Dyskusje Różne

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Myślałem że proponujesz mnie screeny bo gry nie mam; p

Debaty mogą wrócić.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Ja robię na razie tylko encyklopedie, także na mnie nie zwracajcie uwagi.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Czyli postanowione? Jak na razie naszym priorytetem jest ukończenie Encyklopedii Risen. Jeśli chodzi o formę rozrywki w Zakonie, to najprawdopodobniej powrócą Walki Zakonne, które będę prowadził ja, chyba, że ktoś inny się tym zajmie. Co z opowiadanie Zakonnym? Kontynuujemy stare, czy wymyślamy jakieś nowe. Sądzę jednak, że to stare ciekawie się zapowiadało. Co wy na to?
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
WOJTEXX PRZEZ 2 X!!! NIE WOJTEX!
Dla mnie to jest priorytetem!
Proszę o niespamowanie w tym temacie, już poprawiłem ; P
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Sądzę jednak, że to stare ciekawie się zapowiadało. Co wy na to?
Kontynuujemy stare, po co ma się marnować.

WOJTEXX PRZEZ 2 X!!! NIE WOJTEX!
Dla mnie to jest priorytetem!
Nie bądź w takiej gorącej wodzie kąpany bracie zakonny.

Tak w ogóle Karpik skąd pamiętasz nasze stare rangi?
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Szkel, potrzebna mi twoja pomoc przy moim artykule. Możesz mi dać tą paczkę z postaciami do Risen?

A przy okazji... masz może w niej zwykłych rekrutów w Klasztorze i Wojowników Zakonu?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Tam jest większość nie wszystko,lecz powinno wystarczyć.

http://www.mediafire...z2ac6vgwpr8w0xw

W Ambonie wszystko jest napisane :)
Spryciarz, w takim razie poproszę o degradację.

Tak w ogóle zostało 118 haseł do wykonania z Risen (haseł jest 8 razy mniej aniżeli przy encyklopedii Gothic, widać, że było dużo mniej postaci). To jest robota na miesiąc, góra-dwa.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Jako były Zakonnik, a prawdopdoobnie przyszł, jeśli to się rozkręci, chciałbym coś zaproponować.

Pamięam czasy, kiedy Kapitularz tętnił życiem, a Biblioteka yła stale uzupełniana, Encyklopedia nie była najważniejsza. Szczerze mówiąc ciężko nie zauważyć, że i Encyklopedia się kończy, i po części tematy Krucjat. Czemu więc nie uprościć całego systemu Zakonu, tworząc z niego grupę ludzi, którzy po prostu chcą podyskutować i wciąż odkrywać kolejne części serii Gothic i Risen? Wtedy możnaby wrócić do skupiania sięna Kapitularzu, Opowiadaniach i Arenie Zakonnej. No i wprowadziłoby miłą atmosferębez napinki o rangę, "bo chcę miećjak najwyższą". Z tego co pamiętam z moich początków na forum, Zakon służył graczom łaknącym wiedzy, niewielu tak naprawdę przejmowało się o rangi. Moim zdaniem zmniejszeniem ich ilości do Mistrz + Komturowie + Zakonnicy byłoby prostym rozwiązaniem.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ale w ogóle to w tym opowiadaniu ja występuję w roli Wielkiego Mistrza więc trochę nie halo :p

Shawn, nie potrzebne takie uproszczenie jest. Można kilka z rang wyrzucić ale nie ograniczac się do 3. A komtura w ogóle jakiegoś wybieramy?;p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No przydałoby się głosowanie w sprawie komtura <hiip>
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
No to się zgłaszam do wybor&oacute;w ; d
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jeden komtur chyba w zupełności wystarczy, za mało nas jest, byśmy wybierali dw&oacute;ch.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
No ale tego jednego i tak trzeba wybrać :) Czy już jest wybrany?
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Robimy, musimy dać szanse też innym, żeby nie było, że tylko ja tu pociągam za sznurki i się żądzę.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
3. Na czele ZŚM stoi Jego Wielki Mistrz. Ma on władzę absolutną. Jego ewentualne konsultacje z Zakonnikami zależą wyłącznie od niego.

Zgodnie z kodeksem możesz na komtura wybrać nawet konia i nikt nie będzie m&oacute;gł się sprzeciwić temu :p Jesteś tutaj władcą despotycznym z ustawy, jakby nie patrzył;p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Zgodnie z kodeksem możesz na komtura wybrać nawet konia
Głosuję na konia. Wydaje się fajnym kolesiem.

Karpik jesteś szefem i ty decydujesz. Chcesz głosowanie będzie, nie chcesz nie będzie. Koniec.
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Głosowanie zakończone, rangi ustalone. Zakon zrobił pierwszy krok, aby się podnieść. Co jednak dalej? Mamy się zająć pisaniem prac do zakonnej biblioteki, rozpocząć sesję RPG, zwyczajnie podyskutować i popijać drinki z palemką, czy są pomysły na coś specjalnego? A może Zakon obejmie patronat nad przedsięwzięciem już istniejącym, np. robieniem audiobooka?
 
Do góry Bottom