Dyskusje Na Temat Haseł

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ponawiam prośbę o aktualizację listy haseł z dziedziny "Risen". Najlepiej jak się zajmie tym osoba, która jest świeżo po grze lub zna ją na wylot.

Nie ma pośpiechu, lecz może się przydać w przyszłości.

I ludzie, ruszcie dupe w encyklopedii!
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Szkelo, w tą sobotę idę po Risena do Empiku więc będziesz miał pomoc.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Dopisać hasła Gilles(nie Gylles), Leto i Garth do wykonanych.

Co do niewykonanych brakuje : Felipe
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Jedna uwaga Wojtexx - dlaczego nie możesz każdego hasła rozpoczynać jakoś inaczej? Sprawdzając twoje hasła nauczyłem się tego wstępu na pamięć, wiem co mnie czeka i to jest nudne po prostu. Przypatrz się jak piszą Szkele czy Karp. Każde hasło jest zupełnie inne od poprzedniego. Czyta się lepiej i cała Encyklopedia wygląda bardziej ambitnie czy coś.
Niech się jeszcze ktoś wypowie, jeśli tylko mnie to przeszkadza to zaakceptuje to i nie będę zwracał na to uwagi.

EDIT:I jeszcze jedno:

Duram pracował dla Lukora – miał razem z Ingvarem i Wasylem wykraść dla niego pięć starożytnych pancerzy. Bohater dopiero płacąc mu 200 szt. złota dowiaduje się o położeniu dwóch z nich.

To ma byś hasło encyklopedyczne?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Moje zastrzeżenie - do haseł Duram, Ingvar i Wasyl napisać jakimi sposobami zebrać te pancerze, np. jednego można pobić, u drugiego ukraść klucz i przekraść się obok ogra itd.
Bo te jedno, dwu linijkowe hasła walą w oczy, a nie są pełne informacji. Zaraz coś jeszcze znajdę.

Edit : Wojtexx przeczytałem twoje hasłą i widać, że był robione na szybko. W 3 zapomniałeś opisać, że zostali okradzeni, w jednym że będzie minizabawa, w jendym zapomniałeś dodać możliwości zakończenia misji itd. Jeśli nie będziesz miał nic za złe poprawie dodając tam kilka, może nawet i kilkanaście wyrazów. Innymi słowy postaraj się nasypić informacjami hasła bo taka linijka lub dwie nie wyglądają za dobrze.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Poprawione, a co do wstępów - albo będę dawał nowe, albo ich nie będzie. Pasuje?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Jakiś wstęp pasuje mieć, choćby 2-3 linijki.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Poprawione, a co do wstępów - albo będę dawał nowe, albo ich nie będzie. Pasuje?

Wstęp musi być, ale nieciekawie to wygląda, jak w każdym haśle jest ten sam. To trochę odpycha. Postaraj się użyć np. innej składni. Zacznij od czegoś innego, na pewno coś wymyślisz. Co do jakości polecam odświeżyć sobie grę, żeby nic ci nie umknęło ważnego. Ja tak robię.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wojt, dodaj wstęp do hasła Sara bo chciałbym je zamknąć:)
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Ryder.jpg
For sure, my nigga.
 
Do góry Bottom