oni atakowali ans raz my ich, i tak w kólko straciłem około 25 % expa na około 15 minut przed koncem padła flaga najlepszego klanu z ally wrogów...Stało sie jasne, ze oni zamku już nie zdobędą, potem szybka ofensywa i kolejne flagi padły...Zostały 3 min do końca siegu, niestety zamku nie udało nam sie zdobyć, ale zabawa była naprawde przednia...Co innego wczoraj i w sobote, to były 2 najgorsze siege w moim zyciu
tongue.gif


P.S jeszcze nigdy zamku nie zdobylem
tongue.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
JEA patrzajcie panowie:


L2 c4 pewne wiadomosci

No i co o tym myślicie ? Na pewno na prywatnych serwach tak szybko tego nie bedzie, ale to, że wogóle go udostępniają to już coś. Nowe tereny, moobki , klasy, itemki
rolleyes.gif
tongue.gif
normalnie wypas
biggrin.gif
:D Nie moge się doczekać ;P
Czy ktoś wie dokładnie jak będzie wyglądać mapa c4 ??

Pozdro
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
o baby wreszcie zamek w elmore będzie, jak ja żałuje że nie potrafie sobie 15 euro miesiecznie odlozyc ajjjjajaj... Mała porcja informacji a cieszy jak jasna cholera
smile.gif

Ja już widizałem mapke c4, dodano sporo terenów na północ od bandit stronghold, to na mapie aden, nie wiem jak na Elmore...Ciekawe kiedy na priv serwerach to bedzie....ciekawe kiedy zdaza cos wykraść
tongue.gif
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Oto mapka
A plikow serverowych C4 raczej nie uda sie wykrasc, bo NCSoft zwiekszylo ochrone swoich plikow po incydencie gdy wykradziono C1
 
Do góry Bottom