[lineage 2]

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
QUOTE Ja też mam mały problem...

Zainstalowałem Lineage 2 C3, włączyłem i poczekałem aż się zaktualizuje, skopiowałem patcha z strony www.reddragon.xn.pl, założyłem konto i poprawiłem GameGuarda. Włączam grę i pisze żebym wpisał login i hasło, wpisuje biorę "login" i nic się nie dzieje... wie może ktoś jak zrobić żeby zaczeło działać? Po wyłączeniu FireWalla problem się powtarza... plizz poratujcie mnie...

Miałem ten sam problem
tongue.gif
Wiesz włączasz lineage 2 przez ikonke na pulpicie
tongue.gif
To jest błąd
tongue.gif
Musisz wejśc do folderu lineage 2/system i tam jest ikonka podpisana "l2" włączasz to (omija wczytywanie globala) to by było na tyle... aaa szukaj mnie pod nickiem "Quantil"
wink.gif


Pozdrawiam
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Po pierwsze chciałem wam powiedzieć żebyście [SIZE=12pt]Nie Aktualizowali Od Razu L2[/SIZE], bo serwery są różne i jedne wymagają aktualizacji a drugie nie. Co do serwerów to polecam (jeśli ktośą chce zacząć od czegoś lekkiego) NibiruL2 ciach . Kiedy już się trochę zaprzyjaźnicie z grą to polecam serwery typu low rate, bo prawdziwa zabawa zaczyna się na nich. OCzywiście według mnie najlepszym serwerem jest Allseron, możecie też zagrać na Eurece, Kilah, MobL2 czy innym z tych xxx. Najlepszym miejscem do znalezienia serwera jest strona ciach (link od razu do serwerów ;) ).

QUOTE("Alandil")
PS. a co do tego 3 cubica TK nie bylbym do konca pewien tongue.gif Gdy patrze na skille Eva's Templer nie widze zadnego 3 cubica, choc moga dac jeszcze kilka skilli dla drugiej fazy rozwoju postaci biggrin.gif Mam nadzieje ze dodadza kilka skilli sredniemu stadium rozwoju aby gra do lvlu 75 nabrala nowej barwy :]


Hmmm, ja mówiłem tylko o plotkach z tych zagranicznych stronek, bo stronki ze skillami C4 jeszcze nie widziałem, ale skoro ty te skille znalazłeś to nie bądź egoista i wyślij na gg :) . Co do gry do 75lvl, na początku jest tak jak każdą inną postracią, między 35 - 45 jest czasem ciężko (chyba, że klan wyposaży Cię w Top C, wtedy gra jest troche łatwiejsza ;) ), do 52 jest całkiem fajnie, a z b grade zaczyna być ciekawie i towarzysze party naprawdę doceniają twoje umiejętności. Po 60 stajesz się jedną z najbardziej przydatnych profesji w LoA (miałem sytuację gdy całe party padło, a TK biegał i wszystkich zabijał, aż w końcu nas wskrzesił :p ). Kiedyś myślałem, że różnica pkt. def. TK i innych tanków jest nie wielka, ale ta różnica + cubic storm i life dają TK wielką przewagę :D .


Pozdrawiam

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
U mnie już wszystko działa.

Postać:

Serwer: RedDragons
Nazwa: Growli
Rasa: Człowiek
Klasa: Fighter
Lvl: 15

PS. Sebek, jak był byś taki miły to prześlij mi przez PW link do spisu serwerów, z góry THX!

EDIT

Przestałem grać na RD
tongue.gif
, a teraz gram na serwerze Paredise.

Postać:
Serwer: Paredise
Nazwa: Grour
Rasa: Człowiek
Klasa: Fighter
Lvl: 10
 
G

Gray_Fox

Guest
Kurde, mam big problem. Sciagnalem L2, i teraz chciałem zainstalować, to wyskakuje błąd że plik data.2 cab jest uszkodzony! No lol na tyle sciagania, i poszło wszystko na marne a bez tego pliku nie zainstaluje L2. Jednakże okazało się że tego pliku mi nie wypakowało wiec chciałem go wypakowac normallnie i powtórzyło sie to samo. Wiec mnie kur**** wzieła i chciałem naprawić poprzez funkcje napraw w tym win rarze! I oto co wyskakuje :/


QUOTE ! C:\Documents and Settings\user\Pulpit\rebuilt.L2_C3_Installer.zip: Błąd CRC w L2_C3_Installer\data2.cab. Plik jest uszkodzony


Co powiecie na to? POmózcie jakoś ja cche grac w ta gierke!
mad.gif
sad.gif
dry.gif
Czy znowu trzeba sciagac a jak tak to powiedzcie z JAKIEJ STRONKI wy ściągaliście. Omg...czy może to też wina transferu/mojego neta? Może za wolno coŚ? Nieiwem?
Chyba że ktoś wgra mi na serwer ten pier***** pliczek..proszę
biggrin.gif
!!!

Pozdro...
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
QUOTE QUOTE
! C:\Documents and Settings\user\Pulpit\rebuilt.L2_C3_Installer.zip: Błąd CRC w L2_C3_Installer\data2.cab. Plik jest uszkodzony




Co powiecie na to? POmózcie jakoś ja cche grac w ta gierke! Czy znowu trzeba sciagac a jak tak to powiedzcie z JAKIEJ STRONKI wy ściągaliście. Omg...czy może to też wina transferu/mojego neta? Może za wolno coŚ? Nieiwem?
Chyba że ktoś wgra mi na serwer ten pier***** pliczek..proszę !!!


Niestety ten pierniczony pliczek ma 1 gb
tongue.gif
wiec nikt go nie wgra
tongue.gif

z tąd sciągnil L2 : Lineage ][ Transfer nie ma z tym nic wspólnego... wiec tak jak mówie: od nowa
tongue.gif
Albo... eee nie chce mi się
tongue.gif

Dobra sciagaj od nowa inaczej sobie nie zagrasz
tongue.gif


Pozdrawiam

Ps: Przy okazji napisze co mi chodzi po głowie od jakiegoś czasu... co powiedzielibyscie na to, byśmy założyli klan g.up na jednym konkretnym , dobrym serwerze low rate ?? JA w każdym razie jestem chętny
tongue.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Heheh to chyba bylibysmy jednym z słabszych klanów
tongue.gif

A mnie mój serwer irytuje, nie no nie ma żadnego sewera który by mi odpowiadał, kutwa we wakcje sobie zarobie kasy i pogram na officjalu i tyle dobrego będzie nie będe sie denerwowal donorami, downami serwera, lagami itp...

A tak pozatym to uwielbiam moja Spellsingierkę..

Hmmm moze bysmy powklejali fotki naszych postaci ?
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
No to teraz Ja mam problem. Ściągnąłem Sobie, normal, automatycznie Mi się zaczyna aktualizować i w pewnym momencie z niewiadomych przyczyn łącze się zrywa i zawsze w tym samym momencie :/

I ile powinien zajmowac L2, bo Mi zajmuje ponad 7,5GB
dry.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
swirus ja ci proponuje tka na poczatku sciagnij i nic nie rob
tongue.gif
odczekaj dzien az ochloniesz
tongue.gif
:p nieno dobra powaznie
Nie rob update ze strony glownej bo to nie potrzebne, no chyba ze masz zamiar grac na oficjalach no to nie wiem.
Ale robisz tak instalujesz gre, szukasz serwera, rejestrujesz sie, sciagasz patcha, wypakowujesz go do folderu z gra i praktycznie tyle.Niektóre serwery maja updatery, wiec kilkasz na takowa ikone i ci sie sciagaja nowe pliczki, a potem to tylko cieszyc sie gra
smile.gif


P.S moj wazy ponad 6 GB
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Włączam i otrzymuje komunikat, że GameGuard anulował aktualizaje, prosi spróbowac zrobić to podobnie, po skanie wirusów lub zmienieniu jakiś ustawień w m*gram
*-to zasłania przycisk "OK", którego jak wciskm to wyłącza Mi się gra
mad.gif

Nic innego nie da się zrobić, tylko i wyłącznie wcisnąć "OK". Co czynić? Skan był robiony tydzień temu, a jeżeli zmienic ustawienia Microsoft program(bo to chyba to) to jakie i na jakie? (
tongue.gif
)

EDIT: Dzięki cavalorn, już naprawione.
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja gram na serverze revolution, ktory jest low rate i istnieje gdzies od poczatku grudnia. Gra sie bardzo przyjemnie
smile.gif
Sa dyesy (modyfikatory statsow). Jedyna jego wada to ze mobki w LOA i GC nie sa podpakowane i ze nie dzialaja dobrze orc baraki (duzo w nich scian). A co do tego klanu G. Up to zalozcie ale mnie i tak w nim nie bedzie bo ja mam juz klan
tongue.gif
Moj Lineage 2 wazy niecale 4GB (dokladnie 3,95GB). Pozdrawiam ^^
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
QUOTE (Świrus @ 30-12-2005, 16:22) Włączam i otrzymuje komunikat, że GameGuard anulował aktualizaje, prosi spróbowac zrobić to podobnie, po skanie wirusów lub zmienieniu jakiś ustawień w m*gram
*-to zasłania przycisk "OK", którego jak wciskm to wyłącza Mi się gra
mad.gif

Nic innego nie da się zrobić, tylko i wyłącznie wcisnąć "OK". Co czynić? Skan był robiony tydzień temu, a jeżeli zmienic ustawienia Microsoft program(bo to chyba to) to jakie i na jakie? (
tongue.gif
)
Ściągnij GGfixa napewno pomoże..rozpakuj do katalogu z grą..
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Eee... Alandil, wkreciłbyś mnie do tego serwka ?? Bo ja własnie jakiegoś Low rate szukam. A skoro jest taki "młody", to może być przyjemnie... tylko chciałbym wiedzieć, ile osób średnio gra na nim. Jakbyś mógł to podaj strone i wymagania... bo ja nawet o allseronie myślałem, ale ma wymagania duże (czyt. trzeba napisać opo). Aa i jeszcze jedno, czy ten revolution to serwer polski czy też jest w nim mieszanka ludzka ??
tongue.gif


Z góry dzieks za odpowiedz
wink.gif


Pozdro

Edit: Chyba sprawa klanu nie wypali ^^ każdy chce na własnym serwie lub mówi że ma już swój ^^
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
No wiec ja gram na serverze hiszpanskim (admin i jego pomocnikcy sa hiszpanami, ale rozmawiaja po angielsku :p) raty sa 5/6/5/5/5. Gra ponad 400 ludzi, ale to wina tego ze server jeszcze pachnie nowoscia XDciach A co do Allserona to mam na nim konto ale jakos nie bylo okazji zagrac :p Ale kiedys trzeba zaczac :D
Jak ktos zacznie gre na revo to pm do Larendil :D (wpisuje sie w czata "Larendil)

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
No ja raczej nie będe w klanie, bo mam swego dark elfa 48lvl i klan (dzisiaj dołączyłem
biggrin.gif
) więc nie chcę nic zmieniać
tongue.gif


A low rate... może jak mi się znudzi na obecnym to na takowy się przeniosę...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Mam dość ta gra mnie dobija...chyab ide na jaksi low rate wreszcie bo poprostu mam dosc grania an hig, ciagle downy, robienie 60 lvli w jeden dzie, jzu mnie to przestalo rajcowac...ahh gdyby tylko moje ally tez tak mysalo i gdyby wszyscy chcieli przejsc na jakis low rate...no nic moze poleccie mi jaki server ktory jest nowy albo nie dawno byl wipe, stabilny w miare duzo osob tam gra...
No bo naprawde moja gra na kastienie wyglada tak gram 5 minut d, don serwer lezy 10-20 minut, wstaje gram 5 minut i down 10-20 min i tka wkolko :/
 
G

Gray_Fox

Guest
Ok, sciagneło dobrze, teraz ostnia problem. I zainstalowało również

1. Przy włączaniu wyskakuje warn że AGP coś tam jest deatvied. O co chodzi ? O złącze aGP?
laugh.gif
EDIT- gra sie włącza ale wyskakuje ten komunikat.

Ok, ten komunikat sie włącza ale mam go gdzieś. Gra jest genialna. Oto moje stasty (łatwwo sie nabija poziomy
biggrin.gif
)

Dark Elf
Poziom 6
Wojownik

Powtarzam : gra jest genialna i ide w nią pykać
biggrin.gif

Pozdro i dzieki za wszystkie pomoce/porady
wink.gif
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Ja chrzanie, czy Ja zawsze musze miec tyle problemów z tymi grami sieciowymi :/
Ludu help Me, zarejestrowałem się na www.lineage2.com (bo tak Mi kazało po wciśnięciu new account), zarejstrowałem, wchodze do gry wpisuję POPRAWNIE mój login i hasło i pisze, że "don't match" i karze późnej, robię później i dupa... to samo, co robić?
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE
Ja chrzanie, czy Ja zawsze musze miec tyle problemów z tymi grami sieciowymi :/
Ludu help Me, zarejestrowałem się na www.lineage2.com (bo tak Mi kazało po wciśnięciu new account), zarejstrowałem, wchodze do gry wpisuję POPRAWNIE mój login i hasło i pisze, że "don't match" i karze późnej, robię później i dupa... to samo, co robić?


Spoko, miałem też wiele problemów. Nie rejestruj sie tam, tylko jak ja, na reddragonie, bodjaże cavalorn podawał link. Klikasz tam załóż konto, i teraz pierwsza rubryka to ID czyli np wpisujesz swirus. Drugi to hasło a trzecia to potwierdz hasło. Zaraz podam ci linka.
a tak btw chcesz pograc ze mną w soldata? :D

Trzymaj! To link do tego serweru. ciach
A patchowałeś grę?

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Heh Świrus coś ty zrobił... Teraz odinstaluj grę, bo zarejestrowałeś się na oficjalu...
Musisz na jakimś prywaciarzu się zarejestrować jak chcesz to tutaj www.idraon3d.com
ja tam gram i nie narzekam...
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Świrus nie słuchaj Logazdora
tongue.gif
. To rejestrowanie sie na stronie głównej l2 jest tylko dla tych którzy chcą grać na oficjalnym serwerze i chcą płacić abonament comiesięczny
smile.gif
. Napisałem Ci już na prv co robić żeby wejść na serwer, więc mam nadzieję, że sobie poradzisz. Ten apel kieruję do wszystkich, którzy jeszcze nie grają na żadnym serwerze, a chcą w przyszłości zagrać:

Zanim zrobisz jakikolwiek update wybierz serwer na którym chcesz grać, sprawdź co trzeba zrobić żeby na nim grać (jaki patch jak założyć konto...) i załóż konto. Juśli już masz konot to nagraj patche (nie opłaca się nagrywać patchy zanim się będzie miało konto, bo może się okazać, że nagraliśmy patche, a konta nie mamy i musimy reinstalować gre :/ ). Teraz wystarczy odpalić gre (system/l2.exe) i rozkoszować się światem Aden.


Pozdrawiam
 
Do góry Bottom