Dyskusje Różne

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Na razie robimy encyklopedię Risen do końca. Może później róbmy dalekosiężne plany?

Jedynie co może bym proponował, to wzowienie walk na arenie. Dają one możliwość pokazania zdolności piśmienniczych i poduczenia się w tym zakresie. No i są fajną zabawą.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Na razie robimy encyklopedię Risen do końca. Może później róbmy dalekosiężne plany?
Encyklopedia najmniej ważna, a te "dalekosiężne" plany możemy zacząć już teraz.
Po encyklopedii Risena dojdzie encyklopedia Risen 2, Gothic 3:ZB.

Dearien opowiadanie zakonne moglibyśmy rozkręcić lub napisać od nowa.
http://gothic.org.pl...400#entry319400

Rozpocząć walki zakonne ale na innych zasadach aniżeli odpowiadanie na pytania. Np. możemy robić tzw. dyskusje na np. polchacie.

A może Zakon obejmie patronat nad przedsięwzięciem już istniejącym, np. robieniem audiobooka?
Jak to sobie wyobrażasz skoro nikt tu nie jest na to chętny?

Jedynie co może bym proponował, to wzowienie walk na arenie. Dają one możliwość pokazania zdolności piśmienniczych i poduczenia się w tym zakresie. No i są fajną zabawą.
Widać, żeś nowy. Tutaj walki nie były walkami. Tutaj się odpowiadało na pytania/dyskutowało na temat świata Gothic/Risen.

http://gothic.org.pl.../67-kapitularz/
Moglibyśmy tutaj na nowo rozkręcić kilka dyskusji.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Rozpocząć walki zakonne ale na innych zasadach aniżeli odpowiadanie na pytania. Np. możemy robić tzw. dyskusje na np. polchacie.

Ja bym zostawił Walki Zakonne, ale to o czym teraz piszesz Szkelo, to jest podobne do Debat, które też mogłyby wrócić.
Co do opowiadania zakonnego, musimy chyba wymyślić jakieś nowe, bo trochę się tu pozmieniało.
Musimy też pomyśleć nad rekrutowaniem nowych członków. Myślę, że zaproszenia wysyłane na pw były dobre, więc mogłyby wrócić, no chyba, że ktoś ma jeszcze inny pomysł.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Karpiel... nie wiem czy wiesz, ale ostatnio rejestracja nowych członków na forum jest równa... emm... zero. Więc skąd pozyskać nowe dusze?
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Nie mówię tu o nowych duszach, na forum jest dość wartościowych użytkowników, by mogły zasilić nasze szeregi. Przeglądnij sobie starsze tematy Wojtexx i zobacz kto u nas niegdyś był. Może trzeba po prostu odnowić dawną elitę forum.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Debaty mogą wrócić ale czy będzie wystarczająco chętnych aby one odbywały się regularnie?

Opowiadanie zdecydowanie nowe, można zrobić ew. sesję opartą całkowicie na zakonie i rangach. Choć opowiadanie byłoby chyba lepsze w tych warunkach a i sesje są na forum.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Myślę, że walki mogłyby się wkrótce odbyć, jeśli chodzi zaś o debaty do tego potrzeba więcej chętnych, gdyż jakby cały czas te same osoby występowały, byłoby to trochę nudne. Co do opowiadania zakonnego, Baal masz doświadczenie w tych sprawach :D, więc może uda ci się coś wymyślić, liczę na ciebie ;)
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Co do opowiadania zakonnego, Baal masz doświadczenie w tych sprawach :D, więc może uda ci się coś wymyślić, liczę na ciebie ;)
Nie chcę się tutaj wtrącać, ale Baal już prowadzi sesję RPG, więc wypadało by go trochu odciążyć. Jeżeli można, to ja też mógłbym coś sklekotać ;)
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Ejże, w pięć minut rady nie dam.

Tak na poczekaniu - całej wyspie grozi zagłada, z powodu olbrzymiej erupcji wulkanu. Zakon musi wraz z mieszkańcami wyspy się natychmiastowo ewakuować. Niestety wybucha panika, ludzie szaleją i przez to niszczą kilka statków, potrzebne do ewakuacji. Jesteśmy proszeni o natychmiastową pomoc. Musimy znaleźć sposób na ewakuację całej wyspy, a przynajmniej tych osób, które nie zmieszczą się już na statek.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Jeśli chodzi o pomysł to nawet można skorzystać z tego, który był pomysłem na poprzednie opowiadanie. Zaczniemy je od nowa, tak żeby się zgadzało wszystko.
Albo motyw podobny do świętego Graala. Gdzieś w ciemnych zakamarkach bibliotek odnalazł bibliotekarz zakonny prastarą księgę w której mowa jest o potężnym artefakcie oraz jakąś przepowiednie która zaczyna się właśnie wypełniać, mowa w niej że zło zaczyna szukać artefaktu aby zdominować i zniszczyć świat a my nie możemy do tego dopuścić ;)

Pomysł Wojtexxa też niezły, chyba pierwsze opowiadanie zakonne nie utrzymane w klimacie starej twierdzy oraz potężnych rycerzy :D I pachnie risenem;p
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
W risenie walczyli tytani, pomysł zaczerpnąłem z Volcano Quest
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ciekawe, a tak w ogóle co na to inni. Tomisakis chciał wrócić, ale w ogóle jego aktywności nie widać.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Z tego co widzę, jego aktywność ograniczyła się na razie do shoutboxa.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Z tego co widzę, jego aktywność ograniczyła się na razie do shoutboxa.
To trudno, jak przez najbliższy czas nie odezwie się, to się go wywali, proste. Co do walk zakonnych, w który dzień w tym tygodniu by wam odpowiadał? Będą w ogóle chętni?
Jeśli chodzi o opowiadanie, to który motyw wybieramy wojtexxa czy Baala, pasuje je w końcu zacząć i jakiś ładny wstęp napisać.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Chyba niedziela jest najlepsza, tak jak było, ok. godziny 18-19. Ja chętnie powalczę: )
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Witam i przepraszam za nieobecność kilkudniową. Mało czasu, trąba powietrzna w mieście i takie tam. Co do walk do mogę powalczyć.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Widzę, że wszyscy się wypowiedzieli ^^ W takim razie spróbujemy rozegrać pierwszą walkę w niedziele.
 
Do góry Bottom