Dyskusje Różne

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
O Abi zapomnijcie. Albo nie ma czasu albo "się na to nie nadaje" :)
ten drugi człon zdania się zgadza :D , a barni faktycznie ma za dużo na głowie aby jeszcze w zakonie buszować, ale może kiedyś - kto wie

a pomysł z wysyłaniem na PW dobry, do tych bardziej aktywnych, choć tych ostatnio mało. trzeba by było zobaczyć listę obozowiczów i tam typować ew w temacie z powitaniami proponować jak się pojawi ktoś nowy.

można by pomyśleć o jakiejś formie reklamy zakonu na gupowym kanale FB, zachęcającej do zgłaszania się nowych członków
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Się zastanawiam, po co to jeszcze podtrzymujecie na siłę przy życiu, skoro samo forum ledwie zipie?

można by pomyśleć o jakiejś formie reklamy zakonu na gupowym kanale FB, zachęcającej do zgłaszania się nowych członków

Abi, żartujesz, prawda?
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Właśnie.

Dobra, ja się za niedługo zacznę z powrotem brać za encyklopedie. W szkole braki nadrobiłem, także jest dobrze.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Zakon zrobił swoje, więc trzymanie go i wyszukiwanie na siłę nowych tematów jest bez sensu, tym bardziej, że nie ma komu tego robić.
Skończcie encyklopedię i zwijajcie kram, taka moja rada.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
No, jak Zakon będzie działał tak jak teraz to na pewno. Ja tylko tu robię hasła.
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Wybaczcie zaniedbanie, ale też chcę z powrotem się włączyć. Szczególnie leży mi udział w opowiadaniach zakonnych. To jaki motyw ostatecznie wybrano?
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Na razie żaden - brak chętnych chwilowo mamy.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie wiem jak Wy ale ja bym był za zawieszeniem działalności Zakonu i pozostawieniem go tylko i wyłącznie w formie dostępnej do czytania : )
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
O k*rwa zakon
(O)_(O)
A róbta co chceta, ja i tak będę tu niekiedy jakieś tematy do encyklopedii czy biblioteki dawał.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
podsumowanie po 3 latach - wszystko w pizdu zamkniętę i zabite dechami  :trollface:  :pijanaabi:  :Lolface2:
zgłaszam wniosek formalny o zdetronizowanie Karpielka ze względu na jego nieobecność i rozpisanie nowych wyborów na Wielkiego Mistrza Zakonu Świętego Mlecza. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
yhy , no spoko, moge głosować ;P
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Abi, o ile mi wiadomo nie jesteś członkiem naszego Zakonu więc prosze, opuść nasze mury. 
Szkelo, o kogo pytasz? Karpielek - kto to? Czy Wielki Mistrz? to taka osoba co włada wszystkim i mówi jak jest. Aktualnie zastępuję Karpielka więc generalnie ja mówię jak jest i mowię że są wybory na Wielkiego Mistrza.
Zgłaszam się i jednocześnie oddaję na siebie głos.
Czy są inni chętni? Proszę o oddanie głosu na wybranego kandydata. 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Pytałem właśnie o to.
 
[media]https://www.youtube.com/watch?v=Dj3GH5myc3M[/media]
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Czyli mamy remis i nie wygląda żeby to się zmieniło bo nie ma wicej uprawnionych do głosowania ludzi xD 
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
tak, na pewno będą chętni xD a znając życie każdy odda głos na siebie ;d koniec końców gdyby nas było trzech można zrobić triumwirat : D
 
Do góry Bottom