Dyskusje Na Temat Haseł

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
A jak tam sprawdzanie haseł ja się pytam ?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Powiedzmy, że wezmę na siebie całe G1.

Edit:

Mam sprawdzać tylko treść czy dawać tutaj korekty (literówki, powtórzenia)?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jedno i drugie , tylko najlepiej nie tutaj tylko do modów bo sam nie dam rady wyrobić się ze wszystkim.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jestem w trakcie sprawdzania.

Może lepiej założę tutaj temat? Bo trochę głupio, żebym moderatorom ciągle wysyłał te korekty, sporo tego będzie. A tak to kto pierwszy zobaczy ten poprawi czy coś, w końcu mamy trochę uprawnionych do tego ludzi w zakonie.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Sorry za double posta, ale mam małą propozycję.
Jak widać nikomu nie chce sprawdzać się haseł, a sam wszystkiego nie zrobię. Zaklepałem G1 i więcej nie planuję, a przynajmniej w najbliższym czasie.
Proponuję założyć temat, w którym będzie widniała lista haseł, coś takiego jak ostatnio. Każdy będzie mógł zaklepywać co chce, sprawdzać, poprawiać. Dokładnie ta sama zasada co ostatnio, może jakoś to pójdzie. Aby oszczędzić pracy Tobie i innym członkom zakonu z "mocami" sam mogę założyć temat i aktualizować listę. Z tym, że poprawek sam nie naniosę. Kto będzie miał czas ten to zrobi.

Co Wy na to?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Pomysł dobry. Działaj. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Witam panowie. Encyklopedia wszem i wobec zakończona. Do administracji poszły należyte informacje wiec i negocjacje odnośnie przyszłości encyklopedii się rozpoczęły. Nie wiem jaką wizję miał Phantom wiem jaką mam ja.
Teraz podyskutujmy. Co dalej ? Risen ? Arcania ? Co jesteście w stanie zrobić. Szybko i sprawnie i zaczynać z wielkim hukiem od zaraz bo przestój w zakonie mnie przerażą. Osobiście lepiej widzę w tej roli Risena, ale tutaj pytanie czy Risen pasuje do przedmiotu badań zakonu ? Czy poczekać aż zaczniecie Arcanie ?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Moim zdaniem można by w encyklopedii zrobić 2 lub 3 poddziały : hasła z Zb / Risen / Arcania. jak ktoś nie będzie chciał z Arcanii zrobi w Zb, jak ktoś nie w Zb zrobi w Risen itd.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Moim zdaniem kiepski pomysł. Będziemy mieli 3 niedokończone kolosy. Lepiej zacząć arcanie za jakiś miesiąc ale ją zrobić niż zaczynać 3 i zrobić 1 bo tak to by się na 99% skończyło.
Ok teraz inna kwestia.
Encyklopedia zostanie poddana do publicznego użytku na forum . Pojawi się o tym stosowny news na forum. Poproszę jakiegoś redaktora o sporządzenie/zredagowanie jakiegoś powalającego nwesa którego zig wrzuci na stronę.
Powstanie kolejne niewidoczne dla gawiedzi subforum gdzie będziemy działać dalej ale najpierw niech ktoś napisze Newsa i wrzuci tutaj.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
To najlepiej Risen. Większość osób grała i przeszła. Arcania jest za świeża jeszcze.

PS. newsy moge również wrzucać ja na strone
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
W sumie mało co tutaj robię, ale może chcecie mnie wysłuchać.
Arcanii nie ma najmniejszego sensu robić - za krótko "na rynku", mało kto przeszedł, jeszcze na tyle dokładnie by pisać hasła. Kategorycznie nie.
ZB - nie oszukujmy się, mało kto miał na tyle cierpliwości by w to grać ;p.
Risen - TAK. To jest właśnie to, czym możemy teraz się zająć. Dobra, interesująca gra, a świat i ilość NPC nie jakaś w pizdu, tylko taka do ogarnięcia. Według mnie właśnie Risenem powinniśmy się zająć :).

Ave
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No ja też jestem za Risen, 2 razy przeszedłem i kojarzę co i jak, na pewno będę w stanie pomóc.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ok postanowione .. Risen. Szkoda że tylko te raptem parę osób się wypowiedziało. Ok teraz poproszę newsa [przed opublikowaniem wrzucić tutaj.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ze screenami będzie podobny system jak był pok koniec encyklopedii gothicowej? W sensie że 2-3 osoby robią wszystkie screeny reszta korzysta czy każdy sam sobie robi screeny?
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Jak przejde Gothica 4 co może nie potrwać zbyt długo i nie bedzie mi się chciało grać w niego drugi raz to może zrobie screeny wszystkich NPC z gry tak jak to było w przypadku G2 i G3
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Najlepiej jakby każdy robił swoje screeny tego czego się podjął. Ale wiadomo że jeśli znajdzie się taka dobra dusza co zrobi tego mnóstwo i później zamieści na forum to jak najbardziej można tak robić.
A więc co z tym newsem ? niepotrzebnie tracimy czas.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja mam nawał roboty z Arcanią. Przecież w zakonie jest kilku redaktorów oraz userów, którzy porządnie umieją pisać. Nie tylko ja.
W dodatku mam problemy z Sony Vegas, które jest mi potrzebne do zrobienia reklamy.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ok, czekamy na newsna, nie będzie newsa stoimy w miejscu. Może jakiś zakonnik redaktor się poczuje w obowiązku i napisze. Ja nie obiecuję że będę miał chwile, bo mam nawał nauki z prawa pracy i administracyjnego a to wielkie kobyły są.
 
Do góry Bottom