Dyskusje Na Temat Haseł

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Tutaj zgłaszamy uwagi do twórców haseł, wszelkie uwagi, wskazówki itp. Wytykamy błędy, szydzimy[żarcik] i ogólnie jesteśmy fajni i staramy się sobie nawzajem pomagać. Czyli jak ktoś robi nagminne błędy ortograficzne albo inne śmiało mu tutaj to wypominamy.

To ja pierwszy. Gaan, proszę o to abyś nie robił haseł nie mając odpowiednich screenów. Jest do tego odpowiedni temat, gdzie zgłaszasz prośbe o nie i jak je otrzymasz rób hasło. Bo przez to co robisz jest burdel, masa tematów niepozamykanych itp. Bo bez screena nie zamknę.

DLA wszystkich co tak robią : NAPISZCIE SOBIE NA KOMPIE W WORDZIE LUB CZYMKOLWIEK I POCZEKAJCIE NA SCREENY !!!!
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Proszę o poprawienie nazw haseł Cavalorn i Aidan, zapomniałem dodać literki w nawiasie a nazwy edytować nie mogę.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Hmm coś prace ustały .. co się dzieje ?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Lenistwo, ot co. Chyba już każdego dopadło :)
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Ja kupiłem sobie Risena i nie mam czasu pisać
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
dud skoro nie można tworzyć haseł bez screenów (a osoby które mogą robić screeny to olewają) to jest zastój :)

ja dopiero zacznę od piątku ponieważ wtedy dopiero spróbuję uruchomić Gothic 2 oraz Gothic 2
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Moim zdaniem to było do przewidzenia...wątpię aby ktoś z chęcią i radością robił screeny dla innych.Tutaj się ujawnia jedna z naszych cech narodowych:nic za darmo;p Trzeba dać jakąś zachętę;p Jaką(i czy w ogóle jakaś będzie) zdecyduje Dud) :]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ok postawimy sprawę inaczej. jeśli nie zobaczę tu jakiegokolwiek ruchu przez najbliższy tydzień/ 2 to rezygnujemy z projektu. Trudno. Cała praca powędruje heeeen. Komturowie. Wasze stanowisko nie zwalnia was z pracy.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
a ruch typu jedno/dwa hasła dziennie ?
bo ja dopiero ten tydzień mam czas

a ta w ogóle to dud możesz edytowac liste haseł do wykonania?
bo nie wiemy co jest bo możemy przez pomyłke 2 zrobić

PS> a co z krucjatą?

PS2> pytanie do screenów , w spisie haseł są języki i mikstury więc jaki ma dać screen?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Mikstury to chyba tylko symbol w ekwipunku. Trochę z tym roboty ale cóż...;p
Listę haseł zaktualizuje jutro,podeśle ją Dudowi i będzie ok.Brak moda strasznie utrudnia prace^^
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jak nie ma co dać na screena totalnie nie dawaj nic jak się znajdzie cokolwiek choćby ikonka z eq czy z listy atrybutów dawaj to ;p
Krucjatę zakończę w tym tygodniu.
Ruch czyli coś się dzieje. ;]
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Listy haseł zaktualizowane. Teraz trzeba czekać aż Dud się upora z wklejeniem ich w odpowiednie miejsca;p
Postaram się dzisiaj zrobić kilka screenów. Podeśle je zainteresowanym na PW.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Chciałbym poruszyć sprawę hasła "Kamienie Druidów" napisanego przez niejakiego Vezyra.

1. Za krótkie
2. Pozbawione sensu

Poza tym radziłbym zapoznać się z regulaminem i wzorem dodawania haseł oraz innymi hasłami takimi jak budowniczy i inne długie i złożone hasła.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zająłem się już tą sprawą ale wiele to nie dało. Pogadam z nim raz jeszcze...

Bojan aż tak ostro nie trzeba;p Hasło obydwóch będa na podobnym poziomie(obym się mylił^^);p
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Wiesz Gaan, Ty akurat jesteś ostatnią osobą, która powinna krytykować hasła innych. Najpierw zajmij się swoimi hasłami i popracuj nad ich jakością, a dopiero potem oceniaj pracę innych zakonników.

Baal, z bydłem trzeba krótko, bo inaczej będzie wyskakiwało z zagrody ;d
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Ja się zgadzam z Bojką w 100%.Gaan zacytuje tutaj kawałek twojego hasła "można zabić ja za pierszym sczałem"
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
popieram obydwu przedmówców

Gaan twoje hasła aż pękają od błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i innego tego typu rzeczami.
Brak im screenów i sensu w zawartych w nim zdaniach więc nie poprawiaj innych póki ty nie staniesz się dobrym pisarzem, a twój ostatni wybryk z "chrztem wody"to lepiej nie mówić

a propo screenów
Gaan staraj się je wykonywać, a jak uż ich nie robsiz to przynajmniej oglądaj temat z screenami (ciągle aktualizuje)

co do Vezyra..
drogi zakonniku mamy nadzieję że potrafisz czytać więc poczytaj sobie pierwszy post w tym temacie oraz dokładnie temat "budowa haseł" który jest pod tym tematem, w w liście haseł napisz post które hasło bierzesz itp.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Najemnik@ fajnie, że robisz dużo haseł i w ogóle, ale jedna prośba. Kadruj screeny. To całe tło i przestrzeń jest niepotrzebna. Opisujesz osoby dawaj osoby a nie całe otoczenie w którym się znajdują, to zbędne.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
mam pytanie odnośnie dwóch haseł....czy aby kamienna twierdza i górska twierdza to nie jest to samo?
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
@Dud później przerobie i dodam nowe zamiast tych.
@szkel może tym ,że górska była w g1, a w g2 kamienna taka troche zrujnowana.
 
Do góry Bottom