[lineage 2]

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Lineage 2 to jest jedyna gra w ktorej chelmy nie sa widoczne
tongue.gif
Jedynie w przyszlosci bedzie mozna zdobyc party masz, takie na oczy
biggrin.gif
A w C4 bedzie widoczny tylko chelm Herosa tzn diadem:p
 
G

Gray_Fox

Guest
Nie kumam czegoś...

Jestem Elfem- Mystciem. Mam aktualnie 10 poziom i chcę nowe czary. Nie mogę żadnego znaleźć a tym bardziej kupić. Mam tylko tą wirująca kule i zaklecie uzdrawiające. Gdzie kupic czary ?! W sklepie probowalem niestety maja tylko ksiazki magiczne i tu rodzi sie drugi problem: jak tych książek użyć?
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Kupujesz książki i idziesz do świątyni w mieście..tam u odpowiedniego mastera możesz wykupywać skille za SP..
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Siema... to się może wydać dziwne , ale porobiłem sobie fajne screeny mojej postaci i jakby to powiedzieć... nie wiem gdzie są
tongue.gif
tak tak wiem amatorszczyzna , ale powiedzcie mi to sobie zamieszcze w sygnaturce jak świrus
biggrin.gif
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
QUOTE (Shadow27 @ 04-01-2006, 20:30) Siema... to się może wydać dziwne , ale porobiłem sobie fajne screeny mojej postaci i jakby to powiedzieć... nie wiem gdzie są
tongue.gif
tak tak wiem amatorszczyzna , ale powiedzcie mi to sobie zamieszcze w sygnaturce jak świrus
biggrin.gif

eee ... dobra opanuje się i nie będę mówił jakie to łatwe
wink.gif

robisz screena klawiszem PrintScreen . Wychodzisz z gry (lub klikasz alt+F4) i wchodzisz painta . Naciskasz ctrl+v , lub klikasz wklej . i to tyle
smile.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
Ej cavalorn kolejny problem. Wykupiłem od mastera pewien czar atakowy lecz nie moge go włączyć :/ Mam go wykupione i mam w rubryce Passive czy coś takiego. Chcę przeniesc tenże czar do Activie czy coś takiego ( w każdym bądź raze aktywne czary to oznacza) i nie moge :/ Jest ta rubruka jakby przezrroczysta i nic sie nie da zrobić!!!!!!!!!!
mad.gif
sad.gif
Quuurczaki co robić? :///
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
W grze jest podzial na passiv skill i active skill. Pssive skill zminiaja statystyki twojej postaci albo cos w tym stylu i dzialaja caly czas bez aktywowania, a active musz uruchamiac samemu
biggrin.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE W grze jest podzial na passiv skill i active skill. Pssive skill zminiaja statystyki twojej postaci albo cos w tym stylu i dzialaja caly czas bez aktywowania, a active musz uruchamiac samemu

Możliwe ale problem w tym że niemoge uruchomić tego czaru. Mam go w eqpunku ale jak klikam na jakiegoś n00bka i czar to on nie działa :/

EDIT: problemy rozwiązane
biggrin.gif
Dzieki
tongue.gif
^^
wink.gif


P.s ozi nie złość się musiałem sie zapytać ^^
biggrin.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Ohh.. Kurde czytać nie umiesz ?? To jest pasive i działa tylko na ciebie. Podnosi twoje statystyki (np. Weapon mastery lvl któryśtam) rozumiesz ??

Sorki za off- topa

Ps: Ej coś revo nie chodzi mi :/ Alandil podaj jeszcze raz linka do strony.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ja pier... !! Nie no, kurde, nie wiem jak wy byście sobie poradzili w tej grze gdybyście nie wiedzieli o czymś takim jak forum =.=' Szlag by to... Weście czasami się trochę bardziej wysilcie i co do niektórych rzeczy sami dochodźcie, bo wam dam po 25% każdemu :/ Wiem, Ozi zrzędzi, ale syff się robi, a ja nie lubię sprzątać :pP
Naprawde, gra jest o wiele ciekawsza, jak sami dochodzimy co do niektórych rzeczy ^^ Piszcie już w ostateczności, a nie... Taką szopkę tu prezentujecie.
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
No moze glupie pytanie a raczej napewno
biggrin.gif
:D gralem troche gralem:p .. na drugi dzien wlaczam i niewiem jak sobie wczytac postac normalnie wchodzi i pojawa sie opcje New accout Lost accout (nawet na nie sie nieda kliknac
dry.gif
).. i tam jeszcze jakies 2
biggrin.gif
a gdzie jest opcja Create gdzie moglem sobie wybrac postac albo stworzyc nowa??
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
QUOTE OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 1706 MHz with 254MB RAM
Video: NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (6177)

General protection fault!

History: UNetworkHandler::Tick <- Function Name=TradeOwnAddPack <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


Mieliście takie problemy
dry.gif
??

Zaznaczam, że ten błąd pojawiał mi się wcześniej, ale po paru próbach wejścia do L2 wszystko było ok
I mam dobre stery, sprawdzałem z innymi grami...
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (sebi @ 07-01-2006, 13:33) No moze glupie pytanie a raczej napewno
biggrin.gif
:D gralem troche gralem:p .. na drugi dzien wlaczam i niewiem jak sobie wczytac postac normalnie wchodzi i pojawa sie opcje New accout Lost accout (nawet na nie sie nieda kliknac
dry.gif
).. i tam jeszcze jakies 2
biggrin.gif
a gdzie jest opcja Create gdzie moglem sobie wybrac postac albo stworzyc nowa??
Mususz wpisać ID i PWD żeby się zalogować na swoje konto, bo przecież konto nie jest na twoim kompie tylko na serwerze.


QUOTE QUOTE OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 1706 MHz with 254MB RAM
Video: NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (6177)

General protection fault!

History: UNetworkHandler::Tick <- Function Name=TradeOwnAddPack <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


Mieliście takie problemy
dry.gif
??

Zaznaczam, że ten błąd pojawiał mi się wcześniej, ale po paru próbach wejścia do L2 wszystko było ok
I mam dobre stery, sprawdzałem z innymi grami...

Tak się czasami zdaża. Ja miałem tak, że z Clan Hallu chciałem się teleportować do CT i za każdym razem mi wychodziło z gry z podobnym błędem. Gdy odpaliłem gre po jakimś czasie wszystko było ok. Nie wiem, ale pewnie chodzi o przeciążenie pamięci RAM (ja tak przynajmniej mam). Wyłącz wszystkie niepotrzebne programy to może pomoże (przynajmniej w pewnym stopniu).


Pozdrawiam
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Cholera!

Problem jest chyba troszeczkę większy z tego co widać, ponieważ za KAŻDYM razem pojawia mi się ten error . Nie wiem, może jest to wina mojego miejsca usytuowania albo coś. Reinstalowałem L2, stery mam dobre, RAM też chyba jest w porządku
biggrin.gif
Więc o co chodzi?

Sprawdziłem sprawę na Zenicie... (są tam trzy serwy jakby ktoś nie wiedział... Nightmare, Dragon i Zenith) okazało się, że wszystko jest wporządku... nie chcę tracić tej mojej rozwiniętej postaci, mam klan, a gra się naprawde przyjemnie...
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja tak miałem tylko raz, ale wszedłem wieczorem kiedy było mało lagów i mi się obraz pokazał i błąd nie wyskoczył. Radzę ci jeszcze zmniejszyć detale i powinno pomóc. Słyszałem też od znajomych, że czasem nawet to nie pomaga i trzeba prosić gm na irc lub przez pm na forum o przeniesienie z tego miejsca i napewno pomorze (nie slyszałem o przypadku w którym to nie pomogło, ale jak masz wyjątkowego pecha to kto wie
tongue.gif
).


Pozdrawiam
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
ahmmm ja mam takie pytanie, może ma ktoś jakis sprawdzony sposób na zatrabianie kasy na serwerach low rate? Bo biednie u mnie oj biednie...tylko nie radzcie mi expienia bo to robie przez caly czas...cos takiego szybkiego latwego i konkretnego by sie przydalo...może ktoś wie cfoś o czym ja nie wiem
smile.gif
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
hmmm no nie wiem jak to jest na serwerach low rate, ale ja na moim idę sobie pykać na ol mahumy, biorę ich futra, a później won do Giran i na targu zawsze ktoś kupuje...

1kk w kieszeni
cool.gif
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Sprzedawanie matsow na serverach low rate to czysta glupota moim zdaniem. Bo co nam z tego przyjdzie ze teraz sprzedamy i bedizemy miec kupe chajsu, sprzet, a jak kiedys bedziecie chcieli rzeczy TOP C, B grade, albo chociazby rzeczy do jakiegos seta, to matsow nie bedziecie miec bo sprzedaliscie. Ja jak gralem na MOBL2 to matsow nie sprzedawalem, a jak chcialem robic Eminence bow to musialem tydzien skupowa rzeczy na rynku (chociaz w WH mialem dosc duzo matsow) wiec teraz sobie pomyslice ile zajmie wam craftowanie nedznej borni TOP C? 3tygodnie 4? Nie wspominam nawet o B grade bo do nich to chyba rok bedziecie szli
tongue.gif
Oczywiscie to tylko moje zdanie bo ludzie sprzedajacy matsy tez sa bardzo potrzebnie bo od kogos trzeba kupic te materialy
biggrin.gif
Wiec kazdy zrobi co mu bardziej odpowiada:D
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Alandil nie zgodze się z tobą. Według mnie to normalna kolej rzeczy, że młodzi sprzedają matsy, a starzy kupują, na tym się kręci rynek. Sprzęt top C i B to się już z klanem składa, a klan ma swoich BH itp, więc składanie zajmuje dużo mniej czasu
smile.gif
. Według mnie jak się ma mały lvl opłaca się sprzedać troche skórek i kości, bo początkowo adenek brakuje najbardziej. Ja swoje doświadczenia mam tylko z allseronu, więc nie wiem czy to się powtarza na innych serwerach, ale sam powiedziales, że ktoś sprzedawać matsy musi żeby kto inny mógł kupić.



Pozdrawiam
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Znowu mam problem ...
biggrin.gif
:D Tylko ze ten to juz w czasie gry .. :] Zabugowalem sie w terenie .. tzn ze niemoge sie ruszyc ,jest jakis na to sposob albo mozna sie jakos samemu zabic zeby powrocic do miasteczka ??
biggrin.gif
 
Do góry Bottom