[lineage 2]

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE To rejestrowanie sie na stronie głównej l2 jest tylko dla tych którzy chcą grać na oficjalnym serwerze i chcą płacić abonament comiesięczny
O fuck...
Chcą, ale czy muszą?
smile.gif

Jak tak to czy wystarczy usunięcie gry i ponowna instalka?

Aha i odkryłęm rozwiązanie problemu nie uruchamiac przez L2/Lineage II, tylko przez L2/Patch/LII
smile.gif


PS> już gram postać Mike orc warrior 9lvl
tongue.gif
(tyż RedDragon)
postać zmieniam, teraz mam elf mystic 6 lvl (Wisis)

PS2. Czemu jak sie łącze to widze tylko 2 serwery?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Świrus @ 31-12-2005, 16:00) PS2. Czemu jak sie łącze to widze tylko 2 serwery?
widocznie serwer na ktorym grasz ma 2 opcje do wyboru, zazwyczaj jeden high rate a drugi low rate... Orc wariora amsz hmm to nie rob destroyera bo to taka ciota że az szkoda gadac lepeij sobie tyrancika zrob
tongue.gif
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Gram ,gram i trochę Mi się nudzi ta gra, ale co tam
tongue.gif
bedę grął dalej. W sumie to kazdy MMO się nudzi do póki się nie spotka kilku innych graczy, wtedy to jest ciekawiej. Ale ogólnie na RedDragonie moge stwierdzić, ze jest trudno, przynajmniej na początku :/
Ale i tak NWN lepszy
smile.gif


Aktualnie mam 2 postacie, obie na RD
Wisis
Famale
Elf
Mage
10lvl
fotka w podpisie
tongue.gif


Mikeevis
Famale
Dark Elf
Warrior
10lvl

jakbyście ich szukali to sa niedaleko od miejsc startu dla danych ras
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Nie bój sie jak znajdziesz sobie klan to zbawa się dopiero zacznie, wspólne wypady, walki z innymi siege, ajjj cos pięknego...
a teraz uwaga bo ja również gram na low rate..pykam sobie z Alandilem
smile.gif
a jakze na L2 revolution, Świrus jeśli zaczynasz to moze zagrałbys tam z nami...serwer naprawde boski jak dla mnie gram od wczoraj wieczor ( rate 5/5/5)
Moja postac
Kayena
Human Knight
lvl 21

i stale rosnie..zarabiscie sie gra i polecam kazdemu ten serwer
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE i stale rosnie..zarabiscie sie gra i polecam kazdemu ten serwer

Ej jeżeli serw tak zarąbisty to podaj stronkę tego serwa żebyśmy sobie sciagneli patcha , i pograli razem.

Sorx za krótki post ^^
biggrin.gif



EDIT: mam tą stronkę
wink.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Witam.
Otóż zrobilem postać na revolution i oto moje staty:

Nick: Siharil
Rasa: Ludzie
Klasa Mag
Lvl: 7
Ale chce się spytać o kilka rzeczy:

Otóż nie widze by ktokolwiek rozmawiał (w okienku rozmów nie pojawiaja sie zadne wiadomosci innych osó
cool.gif
nie moge włączyc mapki
blink.gif
wogóle się nie pojawia. Jak wchodze w wiadomosci to zwykle jest lista osób która gra w tej chwili.
Patrze: nie ma nikogo !! A jak się podłączalem do serwera to pisze że gra 321 osob
blink.gif

Czy wie ktoś o co w tym chodzi ?? A czy może przypadkiem revolution przeszedł na C4 ?? Bo ja mam C3 wiec może dlatego...

Z góry dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam

Edit: Sebek skąd ty wziąłeś tego gifa ??
tongue.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Od wczoraj zacząłem grać w L2... i powiem wam, że dziwie się ludziom którzy grają w WoW'a
laugh.gif
biggrin.gif
tongue.gif
. JAk dla mnie to gierka super

Nick: Bethrezen
Rasa: Dark Elf
Płeć: Famale
tongue.gif

Klasa: Fighter
Lvl: 10

na serwerze RD
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
No zmieniłem serwer na Paredise i już wkrótce na poważnie bedę mógł się zabrac ze Zbójami za ten klan
tongue.gif
ale z początku bedzie dość lichy
dry.gif
ale co tam
tongue.gif


postać
Mikeev
Human
Male
Mage
lvl...1
tongue.gif


Ale możliwe, że na revolution, bede trochę pogrywał
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Świrus też miałem grać na paradise ale tam wipe był jakies 5 miechow temu wie cludzie juz sa konkretnie wyposazeni a rev ma dopiero niecaly miesiac wiec wszyscy maja rowne szanse...

Cahir rev jest c3 nie widzisz rozmow bo widocznie nikgoko w poblizu nie ma, nowy serwer wiec jeszcze nie ma wielu osob, ale jest dobrze..
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Kurna, nie wiecieczemu nie moge zrobić postaci na Revolution?
Wszystkie współczynniki ustawiam, klikam Crate Character i nic...
Jednak jeżeli by Mi się udało stworzyć postać to będę

Imię: Slyer Swirus (tak specjalnie, ze skrót był SS
tongue.gif
)
Rasa: Dark Elf
Klasa: Fighter
Płeć: Male


QUOTE Świrus też miałem grać na paradise ale tam wipe był jakies 5 miechow temu wie cludzie juz sa konkretnie wyposazeni
Emm, jak by ci to ująć, nietkórzy ze zbójów mają znajomości
smile.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
QUOTE
Cahir rev jest c3 nie widzisz rozmow bo widocznie nikgoko w poblizu nie ma, nowy serwer wiec jeszcze nie ma wielu osob, ale jest dobrze..

No dobra ale dlaczego nie widze mapki ??
blink.gif
Można to jakoś wytłumaczyć ?
A tak wogóle to chętnie bym sobie wojownika zrobił
tongue.gif
Jak zrobicz przydatnego wojownika (z jakiej rasy i jak go rozwinąć) ??
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
QUOTE (Lord_Bethrezen @ 02-01-2006, 13:30) Od wczoraj zacząłem grać w L2... i powiem wam, że dziwie się ludziom którzy grają w WoW'a
laugh.gif
biggrin.gif
tongue.gif
. JAk dla mnie to gierka super

Rozwiń
wink.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
hehe noi mamy tu WoW'ca
tongue.gif
bez off topu jaki to jest Lin a jaki WoW
tongue.gif
Obie gry sa swietne.
Cahir jesli nie mozesz otworzyc mapy to hmm albo jej nie masz
tongue.gif
a jesli amsz to sprobuj zrobic tak alt +x --> options ---> zakładka game ---> kliknij instalize
Moze pomoze

Hmmm Świrus nie wiem czemu nie możesz zrobić psotaci, moze to imie jest już użyte,a le nie sądze...hmmm

a ja sobie własnie zrobiłem 22 lvl i nie wiele mi zostało do 23...teraz był pierwszy down serwera odkad gram bo cos naprawiaja
tongue.gif
ale ma to trwac 2 min
smile.gif


P.S Mam wrazenie ze xfire nie dziala, bo od wczoraj rana mam identyczn statystyki...;/
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Mapka (tzn ta ikonka kolo options nie dziala na privach, chyba ze sa na L2j ale to shit jakich malo
tongue.gif
), zeby moc uzywac to musisz albo ja kupic albo zrobic questa u poczatkowych ludzi (u ludzkich magow to nie dziala chyba tylko). Revo jest super bo GMi sa wspaniali i znaja sie na rzeczy
smile.gif
Ja gram Elven Wizardem mam tylko 33 lvl ale sprzet mam wypas :] (rozdzke top D pozyczylem od kolezanki z klanu XD bo ja mialem tylko noz top D ale to dla maga sie nie nadaje:p). Zapraszam wszystkich do gry na tym servie. Jakby to co wiecie co robic: "Larendil
biggrin.gif
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Ah, już Mi sie udało, ale zdecydowałem się na orczego figtera, narazie 6lvl
Jakby co to Moja postac się nazywa Mikeserker, w przyszłości ma być ona tyrantem
smile.gif


Ale problem jest nadal, czasem ta gra, chce ale nie może, poprostu klikam i dupa :/ nie tylko podczas tworzenia postaci..dobrze, że nie podczas gry, to chyba przez to, że ściągnąłem z nie najlepszwego mirrora :/ tp był chyba 4... miał nazwe "system" luda nie ściągajcie tego mirrora
tongue.gif
jak chceta grac na Revie
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Haha Świrus która to juz postać i na ilu serwerach
tongue.gif
Własnie graliśmy z Alandilem i się z tego nabijaliśmy
tongue.gif
ae widze ze coraz wiecej osob chce tam grac, noi bardzo dobrze, mi sie tak dobrze w lina nie gralo od czasow c1
tongue.gif
Ajj mam jzu 23 lvl i jakies 50 % wlasnie sie zastanawialem czy kupowac bron d grade za okolo 500-800 k czy isc na top d odrazu ale pojde na top tak jak radzil mistzu
tongue.gif

Cóz moge dodać rejestrować się i grać, w przyszłości będziemy tam wymitać
wink.gif
no chyba ze na wipe zrobia
tongue.gif
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Teraz i ja się dołączam.
Server: Revolution
Nick: Shadow27
Rasa: Orc
Klasa: Fighter
Poziom: ... rozwijam
tongue.gif
( teraz już 8 albo 9
laugh.gif
)
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Witam all!!

Mam taki dziwny problem. Otóż chce grać na Lineage II ExTreme(http://www.l2extreme.com/). Zarejestrowałem się, patchuje, wchodze do gry... i tu pojawia się problem. Wpisuje poprawne dane tj. nick i hasło i klikam log in. Za każdym razem pisze, że zły login bądz haslo. NIe wiecie co nie tak??
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
extreme jest przepełniony pada co 10 minut serwer i wogóle ejst do abni lata tam banda donorów z broniami +16 albo +25....to o tych serwerach x35 a na x7 nie ma tylu donorow ale ludzie graja tam jzu od dlugiego czasu wiec tez nie ma sensu zaczynac...serwer jest zalagowany i niestabilny nie polecam bo wiem, sam gralem kilka miesiecy


a na extreme robi sie tak najpierw register---> pozniej mail klikasz na link aktywacyjny ---> i masz konto na forum, zeby stworzyc logi klikasz game cp i tam tworzysz...to chyba wszystko
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Mam delikatny problem
biggrin.gif
(chociaż nie wiem)
Otóż chciałbym się dowiedzieć dlaczego jak zakładam hełmik to go nie widać
sad.gif
przecież ja gram orkiem , a jest tak brzydki , że się grać odechciewa... ale w hełmie wyglądałby spx ... powiedzcie mi jak to włączyć i czy sie da w ogóle ?
 
Do góry Bottom